Kontakty

Sídlo společnosti

Czech Cool Trade s.r.o.
Husitská 705/54 • 130 00 Praha
IČ: 01483846 • DIČ: CZ01483846
Číslo účtu: 210334738/0600
Datová schránka: 46tswjx

Pobočka Ostrava

Korespondenční adresa
Czech Cool Trade s.r.o.
Bílovecká 483/44
721 00 Ostrava – Svinov
Česká republika

Mgr. Martin Kovalský, MBA
Jednatel
Telefon: +420 605 776 722
E-mail: kovalsky@cct.cz

Ing. Pavel Dombek, MBA
Výkonný ředitel
Telefon: +420 734 447 265
E-mail: dombek@cct.cz

Mgr. Karolina Kovalská
Ředitelka CCT Česká republika
Telefon: +420 731 204 800
E-mail: kovalska@cct.cz

Bc. Miroslav Przeczek
Vedoucí projektového týmu
Telefon: +420 734 150 330
E-mail: przeczek@cct.cz

Ing. Patrik Šimíček
Projektový manažer
Telefon: +420 734 150 331
E-mail: simicek@cct.cz

Ing. Daniela Vojkovská, Ph.D.
Projektová manažerka
Telefon: +420 736 117 774
E-mail: vojkovska@cct.cz

Ing. Tomáš Melecký
Obchodní a marketingový ředitel
Telefon: +420 739 668 522
E-mail: melecky@cct.cz

Ing. Jiří Franek, Ph.D.
Ekonom, analytik
E-mail: franek@cct.cz

Pavel Bartoš
Regionální ředitel CCT Brno
Telefon: +420 607 112 254
E-mail: bartos@cct.cz

Michal Kubín
Regionální ředitel CCT Brno
Telefon: +420 739 054 292
E-mail: kubin@cct.cz

Mgr. Monika Linhartová
Regionální ředitelka CCT Praha
Telefon: +420 603 428 639
E-mail: linhartova@cct.cz

Vladimír Hrouda
Regionální ředitel CCT České Budějovice
Telefon: +420 723 040 665
E-mail: hrouda@cct.cz

Tomáš Havelka
Regionální ředitel CCT Praha
Telefon: +420 777 760 580
E-mail: havelka@cct.cz

Mgr. Michal Kijonka
Regionální ředitel CCT Opava
Telefon: +420 724 788 755
E-mail: kijonka@cct.cz

Kontaktujte nás


Bílovecká 483/44
721 00 Ostrava – Svinov