Naše služby


Novinky
Vzdělávání a koučování

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Vzdělávání a koučování

Vzdělávání a koučování

Rozvoj lidských zdrojů

Rozvoj lidských zdrojů jako hlavní předpoklad růstu. Obchod a styk s klienty je srdcem každé firmy. Proto je investice do vzdělávání rozvoje vašich lidí v obchodě a ve styku s klienty tou nejefektivnější investicí.

Vzdělávací kurz - Obchodní dovednosti 21. století:

Nově nabízíme akreditovaný kurz zaměřený na obchodní dovednosti pro obchodní zástupce. Kurz prošel akreditací MŠMT – Profesní kvalifikace 66-015-M. Zároveň vlastníme autorizaci Ministerstva průmyslu k vykonání zkoušek účastníků a vydání oficiálního potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu a vydání certifikátů.

Lektorsky je kurz zajištěn špičkovými odborníky, jedná se o kouče a lektory s širokými praktickými zkušenostmi. V kurzu se zaměřujeme nejen na teoretické znalosti, ale především na praktické dovednosti. Kurz je možné na míru přizpůsobit dle Vašich požadavků na oblasti, jež mají být zdůrazněny.

Nejen teoretické znalosti z různých příruček Vám pomohou při obchodování, ale hrají zde roli zejména dlouholeté zkušenosti podpořené nejnovějšími poznatky z koučování, psychologie úspěchu, vztahů, a životních zákonitostí. Nebojte se nového a progresivního přístupu. Sbírejte zkušenosti a zároveň jděte s dobou. 

Celková hodinová dotace kurzu je 100 vyučovacích hodin + zkouška. Nastavení vyučovacích dnů dle domluvy s objednatelem. Na závěr kurzu je vykonaná zkouška a předány certifikáty o získání kvalifikace. Tento kurz může být zájemcům evidovaným na ÚP plně hrazen.

Chcete zlepšít své obchodní dovednosti a být úspěšnější? Zaregistrujte se!