Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Akademie osobního a obchodního rozvoje

Akademie osobního a obchodního rozvoje

                

 

Přinášíme Vám exkluzivní vzdělávací semináře z oblasti osobního rozvoje a obchodu, díky nimž získáte přínosné informace, které využijete v běžných životních situacích i při jednáních s Vašimi obchodními partnery a zvýšíte tak Vaši úspěšnost. Semináře jsou pořádány v Praze a Ostravě.

Semináře jsou zajištěny špičkovými odborníky, jedná se o kouče, mentory, psychology a lektory s širokými praktickými zkušenostmi. Při obchodování Vám pomohou jejich dlouholeté zkušenosti podpořené nejnovějšími poznatky z oblastí koučování, psychologie úspěchu, vztahů a životních zákonitostí.

Nebojte se nového a progresivního přístupu. Sbírejte zkušenosti a zároveň jděte s dobou. 

Co v Akademii získáte?  

 • návod jak se stát šťastným a úspěšným obchodníkem i člověkem;
 • novou motivaci;
 • zvýšení úspěšnosti při jednáních a obchodování;
 • načerpání vědomostí a zkušeností z oblasti osobního rozvoje a obchodu;
 • výměnu poznatků a doporučení;
 • přínosný networking;
 • know-how o úspěšných životních situacích a schůzkách;
 • získání kontaktů a rad;
 • certifikát o absolvování Akademie osobního a obchodního rozvoje;
 • a mnoho dalšího.

Pro koho je Akademie určena?

 • zájemce o oblast osobního rozvoje;
 • obchodníky;
 • majitele společností;
 • jednatele;
 • OSVČ
 • ředitele;
 • pracovníky v oblasti obchodu bez ohledu na zaměření, věk, pozici, atd
 • všechny ostatní.

Cena

 • uvedena u jednotlivých seminářů;
 • zvýhodněná cena pro členy podnikatelského klubu Czech Cool Trade;
 • v ceně zahrnuta účast na dvoudenním semináři, celodenní občerstvení,  2x snídaně, 2x oběd, vzdělávací materiály a certifikát o absolvování semináře Akademie osobního a obchodního rozvoje.
 • po předchozí domluvě zajistíme seminář společnostem dle jejich individuálních potřeb a přání.

Chcete pozitivně přispět ke svému osobnímu rozvoji? Chcete zlepšit své obchodní dovednosti nebo Vašeho týmu a být úspěšnější? Kontaktujte nás!

Semináře a termíny

Lektoři

Daniela Aidan

Expertka na systemiku, vývoj a chování firemních systémů, procesů a strategií v kontextu změny nastavení hodnot a postupů v byznysu i ve společnosti. Autorka unikátního modelu řízení firem „Živá firma“ a dalších inovativních programů a vzdělávacích metod, které propojují systemiku a skryté souvislosti s reálnou praxí a výsledky v byznysu. Koučka, lektorka, mentorka, majitelka, zakladatelka poradenské a vzdělávací společnosti Business Evolution, s.r.o.

Radek Fuxa

Je úspěšným mentorem, koučem, konzultantem a obchodníkem. Má více než dvacetileté zkušenosti v oboru. Prodává pouze to, co sám zažil. Poznáte a vyzkoušíte si postup, který vede k úspěšnému prodeji. Prodej je proces, který má svá pravidla. Při dodržení správného postupu více zaujmete své zákazníky, a ti od vás budou více kupovat. Naučíte se, jak postupují nejlepší obchodníci. Poznáte cestu, jak se zařadit mezi špičku ve svém oboru.

Alena Hanušová

Facilitátorka a lektorka kurzů autentické komunikace a obchodních dovedností. Má 10 let praktických zkušeností na pozici Obchodní ředitelky v Rakousku. Pomáhá mužům a ženám v rodinách i ve firmách najít společnou řeč, aby mohli spolupracovat a vytvářet něco smysluplného a užitečného

Dana Hrbáčová

Dana se více jak 17 let pohybuje na půdě vzdělávání v oblasti profesního a osobního rozvoje jednotlivců, týmů i firem. Specializuje se zejména na témata v oblasti měkkých dovedností. Má zkušenosti jak s optimalizací firemní kultury a mezilidských vztahů, tak hodnotících systémů v malých a středních firmách s prokazatelnými výsledky. Absolvovala výcvik trénování paměti, Biostrukturální analýzy Structogram a Triogram, a certifikovala se jako Master Neurolingvistického programování (NLP). Při své práci propojuje teoretické znalosti se zkušenostmi z vedení rodinné firmy a aplikuje poznatky moderní neurovědy a metody, které mají výsledky. Věří v lidský potenciál, velmi ji baví a těší společně ho objevovat a rozvíjet.

Lukáš Hrtoň

Head of HR & Communication společnosti UGO trade s.r.o. Je specialistou na marketing, HR marketing, brandstructure, vzdělávání a komunikaci a řízení týmu. Poskytne Vám vhled do možností osobního rozvoje jako základu pro vše ostatní, co se v našem životě děje. Má zkušenosti s přímým prodejem v České republice i v zahraničí. Je pravidelným účastníkem rozvojových seminářů (např. Deepak Chopra, duchovní guru Matka Meera) či seminářů zaměřených na psychologii a meditaci. Je účastníkem semináře BRAND & ARCHETYPES.

René Műller

René působí v oblasti práce s pamětí již 20 let. Je trenérem a ne učitelem. Objeví společně s Vámi Vaše jedinečné, skryté a nepoužívané schopnosti a možnosti, které už máte v sobě. Vytáhne je na světlo. Ukáže, jak s nimi efektivně a přitom elegantně a s humorem pracovat, tak, že se výrazně zvýší Vaše pracovní i osobní výkony a to s menší námahou než dosud.

Martin Padalík

Martin je špičkový obchodník, trenér, psycholog, scénárista a režisér v jedné osobě. Na srdci mu leží Váš úspěch ve všech aspektech života. S jeho pomocí okamžitě a s lehkostí přenesete nově nabyté dovednosti a zkušenosti do praxe. V současné době působí na pozici CEO a Senior consultanta ve společnosti dalšího vynikajícího kouče, mentora a lektora Petera Urbance.

Reference

Chtěla bych Vám poděkovat za možnost zúčastnit se dvoudenního semináře pro obchodníky. Tyto dva dny byly plné příjemných zážitků, informací a nových pohledů na práci obchodníka.

Úžasný je výběr obou lektorů. Lektor Radek Fuxa nás provedl rozmanitou práci obchodníka a ukázal nám, jak se efektivně a úspěšně pohybovat v obchodní sféře. Lektor Lukáš Hrtoň nás zavedl do nás samotných. Ukázal nám jak se zastavit, srovnat si myšlenky a priority. Seznámil nás s technikami, které nám významně pomohou zvládnout nejen svou práci, ale také samotný život. Tento pohled na život nejen pracovní bych si velmi ráda zopakovala.

Ještě jednou děkuji.

Martina Feilhauerová - VLTAVA LABE MEDIA a.s.

 

Rada bych Vám poděkovala za milé přijetí ve Vaší firmě a za to že jsem se mohla zúčastnit školení jak ze stát úspěšným obchodníkem,.

Celé školení bylo ve velmi příjemném duchu a konkrétně já jsem ho velmi potřebovala. Vaší školitelé mě natolik zaujali, že mi bylo líto, že školení končí.

Vše co bylo řečeno v úterý určitě začnu praktikovat (vlastně jsem už začala) a pana Hrtoně bych poslouchala ještě teď .

Ještě jednou díky a Vám přeji hodně úspěchů

Eva Gadeová - VLTAVA LABE MEDIA a.s.