Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Reference - Akademie osobního a obchodního rozvoje

Reference - Akademie osobního a obchodního rozvoje

Chtěla bych Vám poděkovat za možnost zúčastnit se dvoudenního semináře pro obchodníky. Tyto dva dny byly plné příjemných zážitků, informací a nových pohledů na práci obchodníka.

Úžasný je výběr obou lektorů. Lektor Radek Fuxa nás provedl rozmanitou práci obchodníka a ukázal nám, jak se efektivně a úspěšně pohybovat v obchodní sféře. Lektor Lukáš Hrtoň nás zavedl do nás samotných. Ukázal nám jak se zastavit, srovnat si myšlenky a priority. Seznámil nás s technikami, které nám významně pomohou zvládnout nejen svou práci, ale také samotný život. Tento pohled na život nejen pracovní bych si velmi ráda zopakovala.

Ještě jednou děkuji.

Martina Feilhauerová - VLTAVA LABE MEDIA a.s.

 

 

 

Ráda bych Vám poděkovala za milé přijetí ve Vaší firmě a za to že jsem se mohla zúčastnit školení jak ze stát úspěšným obchodníkem.

Celé školení bylo ve velmi příjemném duchu a konkrétně já jsem ho velmi potřebovala. Vaší školitelé mě natolik zaujali, že mi bylo líto, že školení končí.

Vše co bylo řečeno hned první den určitě začnu praktikovat (vlastně jsem už začala) a pana Hrtoně bych poslouchala ještě teď.

Ještě jednou díky a Vám přeji hodně úspěchů

Eva Gadeová - VLTAVA LABE MEDIA a.s.

V Lukášovi se mimořádně pojí dvě zdánlivě protilehlé polohy. Je to neutuchající zájem poznat své vlastní nitro a žít v souladu s přírodou a zároveň jeho pozice ve vrcholném managementu úspěšné firmy. Dle Lukáše se tyto cesty nejenom nevylučují, naopak jsou v moderním managementu spojenými nádobami.


Den strávený s Lukášem je nabitý informacemi a podněty, které nabourávají mnoho dogmat. Jedinou podmínkou k rozvoji osobnosti je tak otevřená mysl.

Mgr. Jan Vajda - Czech Cool Trade s.r.o.

 

 

 

Děkuji za pozvání na seminář obchodní akademie osobního a obchodního rozvoje s lektorem Lukášem Hrtoněm. Ze školení jsem nadšený. Celý průběh byl velmi inspirativní podložený zkušenostmi úspěšného podnikatele v dynamicky se rozvíjející firmě. Zároveň nám ukázal pohled na vlastní sílu a harmonii potřebnou pro rozvoj osobnosti s využitím v obchodování. Ještě jednou děkuji.
 

Ing. Stanislav Kadula - JK Styl CZ s.r.o.