Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Reference - Dotace pro podnikatele

Reference - Dotace pro podnikatele

Spolupráce s firmou Czech Cool Trade s.r.o. na projektu „Záruky pro mladé“, kterou zastupoval pan Ing. Dombek byla příjemná a bezproblémová.

Služby společnosti, i přesto, že se řadíme mezi malé firmy, jsme využili již podruhé a ověřili si, že je účelné oslovit odborníky a s jejich pomocí získat a účelně využít dotační příležitosti.

Ing. Lenka Ščupáková - PROINK s.r.o.

S firmou Czech Cool Trade s.r.o. jsme spolupracovali v rámci dotačního projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (září 2017 – květen 2018).

Oceňuji jak profesionalitu přidělených konzultantů, kteří mi vždy byli schopni poskytnout odborné poradenství, tak proklientský přístup, díky kterému uměli vždy vhodně a flexibilně reagovat na jakékoliv naše požadavky a změny v průběhu projektu.

Spolupráci hodnotím velmi kladně a přeji Czech Cool Trade s.r.o. spoustu zajímavých projektů, na kterých se budou moci podílet.

Ing. Iva Gerychová - VÍTKOVICE STEEL, a. s.

Děkuji společnosti CCT za výborný servis kolem vyhledání své asistentky přes projekt Záruky pro mladé. Díky této skvělé spolupráci s vyhledáním, zpracováním a vyřízením záležitosti na  příslušných orgánech, mi do firmy vyhledali asistentku skutečně dle mých požadavků a představ, a která je pro firmu hned od počátku skutečným přínosem.

Jsem moc ráda, že mohu s CCT i nadále spolupracovat. Celému týmu patří mé poděkování a vskutku kladná reference za osobní přístup a profesionalitu.

Mgr. Jitka Závadová - Comfo Gate s.r.o.

Se společností Czech Cool Trade jsme byli velmi spokojeni. S veškerou administrativou, která byla spojená s programem Cesta pro mladé, nám byli nápomocni. Vše zařídili tak, aby stáž proběhla bez větších problémů. 

Michaela Hajná - UGO trade s.r.o.

Dobrý den pane Kovalský,

na základě dnešní schůzky s panem Pavlem Dombkem, jsem pověřena jednatelkou společnosti paní Miladou Víchovou, Vám poděkovat za čas, který nám pan Dombek věnoval během naší dnešní  schůzky. Těší nás, že jsme se s panem Dombkem mohly osobně setkat a mohly jsme prodiskutovat budoucnost naší spolupráce. Věříme, že naše dobře fungující obchodní vztahy oboustranně podpoří další rozvoj našeho podnikání. Velmi se proto těšíme na další spolupráci s Vámi.

Michaela Dýsl - KONZULT OSTRAVA s.r.o.

Spolupráce se společností Czech Cool Trade s.r.o. spočívá v zajišťování odborných poradenských služeb při vyřizování dotací přes Úřad práce jak na nové zaměstnance, tak v oblasti školení pro stávající zaměstnance. Zajišťují pro nás také možnosti stáží financovaných Fondem dalšího vzdělávání. Již několikrát nám pomohli při výběru nových uchazečů, přes sjednání pohovorů, zpracovnání administrativních činností při podávání žádostí o dotace až po podpisy pracovních smluv s novými zaměstnanci. Současně pro nás vyřizují dotace na investiční projekty, které dopady vždy úspěšně. Se společností byla vždy perfektní spolupráce a s jejich službami jsme velice spokojeni.

Spolupráci se společností Czech Cool Trade s.r.o. můžeme jen doporučit.

Daniel Riedlová - Stavby COMPLET s.r.o.

Společnost Czech Cool Trade s.r.o. pro nás zajišťuje odborné poradenské služby při vyřizování dotací přes Úřad práce jak na nové zaměstnance, tak v oblasti školení pro stávající zaměstnance. Současně pro nás také zajišťují možnosti stáží financovaných Fondem dalšího vzdělávání.

Spolupráce s společností byla vždy perfektní a profesionální. Jejich spolupráci můžeme jen doporučit.

Vladimír Harastej - Stavby Střechy Komíny s.r.o.