Novinky
kariéry

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Projektový manažer - investiční projekty

Projektový manažer - investiční projekty

Jste tvůrčí osobnost, která se nebojí vyhrávat?

Troufnete si na přípravu a realizaci investičních projektů?

Hledáme COOL projektového manažera se zaměřením na investiční projekty.

Co Vás čeká:

  • poradenství při realizaci projektů;
  • jednání s klienty;
  • prezentace služeb společnosti;
  • kreativní a vstřícný kolektiv;
  • místo výkonu práce v Ostravě;
  • komunikace a péče o zákazníky.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ (ekonomický či technický směr výhodou);
  • samostatnost a tah na branku;
  • organizační schopnosti;
  • pozitivní myšlení a přístup;
  • trestní bezúhonnost;
  • orientace v operačních programech OP PIK, IROP, ESF.

Nabízíme:

  • přátelský pracovní kolektiv;
  • motivující platové ohodnocení;
  • příspěvek na sportovní aktivity;
  • mobilní telefon, notebook;
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby;
  • možnost občasné práce z domova;
  • účast na společenských a sportovních akcích podnikatelského klubu Czech Cool Trade.

Buďte ten, kdo bude s klienty posunovat jejich podnikání na vyšší úroveň.

Oslovila Vás naše nabídka? Pak očekáváme Váš profesní životopis a motivační dopis na emailu: prace@czechcooltrade.cz