Novinky
kariéry

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   PROJEKTOVÝ MANAŽER - vzdělávací projekty

PROJEKTOVÝ MANAŽER - vzdělávací projekty

Co Vás čeká:

  • zpracování dotačních vzdělávacích projektů z ESF
  • poradenství při realizaci projektů
  • jednání s klienty
  • zaškolení pod dohledem mentora
  • možnost seberealizace
  • kreativní a vstřícný kolektiv
  • nadstandartní systém odměn
  • místo výkonu práce v Ostravě
  • komunikace a péče o zákazníky

Požadavky:

  • SŠ/VŠ (ekonomický směr výhodou)
  • samostatnost
  • organizační schopnosti
  • pozitivní myšlení a přístup

Nabízíme:

  • přátelský pracovní kolektiv
  • motivující platové ohodnocení
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • mobilní telefon, notebook
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost občasné práce z domova
  • účast na společenských a sportovních akcích podnikatelského klubu Czech Cool Trade
  • mzda od 19 000 Kč

Vy budete právě ten, kdo bude s klienty posunovat jejich vize v reálné projekty. Budete přímo ovlivňovat, jak bude výsledný projekt vypadat a zodpovídat za to, aby byl formálně i věcně v pořádku. Stanete se odborníkem a získáte široký rozhled.

Oslovila Vás naše nabídka? Pak očekáváme Váš profesní životopis a motivační dopis na emailu: kovalsky@czechcooltrade.cz