Naše služby

Novinky klubu
Czech CoolTrade

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Členové klubu

Členové klubu

 

AMIS - Tepelná technika, spol. s r.o.

Společnost AMIS - Tepelná technika, spol. s r.o. je specialistou na zateplování budov a rodinných domů. Poskytuje poradenství v oblasti zateplování a využívání obnovitelných zdrojů energie.

Pro své zákazníky dále zajišťuje materiál pro sluneční kolektory pro ohřev vody, stavební materiál a kolte na biopaliva.

http://amistt.cz/

 

VOLEJBAL OSTRAVA s.r.o.

VOLEJBAL OSTRAVA s.r.o. je novým, ambiciózním volejbalovým klubem v Ostravě, který má za cíl probojovat se v příštích 3-4 letech do mužské, juniorské i kadetské extraligy a vytvořit tak alternativní platformu pro špičkový volejbal v Ostravě.

Zápasy mužů a kadetů můžete navštívit v tělocvičně gymnázia Hladnov a zápasy mládežnických kategorií v tělocvičně SZŠ v Ostravě-Mariánských Horách.

http://www.volejbalostrava.com/

 

RIMGO s.r.o.

Společnost RIMGO s.r.o.je dlouholetým dovozcem a partnerem významných světových výrobců LED svítidel, specialuzuje se na dovoz LED technologií, jejich testování, vývoj a financování dodávek zboží. Je také silnou firmou s dlouholetou tradicí v oblasti finančnictví a řešení bankovních pohledávek, která má licenci i na detektivní činnost a ochranu majetku a osob.

Firma provozuje sportovně-rekreační areál, který se stal základnou nově vybudovaného Střediska podpory vrcholového sportu – servisní sportovní organizace určené pro významné sportovní kluby v regionu. Zajišťuje trenérské, kondiční, masérské, fyzioterapeutické i reklamní služby.

www.rimgo.cz

 

VK oděvy s.r.o.

Společnost VK oděvy s.r.o. Vám ušije výrobky z textilních materiálů, polotextilních materiálů a zajistí Vám potištění triček a dalších textilií.

Společnost také spolupracuje s lisovnami a prodává přepravky, misky, škopky, vaničky, koše, desky a stovky dalších výrobků.

http://www.vkodevy.wz.cz/

 

BOHEMIA WERBUNG s.r.o.

Společnost BOHEMIA WERBUNG s.r.o. Vám pomůže se zpracováním jakékoli reklamy. Mají k dispozici tým odborníků, který za Vás nejen vymyslí, ale také zpracuje obsah, a to redakčně, fotograficky i graficky, kompletně.

Focení je jejich životem, reklama je jejich posláním. Propojují svůj fotografický um s marketingovými znalostmi a kreativním myšlením. Tím vytváří konkurenční výhodu pro své zákazníky. S nadšením fotí vše zajímavé a když se spojí jejich dovednosti společně s představami zákazníků, vznikají zajímavé věci.

http://www.bohemia-werbung.cz/

 

bV24 s.r.o.

Společnost bV24 s.r.o. je reklamní agenturou, která se specializuje na online marketing. Na trhu jsou více než 5 let a spravují kampaně pro obchodní partnery z celé České republiky. Tým bV24 připravuje také grafické návrhy a zajišťuje tvorbu webových stránek.

Společnost nabízí bezkonkurenční služby - klade důraz na osobní přístup, komunikaci a technickou podporu. Navrhli, připravili a vytvořili více než 350 efektivních řešení.

http://www.bv24.cz/

 

HERMÍNA spol. s r.o. - RESTAURANT MICHAL

Hermína spol. s r.o. je provozovatelem rodinné restaurace Michal, která v samém srdci Prahy nedaleko Karlova mostu nabízí kombinaci skvělé gastronomie a nezapomenutelného zážitku z tradičního českého, moravského a slovenského folkloru. Večery v této restauraci se totiž nesou ve znamení vystoupení krojovaných tanečníků za doprovodu cimbálové muziky Alexandra Vrábela. Tanečníci vystupují v originálních krojích vždy dle regionu, jehož tance právě předvádějí. Veškeré choreografie jsou vlastní úpravy případně s pomocí profesionálních choreografů.

Součástí restaurace je také sbírka krojů, obrazů a grafiky znázorňující různé národopisné oblasti Čech, Moravy a Slovenska. Majitelé restaurace, manželé Kačírkovi, jakožto milovníci folklorních tradic vlastní více než 70 originálních krojů, některé z nich více než 100 let staré, a jednou ročně vyměňují v restauraci vystavené kusy, aby hosté měli možnost obdivovat tradiční oděvy z co nejvíce regionů.

Spousty spokojených referencí jsou důkazem, že večery strávené v Restaurant Michal jsou plné dobrého jídla a zábavy.

https://www.restaurant-michal.cz/

 

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s. je neziskovou organizací působící od roku 1969. Svou práci odvání kvalitně a profesionálně. Stará se o naše spoluobčany s mentálním postižením, kteří u nich naleznou příjemné a útulné prostředí a budou zde moci kdykoliv najít pomoc. Největším vyznamenáním pro společnost je spokojenost klientů a jejich pravidelný návrat. I přes délku své činnosti společnost využívá moderní postupy a dělá vše potřebné, aby co nejvíce plnila individuální požadavky svých klientů. Poskytuje sociální služby různého druhu, vzdělává osoby s mentálním postižením, pořádá pro své klienty společenské akce a hlavně o osoby s mentálním postižením pečuje a rozvíjí jejich schopnosti.

Vize společnosti je následující: Lidé s mentálním postižením a jejich rodiny mají stejné životní příležitosti jako všichni ostatní ve společnosti.

http://spmp-ostrava.webnode.cz/

 

NANO Vision s.r.o.

Společnost NANO Vision s.r.o. šíří osvětu v oblasti nanotechnologií. Svým zákazníkům šetří čas i peníze. Nabízí řadu služeb, mezi které se řadí např. ochrana povrchů různých materiálů, čištění materiálů, ochranu staveb či prodej a poradenství v oblasti nanotechnologií. Dlouhodobě spolupracuje se zkušenými odborníky z oboru tak, aby nově vyvinuté produkty odpovídaly nejvyšším nárokům a požadavkům zákazníků. Nanotechnologie představují oku nepostřehnutelnou mřížku, která zvyšuje ochranu různých povrchů. Společnost NANO Vision s.r.o. dokáže prodloužit životnost materiálů, odpuzovat z nich nečistoty a prach či usnadnit jejich údržbu.

Nanotechnologie Vám ušetří náklady na údržbu a je ekologicky šetrná. Na společnost NANO Vision s.r.o. se může obrátit každý, kdo má zájem o ochranu staveb, různých povrchů či čehokoli jiného. Pro každého najde nejvhodnější řešení přesně na míru.

http://nanovision.cz/

 

TEPfaktor Chotilsko s.r.o.

Se společností TEPfaktor Chotilsko s.r.o. se rozhodně nudit nebudete. Svým klientům nabízí řadu zábavných aktivit plných dobrodružství a týmové spolupráce. Na své si přijde nejedna společnost využívající teambuildingových akcí, škola pořádající výlety či rodina s dětmi. Jednotlivé týmy mohou být složeny z 2-5 osob a vybrat si můžete až z 25 zajímavých úkolů. Průměrná doba hraní hry se pohybuje mezi 3-4 hodinami.

Příjemný pobyt si můžete vylepšit o cateringové služby na míru či prodloužit v netradičním Jungle Hotelu. Za 5 let existence společnost TEPfaktor Chotilsko s.r.o. hostila více než 200.000 spokojených hostů.

Klienti společnosti TEPfaktor Chotilsko s.r.o. oceňují čas strávený výbornou zábavu a perfektní servis během svých návštěv. Neváhejte ani Vy a vyrazte za zábavou.

http://chotilsko.tepfactor.com/

 

Oblastní spolek Českého červeného kříže Karviná

Hlavní činností spolku je zajišťování zdravotnických asistencí na sportovních, kulturních a společenských akcích. Dále mezi hlavní činnost patří výuka předlékařské první pomoci pro školy, školky, firmy i širokou veřejnost, besedy a ukázky první pomoci. Sdružujeme pod sebe místní skupiny ČČK Orlová, Havířov, Rychvald,Český Těšín a Bohumín.

OS ČČK Karviná se zabývá výukou předlékařské první pomoci pro zájemce z řad pedagogů, lektorů zájmových kroužků i široké veřejnosti. Zajišťuje bezpříspěvkové dárcovství krve, dále pak zdravotní a sociální pomocnou péči pro seniory.

Ve spolupráci s integrovanými složkami v Karviné organizuje preventivně bezpečnostní a ukázkové akce pro děti a mládež ve školách a předškolních zařízeních.

Jejich humanitární jednotka je zařazena jako ostatní složka IZS a na základě požadavků krizového štábu města Karviné je schopna poskytnout pomoc při živelných katastrofách. Jedná se především o zřízení evakuačních center, zajištění stravování, monitoring postižených oblastí, rozvoz humanitární pomoci.

Zasahujeme v rámci Moravskoslezského kraje, ale na základě spolupráce s ostatními spolky ČČK jsme schopni poskytnout pomoc po celé republice.

http://www.cckkarvina.cz/

 

Maxira Technology s.r.o.

Společnost Maxira Technology s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej izolačních materiálů, které Vám dopřejí komfort a pohodlí. Nabízí široký sortiment těch nejkvalitnějších izolačních materiálů a příslušenství, které jsou k dispozici na českém i zahraničním trhu. Ochrání Vás před žárem, chladem, vodou i ohněm. Dále se specializujeme na prodej značkových střešních oken, střešních krytin a na dodávky hutního materiálu.

Nejste si jisti výběrem správného produktu? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a zodpovíme veškeré dotazy.

http://www.maxira.cz/

 

Bisnode Česká republika, a.s.

Společnost Bisnode se zaměřuje na přeměnu obchodních, ekonomický a tržních údajů v přínosné informace pro Vaše podnikání. Poskytne Vám relevantní údaje a fakta, které usnadní Vaše rozhodnutí. Využívá místní i celosvětové údaje té nejvyšší kvality. Jejich odborníci neustále zachycují tržní změny, ať máte k dispozici přesné informace co nejdříve. Neustále pracujeme na tom, aby Vaše rozhodování bylo podloženo nejpřesnějšími informaci ze všech koutů světa.

Máme informace, které potřebujete.

http://www.bisnode.cz/

 

FEMONT OPAVA s.r.o.

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. byla založena v roce 1992. Od svého vzniku se rozšířila do současné podoby významného výrobce ocelových konstrukcí. Díky neustálým inovacím společnost poskytuje svým zákazníkům ocelové konstrukce o nejvyšší kvalitě. Společnost rovněž navyšuje své výrobní prostory a tak klientům nabízí velké množství výrobků.

Zabývá se výrobou a montážemi průmyslových hal, supermarketů, autosalonů, čerpacích stanic pohonných hmot, montáží panelového i skládaného opláštění průmyslových objektů včetně světlíků, oken, vrat a dalších. Mezi služby patří tryskání oceli, klempířské práce, tvarové pálení plazmou a laserem, ohýbání plechů a svařování profilů.

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. Vám navrhne řešení objektu k Vaší naprosté spokojenosti.

https://www.femont.cz/

 

Bit Power s.r.o.

Společnost Bit Power s.r.o. je profesionálem v oblasti vývoje a instalace chiptuningu (zvýšení výkonu motoru o 15 – 20 % a optimalizace parametrů řídících jednotek) pro všechna motorová vozidla. Díky jejímu neustálému sledování automobilového průmyslu je schopna realizovat jakékoli úpravy a opravy i na nejnovějších modelech automobilů. Firma zná a plně ovládá veškerá příbuzná témata související s optimalizací řídících jednotek a díky svým letitým zkušenostem vyvíjí, projektuje a realizuje služby na nejvyšší úrovni. Zákazníkům certifikátem deklaruje dvouletou záruku spojenou s technickou podporou zdarma na softwarové úpravy.

Společnost Bit Power s.r.o. je tím správným partnerem pro zvýšení výkonu a úspory paliva pro Váš vůz či motorku.

http://www.bitpower.cz/

 

PROMOS CZ s. r. o.

Společnost PROMOS CZ s.r.o. se jako přímý dovozce zaměřuje na prodej nářadí značky KING TONY. Jedná se o vysoce kvalitní nářadí, které splňuje i ty nejvyšší nároky na práci. Vyškolení zaměstnanci společnosti Vás s produkty seznámí a v případě zájmu zaučí a předvedou. K sortimentu společnosti patří ruční a elektrické nářadí, řezné a brusné kotouče, servisní chemie, průmyslové odmašťovací a čisticí prostředky, svařovací stroje, pilové pásy a vrtáky. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního nářadí s působností po celé ČR i na Slovensku, společnost PROMOS CZ s.r.o. je pro Vás ta nejlepší volba.

http://www.kingtony.cz/

 

Business Evolution s.r.o.

Společnost Business Evolution s.r.o. je poradenská a vzdělávací společnost, která si klade za cíl podporovat lídry, podnikatele a vizionáře sdílející touhu vytvářet projekty s pozitivním dopadem na společnost a zlepšení životních podmínek budoucích generací. Základem fungování Business Evolution s.r.o. je originální know-how systemického modelu živé firmy, který vnímá firemní systém jako živý organismus, jenž je propojen se zbytkem přírody a vesmíru.

Ve své činnosti se společnost opírá o 3 pilíře. BE academy je zaměřena na prožitkové vzdělávání, workshopy a tvůrčí dílny, během nichž se účastníci učí maximalizovat svůj potenciál a využít svou intuici k naplnění osobního i profesního života. Divize BE soul-utions reaguje na potřebu změny současného podnikatelského světa analýzou příčin a vyvíjí univerzální řešení, která vychází z hlubší podstaty (SOUL) lidského vědomí. Pomocí vlastního know-how si klade za cíl vytvořit skupinu lídrů s různými talenty a zkušenostmi. Firemní poradenství BE consultancy v praxi aplikuje unikátní model 12 klíčových podnikatelských principů, které dohromady tvoří základnu fungování každé společnosti.

www.business-evolution.cz

 

M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o.

Společnost M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o. zastřešuje obchodní síť kamenných obchodu s názvem by Wendy, která se zaměřuje na prodej nejlepších kousků z italské a francouzské dámské módy a dámských doplňků. To vše za příznivé ceny. V jejich obchodech můžete nelézt oděvy a doplňky, které podtrhnou Vaší osobnost a pomohou Vám docílit úspěchů skrze kladný první dojem. Pomohou Vám vybrat si správný materiál a zvolit vhodnou kombinaci barev.

Pokud se chystáte změnit svou image nebo jen doplnit šatník o stylové kousky, obchody by Wendy společnosti M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o. jsou to pravé pro Vás.

http://www.bywendy.cz/

 

WINGS GROUP s. r. o.

WINGS GROUP s.r.o. je start-up společností, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci optických a laserových střeleckých simulátorů. Tyto simulátory slouží jak pro zábavu (např. teambuilding), tak i pro výcvik ozbrojených jednotek. Společnost se dále specializuje na vývoj a výrobu střelnic pro zrakově postižené osoby, které mohou střílet za pomoci speciálních zvukových zaměřovačů. Výrobky společnosti WINGS GROUP s.r.o. si můžete přímo zakoupit nebo krátkodobě i dlouhodobě pronajmout. Produkty společnosti naleznete v mnoha zábavních zařízeních u nás i v dalších zemích Evropy.

http://wings-group.cz/cs/

 

Radek Fuxa

Radek Fuxa je úspěšný mentor, konzultant a kouč prodeje, který předává své dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti obchodu. Během svého působení v obchodu zažil mnohé úspěchy na tuzemské i zahraniční úrovni. Pokud potřebujete pomoci zdokonalit obchodní výsledky či práci obchodního týmu, je Radek Fuxa tím správným člověkem pro Vás. Klientům nabízí osobní i firemní koučink, který Vám pomůže nejen najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem, ale také motivuje Vaše zaměstnance k lepším výsledkům. Jeho kurzy Vám přinesou cenné informace o fungování obchodních vztahů, dostanete zpětnou vazbu a budete nově získané dovednosti umět používat v praxi.

Radek Fuxa pomůže k úspěchu i Vám.

https://www.radekfuxa.cz/

 

OBDOMONT s.r.o.

Společnost OBDOMONT s.r.o. je ostravskou společností, která poskytuje své služby nejen na území České republiky, ale také v rámci Evropské unie. K jejímu založení došlo v roce 1994 za účelem zhodnocení dlouholetých zkušeností se specializací na obor elektromontáže technologických rozvodů, kompletní výstavby a rekonstrukcí staveb, provádění dešťových a splaškových kanalizací, rekonstrukcí obvodového pláště budov a tepelných izolací. Společnost spolupracuje s kvalitními dodavateli stavebních materiálu a používá výlučně ověřené a certifikované materiály a technologie splňující kritéria ČSN a ekologické požadavky. OBDOMONT s.r.o. je kompetentním partnerem, který nabízí vysokou míru profesionality, způsobilosti a jistoty. Provádění projektů je svěřováno zkušeným odborníkům, kteří jsou schopni zajišťovat profesionální průběh prací. Díky tomu je firma pro investory spolehlivým, stabilním a vyhledávaným stavebním partnerem. Vizí společnosti je upevnění pozice na trhu, profesionální přístup k práci, spolehlivost pro zákazníky i zaměstnance, vytváření hodnot pro současné i budoucí generace a důvěryhodnost v očích klientů u partnerů.

http://www.obdomont.cz/

 

petit atelier s.r.o.

Společnost petit atelier s.r.o., to je mladý a inovativní tým profesionálů se snahou splnit sny svým zákazníkům. Pro její zaměstnance je práce především koníček a hnací silou je jim spokojený zákazník. Mezi nabízené služby patří návrh stavby, projektová činnost ve výstavbě, inženýrská činnost ve výstavbě či dohled nad realizací staveb. Společnost Vám pomůže s celým procesem realizace stavby od vypracování návrhu splňujícím veškerá očekávání klientů, přes zajištění kompletní stavební dokumentace a komunikace s úřady, až po docílení perfektního provedení stavby. Společnost petit atelier s.r.o. zajišťuje nejen výstavbu bydlení, ale také výstavbu občanských a obchodních staveb či úpravu interiérů.

https://www.petitatelier.cz/

 

DONET mont s.r.o.

Společnost DONET mont s.r.o. se zabývá stavebními a montážními pracemi vždy k naprosté spokojenosti svých zákazníků. Jedná se především o výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukci domů, bytů a bytových jader a montáž fotovoltaických elektráren. Nedělá jí však problém žádná výstavba. Na stavební zakázky vždy dohlíží vyškolený a zkušený stavení technik, který se stará o kvalitní provedení každé dílčí části stavby. Pracovníci společnosti považují zdárné dokončení stavby a splnění všech cílů za otázku osobní cti.

http://www.donetmont.cz/

 

Peter Urbanec - Garnet Peers s.r.o.

Společnost Garnet Peers s.r.o svým zákazníkům zprostředkovává tréninkové kempy, kde mohou skloubit práci s relaxací a pozitivně tak přispět k svému rozvoji jak po osobní, tak po pracovní stránce. Po skončení tréninkového kempu budete znát odpovědi na otázky: „Co v životě chcete? Proč to chcete? Jak toho dosáhnete?“ V nádherném prostředí Liptovského Jána se můžete zúčastnit také některého ze seminářů na téma: Úspěch ve vedení lidí, Umění sebemotivace a Úspěch v prodeji.

Hlavní tváří společnosti a jejím majitelem je úspěšný mentor, kouč a konzultant Peter Urbanec. Za dobu své činnosti získal neocenitelné zkušenosti a know-how, které předává svým zákazníkům z řad obchodníků, finančních manažerů i zástupců výrobních společností. V neposlední řadě je tvůrcem výukových videí, která pomáhají stovkám lidí v dosáhnutí jejich vytoužených cílů.

Peter Urbanec je ten správný kouč, který Vás naučí naplno využívat svůj potenciál a dosahovat svých cílů.

http://www.peterurbanec.sk/

 

Smart Place Křižovatka s.r.o.

Smart Place Křižovatka s.r.o. od roku 2013 provozuje první "časovou kavárnu" v Praze a jednu z prvních v Evropě. Hlavním rozdílem, kterým se lišíme od běžné kavárny, je platba za strávený čas. Za každou u nás strávenou minutu zaplatíte pouze 1 Kč. Maximálně však můžete zaplatit 300 Kč za den. U nás můžete pít kávu, čaj, jíst sušenky nebo hrát hry neomezeně. Pomůžeme Vám při obchodních setkáních, práci či schůzkách s přáteli v útulných a klidných prostorách naší kavárny. U nás si užijete elektronické i stolní hry, můžete využít projektor, tiskárnu a samozřejmě Wi-Fi připojení či si jen přečíst knížku. Hovoříme česky, anglicky a rusky. Nacházíme se v centru Prahy na Václavském náměstí. Pokud budete chtít využít našich prostor pro Vaše jednání či si jen odpočinout, určitě nás navštivte. Postará se o Vás profesionální tým, pro kterého je zákazník vždy na prvním místě.

http://www.cafe-krizovatka.cz/

 

TRue account s.r.o.

Účetní a poradenská společnost TRue account s.r.o. poskytuje profesionální služby při vedení účetnictví převáženě malým a středním podnikům a daňové evidence živnostníkům. Zaměřujeme se také na personální a mzdovou agendu. Náš pravidelně školený tým se skládá z profesionálů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti účetnictví. Našim cílem je spokojený zákazník, čehož se snažíme dosáhnout skrze vysokou odbornost účetních a daňových znalostí, ale v neposlední řadě příjemným, nekonfliktním a neformálním způsobem jednání s klientem. Samozřejmostí je důvěra při vedení účetnictví a poskytování poradenských služeb. Využitím našich služeb ušetříte nejen čas, ale i peníze.

www.trueaccount.eu/

 

Stavby COMPLET CZE s.r.o.

Společnost Stavby COMPLET CZE s.r.o. vznikla z původní mohelnické divize společnosti Stavby COMPLET s.r.o.. Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb v odvětví kominických činností, které přispějí ke spokojenosti našich zákazníků. Snahou našich pracovníků je najít technické řešení, odpovídající představám zákazníků, při dodržení platných předpisů a nejvyšší možné kvalitě.

Naše firma se zaměřuje především na nerezové komíny, spalinovody, kouřovody a vzduchovody pro všechny druhy paliv, s nejvyšší certifikací včetně výroby a montáže i pro vysokopřetlakový provoz. Zaměření komínů od tepláren, chemického či potravinářského průmyslu až po domácnosti. Řešíme rovněž trubní trasy určené pro průmyslové rozvody, samonosné ocelové konstrukce, příhradové konstrukce, samonosné tubusy, anténní stožáry a věže, zámečnické a klempířské práce, povrchové úpravy materiálů, revize komínů a kontroly komínů, měření emisí malých zdrojů a mnoho dalšího.

http://www.stavby-complet.cz/

 

MAT, spol. s.r.o.

Společnost MAT s.r.o. se zabývá od roku 1992 vývojem a výrobou měřící a regulační techniky, zejména mikroprocesorů, regulátorů a spínacími jednotkami využívanými v průmyslové výrobě. Rovněž je výrobcem elektrických odporových pecí (keramických komorových, sušících komorových tunelových, atd.). Své služby poskytuje také jako servisní společnost topných článků, snímačů teplot či izolací. Dále nabízí prostorné a vybavené privátní ubytování vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Můžete se ubytovat v 1 a 4 lůžkových pokojích. Jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Také poskytuje projektovou přípravu a návrh řešení podle konkrétních požadavků včetně zpracování dokumentace elektrotechnické části zařízení nn v oblasti MaR a Automatizace. Její dlouhodobé zkušenosti jsou zárukou kvality.

http://www.imat.cz/cs

 

Tábory v Beskydech, z.s.

Sdružení Tábory v Beskydech z.s. zajišťuje ozdravné pobyty na zdravém prostředí a na čistém vzduchu v přírodě zejména pro děti ze smogem postižených regionů, především o jarních a letních prázdninách. Děti mohou být školního i předškolního věku.

Snažíme se dětem zařídit zázemí, ve kterém budou moci skloubit své aktivity s hrou a pobytem v přírodě. Vedeme děti ke kladnému vztahu k živé i neživé přírodě, při které se naučí její ochraně a týmové práci.

Dále nabízíme táborové pobyty pro rodiny s dětmi, seniory, tématické či zážitkové tábory. Pokud Vás některá z našich služeb zaujala, určitě nás neváhejte kontaktovat.

http://www.taboryvbeskydech.cz/index.html

 

MultiSport Benefit, s.r.o.

MultiSport Benefit, s.r.o. se zaměřuje na poskytování nepeněžních benefitů pro zaměstnance firem ve formě volných vstupů do více než 920 sportovních a rekreačních zařízení po celé České republice. Od roku 2010 působí na českém trhu a okamžitě si získala stálé klienty. Společnost se neustále vyvíjí a v současné chvíli má více než 1200 nadšených klientů a 870 spokojených partnerů. Výhody členství si najdou zaměstnavatelé i zaměstnanci. Jedná se o výborný benefit pro zaměstnance, kterým je motivujete k lepším výkonům. Každý si zaměstnanec může vybrat, kterou sportovní či rekreační aktivitu si zvolí. Benefit může hradit zaměstnanec, zaměstnavatel či se mohou podílet oba. Počet držitelů karet v roce 2016 přesáhl 30 000. Investovat do zdraví zaměstnanců se vyplatí!

https://www.multisport.cz/cs

 

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které je právním nástupcem dvou vydavatelství působících na českém mediálním trhu od roku 1992, zejména v oblasti tištěných médií. V současné chvíli vydává 71 mutací Deníku, 23 regionálních týdeníků a 15 časopisů. Po akvizici rozsáhlého časopiseckého vydavatelství Sanoma Media CZ, přejmenovaného později na Astrosat Media, se VLTAVA LABE MEDIA a.s. stala druhou nejsilnější vydavatelskou skupinou na tuzemském trhu. V srpnu 2015 koupila 100% podíl ve vydavatelství VLTAVA LABE PRESS, a.s. od německého koncernu Verlagsgruppe Passau investiční skupina Penta Investments a 3. 11. 2015 došlo k převzetí vydavatelství skupinou Penta. Vydavatelství má v Olomouci a Praze vlastní tiskárny. Rovněž je společnost majetkově provázána s několika jinými mediálními společnostmi. Svým zákazníkům poskytuje výborné služby v oblasti reklamy a inzerce.

http://www.vlmedia.cz

 

České ekologické manažerské centrum, z.s.

Společnost České ekologické manažerské centrum, z.s. je lobbystické sdružení v oblasti průmyslové ekologie, vydavatelem odborných periodik a pořadatelem vzdělávacích a poradenských akcí. Jedná se o neziskovou organizaci, která se bezmála 25 let snaží o šetrný přístup průmyslu a podnikatelské činnosti k životnímu prostředí v České republice. Poskytuje informace o eko-managementu, managementu oběhového hospodářství a příslušné legislativě mezi odbornou i širokou veřejnost. Při své činnosti spolupracuje se státní správou, svazy zaměstnavatelů, průmyslovými podniky i vysokými školami.

http://www.cemc.cz/

 

JK Styl CZ s.r.o.

Společnost JK Styl CZ s.r.o. jsme založili v roce 2004 s dlouholetou zkušeností s výrobou a obchodem malířských stojanů. Postupně rozšiřujeme sortiment o další výtvarné potřeby. Tento obor je velmi zajímavý a baví nás, což se promítá i do našeho přístupu k zákazníkům. Od začátku klademe velký důraz na kvalitu, dostatečně široký sortiment výrobků, ale hlavně přijatelné ceny a rychlé vykrytí objednávek k zákazníkům.

Od poloviny roku 2004 spolupracujeme s Německou firmou Feurer+Sohn GmbH (pod značkou Kolibri) v oblasti prodeje štětců. Od roku 2007 se částečně podílíme na jejich výrobě. V roce 2008 rozšiřujeme nabídku o barvy, rámečky s plátnem, blindrámy a tímto nabízíme zákazníkovi kompletní sortiment výtvarných potřeb. Od druhé poloviny roku 2008 je Vám k dispozici elektronický obchod, jehož prostřednictvím můžete nakupovat z pohodlí domova. Celý sortiment výrobků dodáváme do sítě prodejen a velkoodběratelů v České republice a zahraničí.

www.jkstylcz.cz

 

GALADREAM s.r.o.

Společnost GALADREAM s.r.o. představuje start-up firmu se sídlem v Ostravě. Jedná se o nově otevřený shisha bar "čajovna", který svými kvalitními produkty uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. V čajovně se podávají vybrané vodní dýmky, vynikající jídlo, káva přímo z pražírny, čaj i kvalitní alkohol. Nově otevřených podnik se nachází na ulici 28.řijna 950/266 v Mariánských horách. Doporučujeme osobní návštěvu.

https://cs-cz.facebook.com/Galadreamcz/

 

Jan Jelínek

Od počátku roku 2016 Jan Jelínek ve své firmě poskytuje zákazníkům služby v oblasti stavebnictví a výškových prací. Konkrétně lze vyjmenovat rekonstrukci a údržbu bytů, budov a jiných objektů. Svou činnost spojuje také se zarovnáváním terénu, údržbou plotů či potravinářských nebo průmyslových objektů. Rovněž čistí fasády, okapy nebo střechy. Sídlo firmy se nachází v ostravské části Poruba. K provádění činnosti využívá kvalitní strojní zařízení a dbá na splnění přání svých zákazníků.

http://www.fa-jelinek.cz/

 

Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, o.p.s.

Společnost Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, o.p.s je vzdělávací a poradenskou společností. Na trh přišla s myšlenkou vytvořit školící středisko s účetním a ekonomickým zaměřením a podporovat znevýhodněné skupiny lidí při vstupu na trh práce, a to zejména poskytnutím rekvalifikací v ekonomických oborech. V současnosti nabízí množství školení, seminářů a kurzů z oblasti účetnictví, správy daní, ekonomiky či podnikání a neustále reaguje na nejnovější trendy v těchto oblastech, které reflektuje do obsahu své vzdělávací činnosti.

Společnost CEVO klade důraz nejen na teorii, ale zejména na získání praktických dovedností. Profesionálním a přesným zjištěním potřeb klientů poskytuje vzdělávací činnost tak, aby se absolventi dokázali samostatně pohybovat v dané problematice a byli schopni najít řešení problému, na který narazí. Společnost je jediná v celém Moravskoslezském kraji, která nabízí v rámci svých akreditovaných kurzů několikahodinovou praxi v daňové kanceláři, a to za podpory daňového poradce s dlouholetými zkušenostmi.

http://www.cevo.cz/

 

Ing. Radim Tisoň - Phoenix Investor

Ing. Radim Tisoň nabízí odborné poradenství v oblasti zabezpečení a investic. Je schopen vytvořit investiční strategii přesně na míru zákazníka dle jeho možností a potřeb. Na základě aktuální tržní situace Vám vypracuje inovativní koncept možností financování Vašich aktuálních i budoucích potřeb.

http://www.phoenix-investors.info/

 

VEGALL Pharma s.r.o.

Firma VEGALL Pharma s.r.o., vznikla v roce 2005 transformací ze společnosti Pavel Galle, Vegall. Její zakladatelé, otec se synem, Pavel a Petr Galle podnikali v oboru zásobování lékáren již od roku 1995. V roce 1998 se podařilo úspěšně zahájit spolupráci s výrobcem doplňků stravy se včelími produkty SANAMED z Rakouska. Rok 1998 je tedy rokem, kdy se doplněk stravy SARAPIS začal objevovat v českých lékárnách. V současnosti je preparátů se jménem SARAPIS již několik a patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější preparáty pro ženy a nově také i pro muže.

Společnost ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybírá a vytváří nové přípravky, které uvádí na trh. Nové produkty procházejí náročnými testy kvality, vlastností a původu složek, které jsou u přípravků vyžadovány.

Produkty s logem společnosti VEGALL Pharma s.r.o. již roky pomáhají ženám a mužům a jsou ověřenou zárukou kvality, bezpečnosti.

http://www.vegall.cz/

 

NEO FINANCES s.r.o.

NEO FINANCES je mladá moderní společnost založena v roce 2015 navazující na téměř dvacetileté zkušenosti jejich zakladatelů v oboru. Společnost byla založena na základě mnohaletého vyhodnocování přístupu obyvatel k finančnímu sektoru s cílem spustit nový unikátní systém FINANCE NARUBY. Ten je zaměřen na vytvoření přátelského uživatelského prostředí založeného na aktivním vzdělávacím přístupu zacíleném na finanční gramotnost. Díky tomuto systému se má možnost každý uživatel velmi rychle zorientovat v dnešním nepřehledném trhu nabídky finančních programů.

Společnost nabízí komplexní vzdělávání v oblasti rodinných i firemních financí a zajišťuje organizační a technickou stránku pořádaných vzdělávacích seminářů. Vytváří finanční plány na míru dle potřeb svých klientů a vyhledává nové investiční příležitosti. Jako jedna z mála společnosti podmiňuje tyto investice aktivní majetkovou účastí, díky čemuž je schopna zajistit i vyšší stupeň kontroly investic.

http://www.neofinances.cz/

 

TAUER habitat

Jsme profesionálové ze světa interiérového designu, kterým záleží na detailech a kvalitě. Každý kout námi vytvořených prostorů v sobě nese příběh, atraktivitu, ale především touhu dopřát Vašemu bydlení vyváženou kombinaci pohodlí, funkčnosti a originality.

Věnujeme se kompletní realizaci obvyklých, méně obvyklých i naprosto nevšedních interiérů. Neděláme prefabrikáty, vyrábíme originální, osobité a jedinečné výrobky s příběhem. Od vizualizací, výroby nábytku i doplňků až po stavební úpravy, vše děláme sami. Zařídíme veškeré potřebné práce a dáme Vašemu bydlení osobitý a ucelený styl.

http://www.tauerhabitat.cz/

 

Autoškola Club Česká republika s.r.o.

Autoškola Club Česká republika s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí, která byla založena již v roce 1997. Působí ve více než desíti městech v rámci Moravskoslezského, Olomouckého a Jihomoravského kraje, kde si vybudovala silnou značku, která je zárukou spolehlivosti a kvality. Firma nabízí realizaci kurzů pro řidičské průkazy B, A, A1, A2, AM, B+ E, C, C+E, D. Jako jedna z mála firem nabízí kurzy hospodárné jízdy, jejíž aplikace Vám může ušetřit až desítky tisíc ročně.

http://www.autoskola-ostrava.cz/

 

KONVER

Společnost KONVER je profesionální internetová společnost zabývající se online reklamou a výkonnostním marketingem. Svým klientům přináší optimální řešení internetové prezentace a zajišťuje nezávislý návrh na zefektivnění online propagace. Cílem firmy je dosáhnout co nejvyššího zhodnocení investice vložené do reklamy.

Společnost vám pomůže zanalyzovat dosavadní online aktivity a navrhne jejich optimalizaci. Poradí jak lépe zajmout klienty a přivést na web více návštěvníků a potencionálních zákazníků. Svým zákazníkům navrhuje komplexní změny online marketingu, které přinášejí výsledky a zisk.

http://konver.cz/

 

COVITAR s.r.o.

Společnost COVITAR s.r.o. je mladou progresivní firmou zabývající se dovozem potravinářského zboží ze zahraničí. Zaměřují se především na dovoz ovoce, zeleniny, ovocných past a prášků. Majoritní část dovozu tvoří polotovary z ovoce a zeleniny v různých formách, které poté dále slouží k výrobě zdravých potravin. Firma se specializuje především na dovoz z francouzky mluvících zemí, severní Afriky, Turecka a Íránu. Dovážené zboží poté dále distribuuje významným potravinářským společnostem. V současnosti plánuje rozjetí vlastní výroby a své značky zdravých potravin.

http://www.covitar.cz/

 

MATTES plus s.r.o.

Podnikatelská historie společnosti MATTES plus s.r.o. sahá až do roku 1999. Již ve svých počátcích se zaměřila na kompletní rekonstrukce interiérů v bytech i domech. Za dobu svého působení si vybudovala silnou regionální značku, která je zárukou spolehlivosti a kvality. Firma disponuje vlastní stolařskou dílnou, koupelnovým a kuchyňským studiem. Od svého vzniku vyrobila již více než tisíc kuchyňských linek, zrekonstruovala přes tisíc koupelen a bytových jader a kompletně zrekonstruovala stovky bytů a domů v Moravskoslezském kraji, kde firma převážně působí.

Společnost MATTES plus s.r.o. vám zajistí kompletní rekonstrukci interiéru na míru dle vašich potřeb. Všechny potřebné práce vykonávají školení odborníci firmy. Není tedy nutné zajišťovat další externí dodavatele. Firma zajistí bourací práce, přípravu staveniště, instalatérské práce, topenářské práce, elektrikářské práce, sádrokartonářské práce, zednické a obkladačské práce, malířské práce, podkládku různých typů podlahových krytin, renovaci parket, prodej a montáž interiérových dveří.

http://www.famattes.cz/

 

Aktivninetworking.cz

Hlavní představitelka portálu AktivníNetworking.cz, Regina Bednaříková, přináší do naší společnosti služby nového charakteru. Kromě pořádaných seminářů na různá témata, nabízí také pomoc při hledání správných osob, díky kterým budete vydělávat peníze. Napomáhá při navazování vztahů s těmi správnými lidmi, vzhledem k tomu ušetříte peníze na marketingu. Zaměřuje pozornost na úsporu času, díky kladení správných otázek a vhodnou prezentací. Přispívá k získání jistoty a uznání ze strany Vašeho okolí. Nabízí pomoc se seberealizací, začleněním do různých podporujících komunit. Zaměřuje se také na aktivity spojené s telefonováním například Vás naučí, jak správně komunikovat prostřednictvím telefonu a přitom se cítit pohodlně a komfortně.

Díky službám Reginy Bednaříkové si budete umět udržet nadhled a bez stresu se seznamovat, získáte prestiž moderního networkera a naučíte se získávat přesně ty informace, které Vás posunou dál.

Cílem AktivníhoNetworkingu je se seznámit a poznat prostředí a téma, ve kterém se chcete rozvíjet, kde Vám mohu být užitečná.

http://aktivninetworking.cz/

 

Kaktus reality s.r.o.

Kaktus reality, s. r. o. je realitní kancelář, která je zastoupena odborníky z praxe s letitými zkušenostmi z oboru. Zakladatelem je realitní makléř Kamil Kůs, který má na svém kontě mnoho úspěšně realizovaných projektů.

Kaktus reality nabízí celou řadu služeb, přes poradenství v oblasti prodeje a koupě nemovitostí, zajištění hypotečního úvěru, až po související právní servis. Společnost je zastoupena týmem realitních makléřů, právníků, finančních poradců a hypotečních specialistů, kteří zajišťují hladký průběh prodeje nebo koupě nemovitosti.

Na rozdíl od jiných konkurenčních firem Kaktus reality nabízí také nadstandardní služby jako například výměny bytů mezi dvěma majiteli, vyklízení nemovitosti před prodejem, homestaging (příprava nemovitosti pro atraktivní prezentaci před prodejem), profesionální nafocení nemovitosti pro účinnou inzerci, stěhování stavební úpravy a rekonstrukci zakoupené nemovitosti.

Hlavní prioritou realitní kanceláře je spokojenost zákazníků, proto je kladen důraz na špičkové provedení nabízených služeb.

http://www.kaktusreality.cz/

 

GASTRO CLASSIC s.r.o.

Společnost GASTRO CLASSIC s.r.o. vznikla 23. prosince 1991, přičemž historie Cafe Louvre se píše již od roku 1902. Vyhlášený podnik navštěvovali známé osobnosti, jako jsou Karel Čapek, Franz Kafka, nebo Albert Einstein.

Disponují rozsáhlými prostory, které bývají využívány k firemním i kulturním akcím jako jsou tiskové konference, vernisáže, svatby, výstavy nebo firemní večírky. Prostory nabízí kapacitu až 300 osob. K využití nabízí také nově zrekonstruované prostory Galerie Louvre s kapacitou až 200 osob.

V denní nabídce je káva vysoké kvality, výborné domácí moučníky, lehká zeleninová jídla ale i výběr z poctivé české kuchyně. Každé ráno mají k dispozici noviny a časopisy z domova i zahraničí. K zábavě zde slouží billiard, šachy, kostky a stolní hokej.

http://www.cafelouvre.cz/

 

DTO CZ, s.r.o.

Firma DTO CZ, s.r.o. se od roku 1993 zabývá přípravou a realizací vzdělávacích, poradenských a certifikačních aktivit, organizováním rekvalifikací, kurzů, seminářů a konferencí, poradenstvím v managementu. Realizují otevřené kurzy i kurzy na míru pro organizace. Účastníci mohou vykonat jak zkoušky profesních kvalifikací, tak certifikační zkoušky. Firma je držitelem řady akreditací, autorizací a pověření od MŠMT, MV, MPSV aj. Ročně připraví přes 270 vzdělávacích aktivit, kterých se účastní více než 7.000 lidí z celé ČR. Disponuje vybavenými učebnami pro 5 až 50 účastníků, konferenčními sály pro 100 a 300 osob a tréninkovými prostorami a místnostmi pro konzultace a koučink.

www.dtocz.cz

 

KRMÍM KVALITNĚ s.r.o.

Společnost KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. se zabývá odborným poradenstvím ve výživě psů a koček. Dováží a dále distribuuje vysoce kvalitní krmiva z Ameriky a Evropy, doplňky stravy a chovatelské potřeby a poskytují kvalitní zákaznický servis. V jejich nabídce najdete ověřená krmiva, které splňují zásady zdravé výživy vašich čtyřnohých mazlíčků se 100% garancí spokojenosti. Cílem firmy jsou spokojení zákaznici, kterým záleží na zdraví a kondici svých čtyřnohých přátel a být firmou s nejsilnějším prozákaznickým přístupem na trhu krmiv a chovatelských potřeb v České republice.

http://www.krmimkvalitne.cz/

 

Hypotex.cz

Hypotex.cz je platforma, která učí efektivně investovat do nemovitostí s využitím hypoték. S naší podporou a navrženou investiční strategií, využijete komplexní know-how i servis, kterým zabezpečíme vše potřebné. Od výběru nemovitosti po starost o nájemníky. Díky naší platformě, která unikátním způsobem spojuje investory s developery a dodavateli služeb, realizujeme vlastní projekty na výstavbu rodinných domů na pronájem i projekty našich investorů.

Hypotex.cz je jedním z projektů Jakuba Hermánka (lektor a konzultant) a jeho společnosti hermanek agentura s.r.o., která se mimo jiné zabývá i několika dalšími projekty. Škola ultimativního byznysu spojuje školu a podnikání v jedno, nabízí školení firmám. Dále Cafe Ujeli klub, který má k dispozici prostory k pronájmu a zázemí vlastní restaurace v Mělníku. Nebo nově vznikající autopůjčovna s originálními vozidly na zemní plyn (CNG).

Vytváříme příležitosti a realizujeme je. Pomůžeme zrealizovat i Vaše projekty.

http://www.hypotex.cz

 

Jakub Moravec - Broker Consulting

Vystudoval jsem Vysoké učení technické v Brně na fakultě stavební v oboru technologie a řízení stavby, kde jsem se dostal poprvé k sestavování rozpočtů, přípravy realizace a financování stavby. To už byl krůček do oblasti financí. Začal jsem pracovat pro jednu z největších finančně poradenských společností, kde jsem se naučil vše potřebné k pochopení finančního trhu a možnosti pomoct svým klientům nastavit jejich vlastní portfolio.

V současné době pracuji v Brokeru consultingu na pozici manažera s kancelářemi v Opavě a v Ostravě v týmu 60 lidí. Nabízíme exkluzivní, nízkonákladové produkty a portfolio od několika desítek obchodních partnerů. Dále nabízíme produktové portfolio - životní pojištění, skupinové pojištění zaměstnanců, neživotní a majetkové pojištění, penzijní produkty, kompletní bankovní služby, investice, stavební spoření, pomáháme s koupí či prodejem nemovitostí. Kromě oblasti osobních financí se věnujeme i firemní klientele. Profesionální konzultace s jednotlivými zaměstnanci, se skupinami zaměstnanců a odbory, dlouhodobý servis (monitoring finančního trhu a legislativních změn) a komunikace se zaměstnanci a zaměstnavatelem.

Jsme zkušeným průvodcem ve světě firemních i osobních financí a rádi se staneme i vaším. Naši specialisté a analytici často vystupují v televizi, tisku či na internetu. S čím Vám tedy můžeme poradit? Optimalizovat mzdové náklady, zvýšit motivaci a loajalitu zaměstnanců, správně pojistit majetek a odpovědnost společnosti, zajistit nadstandartní pojistnou ochranu zaměstnanců, vhodně investovat finanční prostředky, vyjednáváme skupinové slevy pro pojištění majetku zaměstnanců, připravíme individuální finanční plány pro každého zaměstnance, ti pak mohou využívat nadstandardních podmínek napříč celým naším produktovým portfoliem

https://www.bcas.cz/

 

VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS s.r.o. byla založena roku 1991 a její hlavní specializací jsou pobyty na Jadranu - v Chorvatsku a Černé Hoře. V nabídce však můžete také najít lázeňské a wellness pobyty, nejen v Čechách a na Slovensku, ale také v Rakousku, Maďarsku a Slovinsku, i zimní dovolené v Rakousku, Itálii, Slovinsku nebo Francii. Nabízí více než 70 nástupních míst po celé České republice a širokou síť delegátů, kteří jsou zákazníkům vždy plně k dispozici.

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS s.r.o. byla oceněna formou certifikátu CZECH Stability Award, který vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucího rizika a již od roku 2009 patří mezi TOP 100 český firem s tímto oceněním. Pro sezónu 2014/2015 byla veřejností zvolena za nejlepší cestovní kancelář v anketě Velká cena cestovního ruchu.

http://www.ckvt.cz/

 

BigCars

Autobazar BigCars se zabývá prodejem ojetých užitkových vozidel a dodávek, valníků, sklápěčů, pick-upů, chladících a mrazících vozidel a v poslední době také vozidly nad 3,5 t. Podnikatelské začátky se datují k roku 2005, kdy začal působit ve Vratimově a od té doby je nabídka vozů postupně rozšiřována. V současnosti Autobazar nabízí více než 200 kvalitních dodávek, pick-upů a nákladních vozidel za férové ceny, které odrážejí skutečný stav vozu. Všechny dodávky procházejí důkladnou technickou kontrolou, která zaručuje velmi dobrý stav nabízených vozidel.

www.bigcars.cz

 

Brand gifts, a.s.

Akciová společnost Brand Gifts a.s. se zaměřuje na prodej luxusních a reprezentativních doplňků pro manažery od světových módních návrhářů jako je například Christian Lacroix, Cerruti, Charel nebo Ungaro. Můžete zde zakoupit luxusní dárky pro muže i ženy, které jsou zárukou vysoké kvality a výjimečného designu. V nabídce firmy jsou jak módní doplňky, tak psací potřeby, keramická i kuličková pera od předních světových výrobců, stejně jako drobné kožené výrobky, elegantní klíčenky, peněženky či konferenční desky. Cílem prodeje prémiových dárku je vyjádření důležitosti obdarovaného, vyvolat určitou škálu emocí, pomoci firmám upevnit, motivovat a stimulovat důležité vztahy.

http://www.brandgifts.cz/

 

Hruška, spol. s r.o.

Společnost H R U Š K A, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a v současnosti patří mezi jednoho z největších tuzemských maloobchodních řetězců. Provozuje 3 velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen, kde naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Maloobchodní prodejny nabízí zákazníkům především české značky nebo zboží od českých výrobců. Firma pro své zákazníky pořádá pravidelné letákové slevy a soutěže. Nabídka je rozšiřována každý týden o nové akční zboží nejenom potravinářského charakteru. V sortimentu nalezneme rovněž sezónní dekorativní předměty, oblečení, hračky či kuchyňské potřeby.

http://www.mohruska.cz/

 

Sportovní a rekreačí zařízení města Ostravy, s.r.o

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. (SAREZA) je společností, která se snaží ve městě Ostrava zpestřit veřejnosti volný čas různorodými sportovními a rekreačními aktivitami. Zakladatelem a výhradním vlastníkem je město Ostrava. Firma své aktivity provozuje již od roku 1997, tudíž má již skoro dvacetiletou tradici. Za tuto dobu občanům nabídla možnost využívat zimní stadion, letní koupaliště, krytý bazén, lázně, sportovní areály, ozdravné centrum a mnoho dalších. Kromě nabízených služeb se firma podílí na realizaci různých sportovních a kulturních událostí - zmínit můžeme například projekt Vánoční kluziště!!!, který se od svého spuštění v roce 2011 těší velké popularitě.

http://www.sareza.cz/

 

Business Institut EDU a.s.

Business Institut EDU a.s. se řadí mezi nejprestižnější MBA školy v České republice. Specializuje se na profesní vzdělávací programy MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration) a LLM (Master of Laws). Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem profesionálního týmu lektorů nabízí Business Institut koncept studia, jenž promítá teoretické problémy přímo do praxe. Studium tak získává na atraktivitě, kdy lektoři používají příklady z reálných situací, čímž dochází k osvojení teorie i bez nutnosti učení se mnohdy prázdných definic. Hlavním cílem Business Institutu je poskytovat kvalitní a přínosné vzdělávací programy s ohledem na časovou flexibilitu každého studenta.

http://www.businessinstitut.cz/

 

MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Jsme univerzální bankou, která disponuje třetí největší sítí více než 252 poboček a více než 680 bankomatů. MONETA Money Bank patří mezi přední partnery českých podnikatelů. Malé a střední firmy si mohou vybrat mezi širokou paletou produktů včetně běžných a spořicích účtů, provozních a investičních úvěrů, součástí nabídky jsou také zvýhodněné služby pro některé profesní skupiny včetně advokátů, notářů či zdravotníků.

Mezi nejúspěšnější produkty MONETA Money Bank v oblasti firemního bankovnictví patří investiční úvěr EU Investice, který malým a středním firmám usnadňuje získání prostředků k dalšímu rozvoji. Díky záruce Evropského investičního fondu jsou požadavky na zajištění takového úvěru výrazně nižší a jeho vyřízení rychlejší.

MONETA Money Bank nabízí klientům také expertní poradenství a pomoc při přípravě projektů a žádostí o evropské či státní dotace. Její klienti patří díky této podpoře tradičně mezi nejúspěšnější žadatele o podporu. MONETA Money Bank své služby a produkty pro podnikatele zaměřuje mimo jiné na nemovitostní financování, zdravotnictví a lehký průmysl. Více informací o produktech MONETA Money Bank najedete na www.moneta.cz/lide

https://www.moneta.cz/lide

 

Genesis Invest s.r.o.

Busyman.cz byl založen Filipem Majorem v roce 2010. Hlavním důvodem jeho vzniku byl omezený prostor pro efektivní spojení nositelů inovativních projektů s privátními investory. V únoru 2011 se projekt zařadil pod křídla nově vzniklé společnosti Genesis Invest s.r.o. V listopadu 2013 se stal partnerem portálu Jan Brody.

Dnes je Busyman.cz integrální databáze soukromých investorů a inovativních projektů. Svou činností spojuje perspektivní podnikatelské plány s investory a investicemi.

Základním stavebním kamenem podnikání je dobrá myšlenka. Aby však tato myšlenka byla úspěšná, potřebuje nejenom nositele, který umí myšlenku uchopit a realizovat, ale také dostatečně kvalitně rozvést na papír a vytvořit k ní propracovaný podnikatelský plán. Investoři vyžadují profesionální jednání a perfektní připravenost je hlavním klíčem k úspěchu. Nejenom že Vám pomůžeme zpracovat kvalitní podnikatelský plán, připravit se na jednání s investory, ale posadíme Vás s potenciálními investory a obchodními partnery k jednomu stolu u nás na "základně".

http://busyman.cz/

 

SOLARIS CZECH spol. s r.o.

Solaris Bus & Coach S.A. je polskou rodinnou firmou, kterou založili a vlastní Solange a Krzysztof Olszewští. Firma funguje od roku 1994 a má dlouholetou tradici ve výrobě městských, meziměstských a speciálních autobusů a také nízkopodlažních trolejbusů a tramvají. Ve svém oboru patří k předním evropských výrobcům, což dokládá i tržní podíl firmy v Polsku a Německu, kde patří k jedněm z nejvýznamnějších dodavatelů městských autobusů. Ve čtyřech výrobních závodech na území Polské republiky zaměstnává více než 2 000 osob a v zahraničních pobočkách dalších 300. Od zahájení výroby v roce 1996 bylo expedováno do 30 zemí světa již téměř 11 000 vozidel. Do České republiky firma expandovala v roce 2002, kde vytvořila po Německu svou druhou zahraniční pobočku. V roce 2013 firma Solaris dokonce překonala svůj dosavadní rekord v prodeji vozidel a po jedenácté za sebou udržela pozici lídra na polském trhu městských autobusů. Podobný úspěch firma zaznamenala i na zahraničních trzích, kde byl tento rok rovněž rekordní.

www.solarisbus.cz

 

CVG METAL s.r.o.

Představujeme Vám společnost CVG METAL s.r.o., která nabízí velmi širokou škálu kvalitních služeb. Zaměřuje se především na strojírenskou výrobu, dodávky hutního materiálu a obchodní činnost. Mají dlouholeté zkušenosti s technickou a materiálovou kontrolou výrobků včetně protokolů, výrobou svařenců a dílů pro zemědělskou techniku, stavební techniku, vibrační a střásací stroje a také s výrobou ocelových konstrukcí. Od roku 2009 navíc funguje jako obchodní zástupce firmy ENTEX TECHNOLOGY, s.r.o.

http://cvgmetal.webnode.cz/

 

Woodman production a.s.

Společnost Woodman production a.s. je již několik let neodmyslitelně spjata s Ostravou a rock & rollovým zpěvákem Marcelem “Woodmanem“ Lesníkem. Počátky společnosti se datují již od března roku 1998. Společnost provozuje čtyři restaurační a pohostinská zařízení, jde o Rock & Roll Garage Restaurant & music club, Rock&Roll Garage centrum dále Restauraci pod věží a BaníčekPub, také nahrávací studio Woodman Studio.

Pokud byste se rádi pobavili a dobře najedli v prostředí 60. let, kdy se v garážích po celém světě nejen opravovala auta, ale vznikala zde také rocková hudba, navštivte Rock and Roll Garage Restaurant & music club. Najdete zde jak restauraci, tak motobar, venkovní terasu s grilem a udírnou, dětské hřiště, pivovar Garage, sál se zázemím pro akce a již zmíněné nahrávací Woodman studio. Sál a salónky pojmou na společenské akce až 700 hostů.

V Restauraci pod Věží Vás překvapí interiér prvorepublikového podniku. Gastronomie je založená na regionálních dodavatelích surovin a know how kuchaře Dalibora Navrátila. Můžete zde ochutnat sedm druhů točeného piva z produkce pivovaru Garage v Ostravě. Tento prostor pojme i se sálem Divadélka pod věží do 350 osob.

Baníček - restaurant & football pub je pak restaurací fanoušků ostravského fotbalu, který je otevřen během zápasů Baníku Ostrava. Setkáte se zde s fotbalovým interiérem, který je vyzdoben spoustou předmětů, relikvií a fotografií z devadesátileté historie FC Baník Ostrava.

Akciová společnost se zabývá produkcí a pořádáním koncertů, firemních i soukromých akcí na klíč, včetně dodání aparatury zvukové i světelné, produkcí skupin na různé eventy. Nedílnou součástí jsou i rozsáhlé služby v oblasti cateringu.

www.garageclub.cz

 

Speak With Me, s.r.o.

Pokud potřebujete zlepšit své znalosti anglického jazyka, pak Speak With Me, s.r.o., může být řešením pro Vás. Tato jazyková agentura byla založena v roce 2001 v Ostravě a vizí jejího zahraničního vedení je poskytovat kvalitní jazykové služby na všech úrovních. Většina kurzů je vedena rodilými mluvčími, kteří naučí používat jazyk nejlépe. Speak With Me využívá i Callanovu metodu, založenou na účinném a jednoduchém principu výuky prostřednictvím kladení otázek a dlouhých odpovědí – tzv. „Kontrolovaná konverzace“. Metoda klade důraz na rozvíjení rychlých a pohotových reakcí při používání řeči, cílem je plynulé mluvení bez přemýšlení, jako v rodném jazyce.

Cílem agentury je studenty naučit aktivně používat cizí jazyk nejen při obchodním styku se zahraničními partnery, na obchodních cestách, ale i v každodenních situacích, při studiu, v práci a volném čase.

Ve Speak With Me kladou při výuce důraz na dynamickou a efektivní komunikaci, interaktivní způsob výuky s vysokým zapojením studenta, jeho okamžitou reakci, přizpůsobení stylu výuky potřebám studenta, testování znalostí a pokroků studenta a používání kvalitních učebnicových textů.

www.speakwithme.cz

 

AWT Rekultivace a.s.

AWT Rekultivace a.s. nabízí komplexní služby týkající se rekultivačních prací, zemních prací, stavební, demoliční a projekční činnosti. Společnost funguje v oboru již 50 let, je součástí skupiny AWT.

Zabývají se zřizováním a provozováním odvalů, výsypek a odkališť, zemními pracemi prováděnými za použití strojů a výbušnin, stavebními pracemi, speciálními zemními pracemi, demolicemi, výstavbou skládek, likvidací průmyslových odpadů včetně jejich přepravy, dekontaminací kontaminovaných zemin, sanací starých zátěží a obnovou funkce krajiny zasažené důlní činností. Provozují také skládky odpadů a recyklují druhotné suroviny.
Práce provádějí kvalifikovaní zaměstnanci, disponující speciální technikou, to umožňuje kvalitně a kvalifikovaně provádět sanace starých ekologických zátěží, asanačně rekultivační stavby, demolice, zemní práce nebo údržbu pozemků.

www.awt-rekultivace.cz

 

Středisko vzdělávání s.r.o.

Představujeme Vám Středisko vzdělávání s.r.o., vzdělávací instituci akreditovanou MPSV ČR pod č. 2011/0230-I. Středisko vzdělávání s.r.o. nabízí školení nejrůznějšího zaměření, počínaje kurzy rekvalifikačními, odbornými až po přípravné kurzy na střední a vysoké školy. Společnost organizuje také semináře a školení z oblasti zdravé výživy, managementu, účetnictví, sociálních služeb a fundraisingu. Nechybí ani autorizace pro zkoušky z různých profesních kvalifikací. Certifikáty, které získáte po absolvování rekvalifikačních kurzů, mají celostátní platnost.

Mezi hlavní rysy celého týmu společnosti patří preciznost, osobní přístup, kvalitní práce a odbornost. Tým je složen z univerzitních lektorů, profesorů a odborníků z praxe. Ve Středisku vzdělávání s.r.o. pro Vás nebudou kurzy jen přínosem do budoucna, ale budou Vás i bavit! Kurzy Vám budou „ušity na míru“.

Společnost funguje na trhu již 22 let. Mezi její klienty se řadí OKD, statistický úřad Ostrava, PENAM, spol. s r. o., Oblastní charita Přerov, Charita Zábřeh, Charita Hlučín, VOKD a.s. Ostrava a další společnosti.

www.vsostrava.com

 

Aqua solutions s.r.o.

Jak všichni víme, voda je nezbytnou součástí našeho života. Ale v dnešní době sladké vody neustále ubývá a je ošetřována chemicky a její kvalita se zhoršuje díky rozrůstajícímu průmyslu a chemizacemi v zemědělství. Aqua solutions s.r.o. tento problém řeší instalacemi vodních filtrů v domácnostech ale i ve firmách, velkých provozech, obcích a pěstitelských pálenicích. Používají a doporučují výrobky americké firmy Aquafiltr, která je nejstarším a největším výrobcem těchto filtrů a celých filtračních systémů.

Určení typu filtrace záleží na klientových specifických požadavcích, tedy na tom zda potřebuje technickou filtraci nebo filtraci pro pitný režim. Nadále je důležité zdroj této vody – tedy její kvalita. To se zajistí rozborem vody. Poté Vám Aqua solutions nabídne nejlepší řešení pro Vaše potřeby a jeho pravidelné servisování a dokoupení příslušenství.

Pokud Vás tato problematika oslovila a přáli byste si zdravější vodu doma, v kanceláři nebo celé Vaší firmě, doporučuji se obrátit na Aqua solutions, kteří Vám jistě zhodnotí Vaši situaci a poradí Vám. Více technických informací, detailů a také e-shop najdete na jejich webových stránkách.

www.aquasolutions.cz

 

Daně v pohodě

"Každý problém má své řešení, my pomůžeme vyřešit ten Váš", tímto mottem se řídí firma Daně v pohodě spol. s r.o. již 19 let. Nabízejí zajištění komplexního podnikatelského účetnictví ať už jste malá, střední nebo velká firma. Pomohou Vám efektivně sledovat náklady a výnosy, pohledávky a závazky. Tím se zlepší Vaše kontrola nad ekonomickou stránkou Vašeho podnikání. Poskytují také outsourcing v oblasti ekonomiky, účetnictví, daní, zpracování mezd a personální agendy. Zastanou funkci hlavní účetní s tím, že Vy budete mít přehled o dění v účetním oddělení nebo ho mohou plně nahradit a Vy se můžete více věnovat rozvoji Vaší firmy.

Mohou být Vaší jistotou, jelikož znají a neustále sledují změny v legislativě. Garantují správnost při práci s Vašimi účetními doklady a zároveň jsou pojištěni pro případ pochybení a sankce v této situaci hradí do 100% výše. Dále nabízejí podnikové, daňové a účetní poradenství. Při využití jejich služeb můžete ušetřit nemalé částky na mzdách, dovolených, pracovních neschopnostech a případných profesních školení zaměstnanců. Více se dozvíte na jejich webových stránkách.

www.danevpohode.com

 

SeePoint

Společnost SeePOINT družstvo byla založena v roce 2008. Jsme výrobci reklamních nosičů. Naše PROMO LAVIČKY, PROMO HORIZONTY, PROMO VĚŽE, PROMO KOSTKY, PROMO AČKA a další, pronajímáme svým klientům, kteří chtějí být skutečně vidět 24 hodin 7 dní v týdnu, a tak jim pomáháme být o krok napřed oproti konkurenci.

Rádi se postaráme i o Vás

http://www.seepoint.cz

 

Stavby Complet s.r.o.

Společnost Stavby Complet s.r.o., jak z názvu vypovídá, je stavební společnost s vlastní výrobou, která byla založena v roce 1998. Provádějí stavby pro soukromé, státní, tuzemské i zahraniční investory v celé ČR. Tato firma je rozdělena do dvou sesterských firem, a to Stavby Complet s.r.o. a Stavby Complet Mohelnice s.r.o. Ostravská firma má pobočku v Třinci a mohelnická v Třeštině. Stavby Complet s.r.o. je specialistou na komíny všech velikostí, materiálů a druhů paliv. Mohou to být tedy jak průmyslové, tak komíny v rodinných domech, bytech a chatách, včetně servisu a služeb. Služby, jako jsou vložkování komínů a jejich frézování, sanace a opravy, nové vyzdívky a komínové lávky. Také prodej a montáž krbových kamen není pro tuto společnost cizí. Veškerý materiál, který k těmto službám používají, je certifikovaný EU a disponují veškerou potřebnou mechanizací, stroji a technologiemi na vysoké úrovni. Jejich zaměstnanci jsou pravidelně a povinně školeni, čímž zajišťují naprostou odbornost a spolehlivost dané zakázky. V roce 2006 se Stavby Complet s.r.o. Ostrava rozšířila o kompletní stavební činnost se specializací na komíny a jejich příbuzné obory. To vedlo k rozdělení do čtyř divizí, které zajišťují odbornost této firmy v oblasti kominictví. Většinu zakázek realizují samostatně, kde kompletní dokončení zakázky, bez přerušení v daném termínu, úklid a dodržení daných předpisů jsou samozřejmostí této firmy.

www.scomplet.cz

 

goNet s.r.o.

Firma goNET vznikla v roce 1997 a již od svého počátku se začala zabývat vývojem internetových aplikací pro firmy (firemní prezentace, virtuální obchodní domy). Od roku 1998 vlastníme doménu tvprogram.cz, pro kterou jsme začali jako první na internetu zpracovávat data televizního programu. V současné době na stránkách uživatel najde programy 400 televizních stanic. Zpracovaná data dále poskytujeme pro EPG formou XML exportu mobilním a kabelovým společnostem a pro vydavatelství Ringier a Economia připravujeme televizní program na klíč pro jejich tištěné tituly.

goNet s.r.o. | tel. 596 132 113 | info@gonet.cz | sms.cz

 

Alpex servis, a.s.

Společnost byla založena v roce 2005 a orientuje se na poli topenářských náhradních dílů. Mezi její nejvýznamnější artikly patří litinové rošty, litinové pláty, čistící kartáče, hořáky a další. Alpex servis, a.s., se zaměřuje na prodej náhradních dílů jak ke sporákům a kotlům, tak k ohřívačům. K dalším činnostem patří dodávání detekčních a měřicích přístrojů pro servisní techniky a distribuce výrobků pro firmu Siemens.

alpex.cz

 

Veterinární nemocnice MVDr. R. Hynara

Tato firma byla založena roku 1990 MVDr. R. Hynarem a MVDr. R. Hlavovou jako veterinární ordinace, ošetřující malé, velké, exotické zvířectvo, ale i skot. Postupně se začala více rozšiřovat a vybavovat nejrůznějšími moderními přístroji a i lékaři se specializací právě v tomto oboru. Sám MVDr. R. Hynar je soudním znalcem v oboru veterinářství a specialistou na drobná a exotická zvířata, dále se neustále vzdělává v oborech chirurgie, ortopedie a laparoskopických operací. Nakonec v roce 2008 otevřel novou, špičkově vybavenou veterinární nemocnici, která je situována v Opavě. Provádějí složité výkony typu operací kolen, osteosyntézy, hrudní a břišní chirurgii a málo známou operaci páteře. Disponují také mobilním, digitálním RTG, flexibilním endoskopem a sonografem, které využívají v terénu a jako jediní v Moravskoslezském kraji provozují veterinární sanitu a mají pohotovostní službu 24 hodin denně. Nabízejí opravdu komplexní služby, od pouhé veterinární poradny a pravidelného očkování zvířete, přes složité operace či zákroky s možností hospitalizace pacientů, až po alternativní léčbu. Lékárna, salon a prodejna krmiv je také na místě. Majitelé mazlíčků si jistě v této nemocnici mohou oddychnout, jelikož se o ně postarají opravdoví profesionálové z oboru veterinární medicíny. Kvalitní fotografie a příběhy z praxe si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách.

http://www.veterinarninemocnice.cz/

 

P&H Úklidy

Tato firma vstoupila na trh v roce 2010 a založila ji p. Hanzelová. Jejím cílem od počátku bylo založit takovou firmu, která nabízí profesionální úklidové služby jak pro firmy tak domácnosti. A to se povedlo, firma dnes nabízí velmi komplexní služby. Specializují se na úklid kanceláří a nebytových prostor, zdravotnických zařízení, družstev atp. Garantují Vám vysoce kvalitní úklid dle Vašich požadavků a nároků s použitím kvalitních přístrojů značek Rainbow, Karcher a Laura Star. Spolu s nimi používají jen kvalitní a zároveň ekologické a šetrné prostředky.
Všichni jejich zaměstnanci jsou řádně proškoleni a dodržují tzv. ´morální kodex´, který zaručuje klientům maximální spolehlivost a diskrétnost při svěření jakýchkoliv prostor do jejich rukou. Přizpůsobí se vysokým nárokům klienta bez rozdílu věku, národnosti a jejich zvyků. Dále nabízejí služby jednorázových úklidů např. po rekonstrukci, úklidu sklepních prostor, kominických služeb a tzv. hodinového manžela. Uklidí Vám i ve Vašich domech či bytech, pomohou seniorům nejen s úklidem, nevadí jim děti ani domácí zvířecto. Starosti s úklidem jistě můžete přenechat této firmě, která sídlí v Ostravě. Ceník a další informace naleznete na jejich webových stránkách.

www.phuklidy.cz

 

Radio United Services s.r.o.

Představujeme Vám společnost Radio United Services s.r.o., která kombinuje silné a tradiční rozhlasové značky Kiss, Country radio, rádio Beat a Rádio 1, doplněné rádii Signál a Spin. Stanice tvoří formátově komplementární celoplošnou rozhlasovou síť oslovující všechny segmenty populace. Týdenní Reach celé rozhlasové sítě dosahuje 1.907 tis. posluchačů. Představuje tak zásah 22 % populace ČR ve věku 12-79 let! Stanice mají silnou skupinu posluchačů také online vysílání. Podle oficiálního zdroje Radio Projekt je to téměř půl milionu posluchačů. Radio United velmi efektivně kombinuje zavedené a oblíbené rozhlasové značky. V nabídce rozhlasových produktů nově vyplňuje mezeru v nabídce.

www.radiounited.cz