Naše služby

Novinky klubu
Czech CoolTrade

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Členové klubu

Členové klubu

 

Miloš Danita

Miloš Danita působí ve strojírenském odvětví a specializuje na obráběcí práce, svařování černého i nerezového materiálu a výrobu kovových výrobků dle požadovaného tvaru, rozměru a kvality. Svou činnost provozuje již pět let. Během této doby dokázal získat řadu zakázek a vyhověl požadavkům mnoha náročných klientů.

 

Tiva Invest Real s.r.o.

Společnost Tiva Invest Real s.r.o. byla založena v roce 1995 a postupně se proměnila ve společnost zaměřenou na investiční poradenství a prodej nemovitostí. Není to klasická realitní společnost, ale zaměřuje se převážně na investiční poradenství soukromým investorům, moderní bydlení a vysokou úroveň jednání. Pokud jste nároční a hledáte profesionální přístup, tak tato společnost je určena právě pro Vás. Hlavní činností společnosti Tiva Invest Real s.r.o. je plánování dlouhodobé investiční politiky soukromých investorů s cílem dosáhnout maximálního kapitálového zhodnocení při zachování hodnoty majetku. Cílem společnosti je, aby investor dosáhl zhodnocení své investice od 6 % do 20 % ročně. Investory jsou převážně zahraniční subjekty, ale v neposlední řadě také čím dál tím více soukromí investoři z Moravskoslezského kraje a také z celé ČR. Díky tomu, že je Tiva Invest Real s.r.o. členem silné a široké kapitálové společnosti, je schopna nabídnout celou řadu služeb a činností. Díky mnohaletým zkušenostem ví, že nemovitosti patří k nejbezpečnějším způsobům zhodnocování peněz. Nabízí Vám možnost zhodnotit Vaše finanční prostředky ve vybraných projektech. Jejím cílem je hledat, vytvářet a nabízet inovativní řešení tak, aby klient byl maximálně spokojen a s důvěrou se k ní vracel.

http://www.tiva.cz/

 

Technoprojekt a.s.

Již od roku 1951 na našem území působí akciová společnost Technoprojekt. Před transformací v roce 1989 nesla společnost název Báňské projekty Ostrava. Se změnou názvu došlo ke změně také v zaměření činnosti s novou orientací na průmyslová odvětví, energetické stavby, infrastrukturní stavby, průmyslové zóny a občanskou výstavbu. V roce 2014 došlo k oddělení projekční a investiční části. Společnost Technoprojekt a.s. se tak může více soustředit na plnění svých záměrů v souladu s požadavky zákazníků. Do současné chvíle realizovala stovky projektů v České republice i v zahraničí, což společnost řadí ke špičce v oboru. Společnost spolupracuje s desítkami zahraničních dodavatelů a klientů a je schopna aplikovat požadavky norem a předpisů většiny států světa. Samozřejmostí je soulad poskytovaných služeb s životním prostředím, na jehož ochraně se Technoprojekt a.s. aktivně podílí. Poskytuje všem svým klientům profesionální, ekonomicky rentabilní a rychlé služby. Vysoká kvalita služeb zajišťuje bezproblémovou realizaci i té nejnáročnější zakázky.

http://www.technoprojekt.cz

 

MultiSport Benefit, s.r.o.

MultiSport Benefit, s.r.o. se zaměřuje na poskytování nepeněžních benefitů pro zaměstnance firem ve formě volných vstupů do více než 920 sportovních a rekreačních zařízení po celé České republice. Od roku 2010 působí na českém trhu a okamžitě si získala stálé klienty. Společnost se neustále vyvíjí a v současné chvíli má více než 1200 nadšených klientů a 870 spokojených partnerů. Výhody členství si najdou zaměstnavatelé i zaměstnanci. Jedná se o výborný benefit pro zaměstnance, kterým je motivujete k lepším výkonům. Každý si zaměstnanec může vybrat, kterou sportovní či rekreační aktivitu si zvolí. Benefit může hradit zaměstnanec, zaměstnavatel či se mohou podílet oba. Počet držitelů karet v roce 2016 přesáhl 30 000. Investovat do zdraví zaměstnanců se vyplatí!

https://www.multisport.cz/cs

 

Metalog s.r.o.

Společnost Metalog s.r.o. se orientuje na výrobu textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků. Vznikla v roce 1999. Své služby poskytuje k naprosté spokojenosti svých zákazníků, jejichž řady se neustále rozrůstají.

 

Peopledrive

Společnost Peopledrive působí na českém trhu od roku 2014 a skládá se z profesionálek s dlouholetými zkušenostmi v oblasti lidských zdrojů, komunikace, rozvoje osobnosti a psychologie. Pomáhají nejen společnostem, ale také jednotlivcům. Zkušenosti získaly působením v malých i velkých společnostech, což nabízí široké spektrum přístupu k zákazníkům. Cílem je pracovat jako součást Vaší společnosti a poznat dokonale její firemní kulturu, aby mohly nabízet služby nejen nejlepší, ale především ty nejvhodnější právě pro Vás. Samozřejmostí je profesionalita, služby šité na míru, naladění se na zákazníka, individuální přístup, preciznost a flexibilita.

http://www.peopledrive.cz

 

Comfo Gate s.r.o.

Od roku 2012 působící společnost Comfo Gate s.r.o. se zaměřuje na poskytování kompletního zajištění firemních akcí. Nejedná se o běžné firemní akce, ale o akce, na kterých se nenudíte. Prioritou společnosti je přispět firmám k budování přátelských vztahů s kolegy a ke zvýšení výkonnosti celé skupiny, proškolit zaměstnance i manažery v žádaných kompetencích, usnadnit firmě řadu úkolů, pomáhat jim s organizací firemních akcí, kde na to nestačí jeden člověk a dále také zatraktivnit firmu v konkurenčním prostředí, mezi manažery, zaměstnanci a obchodními partnery. Společnost cílí na jednoduchost, efektivnost a správné kontakty. Kromě firemních akcí pomohou s organizací dnů otevřených dveří, oslav, kolaudací atd. Spolehnout se na Comfo Gate s.r.o. můžete ve všech aspektech činnosti, od krátkodobé výpomoci asistentky až po zařízení dovolené či svatby, např. na manažerské jachtě.

http://comfogate.cz

 

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které je právním nástupcem dvou vydavatelství působících na českém mediálním trhu od roku 1992, zejména v oblasti tištěných médií. V současné chvíli vydává 71 mutací Deníku, 23 regionálních týdeníků a 15 časopisů. Po akvizici rozsáhlého časopiseckého vydavatelství Sanoma Media CZ, přejmenovaného později na Astrosat Media, se VLTAVA LABE MEDIA a.s. stala druhou nejsilnější vydavatelskou skupinou na tuzemském trhu. V srpnu 2015 koupila 100% podíl ve vydavatelství VLTAVA LABE PRESS, a.s. od německého koncernu Verlagsgruppe Passau investiční skupina Penta Investments a 3. 11. 2015 došlo k převzetí vydavatelství skupinou Penta. Vydavatelství má v Olomouci a Praze vlastní tiskárny. Rovněž je společnost majetkově provázána s několika jinými mediálními společnostmi. Svým zákazníkům poskytuje výborné služby v oblasti reklamy a inzerce.

http://www.vlmedia.cz

 

Eva Maierová

Eva Maierová se zaměřuje na poskytování reálných služeb jako virtuální asistentka. Pokud potřebujete výpomoc nebo Vás pouze nebaví rutinní administrativní práce, tak je to ta pravá osoba pro Vás. Jako virtuální asistentka Vám pomůže například v administrativě, při sestavování firemních procesů, organizaci aktivit, správě e-shopu nebo při komunikaci s úřady. Je toho však mnohem více. Pomůže Vám také v rámci mikroslužeb. Jedná se o krátkodobou a externí spolupráci v případě situace, která si vyžaduje rychlé a profesionální řešení.

http://evamaier.cz

 

TNI Group a.s.

Investiční a realitní skupina TNI Group a.s. se zaměřuje na oblast investic, developmentu a správy nemovitostí. Na českém trhu působí od roku 1995 a své aktivity rozvíjí v oblasti real estate a služeb. Kromě ČR působí i v USA. Aktivně vyhledává mezery na trhu a svými zajímavými nápady je zaplňuje ke spokojenosti zákazníků. Jejich posláním je zlepšovat životy druhých. Primárně se však zaměřuje na reality a správu nemovitostí. V USA dokonce realizuje rezidenční projekty v lukrativních částech Floridy. K dalším činnostem patří například obchod s luxusními manažerskými křesly, provoz office parků, zajišťování zážitkových a firemních akcí a dovolených, apod. K nejnovějším přírůstkům v poskytovaných službách patří vznik Millionaire Gallery Praha a Mayalandu, na které získala skupina TNI Group a.s. licenci.

http://www.tnigroup.cz

 

Golferia, s.r.o.

Pokud máte rádi golf tak společnost Golferia, s.r.o. je pro Vás to pravé. Od roku 2001 můžete strávit na perfektně připravených hřištích volné chvíle přímo v srdci Beskyd. V resortu se konalo několik profesionálních golfových turnajů včetně PGA European tour. Prosper Golf Resort Čeladná plní i ty nejnáročnější požadavky golfistů. Zahrát si můžete nejen tradičních 18 jamek, ale také si vyzkoušíte odpaly a patování. K pohodově strávenému času přispěje možnost posezení v golfovém klubu, wellness služby nebo projížďka na koni v místní jízdárně. V zimě se můžete v areálu projet na běžkách nebo si zabruslit. Díky malebnému prostředí a profesionálnímu personálu se konání svateb v Prosper Golf Resort Čeladná stane nezapomenutelným okamžikem v životě novomanželů

http://www.prosper-golf.cz

 

HLUSTUDIO s.r.o.

Činností společnosti HLUSTUDIO s.r.o. je provozování solárních studií a péče o tělo. Již 10 let provozuje úspěšná solární studia Shark, ve kterých Vám poskytují prvotřídní péči o tělo a také informace o opalování a kosmetice. Studia a pobočky můžete navštívit v různých městech Moravskoslezského kraje, kde se o Vás postará profesionální a pravidelně školený personál. K činnosti společnosti patří také poskytování servisu, náhradních dílů a prodej vybavení pro solária na území České republiky i Slovenska.

http://www.solaria-shark.cz

 

Uneco optima s.r.o.

Uneco optima s.r.o. je obchodní společnost zabývající se především náhradním plněním, která byla založena v roce 2010. Zajišťuje dodávky v tomto režimu především v rámci kancelářských potřeb, informačních technologií, spotřebního kancelářského materiálu, kancelářské techniky a další. To vše od kvalitních výrobců. Nabízí možnost využít reklamní, marketingové i úklidové služby od společnosti, která plní přání zákazníků na jedničku jako správný profesionál.

http://optima.uneco.cz

 

České ekologické manažerské centrum, z.s.

Společnost České ekologické manažerské centrum, z.s. je lobbystické sdružení v oblasti průmyslové ekologie, vydavatelem odborných periodik a pořadatelem vzdělávacích a poradenských akcí. Jedná se o neziskovou organizaci, která se bezmála 25 let snaží o šetrný přístup průmyslu a podnikatelské činnosti k životnímu prostředí v České republice. Poskytuje informace o eko-managementu, managementu oběhového hospodářství a příslušné legislativě mezi odbornou i širokou veřejnost. Při své činnosti spolupracuje se státní správou, svazy zaměstnavatelů, průmyslovými podniky i vysokými školami.

http://www.cemc.cz/

 

JUKAS Kurka s.r.o.

JUKAS Kurka s.r.o. představuje řemeslnickou firmu s dlouholetou tradicí zabývající se sektorem Voda-Plyn-Topení, která na trh vstoupila v roce 2006. Sídlí v obci Brumovice na Opavsku. Své služby poskytuje k naprosté spokojenosti zákazníka, který je u ní vždy na prvním místě.

http://www.jukas.cz

 

JK Styl CZ s.r.o.

Společnost JK Styl CZ s.r.o. jsme založili v roce 2004 s dlouholetou zkušeností s výrobou a obchodem malířských stojanů. Postupně rozšiřujeme sortiment o další výtvarné potřeby. Tento obor je velmi zajímavý a baví nás, což se promítá i do našeho přístupu k zákazníkům. Od začátku klademe velký důraz na kvalitu, dostatečně široký sortiment výrobků, ale hlavně přijatelné ceny a rychlé vykrytí objednávek k zákazníkům.

Od poloviny roku 2004 spolupracujeme s Německou firmou Feurer+Sohn GmbH (pod značkou Kolibri) v oblasti prodeje štětců. Od roku 2007 se částečně podílíme na jejich výrobě. V roce 2008 rozšiřujeme nabídku o barvy, rámečky s plátnem, blindrámy a tímto nabízíme zákazníkovi kompletní sortiment výtvarných potřeb. Od druhé poloviny roku 2008 je Vám k dispozici elektronický obchod, jehož prostřednictvím můžete nakupovat z pohodlí domova. Celý sortiment výrobků dodáváme do sítě prodejen a velkoodběratelů v České republice a zahraničí.

www.jkstylcz.cz

 

GALADREAM s.r.o.

Společnost GALADREAM s.r.o. představuje start-up firmu se sídlem v Ostravě. Jedná se o nově otevřený shisha bar "čajovna", který svými kvalitními produkty uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. V čajovně se podávají vybrané vodní dýmky, vynikající jídlo, káva přímo z pražírny, čaj i kvalitní alkohol. Nově otevřených podnik se nachází na ulici 28.řijna 950/266 v Mariánských horách. Doporučujeme osobní návštěvu.

https://cs-cz.facebook.com/Galadreamcz/

 

Jan Jelínek

Od počátku roku 2016 Jan Jelínek ve své firmě poskytuje zákazníkům služby v oblasti stavebnictví a výškových prací. Konkrétně lze vyjmenovat rekonstrukci a údržbu bytů, budov a jiných objektů. Svou činnost spojuje také se zarovnáváním terénu, údržbou plotů či potravinářských nebo průmyslových objektů. Rovněž čistí fasády, okapy nebo střechy. Sídlo firmy se nachází v ostravské části Poruba. K provádění činnosti využívá kvalitní strojní zařízení a dbá na splnění přání svých zákazníků.

http://www.fa-jelinek.cz/

 

Dominica corporation, spol. s r.o.

Dominica corporation, spol. s r.o. je společností působící od roku 2007 v odvětví realit, která sídlí v Ostravě. Svým zákazníkům poskytuje možnost pronájmu kanceláří, školících a konferenčních místností a nabízí jim uplatnění v podnikatelské sféře skrze Ready Made společnosti. Ke všem těmto možnostem nabízí špičkový doplňkový servis. Samozřejmostí je lidský přístup a zajištění hladkého průběhu celého pronájmu včetně možnosti využití cateringových služeb.

http://www.virtualni-kancelar-ostrava.cz/

 

Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, o.p.s.

Společnost Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, o.p.s je vzdělávací a poradenskou společností. Na trh přišla s myšlenkou vytvořit školící středisko s účetním a ekonomickým zaměřením a podporovat znevýhodněné skupiny lidí při vstupu na trh práce, a to zejména poskytnutím rekvalifikací v ekonomických oborech. V současnosti nabízí množství školení, seminářů a kurzů z oblasti účetnictví, správy daní, ekonomiky či podnikání a neustále reaguje na nejnovější trendy v těchto oblastech, které reflektuje do obsahu své vzdělávací činnosti.

Společnost CEVO klade důraz nejen na teorii, ale zejména na získání praktických dovedností. Profesionálním a přesným zjištěním potřeb klientů poskytuje vzdělávací činnost tak, aby se absolventi dokázali samostatně pohybovat v dané problematice a byli schopni najít řešení problému, na který narazí. Společnost je jediná v celém Moravskoslezském kraji, která nabízí v rámci svých akreditovaných kurzů několikahodinovou praxi v daňové kanceláři, a to za podpory daňového poradce s dlouholetými zkušenostmi.

http://www.cevo.cz/

 

Ing. Radim Tisoň - Phoenix Investor

Ing. Radim Tisoň nabízí odborné poradenství v oblasti zabezpečení a investic. Je schopen vytvořit investiční strategii přesně na míru zákazníka dle jeho možností a potřeb. Na základě aktuální tržní situace Vám vypracuje inovativní koncept možností financování Vašich aktuálních i budoucích potřeb.

http://www.phoenix-investors.info/

 

VEGALL Pharma s.r.o.

Firma VEGALL Pharma s.r.o., vznikla v roce 2005 transformací ze společnosti Pavel Galle, Vegall. Její zakladatelé, otec se synem, Pavel a Petr Galle podnikali v oboru zásobování lékáren již od roku 1995. V roce 1998 se podařilo úspěšně zahájit spolupráci s výrobcem doplňků stravy se včelími produkty SANAMED z Rakouska. Rok 1998 je tedy rokem, kdy se doplněk stravy SARAPIS začal objevovat v českých lékárnách. V současnosti je preparátů se jménem SARAPIS již několik a patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější preparáty pro ženy a nově také i pro muže.

Společnost ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybírá a vytváří nové přípravky, které uvádí na trh. Nové produkty procházejí náročnými testy kvality, vlastností a původu složek, které jsou u přípravků vyžadovány.

Produkty s logem společnosti VEGALL Pharma s.r.o. již roky pomáhají ženám a mužům a jsou ověřenou zárukou kvality, bezpečnosti.

http://www.vegall.cz/

 

NEO FINANCES s.r.o.

NEO FINANCES je mladá moderní společnost založena v roce 2015 navazující na téměř dvacetileté zkušenosti jejich zakladatelů v oboru. Společnost byla založena na základě mnohaletého vyhodnocování přístupu obyvatel k finančnímu sektoru s cílem spustit nový unikátní systém FINANCE NARUBY. Ten je zaměřen na vytvoření přátelského uživatelského prostředí založeného na aktivním vzdělávacím přístupu zacíleném na finanční gramotnost. Díky tomuto systému se má možnost každý uživatel velmi rychle zorientovat v dnešním nepřehledném trhu nabídky finančních programů.

Společnost nabízí komplexní vzdělávání v oblasti rodinných i firemních financí a zajišťuje organizační a technickou stránku pořádaných vzdělávacích seminářů. Vytváří finanční plány na míru dle potřeb svých klientů a vyhledává nové investiční příležitosti. Jako jedna z mála společnosti podmiňuje tyto investice aktivní majetkovou účastí, díky čemuž je schopna zajistit i vyšší stupeň kontroly investic.

http://www.neofinances.cz/

 

Portaflex s.r.o.

Společnost Portaflex s.r.o. byla založena v roce 1997 a již brzy se stala největším výrobcem lamelových clon a kyvných vrat na českém trhu. V duchu úzké specializace vznikl i název firmy: porta - brána, vrata + flex jako označení jedné z hlavních vlastností výrobků. Flexibilita se také stala jedním z pilířů přístupu k obchodním partnerům - zákazníkům.

O stabilitě firmy hovoří její sedmnáctiletá historie, vlastní kancelářské, skladové a výrobní prostory. Společnost po celé České i Slovenské republice dodává plastové clony, vrata, kování pro vrata a brány, fasádní a balkónové desky, plastové desky pro reklamu a stavebnictví. Ve svém oboru patří mezi špičkové a hlavně spolehlivé dodavatele.

Společnost Portaflex s.r.o. nabízí své služby širokému spektru zákazníků - od drobných spotřebitelů, přes stavební společnosti po velké firmy či obchodní řetězce. Pokud hledáte kvalitu, odbornost a spolehlivost, tak jste na správném místě.

www.portaflex.cz

 

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Historie společnosti SNABYTEK COMPANY s.r.o. sahá až k roku 1995, kdy byly položeny první základy firmy. Po rapidním vzestupu se v roce 2010 transformovala na společnost s ručením omezeným, v jejíž podobě v současnosti podniká. Jedná se o úspěšnou obchodně-výrobní firmu s dlouholetou tradicí, která se zabývá komplexní dodávkou bytových i obchodních interiérů.

Firma disponuje vlastní dílnou pro výrobu nábytku, provozuje interiérová studia a e-shop. Spolupracuje také s řadou designerů a grafiků, kteří nábytek mohou na míru zákazníkovi navrhnout a zdarma vypracovat 3D vizualizace interiérových prvků.

Zákazníkům nabízí kvalitu a komplexnost služeb od designového a grafického návrhu a cenových rozpočtů, přes výrobu, dodání a montáž. Veškerá montáž nábytku ruční a proto i kvalitní. Firma se řadí mezi největší výrobce zakázkového nábytku na severní Moravě. V roce 2014 rovněž získala titul firma roku vyhlášenou Sdružením Českých Spotřebitelů.

http://www.snabytek.com/

 

René Trčka - REMAX

René Trčka je certifikovaným makléřem působící v přední celosvětové realitní společnosti REMAX, která působí ve více než 80 zemích světa. Jedná se tak o jednu z nejúspěšnějších realitních společnosti na evropském a severoamerickém trhu. René Trčka vám zajistí hladký průběh prodeje, nákupu či nájmu nemovitosti včetně souvisejícího právního a finančního poradenství. Ke svým klientům přistupuje lidsky a velmi rád Vám v oblasti nemovitostí poskytne odborné poradenství.

http://www.remax-plzen.cz/realitni-makler-plzen-rene-trcka-remax/

 

Kvalitninabytek.cz

Česká společnost kvalitninabytek.cz se již od roku 2004 zaměřuje na výrobu originálního nábytku do interiérů. Specializuje se na atypický nábytek a nábytek na míru. Při návrhu konkrétního nábytku spolupracuje s architekty a designéry. Používá také netradiční, ale velmi kvalitní materiály – moduloform, kamenná přírodní dýha, Emotion aj. Tyto materiály se do interiérů perfektně hodí, vypadají elegantně a jsou zároveň praktické.

Společnost nabízí komplexní služby od projekcí a vizualizací interiérů až po montáž nábytku u klienta. Rovněž Vám zajistí stavební úpravy místnosti, elektroinstalaci, vodoinstalaci, malby, poklady podlah a mnoho dalších špičkových služeb.

http://www.kvalitninabytek.cz/

 

PRONETmedia, s.r.o.

Společnost PRONETmedia se řadí mezi přední české dodavatele řešení v oblasti internetového marketingu. Zabývá se optimalizacemi pro vyhledávače (SEO), marketingem na sociálních sítích (Facebook), reklamou formou PPC (platba za proklik). Společnost PRONETmedia vám pomůže zefektivnit reklamu a optimalizovat vaše stránky tak, aby jste dosáhli co nejvyšší výkonnosti a ziskovosti eshopu.

Mezi její klienty patří přední tuzemské i zahraniční společnosti. Zrod společnosti byl v roce 2003 v Ostravě, odkud firma dále expandovala. V současné době je centrum aktivit v pražské centrále, na severu Moravy zůstávají aktivity spojené se zdravotnictvím a část eshopové divize.

Od roku 2010 působí také na Slovensku, kde byla založena společnost se sídlem v Bratislavě. Slovenská sestra se stará o tamní zákazníky, má statut oficiálního registrátora národních SK domén, a také provozuje několik projektů, jako například vyhledávač práce a brigád Brigády.sk.

http://pronetmedia.cz/

 

Autoškola Club Česká republika s.r.o.

Autoškola Club Česká republika s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí, která byla založena již v roce 1997. Působí ve více než desíti městech v rámci Moravskoslezského, Olomouckého a Jihomoravského kraje, kde si vybudovala silnou značku, která je zárukou spolehlivosti a kvality. Firma nabízí realizaci kurzů pro řidičské průkazy B, A, A1, A2, AM, B+ E, C, C+E, D. Jako jedna z mála firem nabízí kurzy hospodárné jízdy, jejíž aplikace Vám může ušetřit až desítky tisíc ročně.

http://www.autoskola-ostrava.cz/

 

KONVER

Společnost KONVER je profesionální internetová společnost zabývající se online reklamou a výkonnostním marketingem. Svým klientům přináší optimální řešení internetové prezentace a zajišťuje nezávislý návrh na zefektivnění online propagace. Cílem firmy je dosáhnout co nejvyššího zhodnocení investice vložené do reklamy.

Společnost vám pomůže zanalyzovat dosavadní online aktivity a navrhne jejich optimalizaci. Poradí jak lépe zajmout klienty a přivést na web více návštěvníků a potencionálních zákazníků. Svým zákazníkům navrhuje komplexní změny online marketingu, které přinášejí výsledky a zisk.

http://konver.cz/

 

COVITAR s.r.o.

Společnost COVITAR s.r.o. je mladou progresivní firmou zabývající se dovozem potravinářského zboží ze zahraničí. Zaměřují se především na dovoz ovoce, zeleniny, ovocných past a prášků. Majoritní část dovozu tvoří polotovary z ovoce a zeleniny v různých formách, které poté dále slouží k výrobě zdravých potravin. Firma se specializuje především na dovoz z francouzky mluvících zemí, severní Afriky, Turecka a Íránu. Dovážené zboží poté dále distribuuje významným potravinářským společnostem. V současnosti plánuje rozjetí vlastní výroby a své značky zdravých potravin.

http://www.covitar.cz/

 

MATTES plus s.r.o.

Podnikatelská historie společnosti MATTES plus s.r.o. sahá až do roku 1999. Již ve svých počátcích se zaměřila na kompletní rekonstrukce interiérů v bytech i domech. Za dobu svého působení si vybudovala silnou regionální značku, která je zárukou spolehlivosti a kvality. Firma disponuje vlastní stolařskou dílnou, koupelnovým a kuchyňským studiem. Od svého vzniku vyrobila již více než tisíc kuchyňských linek, zrekonstruovala přes tisíc koupelen a bytových jader a kompletně zrekonstruovala stovky bytů a domů v Moravskoslezském kraji, kde firma převážně působí.

Společnost MATTES plus s.r.o. vám zajistí kompletní rekonstrukci interiéru na míru dle vašich potřeb. Všechny potřebné práce vykonávají školení odborníci firmy. Není tedy nutné zajišťovat další externí dodavatele. Firma zajistí bourací práce, přípravu staveniště, instalatérské práce, topenářské práce, elektrikářské práce, sádrokartonářské práce, zednické a obkladačské práce, malířské práce, podkládku různých typů podlahových krytin, renovaci parket, prodej a montáž interiérových dveří.

http://www.famattes.cz/

 

LAPET gastro s.r.o.

Společnost LAPET gastro s.r.o. se již řadu let věnuje oblasti gastronomie. Pro své zákazníky nabízí spolehlivé a komplexní řešení stravovacích služeb, které jsou přizpůsobeny na míru jak jednotlivcům, tak firemním zákazníkům. Firma nabízí pestrou tradiční kuchyni připravovanou z čerstvých a kvalitních surovin. Závodní stravování či rozvoz balených jídel zajišťuje po celém Moravskoslezském kraji.

Zákazníci si mohou denně vybrat ze tří standardních jídel, jedno jídlo výběrové, obědový salát a polévku. Společnost klade důraz především na kvalitu, a proto se zaměřuje především na vyváženou domácí stravu bez použití instantních směsí a polotovarů.

Součástí distribuce jsou i pasterizovaná zchlazená jídla, která při správném skladování vydrží až 10 dní, přičemž stále chutnají jako právě uvařená. Pokrmy si díky tomuto modernímu a hygienicky nezávadnému postupu uchovávají vysoké procento výživných látek a oproti klasicky zchlazených nebo mražených jídel neztrácejí svou barvu a chuť.

http://www.lapetgastro.cz/

 

Zahrady Jeseňák

Jak už z názvu napovídá, firma se již od roku 1991 specializuje na realizaci zahrad a jejich následnou údržbu, a to včetně veřejné zeleně a velmi moderních střešních zahrad. Zahrady-Jeseňák poskytují svým klientům kompletní servis od zpracování zakázky, přípravy rozpočtu až po vlastní realizaci zahrady a její následnou údržbu. Provádění prací zajišťují již více než dvacet let kvalifikovaní pracovníci, disponující kvalitní speciální mechanizací a jedním z nejkvalitnějších rostlinných materiálů, který je dodáván od renomovaných domácích a zahraničních pěstitelů. Firma dále nabízí také návrhy a realizace závlahových systémů, sečení a údržbu trávníků, zakládání skalek a koupacích jezírek, zakládání trávníků výsevem nebo pokládání trávníkových koberců. Ukázky jejich prací si můžete prohlédnout ve fotogalerii na jejich webových stránkách.

http://www.zahrady-jesenak.cz/

 

Aktivninetworking.cz

Hlavní představitelka portálu AktivníNetworking.cz, Regina Bednaříková, přináší do naší společnosti služby nového charakteru. Kromě pořádaných seminářů na různá témata, nabízí také pomoc při hledání správných osob, díky kterým budete vydělávat peníze. Napomáhá při navazování vztahů s těmi správnými lidmi, vzhledem k tomu ušetříte peníze na marketingu. Zaměřuje pozornost na úsporu času, díky kladení správných otázek a vhodnou prezentací. Přispívá k získání jistoty a uznání ze strany Vašeho okolí. Nabízí pomoc se seberealizací, začleněním do různých podporujících komunit. Zaměřuje se také na aktivity spojené s telefonováním například Vás naučí, jak správně komunikovat prostřednictvím telefonu a přitom se cítit pohodlně a komfortně.

Díky službám Reginy Bednaříkové si budete umět udržet nadhled a bez stresu se seznamovat, získáte prestiž moderního networkera a naučíte se získávat přesně ty informace, které Vás posunou dál.

Cílem AktivníhoNetworkingu je se seznámit a poznat prostředí a téma, ve kterém se chcete rozvíjet, kde Vám mohu být užitečná.

http://aktivninetworking.cz/

 

Kaktus reality s.r.o.

Kaktus reality, s. r. o. je realitní kancelář, která je zastoupena odborníky z praxe s letitými zkušenostmi z oboru. Zakladatelem je realitní makléř Kamil Kůs, který má na svém kontě mnoho úspěšně realizovaných projektů.

Kaktus reality nabízí celou řadu služeb, přes poradenství v oblasti prodeje a koupě nemovitostí, zajištění hypotečního úvěru, až po související právní servis. Společnost je zastoupena týmem realitních makléřů, právníků, finančních poradců a hypotečních specialistů, kteří zajišťují hladký průběh prodeje nebo koupě nemovitosti.

Na rozdíl od jiných konkurenčních firem Kaktus reality nabízí také nadstandardní služby jako například výměny bytů mezi dvěma majiteli, vyklízení nemovitosti před prodejem, homestaging (příprava nemovitosti pro atraktivní prezentaci před prodejem), profesionální nafocení nemovitosti pro účinnou inzerci, stěhování stavební úpravy a rekonstrukci zakoupené nemovitosti.

Hlavní prioritou realitní kanceláře je spokojenost zákazníků, proto je kladen důraz na špičkové provedení nabízených služeb.

http://www.kaktusreality.cz/

 

GASTRO CLASSIC s.r.o.

Společnost GASTRO CLASSIC s.r.o. vznikla 23. prosince 1991, přičemž historie Cafe Louvre se píše již od roku 1902. Vyhlášený podnik navštěvovali známé osobnosti, jako jsou Karel Čapek, Franz Kafka, nebo Albert Einstein.

Disponují rozsáhlými prostory, které bývají využívány k firemním i kulturním akcím jako jsou tiskové konference, vernisáže, svatby, výstavy nebo firemní večírky. Prostory nabízí kapacitu až 300 osob. K využití nabízí také nově zrekonstruované prostory Galerie Louvre s kapacitou až 200 osob.

V denní nabídce je káva vysoké kvality, výborné domácí moučníky, lehká zeleninová jídla ale i výběr z poctivé české kuchyně. Každé ráno mají k dispozici noviny a časopisy z domova i zahraničí. K zábavě zde slouží billiard, šachy, kostky a stolní hokej.

http://www.cafelouvre.cz/

 

DTO CZ, s.r.o.

Firma DTO CZ, s.r.o. se od roku 1993 zabývá přípravou a realizací vzdělávacích, poradenských a certifikačních aktivit, organizováním rekvalifikací, kurzů, seminářů a konferencí, poradenstvím v managementu. Realizují otevřené kurzy i kurzy na míru pro organizace. Účastníci mohou vykonat jak zkoušky profesních kvalifikací, tak certifikační zkoušky. Firma je držitelem řady akreditací, autorizací a pověření od MŠMT, MV, MPSV aj. Ročně připraví přes 270 vzdělávacích aktivit, kterých se účastní více než 7.000 lidí z celé ČR. Disponuje vybavenými učebnami pro 5 až 50 účastníků, konferenčními sály pro 100 a 300 osob a tréninkovými prostorami a místnostmi pro konzultace a koučink.

www.dtocz.cz

 

Sokol interiér

Společnost Sokol interiéry je rodinná firma z Ostravy. Zabývá se dodávkou, montáží a servisem v oblasti stínící techniky a doplňků pro okna a dveře. Montuje tedy horizontální, vertikální a atypické žaluzie, plisé, rolety den a noc, duety, japonské stěny, garážová vrata, glydea, markýzy a venkovní žaluzie. Instaluje na míru kuchyně, vestavěné skříně, skříňky, atypický nábytek, postele, školní nábytek, vybavení firem, topení, kotle aj.

http://www.sokol-interier.cz/

 

KRMÍM KVALITNĚ s.r.o.

Společnost KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. se zabývá odborným poradenstvím ve výživě psů a koček. Dováží a dále distribuuje vysoce kvalitní krmiva z Ameriky a Evropy, doplňky stravy a chovatelské potřeby a poskytují kvalitní zákaznický servis. V jejich nabídce najdete ověřená krmiva, které splňují zásady zdravé výživy vašich čtyřnohých mazlíčků se 100% garancí spokojenosti. Cílem firmy jsou spokojení zákaznici, kterým záleží na zdraví a kondici svých čtyřnohých přátel a být firmou s nejsilnějším prozákaznickým přístupem na trhu krmiv a chovatelských potřeb v České republice.

http://www.krmimkvalitne.cz/

 

Hypotex.cz

Hypotex.cz je platforma, která učí efektivně investovat do nemovitostí s využitím hypoték. S naší podporou a navrženou investiční strategií, využijete komplexní know-how i servis, kterým zabezpečíme vše potřebné. Od výběru nemovitosti po starost o nájemníky. Díky naší platformě, která unikátním způsobem spojuje investory s developery a dodavateli služeb, realizujeme vlastní projekty na výstavbu rodinných domů na pronájem i projekty našich investorů.

Hypotex.cz je jedním z projektů Jakuba Hermánka (lektor a konzultant) a jeho společnosti hermanek agentura s.r.o., která se mimo jiné zabývá i několika dalšími projekty. Škola ultimativního byznysu spojuje školu a podnikání v jedno, nabízí školení firmám. Dále Cafe Ujeli klub, který má k dispozici prostory k pronájmu a zázemí vlastní restaurace v Mělníku. Nebo nově vznikající autopůjčovna s originálními vozidly na zemní plyn (CNG).

Vytváříme příležitosti a realizujeme je. Pomůžeme zrealizovat i Vaše projekty.

http://www.hypotex.cz

 

Jakub Moravec - Broker Consulting

Vystudoval jsem Vysoké učení technické v Brně na fakultě stavební v oboru technologie a řízení stavby, kde jsem se dostal poprvé k sestavování rozpočtů, přípravy realizace a financování stavby. To už byl krůček do oblasti financí. Začal jsem pracovat pro jednu z největších finančně poradenských společností, kde jsem se naučil vše potřebné k pochopení finančního trhu a možnosti pomoct svým klientům nastavit jejich vlastní portfolio.

V současné době pracuji v Brokeru consultingu na pozici manažera s kancelářemi v Opavě a v Ostravě v týmu 60 lidí. Nabízíme exkluzivní, nízkonákladové produkty a portfolio od několika desítek obchodních partnerů. Dále nabízíme produktové portfolio - životní pojištění, skupinové pojištění zaměstnanců, neživotní a majetkové pojištění, penzijní produkty, kompletní bankovní služby, investice, stavební spoření, pomáháme s koupí či prodejem nemovitostí. Kromě oblasti osobních financí se věnujeme i firemní klientele. Profesionální konzultace s jednotlivými zaměstnanci, se skupinami zaměstnanců a odbory, dlouhodobý servis (monitoring finančního trhu a legislativních změn) a komunikace se zaměstnanci a zaměstnavatelem.

Jsme zkušeným průvodcem ve světě firemních i osobních financí a rádi se staneme i vaším. Naši specialisté a analytici často vystupují v televizi, tisku či na internetu. S čím Vám tedy můžeme poradit? Optimalizovat mzdové náklady, zvýšit motivaci a loajalitu zaměstnanců, správně pojistit majetek a odpovědnost společnosti, zajistit nadstandartní pojistnou ochranu zaměstnanců, vhodně investovat finanční prostředky, vyjednáváme skupinové slevy pro pojištění majetku zaměstnanců, připravíme individuální finanční plány pro každého zaměstnance, ti pak mohou využívat nadstandardních podmínek napříč celým naším produktovým portfoliem

https://www.bcas.cz/

 

VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS s.r.o. byla založena roku 1991 a její hlavní specializací jsou pobyty na Jadranu - v Chorvatsku a Černé Hoře. V nabídce však můžete také najít lázeňské a wellness pobyty, nejen v Čechách a na Slovensku, ale také v Rakousku, Maďarsku a Slovinsku, i zimní dovolené v Rakousku, Itálii, Slovinsku nebo Francii. Nabízí více než 70 nástupních míst po celé České republice a širokou síť delegátů, kteří jsou zákazníkům vždy plně k dispozici.

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS s.r.o. byla oceněna formou certifikátu CZECH Stability Award, který vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucího rizika a již od roku 2009 patří mezi TOP 100 český firem s tímto oceněním. Pro sezónu 2014/2015 byla veřejností zvolena za nejlepší cestovní kancelář v anketě Velká cena cestovního ruchu.

http://www.ckvt.cz/

 

BigCars

Autobazar BigCars se zabývá prodejem ojetých užitkových vozidel a dodávek, valníků, sklápěčů, pick-upů, chladících a mrazících vozidel a v poslední době také vozidly nad 3,5 t. Podnikatelské začátky se datují k roku 2005, kdy začal působit ve Vratimově a od té doby je nabídka vozů postupně rozšiřována. V současnosti Autobazar nabízí více než 200 kvalitních dodávek, pick-upů a nákladních vozidel za férové ceny, které odrážejí skutečný stav vozu. Všechny dodávky procházejí důkladnou technickou kontrolou, která zaručuje velmi dobrý stav nabízených vozidel.

www.bigcars.cz

 

Agentura Bohemica s.r.o.

AGENTURA BOHEMICA, s. r. o. vznikla v roce 2011 po téměř 12 leté praxi v cestovním ruchu, jazykových pobytů a péči o seniory a postižené. Společnost je tvořena týmem profesionálů a nadšenců v oblasti cestování, vzdělávání a v oblasti pečovatelských služeb. Nabízí široké možnosti vzdělání, práce a poznávání jiných zemí, krajů a jejich tradic.

Agentura zprostředkovává studium v zahraničí, kde si lidé mohou rozvinout jak cizí jazyk, tak všeobecný rozhled. Dále pak zajišťuje zahraniční pracovní pobyty pro lidi, kteří mají zájem pracovat, ale z různých důvodů mají v tuzemsku obtíže si zaměstnání najít. Také zajišťuje možnost vyjet s dobrovolníky z celého světa a zlepšit tak situaci dětí a mládeže díky společným workshopům.

http://www.abohemica.cz/

 

Brand gifts, a.s.

Akciová společnost Brand Gifts a.s. se zaměřuje na prodej luxusních a reprezentativních doplňků pro manažery od světových módních návrhářů jako je například Christian Lacroix, Cerruti, Charel nebo Ungaro. Můžete zde zakoupit luxusní dárky pro muže i ženy, které jsou zárukou vysoké kvality a výjimečného designu. V nabídce firmy jsou jak módní doplňky, tak psací potřeby, keramická i kuličková pera od předních světových výrobců, stejně jako drobné kožené výrobky, elegantní klíčenky, peněženky či konferenční desky. Cílem prodeje prémiových dárku je vyjádření důležitosti obdarovaného, vyvolat určitou škálu emocí, pomoci firmám upevnit, motivovat a stimulovat důležité vztahy.

http://www.brandgifts.cz/

 

Hruška, spol. s r.o.

Společnost H R U Š K A, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a v současnosti patří mezi jednoho z největších tuzemských maloobchodních řetězců. Provozuje 3 velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen, kde naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Maloobchodní prodejny nabízí zákazníkům především české značky nebo zboží od českých výrobců. Firma pro své zákazníky pořádá pravidelné letákové slevy a soutěže. Nabídka je rozšiřována každý týden o nové akční zboží nejenom potravinářského charakteru. V sortimentu nalezneme rovněž sezónní dekorativní předměty, oblečení, hračky či kuchyňské potřeby.

http://www.mohruska.cz/

 

SIENA, s.r.o.

Společnost SIENA, s.r.o. působí na trhu od roku 1995. Hlavní činností společnosti je potisk a prodej reklamních předmětů, výroba reklamního zboží, textilu, lepené reklamy, tiskovin atp.

Základní pilíře podnikání tvoří sítotisková tiskárna s vlastním výrobním potenciálem, zaměřená na dodávku a potisk plošným sítotiskem, flockem, tampónovým tiskem. Další ze stěžejních činností je design a tvorba grafických návrhů, logotypů, předtisková příprava a sazba v DTP studiu.

Obchodní filozofie společnosti spočívá ve znalosti trhu, díky níž připravujeme nabídky na míru pro klienta. Důležitým prvkem je také osobní, individuální přístup ke každému zákazníkovi.

http://www.siena.cz/

 

Sportovní a rekreačí zařízení města Ostravy, s.r.o

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. (SAREZA) je společností, která se snaží ve městě Ostrava zpestřit veřejnosti volný čas různorodými sportovními a rekreačními aktivitami. Zakladatelem a výhradním vlastníkem je město Ostrava. Firma své aktivity provozuje již od roku 1997, tudíž má již skoro dvacetiletou tradici. Za tuto dobu občanům nabídla možnost využívat zimní stadion, letní koupaliště, krytý bazén, lázně, sportovní areály, ozdravné centrum a mnoho dalších. Kromě nabízených služeb se firma podílí na realizaci různých sportovních a kulturních událostí - zmínit můžeme například projekt Vánoční kluziště!!!, který se od svého spuštění v roce 2011 těší velké popularitě.

http://www.sareza.cz/

 

KaP system, s.r.o.

Společnost KaP system, s.r.o. vznikla na půdorysu dvou subjektů zabývajících se dvěma různými oblastmi, které se staly základem nabízených činností. Sloučení umožňuje firmě nabízet komplexní a rozšířený servis ve dvou divizích. Jedná se o stavby a elektro. V první oblasti se zaměřuje na provádění staveb se zvláštním důrazem na výrobu a dodávku střešních světlíků a dalších výrobků z polykarbonátu, včetně samotného prodeje tohoto materiálu, rekonstrukce starých a výrobu nových střech, ať už se jedná o průmyslové, bytové či rodinné stavby. Dále se zaměřuje na prodej, dodávku a montáž ventilačních turbín včetně návrhu, dodávky a montáže provětrání hal.

Druhým pilířem firmy jsou komplexní elektro služby, tedy rozvody slabo i silnoproudu. Dodávky a montáže kamerových a zabezpečovacích systémů, protipožárních systémů, CCTV atd. Opět v širší škále různých objektů. KaP system, s.r.o. je jednoduše moderní prozákaznická společnost, která si zakládá na dlouhodobých kontaktech s klienty a stabilním umístěním na trhu.

http://www.kapsystem.cz/

 

VODOSTAV OSTRAVA, spol. s r.o.

Společnost Vodostav Ostrava, spol. s.r.o. má tradici již od roku 1992 a zabývá se vodohospodářskými stavbami. Od počátku preferuje dlouhodobý cíl společnosti - oslovit své partnery odpovědným přístupem ke svým závazkům, být pro ně seriózním a spolehlivým partnerem, zárukou jistoty a stability. Firma nabízí komplexní dodávky vodohospodářských staveb, protlaky pod komunikaci, stavbu vodovodů, kanalizací, plynovodů včetně přípojek a ostatních inženýrských sítí, dále zemní práce všeho druhu, pronájem a půjčování věcí movitých, provádění staveb, zprostředkovatelská činnost či koupě zboží za účelem dalšího prodeje.

http://www.vodostav.com/

 

Business Institut EDU a.s.

Business Institut EDU a.s. se řadí mezi nejprestižnější MBA školy v České republice. Specializuje se na profesní vzdělávací programy MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration) a LLM (Master of Laws). Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem profesionálního týmu lektorů nabízí Business Institut koncept studia, jenž promítá teoretické problémy přímo do praxe. Studium tak získává na atraktivitě, kdy lektoři používají příklady z reálných situací, čímž dochází k osvojení teorie i bez nutnosti učení se mnohdy prázdných definic. Hlavním cílem Business Institutu je poskytovat kvalitní a přínosné vzdělávací programy s ohledem na časovou flexibilitu každého studenta.

http://www.businessinstitut.cz/

 

Projekt HTL, s.r.o.

​​Novým členem Czech Cool Trade Club se stala společnost Projekt HTL, s.r.o. Tato firma se zabývá projekční a inženýrskou činností. Poskytne vám odbornou pomoc a poradenství. Ať už se jedná o zpracovávání podnikatelských záměrů, studií proveditelnosti či projekční dokumentace. Odborně se zaměřuje na strojírenství, hutnictví, energetické, vodohospodářské a ekologické stavby nebo na oblast stavebnictví. Filozofií společnosti je prozákaznický přístup, příznivé ceny, týmovost, flexibilita, přesnost a rychlost.​ Společnost je držitelem certifikátů dle norem ISO 9001 : 2008 a 14001 : 2004 vydaných certifikační společnosti SGS.

www.projekthtl.cz

 

GE Money Bank, a.s.

GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Jsme univerzální bankou, která disponuje třetí největší sítí více než 252 poboček a více než 680 bankomatů. GE Money Bank patří mezi přední partnery českých podnikatelů. Malé a střední firmy si mohou vybrat mezi širokou paletou produktů včetně běžných a spořicích účtů, provozních a investičních úvěrů, součástí nabídky jsou také zvýhodněné služby pro některé profesní skupiny včetně advokátů, notářů či zdravotníků.

Mezi nejúspěšnější produkty GE Money Bank v oblasti firemního bankovnictví patří investiční úvěr EU Investice, který malým a středním firmám usnadňuje získání prostředků k dalšímu rozvoji. Díky záruce Evropského investičního fondu jsou požadavky na zajištění takového úvěru výrazně nižší a jeho vyřízení rychlejší.

GE Money Bank nabízí klientům také expertní poradenství a pomoc při přípravě projektů a žádostí o evropské či státní dotace. Její klienti patří díky této podpoře tradičně mezi nejúspěšnější žadatele o podporu. GE Money Bank své služby a produkty pro podnikatele zaměřuje mimo jiné na nemovitostní financování, zdravotnictví a lehký průmysl. Více informací o produktech GE Money Bank najedete na www.gemoney.cz.

https://www.moneta.cz/lide

 

Genesis Invest s.r.o.

Busyman.cz byl založen Filipem Majorem v roce 2010. Hlavním důvodem jeho vzniku byl omezený prostor pro efektivní spojení nositelů inovativních projektů s privátními investory. V únoru 2011 se projekt zařadil pod křídla nově vzniklé společnosti Genesis Invest s.r.o. V listopadu 2013 se stal partnerem portálu Jan Brody.

Dnes je Busyman.cz integrální databáze soukromých investorů a inovativních projektů. Svou činností spojuje perspektivní podnikatelské plány s investory a investicemi.

Základním stavebním kamenem podnikání je dobrá myšlenka. Aby však tato myšlenka byla úspěšná, potřebuje nejenom nositele, který umí myšlenku uchopit a realizovat, ale také dostatečně kvalitně rozvést na papír a vytvořit k ní propracovaný podnikatelský plán. Investoři vyžadují profesionální jednání a perfektní připravenost je hlavním klíčem k úspěchu. Nejenom že Vám pomůžeme zpracovat kvalitní podnikatelský plán, připravit se na jednání s investory, ale posadíme Vás s potenciálními investory a obchodními partnery k jednomu stolu u nás na "základně".

http://busyman.cz/

 

SOLARIS CZECH spol. s r.o.

Solaris Bus & Coach S.A. je polskou rodinnou firmou, kterou založili a vlastní Solange a Krzysztof Olszewští. Firma funguje od roku 1994 a má dlouholetou tradici ve výrobě městských, meziměstských a speciálních autobusů a také nízkopodlažních trolejbusů a tramvají. Ve svém oboru patří k předním evropských výrobcům, což dokládá i tržní podíl firmy v Polsku a Německu, kde patří k jedněm z nejvýznamnějších dodavatelů městských autobusů. Ve čtyřech výrobních závodech na území Polské republiky zaměstnává více než 2 000 osob a v zahraničních pobočkách dalších 300. Od zahájení výroby v roce 1996 bylo expedováno do 30 zemí světa již téměř 11 000 vozidel. Do České republiky firma expandovala v roce 2002, kde vytvořila po Německu svou druhou zahraniční pobočku. V roce 2013 firma Solaris dokonce překonala svůj dosavadní rekord v prodeji vozidel a po jedenácté za sebou udržela pozici lídra na polském trhu městských autobusů. Podobný úspěch firma zaznamenala i na zahraničních trzích, kde byl tento rok rovněž rekordní.

www.solarisbus.cz

 

CVG METAL s.r.o.

Představujeme Vám společnost CVG METAL s.r.o., která nabízí velmi širokou škálu kvalitních služeb. Zaměřuje se především na strojírenskou výrobu, dodávky hutního materiálu a obchodní činnost. Mají dlouholeté zkušenosti s technickou a materiálovou kontrolou výrobků včetně protokolů, výrobou svařenců a dílů pro zemědělskou techniku, stavební techniku, vibrační a střásací stroje a také s výrobou ocelových konstrukcí. Od roku 2009 navíc funguje jako obchodní zástupce firmy ENTEX TECHNOLOGY, s.r.o.

http://cvgmetal.webnode.cz/

 

Woodman production a.s.

Společnost Woodman production a.s. je již několik let neodmyslitelně spjata s Ostravou a rock & rollovým zpěvákem Marcelem “Woodmanem“ Lesníkem. Počátky společnosti se datují již od března roku 1998. Společnost provozuje čtyři restaurační a pohostinská zařízení, jde o Rock & Roll Garage Restaurant & music club, Rock&Roll Garage centrum dále Restauraci pod věží a BaníčekPub, také nahrávací studio Woodman Studio.

Pokud byste se rádi pobavili a dobře najedli v prostředí 60. let, kdy se v garážích po celém světě nejen opravovala auta, ale vznikala zde také rocková hudba, navštivte Rock and Roll Garage Restaurant & music club. Najdete zde jak restauraci, tak motobar, venkovní terasu s grilem a udírnou, dětské hřiště, pivovar Garage, sál se zázemím pro akce a již zmíněné nahrávací Woodman studio. Sál a salónky pojmou na společenské akce až 700 hostů.

V Restauraci pod Věží Vás překvapí interiér prvorepublikového podniku. Gastronomie je založená na regionálních dodavatelích surovin a know how kuchaře Dalibora Navrátila. Můžete zde ochutnat sedm druhů točeného piva z produkce pivovaru Garage v Ostravě. Tento prostor pojme i se sálem Divadélka pod věží do 350 osob.

Baníček - restaurant & football pub je pak restaurací fanoušků ostravského fotbalu, který je otevřen během zápasů Baníku Ostrava. Setkáte se zde s fotbalovým interiérem, který je vyzdoben spoustou předmětů, relikvií a fotografií z devadesátileté historie FC Baník Ostrava.

Akciová společnost se zabývá produkcí a pořádáním koncertů, firemních i soukromých akcí na klíč, včetně dodání aparatury zvukové i světelné, produkcí skupin na různé eventy. Nedílnou součástí jsou i rozsáhlé služby v oblasti cateringu.

www.garageclub.cz

 

Speak With Me, s.r.o.

Pokud potřebujete zlepšit své znalosti anglického jazyka, pak Speak With Me, s.r.o., může být řešením pro Vás. Tato jazyková agentura byla založena v roce 2001 v Ostravě a vizí jejího zahraničního vedení je poskytovat kvalitní jazykové služby na všech úrovních. Většina kurzů je vedena rodilými mluvčími, kteří naučí používat jazyk nejlépe. Speak With Me využívá i Callanovu metodu, založenou na účinném a jednoduchém principu výuky prostřednictvím kladení otázek a dlouhých odpovědí – tzv. „Kontrolovaná konverzace“. Metoda klade důraz na rozvíjení rychlých a pohotových reakcí při používání řeči, cílem je plynulé mluvení bez přemýšlení, jako v rodném jazyce.

Cílem agentury je studenty naučit aktivně používat cizí jazyk nejen při obchodním styku se zahraničními partnery, na obchodních cestách, ale i v každodenních situacích, při studiu, v práci a volném čase.

Ve Speak With Me kladou při výuce důraz na dynamickou a efektivní komunikaci, interaktivní způsob výuky s vysokým zapojením studenta, jeho okamžitou reakci, přizpůsobení stylu výuky potřebám studenta, testování znalostí a pokroků studenta a používání kvalitních učebnicových textů.

www.speakwithme.cz

 

MASTER SPORT s. r. o.

Představujeme Vám společnost Master Sport, provozující e-shop Nejlevnejsisport.cz. Na e-shopu můžete nakoupit sportovní potřeby jejich vlastních značek MASTER® a MASTERJUMP. Pod značkou MASTER® se skrývá fitness zboží a další sportovní potřeby a pod značkou MASTERJUMP® trampolíny a její příslušenství. Na e-shopu naleznete také výrobky jiných značek. Sortiment společnosti je opravdu široký, počínaje veškerými fitness posilovacími stroji a vybavením, přes trampolíny, vše pro outdoor a turistiku, bazény a bazénové příslušenství, nejrůznější sportovní potřeby pro děti, např. koloběžky, odrážedla, houpačky, skluzavky, skateboardy, brusle a další zboží, potřebné v raketových, míčových, vodních, zimních, bojových a jiných sportech.

Master Sport má své kořeny v roce 2004 a dnes má zastoupení i v Polsku a na Slovensku. Společnost se zabývá i velkoobchodním prodejem a zastupuje také značky jako SPONETA, DONIC a ENEBE (stolní tenis), KING CAMP (outdoor vybavení) a SPARTAN SPORT (sportovní potřeby).

www.mastersport.cz

 

AWT Rekultivace a.s.

AWT Rekultivace a.s. nabízí komplexní služby týkající se rekultivačních prací, zemních prací, stavební, demoliční a projekční činnosti. Společnost funguje v oboru již 50 let, je součástí skupiny AWT.

Zabývají se zřizováním a provozováním odvalů, výsypek a odkališť, zemními pracemi prováděnými za použití strojů a výbušnin, stavebními pracemi, speciálními zemními pracemi, demolicemi, výstavbou skládek, likvidací průmyslových odpadů včetně jejich přepravy, dekontaminací kontaminovaných zemin, sanací starých zátěží a obnovou funkce krajiny zasažené důlní činností. Provozují také skládky odpadů a recyklují druhotné suroviny.
Práce provádějí kvalifikovaní zaměstnanci, disponující speciální technikou, to umožňuje kvalitně a kvalifikovaně provádět sanace starých ekologických zátěží, asanačně rekultivační stavby, demolice, zemní práce nebo údržbu pozemků.

www.awt-rekultivace.cz

 

Středisko vzdělávání s.r.o.

Představujeme Vám Středisko vzdělávání s.r.o., vzdělávací instituci akreditovanou MPSV ČR pod č. 2011/0230-I. Středisko vzdělávání s.r.o. nabízí školení nejrůznějšího zaměření, počínaje kurzy rekvalifikačními, odbornými až po přípravné kurzy na střední a vysoké školy. Společnost organizuje také semináře a školení z oblasti zdravé výživy, managementu, účetnictví, sociálních služeb a fundraisingu. Nechybí ani autorizace pro zkoušky z různých profesních kvalifikací. Certifikáty, které získáte po absolvování rekvalifikačních kurzů, mají celostátní platnost.

Mezi hlavní rysy celého týmu společnosti patří preciznost, osobní přístup, kvalitní práce a odbornost. Tým je složen z univerzitních lektorů, profesorů a odborníků z praxe. Ve Středisku vzdělávání s.r.o. pro Vás nebudou kurzy jen přínosem do budoucna, ale budou Vás i bavit! Kurzy Vám budou „ušity na míru“.

Společnost funguje na trhu již 22 let. Mezi její klienty se řadí OKD, statistický úřad Ostrava, PENAM, spol. s r. o., Oblastní charita Přerov, Charita Zábřeh, Charita Hlučín, VOKD a.s. Ostrava a další společnosti.

www.vsostrava.com

 

Aqua solutions s.r.o.

Jak všichni víme, voda je nezbytnou součástí našeho života. Ale v dnešní době sladké vody neustále ubývá a je ošetřována chemicky a její kvalita se zhoršuje díky rozrůstajícímu průmyslu a chemizacemi v zemědělství. Aqua solutions s.r.o. tento problém řeší instalacemi vodních filtrů v domácnostech ale i ve firmách, velkých provozech, obcích a pěstitelských pálenicích. Používají a doporučují výrobky americké firmy Aquafiltr, která je nejstarším a největším výrobcem těchto filtrů a celých filtračních systémů.

Určení typu filtrace záleží na klientových specifických požadavcích, tedy na tom zda potřebuje technickou filtraci nebo filtraci pro pitný režim. Nadále je důležité zdroj této vody – tedy její kvalita. To se zajistí rozborem vody. Poté Vám Aqua solutions nabídne nejlepší řešení pro Vaše potřeby a jeho pravidelné servisování a dokoupení příslušenství.

Pokud Vás tato problematika oslovila a přáli byste si zdravější vodu doma, v kanceláři nebo celé Vaší firmě, doporučuji se obrátit na Aqua solutions, kteří Vám jistě zhodnotí Vaši situaci a poradí Vám. Více technických informací, detailů a také e-shop najdete na jejich webových stránkách.

www.aquasolutions.cz

 

Daně v pohodě

"Každý problém má své řešení, my pomůžeme vyřešit ten Váš", tímto mottem se řídí firma Daně v pohodě spol. s r.o. již 19 let. Nabízejí zajištění komplexního podnikatelského účetnictví ať už jste malá, střední nebo velká firma. Pomohou Vám efektivně sledovat náklady a výnosy, pohledávky a závazky. Tím se zlepší Vaše kontrola nad ekonomickou stránkou Vašeho podnikání. Poskytují také outsourcing v oblasti ekonomiky, účetnictví, daní, zpracování mezd a personální agendy. Zastanou funkci hlavní účetní s tím, že Vy budete mít přehled o dění v účetním oddělení nebo ho mohou plně nahradit a Vy se můžete více věnovat rozvoji Vaší firmy.

Mohou být Vaší jistotou, jelikož znají a neustále sledují změny v legislativě. Garantují správnost při práci s Vašimi účetními doklady a zároveň jsou pojištěni pro případ pochybení a sankce v této situaci hradí do 100% výše. Dále nabízejí podnikové, daňové a účetní poradenství. Při využití jejich služeb můžete ušetřit nemalé částky na mzdách, dovolených, pracovních neschopnostech a případných profesních školení zaměstnanců. Více se dozvíte na jejich webových stránkách.

www.danevpohode.com

 

SeePoint

Firma SeePoint družstvo sídlí ve Fryčovicích, a je plná kreativních lidí, kteří vymysleli velice nápaditý druh reklamy. Využívají obyčejných laviček, jejíž reklamní plochu si můžete pronajmout. Lavičky jsou umístěny na velmi frekventovaných místech v Ostravě, Krmelíně, Brušperku a Staré Vsi atp., tudíž Vaše reklama je viditelná 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zajistí Vám reklamní plochu o velikosti 1m2, která je chráněná, např. proti vandalství plexisklem, její údržba je samozřejmostí a není tedy kladen důraz na další spotřebu materiálu. SeePoint byla založnená v roce 2008 a jejím cílem je propojení reklamního prostředí se službou lidem. Dalsí informace naleznete na jejich webových stránkách.

www.promolavicky.cz

 

Stavby Complet s.r.o.

Společnost Stavby Complet s.r.o., jak z názvu vypovídá, je stavební společnost s vlastní výrobou, která byla založena v roce 1998. Provádějí stavby pro soukromé, státní, tuzemské i zahraniční investory v celé ČR. Tato firma je rozdělena do dvou sesterských firem, a to Stavby Complet s.r.o. a Stavby Complet Mohelnice s.r.o. Ostravská firma má pobočku v Třinci a mohelnická v Třeštině. Stavby Complet s.r.o. je specialistou na komíny všech velikostí, materiálů a druhů paliv. Mohou to být tedy jak průmyslové, tak komíny v rodinných domech, bytech a chatách, včetně servisu a služeb. Služby, jako jsou vložkování komínů a jejich frézování, sanace a opravy, nové vyzdívky a komínové lávky. Také prodej a montáž krbových kamen není pro tuto společnost cizí. Veškerý materiál, který k těmto službám používají, je certifikovaný EU a disponují veškerou potřebnou mechanizací, stroji a technologiemi na vysoké úrovni. Jejich zaměstnanci jsou pravidelně a povinně školeni, čímž zajišťují naprostou odbornost a spolehlivost dané zakázky. V roce 2006 se Stavby Complet s.r.o. Ostrava rozšířila o kompletní stavební činnost se specializací na komíny a jejich příbuzné obory. To vedlo k rozdělení do čtyř divizí, které zajišťují odbornost této firmy v oblasti kominictví. Většinu zakázek realizují samostatně, kde kompletní dokončení zakázky, bez přerušení v daném termínu, úklid a dodržení daných předpisů jsou samozřejmostí této firmy.

www.scomplet.cz

 

Alpex servis, a.s.

Společnost byla založena v roce 2005 a orientuje se na poli topenářských náhradních dílů. Mezi její nejvýznamnější artikly patří litinové rošty, litinové pláty, čistící kartáče, hořáky a další. Alpex servis, a.s., se zaměřuje na prodej náhradních dílů jak ke sporákům a kotlům, tak k ohřívačům. K dalším činnostem patří dodávání detekčních a měřicích přístrojů pro servisní techniky a distribuce výrobků pro firmu Siemens.

alpex.cz

 

Veterinární nemocnice MVDr. R. Hynara

Tato firma byla založena roku 1990 MVDr. R. Hynarem a MVDr. R. Hlavovou jako veterinární ordinace, ošetřující malé, velké, exotické zvířectvo, ale i skot. Postupně se začala více rozšiřovat a vybavovat nejrůznějšími moderními přístroji a i lékaři se specializací právě v tomto oboru. Sám MVDr. R. Hynar je soudním znalcem v oboru veterinářství a specialistou na drobná a exotická zvířata, dále se neustále vzdělává v oborech chirurgie, ortopedie a laparoskopických operací. Nakonec v roce 2008 otevřel novou, špičkově vybavenou veterinární nemocnici, která je situována v Opavě. Provádějí složité výkony typu operací kolen, osteosyntézy, hrudní a břišní chirurgii a málo známou operaci páteře. Disponují také mobilním, digitálním RTG, flexibilním endoskopem a sonografem, které využívají v terénu a jako jediní v Moravskoslezském kraji provozují veterinární sanitu a mají pohotovostní službu 24 hodin denně. Nabízejí opravdu komplexní služby, od pouhé veterinární poradny a pravidelného očkování zvířete, přes složité operace či zákroky s možností hospitalizace pacientů, až po alternativní léčbu. Lékárna, salon a prodejna krmiv je také na místě. Majitelé mazlíčků si jistě v této nemocnici mohou oddychnout, jelikož se o ně postarají opravdoví profesionálové z oboru veterinární medicíny. Kvalitní fotografie a příběhy z praxe si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách.

http://www.veterinarninemocnice.cz/

 

P&H Úklidy

Tato firma vstoupila na trh v roce 2010 a založila ji p. Hanzelová. Jejím cílem od počátku bylo založit takovou firmu, která nabízí profesionální úklidové služby jak pro firmy tak domácnosti. A to se povedlo, firma dnes nabízí velmi komplexní služby. Specializují se na úklid kanceláří a nebytových prostor, zdravotnických zařízení, družstev atp. Garantují Vám vysoce kvalitní úklid dle Vašich požadavků a nároků s použitím kvalitních přístrojů značek Rainbow, Karcher a Laura Star. Spolu s nimi používají jen kvalitní a zároveň ekologické a šetrné prostředky.
Všichni jejich zaměstnanci jsou řádně proškoleni a dodržují tzv. ´morální kodex´, který zaručuje klientům maximální spolehlivost a diskrétnost při svěření jakýchkoliv prostor do jejich rukou. Přizpůsobí se vysokým nárokům klienta bez rozdílu věku, národnosti a jejich zvyků. Dále nabízejí služby jednorázových úklidů např. po rekonstrukci, úklidu sklepních prostor, kominických služeb a tzv. hodinového manžela. Uklidí Vám i ve Vašich domech či bytech, pomohou seniorům nejen s úklidem, nevadí jim děti ani domácí zvířecto. Starosti s úklidem jistě můžete přenechat této firmě, která sídlí v Ostravě. Ceník a další informace naleznete na jejich webových stránkách.

www.phuklidy.cz

 

utopia design, s.r.o.

RESPIRO je reklamní agenturou a symbolem pro up-cycled produkty. K výrobě používají netradiční materiály, které už jednou byly použity k jinému účelu. Produkty splňují vše důležité - inovativní design, jsou vtipné a mají vysokou užitnou hodnotu. Na webových stránkách a v e-shopu naleznete tyto produkty a informace o jejich zhotovení. Je až neuvěřitelné co například dokáží vyrobit z pouhé použité cyklistické duše, starých požárních hadi, automobilových plachet., aj. Firmám nabízejí zhotovení těchto reklamních předmětů „na míru“. Dále se zabývají standardní 3D reklamou a díky jejich inovativnímu přístupu se stali nejúspěšnější agenturou prestižní soutěže Hvězda 3D reklamy. Designují reklamní předměty s ekologickým a společensky zodpovědným rozměrem, které vyčlení Vás i Vaše zákazníky z davu. Samozřejmostí je také výroba standardních reklamních předmětů a vytváření grafických návrhů, dle požadavků zákazníka. Společnost se dále věnuje marketingové činnosti a implementaci CSR strategie do obchodu a marketingu. Mezinárodní uznání získala společnost v roce 2014, kdy se stala Národním vítězem prestižní soutěže European Business Awards v kategorii The Award for Environmental & Corporate Sustainability.

www.b2b.respiro.cz / www.respiro.cz

 

VĚDECKO-TECHNOLOGICKÝ PARK OSTRAVA, A.S.

Vědecko-technologický park je zajisté symbolem všech společností i jednotlivců jež se zabývají technologií, jejím výzkumem a inovací výrobků. Posláním této společnosti je vybudovat a provozovat vědecko-technologický park, který podporuje a poskytuje prostor pro komerčně orientovaný věděcký a technologický výzkum a rozvoj podnikání. Hlavním cílem této akciové společnosti je vybudovat v Moravskoslezském kraji technologicko-vědecké vrcholové pracoviště, které bude sloužit těmto účelům s následnou komercializací těchto technologií a výrobků. Zakladateli Vědecko-technologického parku,a.s., jsou Statutární město Ostrava, Agentura pro regionální rozvoj, a.s., VŠB-Technická univerzita Ostrava, Ostravská univerzita a Slezská univerzita v Opavě. Je budován v těsném sousedství VŠB-TU Ostrava v Ostravě-Porubě. Park dnes disponuje dvěma provozními budovami - PIANO a TANDEM, které nabízí vice než 5500 m2 kvalitních kancelářských prostor k pronájmu k rozvoji Vašeho podnikání, v areálu pak mají své správní budovy společností Elcom, a.s., divize virtuální instrumentace a INGETEAM, a.s.
Vědecko-technologický park Ostrava, a.s., Vám dále může nabídnout bezplatné poradenství v oblasti podnikání, virtuální kanceláře, rezervace sálů s veškerým audiovizuálním vybavením. V parku najdete take sportovní i gurmánské vyžití.
Na jejich webových stránkách naleznete vše potřebné, kontakty k firmám jež využívají prostory v Parku, fotogalerii, rezervační systém a mnoho dalších informací.

www.vtpo.cz

 

Radio United Services s.r.o.

Představujeme Vám společnost Radio United Services s.r.o., která kombinuje silné a tradiční rozhlasové značky Kiss, Country radio, rádio Beat a Rádio 1, doplněné rádii Signál a Spin. Stanice tvoří formátově komplementární celoplošnou rozhlasovou síť oslovující všechny segmenty populace. Týdenní Reach celé rozhlasové sítě dosahuje 1.907 tis. posluchačů. Představuje tak zásah 22 % populace ČR ve věku 12-79 let! Stanice mají silnou skupinu posluchačů také online vysílání. Podle oficiálního zdroje Radio Projekt je to téměř půl milionu posluchačů. Radio United velmi efektivně kombinuje zavedené a oblíbené rozhlasové značky. V nabídce rozhlasových produktů nově vyplňuje mezeru v nabídce.

www.radiounited.cz