Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Členové klubu

Členové klubu

 

SparkTECH s.r.o.

Přesvědčení, že vývoj softwaru lze dělat s lidskou tváří a přitom kvalitně, byla myšlenka na jejímž základě byla v roce 2010 založena společnost SparkTECH s.r.o.

Obecně nabízí takzvaný full-stack softwarový vývoj, což znamená, že pokrývá veškerou činnost spojenou se softwarovým vývojem od prvotní analýzy, přes návrh architektury a databázového modelu, po samotný vývoj, testování a případnou následnou podporu včetně správy serveru. Případně dokáže doplnit vývojové kapacity již existujícího týmu.

V dnešní době je obchodním partnerem mnoha špičkových firem a dodává kvalitní řešení v oblastech automotive (ELIT, Auto Kelly), finančních služeb (Česká spořitelna, CYRRUS) a dalších. Nezanedbatelnou část portfolia tvoří programování pro konkrétní zařízení (hardware) především do retailu - společnost vyvíjí například software pro tisk textilních stužek na balení dárků do luxusních butiků.

Mimo vývoj pro klienty provozuje i některé vlastní nástroje, které jsou klientům nabízeny na licenční bázi (pro příklad event management system Eventito sloužící organizátorům akcí).

Společnost má ráda velké a náročné projekty, které vyžadují zapojení více odborností a staví ji a její zaměstnance před nové výzvy a překážky.

http://www.sparktech.cz/cz/

 

Martina Baierová

Lektorka time-managementu a tvůrkyně inovativního využívání systémových myšlenkových map Martina Baierová je ideálním partnerem pro všechny, kdo hledají ve svých úkolech řád, jasnou strategii a správně fungující procesy. S její pomocí zvládnete vše, co se osobního i pracovního života týká. Budete umět skloubit pracovní i osobní aktivity, správně se rozhodovat či dosahovat svých osobních cílů, ale také se naučíte delegovat pracovní úkoly nebo zvládat krizové řízení (kdyby náhodou…).

S Martinou Baierovou objevíte pozitivní přístup k podnikání i k sobě samému.

https://www.martinabaierova.cz/

 

ByznysIn CZ s.r.o. - FoodIN catering

Sdílejte spolu s námi vášeň pro poctivé české produkty. Nabízíme vám cateringové služby z lokálních ingrediencí, které sami vybíráme od nejlepších místních farmářů, pěstitelů a producentů ze všech koutů naší země.

Pochutnáte si u nás na řadě specialit i vlastních výrobcích, díky kterým potěšíme nejen milovníky masa, ale také vegetariány či vegany. Zajistíme pro vás občerstvení na míru přesně dle vašich představ, a tak uspokojíme i ty nejnáročnější hosty. Pochutnat si můžete na mase, klobáskách, sekané, různých typech pomazánek, čerstvé zelenině, ovoci a dalších specialitách.

Sbíhají se vám už sliny? Tak nás kontaktujte a poznejte pravou chuť jídla.

https://www.foodin.cz/

 

BOLDI DANCE s.r.o.

Taneční škola Boldi Dance je ideálním společníkem pro všechny, kdo se chtějí naučit tančit, zbavit se stresu a užít si hromadu zábavy. Jednotlivé taneční lekce latinsko-amerických a kubánských tanců jsou vedeny zkušenými tanečními mistry a jsou vhodné pro páry i jednotlivce různých úrovní dovedností. Taneční lekce se konají v různých městech České republiky a zatančí si na nich opravdu každý.

Využít můžete také Boldi Dance show, která je vhodná pro jakoukoli akci. Ať už pořádáte oslavy, taneční workshopy, firemní večírky, pobyty nebo jen akce pro přátele, s Boldi Dance si o Vašich akcích plných tance a pozitivní energie budou všichni povídat ještě hodně dlouho.

Proto neváhejte a okouzlete tancem a zábavou své okolí i Vy.

Tančete spolu s námi a Boldi Dance!

https://boldidance.cz/

 

Martin Čechák

Martin je profesionálním koučem, trenérem a konzultantem silných stránek, který propojuje zkušenosti z velkých korporací s principy svobodných firem, což mu dává možnost praktikovat odlišné dovednosti a přístupy. Místo často uplatňovaného stylu “nad a pod řízený”, provádí organizace a její leadery procesem sebeřízení a odpovědností, což mu pomáhá v lidech zapalovat vnitřní motivaci. Za pomoci transformačního koučování objevuje s klienty smysl a jejich základní hodnoty. V koučování se zaměřuje na leadership, firemní kulturu a objevování týmového i individuálního "PROČ".

Díky 14 leté praxi v oblasti obchodu, tréninku a mentoringu lidí došel k závěru, že klíčem k transformaci je sebepoznání na základě biostruktury našeho mozku, a právě proto jako účinný nástroj využívá koučink podle principů fungování mozku. Metoda, kterou používá vychází z konceptu NeuroLeadership (nové oblasti Leadershipu) a považuje ji za vysoce účinnou metodu, která vede:
· k zvýšení kvality komunikace a posílení interakce mezi lidmi,
· k objevení a osvojení svých přirozených talentů a silných stránek,
· k ukotvení pozitivní návyků,
· k efektivnímu leadershipu a sebeřízení,
· k sebepoznání a využití principů, jak funguje Váš mozek = jste efektivnější a úspěšnější v tom, co děláte.

Věří, že život může být hra i umění, která stojí za to hrát. Jeho hodnoty jsou # důvěra # odvaha # spolupráce. Jeho misí je inspirovat lidi, aby objevili své proč a žili kvalitnější a spokojenější život.

 

IGEA s.r.o.

Společnost IGEA s.r.o. se zabývá projektováním a investiční výstavbou v oboru plynárenství, energetiky a vodohospodářských staveb. Zakládá si na profesionálním přístupu a kvalitně odvedených službách, díky kterým je mezi zákazníky a obchodními partnery žádána a respektována. Vizí společnosti, která patří do skupiny GASCONTROL GROUP, je dlouhodobá prosperita a poskytování kvalitních a komplexních služeb zákazníkům. Jsme pyšní, že jsme navázali přínosné partnerství.

https://www.igea.cz/

 

Klimaprodukt, a.s.

Třinecká společnost Klimaprodukt a.s. je firmou zabývající se výrobou vzduchotechnického porubí, prodejem hutního materiálu a skladováním sochorů. Zpracují Vám cenovou i technickou nabídku „na klíč“ i pro jednotlivé jejich výrobky či služby. Jak vyplývá z výrobní činnosti společnosti, s nakupovaného materiálu vyrábějí vzduchotechnické potrubí čtyřhranného a kruhového průřezu, včetně příslušenství v několika materiálových provedeních. Nejvyšší kvalita je tedy zaručena. Rovněž Vám zajistí montáž, servis, revize a opravy vzduchotechniky.

Vysoká kvalita výrobků, technická podpora, konkurenceschopná cena, odbornost a profesionalita, rychlý servis i krátké termíny dodání jsou hlavní atributy, díky kterým je společnost Klimaprodukt a.s. úspěšným realizátorem mnoha a mnoha zakázek a ideálním obchodním partnerem pro Vás.

https://www.klimaprodukt.cz/

 

DM Indonesia s.r.o.

S těmito experty na nábytek a interiéry budete vždy jedineční. Díky komplexnosti služeb pro vás udělají vše od návrhu až po dodání. Vybírat si můžete z historického a vyřezávaného nábytku, nábytku z ratanu, teakového dřeva či přírodního kamene. Jako zajímavý doplněk interiérů můžete zvolit výrobky ze zkamenělého dřeva.

Samotná výroba probíhá v centrální Jávě, oblasti s dlouholetou vynikající řezbářskou a nábytkářskou tradici známou již z dob holandské kolonizace. Spojením rozsáhlých služeb s tradiční výrobou dochází k tvorbě nábytku i celých interiérů tak, že výsledkem budete doslova ohromeni.

Díky spojení s Indonésií si můžete také vychutnat vynikající kávu z tamní oblasti a připravit si ji na příslušenství, které vám dodá pocit neopakovatelného chuťového zážitku vždy, když si kávu připravíte. Společnost DM Indonesia s.r.o. vám toto vše zařídí.

 

mat project management s.r.o.

Doménou společnosti mat project management s.r.o. je obor stavebnictví. Zajistí vám inspekci nemovitostí, expertní, specializované a další služby. Ať už kupujete byt, dům či jinou nemovitost, společnost vám metodou NEMOPAS odhalí i ty nejskrytější vady.

Pokud se chystáte realizovat velké stavební a investiční projekty, se společností mat project management s.r.o. bude projektový management hračkou. Svými zkušenostmi z různých projektů v ČR i v zahraničí Vás úspěšně provedou všemi nástrahami a pomohou vám realizovat vaše sny.

https://www.inspekce-domu-bytu.cz/

 

CareGivers Company s.r.o.

Již v samotném názvu CareGivers Company je ukotvena největší síla této společnosti. Je to detailní péče o klienty v oblastech, ve kterých mají jednatelé firmy mnoholeté zkušeností. Do všech realizovaných projektů je klient co nejvíce zapojen a podílí se tak na dosažení kvalitního a autentického produktu. Cílem firmy je budovat dlouhodobá partnerství, která obou stranám přinášejí radost a hlavně užitek a růst.

Hlavní doménou CareGivers Company je marketing. Vypracují pro Vás detailní strategie a marketingové plány, brandové koncepty či strategie externí komunikace se zákazníky a médii. Zároveň pro Vás zrealizují semináře zaměřené jak na odborné vzdělávání, tak na osobní rozvoj s tématy jako základy meditační praxe, motivace atd. Věnují se také HR a pomohou Vám najít zaměstnance přesně odpovídající profilu Vaší firmy. CareGivers Company je zároveň firmou stojící na silných etických a environmentálních principech.

Hledáte-li partnera, který Vám pomůže dlouhodobě budovat Vaši značku, CareGivers Company jsou ideální volbou.

https://www.caregivers.cz/

 

CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o.

Projekční a inženýrská společnost CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o., kterou tvoří profesionální tým odborníků kolem zakladatele Martina Chválka, stojí za řadou úspěšných projektů v celém Moravskoslezském kraji. Patří mezi ně například Atletická hala Ostrava - Vítkovice, Národní počítačové centrum IT4I nebo nejmodernější výrobní a administrativní objekt v areálu společnosti Teva v Opavě.

Hlavní pilíře služeb ateliéru tvoří architektonické studie od konceptu až po realizační dokumenty, designové návrhy interiérů, urbanistické studie a inženýrská příprava. Ke každé jednotlivé zakázce je složen projektový tým v čele s autorizovaným architektem nebo inženýrem, který garantuje kvalitu projektu a také včasné dodání řešení.

Vedle naplnění klientových představ je při všech projektech společnosti CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. klíčovou ambicí také kultivovat veřejný prostor. Všechny stavby jsou navrhovány tak, aby byly přínosem pro prostředí, ve kterém budou po dlouhá léta umístěny. CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. je spolehlivou a zodpovědnou firmou, pro níž jsou i ta nejnáročnější zadání výzvou.

http://www.chvalekatelier.cz/

 

FUN air s. r. o.

Společnost FUN air s.r.o. je letecká/akrobatická a softwarová společnost se zaměřením na mobilní aplikace.

FUN air se zaměřuje na lety pro veřejnost v akrobatickém speciálu EXTRA 330. Za 10-15 minut letu můžete zkusit, co zažívá akrobatický pilot, když se zeměkoule otáčí kolem Vás vy vážíte až 8x tolik. Pořádáme i teambuilding akce.Hledáte-li vskutku unikátní dárek pro své blízké nebo chcete odměnit sebe sama, FUN air je ideální volbou. Petr Kouřil (několikanásobný mistr ČR v letecké akrobacii) Vám umožní zapomenout na celý svět kolem Vás a zažít přítomný okamžik. Každý let je natočen na kameru, takže si tento zážitek můžete kdykoliv později připomenout.

Dále společnost FUN air vyvíjí na zakázku mobilní aplikace pro Android a iPhone.

www.funair.cz

 

RAYNET s.r.o.

RAYNET je nejoblíbenější cloudové CRM v ČR. Jde o elegantní online nástroj, který skokově zlepšuje obchod. Je využíván společnostmi napříč všemi kontinenty a poskytuje svým uživatelům přehledné analýzy a informace o zakázkách, obchodech a správě společnosti. Funguje na všech počítačích, mobilech i tabletech.

Zbavte se chaosu ve svých systémech, získejte kontrolu nad obchodem a svěřte se do rukou odborníků.

Celý systém CRM Vám osobně představí, zodpoví Vaše otázky a naučí Vás jej využívat naplno. Samozřejmostí je zákaznická péče, do které se od prvního kontaktu zamilujete.

https://raynet.cz/

 

PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o.

Společnost PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o. je výhradním dodavatelem komponentů jízdních kol a příslušenství značky SHIMANO v České republice a spolupracuje i s dalšími významnými výrobci cyklistického vybavení a doplňků (např. PRO, ELITE, LAZER, Pearl iZUMi, SPINNER, XENOFIT, FEEDBACK SPORTS, B´n´B RACK, apod.). Vybírejte z široké nabídky produktů od cyklistických lahví, potravinových doplňků, až po profesionální brzdy, vidlice, řídítka či sedla.

Firma PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o. se zabývá velkoobchodním prodejem, takže pokud hledáte dodavatele cyklistického vybavení pro své podnikání, který splní i ty nejnáročnější požadavky, PAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o. bude tou správnou volbou.

http://www.paul-lange.cz/

 

QUITEC s.r.o.

Společnost QUITEC s.r.o. je dlouholetým odborníkem na chytrá a jednoduchá IT řešení. Svým klientům nabízí zajištění v oblasti dodávek technologií a služeb pro čerpací stanice, dodávek pokladních systémů pro různé oblasti obchodu a služeb nebo dodávek moderních informačních technologií pro podporu podnikání.
Jedním z produktů firmy je TANKOMAT - bezobslužný automat pro výdej pohonných hmot na čerpacích stanicích. TANKOMAT automatizuje prodej a tím usnadňuje práci, zvyšuje zisk z prodeje a zároveň snižuje náklady jeho vlastníků.
Společnost QUITEC s.r.o. vyvíjí a dodává vlastních pokladní systémy. Sleduje trendy a hledá nové směry. Své pokladní systémy staví na Androidu a Cloudových službách a vždy tak, aby byly jednoduché na obsluhu a přinesly maximální užitek. Pokladny QUITEC se líbí a důkazem toho je například to, že pokladna miniPOS se umístila ve výběru 5 nej - Nejlepší EET pokladna 2018. Techniku pro obchod i radu najdete na www.ZOPER.cz
Nejnovějším produktem firmy je Lamael - cloudový informační systém pro provozní řízení malých firem a teamů. Lamael nabídne na jednom místě a v jednom systému veškeré agendy, které jsou v každodenním provozu třeba. Obsahuje řízení projektů, správu úkolů, vykazování času, kontakty, dokumenty a celou obchodní agendu včetně nabídek, objednávek, faktur, dodacích listů a plateb. Lamael je první CRM a ERP systém, se kterým budete opravdu rádi pracovat. Poznejte více Lamael na www.Lamael.cz
Pokud hledáte způsoby jak si zjednodušit práci, snížit náklady a nebo posunout své podnikání na vyšší úrověň díky know how a chytrým technologiím, s důvěrou se obraťte na QUITEC s.r.o.

www.quitec.cz

 

Poski.com s.r.o.

Společnost Poski.com s.r.o.nabízí svým klientům řešení úzce navázána na jejich individuální potřeby, pomocí kterých dosahují svých business cílů. A pomůže také vám.

Jedná se o experta na vývoj online systémů, se kterým získáte úspěch na internetu. Nevybírají pouze webové stránky nebo jednotlivé systémy, dodají komplexní řešení na míru. Kreativní webové stránky s moderní administrací, úspěšný realitní software Poski REAL nebo chytrý e-shop na míru Clevero. Jen stručný výčet toho, co vše vám může nabídnout.

Díky kreativnímu marketingu je společnost Poski.com s.r.o. připravena podpořit i vaše podnikání.

https://www.poski.com/

 

6K spol. s r.o.

Společnost 6K spol. s r.o. poskytuje komplexní účetní a ekonomický software vhodný pro všechny obory a činnosti. Rychlý a vstřícný zákaznický servis a pravidelná aktualizace softwaru je samozřejmostí. Díky dlouholetým analytickým a programátorským zkušenostem jsou všechny poskytované programy vhodné pro ekonomiku malých, středních i velkých společností.

http://www.6k.cz/

 

Meande ČR s.r.o.

Společnost Meande ČR s.r.o. je expertem na tvorbu online prodejních kanálů. Vymyslí a vytvoří Vám celou obchodní strategii, díky které získáte zákazníky z online světa. Zajistí rovněž celou škálu činností vedoucích k zisku zákazníků a tedy k Vaší spokojenosti.

Přístup a nasazení profesionálů z týmu Meande ČR s.r.o. posune Vaše prodeje o kus dál. Doporučujeme!

http://www.onlinesales.cz/

 

SERVIS KOVÁNÍ a.s.

Servis kování a.s. vašim oknům pomůže ke správné funkci a delšímu životu. Nejprve se s vašimi okny seznámíme, provedeme kontrolu těsnosti, kování, klik a vyhodnotíme jejich stav. Abychom vašim oknům vrátili lesk, stanovíme termín seřízení kování a klik, promazání a oživení leštění. Pokud budou okna poškozená, opravíme mechanické poškození kování, vyměníme prasklá a rozbitá skla a další. Poté naplánujeme další kontrolu a doporučení údržby.

Vaše okna mají pod kontrolou.

http://www.serviskovani.cz/

 

Miloš Ertl – medovnikárstvo

Sladké a voňavé umění plné lásky, přesně to jsou tradiční perníková srdíčka a další výrobky z perníkového těsta od Miloše Ertla, který pokračuje v tradici svého pradědečka Josefa Ertla. Tradiční rodinný recept má kořeny v roce 1904. Výrobky Josefa Ertla ochutnal dokonce i první československý prezident Tomáš G. Masaryk.

Aktuálně si můžete zakoupit například perníky s různými příchutěmi a polevami nebo wafličky plněné karamelem či arašídy. Seznam obchodů, kde si tyto a další dobroty můžete zakoupit, najdete na níže uvedených webových stránkách.

http://www.erbia.sk/

 

KONZULT OSTRAVA s.r.o.

Neodkládejte své zdokonalování v anglickém jazyce! V dnešní moderní době je anglický jazyk nezbytný, a právě společnost KONZULT OSTRAVA s.r.o. Vás ho dokonale naučí! Pro každého, kdo se chce zdokonalit, oprášit své dosavadní znalosti nebo i nováčky, připraví kurz na míru.

Paleta nabízených služeb společnosti je velmi široká. Nabízí Vám vymalování bytů či domů dle Vašich představ, a to se smyslem pro design. Pokud Vám nezbývá čas pro úklid, nevěšte hlavu, společnost Vám všechno uklidí, a to nejen po rekonstrukcích. Sledují aktuální úklidové trendy, čímž Vám mohou poskytnout služby na vysoké úrovni v kombinaci s výhodnou cenou. Pokud plánujete stěhování, neváhejte je kontaktovat. Zajistí Vám i kompletní vyklízení prostor a přepraví vše, co Vás napadne.

Navíc se s nimi můžete vydat i do ráje! Nabízí skvělé nabídky dovolených. Také realizují vzdělávací programy pro firmy, pomocí kterých zvyšují výkon jednotlivců a firem.

http://konzultostrava.cz/

 

Svatba.cz

Pomocí webového portálu Svatba.cz naplánujete svůj svatební den bez větších komplikací a budete se tak moci soustředit na to nejdůležitější - vše si co nejvíce užít. Portál je primárně zaměřen na zprostředkování dodavatelů jednotlivých služeb, bez kterých se každá svatba neobejde. Od samotného místa obřadu a následné párty, přes catering, či dekorace až po fotografy, muzikanty, či svatební kouzelníky. S provozovateli webu proberete svou poptávku, zvážíte jejich rady a následně už si vybíráte ze širokého portfolia nabídek.

Portál také umožňuje sestavit si podrobný svatební rozpočet, rozvrhnout si úkoly v přehledném plánovači, či načerpat inspiraci díky pravidelně zveřejňovaným radám a tipům.

https://www.svatba.cz/

 

Simply app s.r.o.

Simply app s.r.o. vyvíjí zábavně-edukativní aplikace, webové stránky a prezentace. Veškeré služby poskytuje na míru a svým klientům nabízí také další související služby - grafické návrhy, testování a dlouhodobou správu aplikací včetně servisu a poradenství.

Velkou část své energie firma věnuje dětem předškolního věku. Vyvíjí pro ně totiž aplikace, díky kterým se děti učí základním dovednostem zábavnou formou, případně překonávají menší vývojové obtíže. Veškerý vývoj samozřejmě probíhá ve spolupráci s odborníky - pedagogy, logopedy a specialisty na grafomotoriku.

http://www.simplyapp.cz/

 

NetDirect s.r.o.

Společnost NetDirect s.r.o. Vám vytvoří známý a vyhledávaný e-shop, který dokáže rozpoznat jednotlivé uživatele, čímž oslovíte své zákazníky cíleně.

Tým odborníků Vám sepíše odbornou studii, ve které budou zachyceny Vaše požadavky. Následně je přenesou z papíru do interaktivního modelu, ve kterém si všechno vyzkoušíte. Vše dle Vašich požadavků naprogramují a ukáží Vám, jak to funguje.

https://www.netdirect.cz/

 

Studio krásy Ostrava

STUDIO KRÁSY se pro Vás může stát cestou ke kráse jak vnější tak vnitřní, k vyššímu sebevědomí a vlastní spokojenosti.

Zastupujeme firmu MARY KAY, firmu s dlouholetou tradicí, která již 55 let pomáhá ženám i mužům po celém světě s řešením jejich problémů s pletí, a to velmi kvalitními přípravky. Řadí se mezi 10 nejprestižnějších a největších značek světa. http://www.fullofbeauty.cz/2018/01/23/top-10-kosmetickych-znacek-sveta/

Díky našemu osobnímu přístupu ke klientovi najdeme přesně to, o čem už dlouho sní - jednoduchost, efektivitu a krásu. Na našich Hodinkách krásy získáte bezplatně naše odborné rady, osobní zkušenosti, možnost vyzkoušet si přípravky i různé styly líčení. Zkrátka naučíte se, jak mít jednoduše svůj vzhled pod kontrolou. Samozřejmostí je i následný zákaznický servis vč. nabídky kosmetických dárků či Dárkových poukazů, kterými můžete potěšit své blízké a otevřít jim tak cestu do světa krásy a vůní.

https://www.marykay.cz/janamikulicova

 

Eva Kiedroňová - Baby club Kenny s.r.o.

Eva Kiedroňová je uznávanou autorkou unikátní metody péče o dítě a rozvoje kojence v souladu s jeho psychomotorickým vývojem, a to nejenom v ČR, ale také v zahraničí. Tato metoda je určena především nastávajícím rodičům a rodičům prvorozených dětí. Využijí ji však také odborníci z oblasti zdravého vývoje dětí. Eva Kiedroňová se problematice péče o děti věnuje již více než 30 let a během této doby napsala nejen řady podnětných publikací, ale také vedle nespočet odborných seminářů, přednášek a kurzů. Pravidelně vystupuje v pořadu Sama doma.

Její společnost Baby club Kenny s.r.o. se věnuje plavání a cvičení s novorozenci, kojenci, batolaty a předškoláky. Dále se zaměřuje na vzdělávací programy, jako např. správná manipulace s kojenci a na další akce pro rodiče s dětmi. Semináře a rady najdete také ve videoverzi na internetu

Návštěva Baby clubu Kenny s.r.o. je to nejlepší, co můžete pro vývoj svého dítěte udělat.

https://evakiedronova.cz/

 

HUMAN MEMORY s.r.o.

Přijďte si radikálně zlepšit svou paměť! Prostřednictvím kurzů, které jsou realizovány panem Műllerem z HUMAN MEMORY s.r.o., můžete mít excelentní paměť i Vy. 20 let kombinací metod staré Číny, Indie, antiky až po současné metody včetně vlastních, vedlo pana Mullera k vytvoření vlastního systému S.T.A.R.T. Jedná se o zvláštní paměť, která přesahuje možnosti té klasické. Podmínkou k dosažení úspěchu je pouze Vaše ochota pustit se do toho.

https://www.mamtovhlave.cz/

 

KODBOX s.r.o.

Společnost KODBOX s.r.o. prodává velmi originální krabice, kvalitní italská vína a prosecca a také dárkové balíčky. Obsah, který schováte do krabic si dotyčný musí zasloužit! Otevře jej pouze pomocí šifry a zámku na 3místný kód. Krabice nabízí ve třech variantách a hodí se nejen jako dárek pro Vaše obchodní partnery.

http://kodbox.cz/

 

Simply Events s.r.o.

Společnost Simply Events s.r.o. se zabývá event managementem. Svým klientům nabízí platformu HAPPENEE na organizování událostí a akcí, která obsahuje různé analytické funkce a prvky kooperace pro snadnou a přehlednou správu. Tato platforma je určena všem, kdo organizují skupinové události a zároveň chtějí mít o těchto událostech přehled v reálném čase. Pořádání událostí nebylo nikdy tak snadné jako nyní se Simply Events s.r.o.

https://www.happenee.com/

 

JM družstvo Wybranetz

JM družstvo Wybranetz je rodinným podnikem, který je v souladu s historií rodu Wybranetz. Jeho smyslem je navázat na původní provozované činnosti a věnovat se také podpoře společenského života. Družstvo podporuje osoby s částečně ztíženým společenským uplatněním a zaměstnává osoby se zdravotním postižením.

Mezi hlavní aktivity patří specializace na textilní výrobu zaměřenou na společenské akce – potahy na židle, ubrusy, rautové sukně, dekorační stuhy a další. Dále JM družstvo Wybrazentz zajišťuje veškeré vybavení na společenské akce, a to v jakýchkoli prostorách či venku. Zapůjčí Vám židle, stoly, skříňky, dekorační textilie a další dekorační předměty i nádobí v retro stylu. Také Vám vypomohou s organizací a zajištěním doprovodného programu i pomocného personálu.

http://www.jmdruzstvo.cz/

 

FC Baník Ostrava, a.s.

Čtyřnásobný mistr české, respektive československé ligy, pětinásobný vítěz Českého poháru a klub, který mnohokrát skvěle reprezentoval naši zem také na mezinárodní scéně. To je FC Baník Ostrava, jeden z nejúspěšnějších sportovních celků u nás a zároveň klub, jemuž jsou často připisována nejvěrnější fanouškovská základna.

Klub byl založen roku 1922 a za svou brzy již stoletou historii vychoval nespočet hráčů, kteří se proslavili i v zahraničních týmech a hlavně byli platnými členy národní reprezentace. I v dnešní době si Akademie FC Baník Ostrava drží velmi kvalitní reputaci a díky úzké spolupráci se Základní školou J. Šoupala vede děti již od útlého věku k aktivnímu životními stylu a podílí se na výchově budoucích špičkových sportovců.

http://www.fcb.cz/

 

PULARY, s. r. o.

Společnost PULARY s.r.o. je aktivační, inovativní, komunikační a marketingová společnost, která má 25letou tradici. Svým klientům poskytují profesionální služby v oblasti komunikace, marketingu, reklamy a public relations. Tvoří koncepční řešení, která posouvají podnikání vpřed, budují značku, dělají ji nezapomenutelnou a poskytují hmatatelné a měřitelné výsledky.

PULARY s.r.o. se zaměřuje na komunikační strategie, grafický design, corporate indentity, public realations, podporu prodeje, event marketing a analýzu trhu.

http://www.pulary.cz/

 

AMIS - Tepelná technika, spol. s r.o.

Společnost AMIS - Tepelná technika, spol. s r.o. je specialistou na zateplování budov a rodinných domů. Poskytuje poradenství v oblasti zateplování a využívání obnovitelných zdrojů energie.

Pro své zákazníky dále zajišťuje materiál pro sluneční kolektory pro ohřev vody, stavební materiál a kolte na biopaliva.

http://amistt.cz/

 

VOLEJBAL OSTRAVA s.r.o.

VOLEJBAL OSTRAVA s.r.o. je novým, ambiciózním volejbalovým klubem v Ostravě, který má za cíl probojovat se v příštích 3-4 letech do mužské, juniorské i kadetské extraligy a vytvořit tak alternativní platformu pro špičkový volejbal v Ostravě.

Zápasy mužů a kadetů můžete navštívit v tělocvičně gymnázia Hladnov a zápasy mládežnických kategorií v tělocvičně SZŠ v Ostravě-Mariánských Horách.

http://www.volejbalostrava.com/

 

RIMGO s.r.o.

Společnost RIMGO s.r.o.je dlouholetým dovozcem a partnerem významných světových výrobců LED svítidel, specialuzuje se na dovoz LED technologií, jejich testování, vývoj a financování dodávek zboží. Je také silnou firmou s dlouholetou tradicí v oblasti finančnictví a řešení bankovních pohledávek, která má licenci i na detektivní činnost a ochranu majetku a osob.

Firma provozuje sportovně-rekreační areál, který se stal základnou nově vybudovaného Střediska podpory vrcholového sportu – servisní sportovní organizace určené pro významné sportovní kluby v regionu. Zajišťuje trenérské, kondiční, masérské, fyzioterapeutické i reklamní služby.

www.rimgo.cz

 

VK oděvy s.r.o.

Společnost VK oděvy s.r.o. Vám ušije výrobky z textilních materiálů, polotextilních materiálů a zajistí Vám potištění triček a dalších textilií.

Společnost také spolupracuje s lisovnami a prodává přepravky, misky, škopky, vaničky, koše, desky a stovky dalších výrobků.

http://www.vkodevy.wz.cz/

 

BOHEMIA WERBUNG s.r.o.

Společnost BOHEMIA WERBUNG s.r.o. Vám pomůže se zpracováním jakékoli reklamy. Mají k dispozici tým odborníků, který za Vás nejen vymyslí, ale také zpracuje obsah, a to redakčně, fotograficky i graficky, kompletně.

Focení je jejich životem, reklama je jejich posláním. Propojují svůj fotografický um s marketingovými znalostmi a kreativním myšlením. Tím vytváří konkurenční výhodu pro své zákazníky. S nadšením fotí vše zajímavé a když se spojí jejich dovednosti společně s představami zákazníků, vznikají zajímavé věci.

http://www.bohemia-werbung.cz/

 

bV24 s.r.o.

Společnost bV24 s.r.o. je reklamní agenturou, která se specializuje na online marketing. Na trhu jsou více než 5 let a spravují kampaně pro obchodní partnery z celé České republiky. Tým bV24 připravuje také grafické návrhy a zajišťuje tvorbu webových stránek.

Společnost nabízí bezkonkurenční služby - klade důraz na osobní přístup, komunikaci a technickou podporu. Navrhli, připravili a vytvořili více než 350 efektivních řešení.

http://www.bv24.cz/

 

HERMÍNA spol. s r.o. - RESTAURANT MICHAL

Hermína spol. s r.o. je provozovatelem rodinné restaurace Michal, která v samém srdci Prahy nedaleko Karlova mostu nabízí kombinaci skvělé gastronomie a nezapomenutelného zážitku z tradičního českého, moravského a slovenského folkloru. Večery v této restauraci se totiž nesou ve znamení vystoupení krojovaných tanečníků za doprovodu cimbálové muziky Alexandra Vrábela. Tanečníci vystupují v originálních krojích vždy dle regionu, jehož tance právě předvádějí. Veškeré choreografie jsou vlastní úpravy případně s pomocí profesionálních choreografů.

Součástí restaurace je také sbírka krojů, obrazů a grafiky znázorňující různé národopisné oblasti Čech, Moravy a Slovenska. Majitelé restaurace, manželé Kačírkovi, jakožto milovníci folklorních tradic vlastní více než 70 originálních krojů, některé z nich více než 100 let staré, a jednou ročně vyměňují v restauraci vystavené kusy, aby hosté měli možnost obdivovat tradiční oděvy z co nejvíce regionů.

Spousty spokojených referencí jsou důkazem, že večery strávené v Restaurant Michal jsou plné dobrého jídla a zábavy.

https://www.restaurant-michal.cz/

 

NANO Vision s.r.o.

Společnost NANO Vision s.r.o. šíří osvětu v oblasti nanotechnologií. Svým zákazníkům šetří čas i peníze. Nabízí řadu služeb, mezi které se řadí např. ochrana povrchů různých materiálů, čištění materiálů, ochranu staveb či prodej a poradenství v oblasti nanotechnologií. Dlouhodobě spolupracuje se zkušenými odborníky z oboru tak, aby nově vyvinuté produkty odpovídaly nejvyšším nárokům a požadavkům zákazníků. Nanotechnologie představují oku nepostřehnutelnou mřížku, která zvyšuje ochranu různých povrchů. Společnost NANO Vision s.r.o. dokáže prodloužit životnost materiálů, odpuzovat z nich nečistoty a prach či usnadnit jejich údržbu.

Nanotechnologie Vám ušetří náklady na údržbu a je ekologicky šetrná. Na společnost NANO Vision s.r.o. se může obrátit každý, kdo má zájem o ochranu staveb, různých povrchů či čehokoli jiného. Pro každého najde nejvhodnější řešení přesně na míru.

http://nanovision.cz/

 

TEPfaktor Chotilsko s.r.o.

Se společností TEPfaktor Chotilsko s.r.o. se rozhodně nudit nebudete. Svým klientům nabízí řadu zábavných aktivit plných dobrodružství a týmové spolupráce. Na své si přijde nejedna společnost využívající teambuildingových akcí, škola pořádající výlety či rodina s dětmi. Jednotlivé týmy mohou být složeny z 2-5 osob a vybrat si můžete až z 25 zajímavých úkolů. Průměrná doba hraní hry se pohybuje mezi 3-4 hodinami.

Příjemný pobyt si můžete vylepšit o cateringové služby na míru či prodloužit v netradičním Jungle Hotelu. Za 5 let existence společnost TEPfaktor Chotilsko s.r.o. hostila více než 200.000 spokojených hostů.

Klienti společnosti TEPfaktor Chotilsko s.r.o. oceňují čas strávený výbornou zábavu a perfektní servis během svých návštěv. Neváhejte ani Vy a vyrazte za zábavou.

http://chotilsko.tepfactor.com/

 

Oblastní spolek Českého červeného kříže Karviná

Hlavní činností spolku je zajišťování zdravotnických asistencí na sportovních, kulturních a společenských akcích. Dále mezi hlavní činnost patří výuka předlékařské první pomoci pro školy, školky, firmy i širokou veřejnost, besedy a ukázky první pomoci. Sdružujeme pod sebe místní skupiny ČČK Orlová, Havířov, Rychvald,Český Těšín a Bohumín.

OS ČČK Karviná se zabývá výukou předlékařské první pomoci pro zájemce z řad pedagogů, lektorů zájmových kroužků i široké veřejnosti. Zajišťuje bezpříspěvkové dárcovství krve, dále pak zdravotní a sociální pomocnou péči pro seniory.

Ve spolupráci s integrovanými složkami v Karviné organizuje preventivně bezpečnostní a ukázkové akce pro děti a mládež ve školách a předškolních zařízeních.

Jejich humanitární jednotka je zařazena jako ostatní složka IZS a na základě požadavků krizového štábu města Karviné je schopna poskytnout pomoc při živelných katastrofách. Jedná se především o zřízení evakuačních center, zajištění stravování, monitoring postižených oblastí, rozvoz humanitární pomoci.

Zasahujeme v rámci Moravskoslezského kraje, ale na základě spolupráce s ostatními spolky ČČK jsme schopni poskytnout pomoc po celé republice.

http://www.cckkarvina.cz/

 

Maxira Technology s.r.o.

Společnost Maxira Technology s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej izolačních materiálů, které Vám dopřejí komfort a pohodlí. Nabízí široký sortiment těch nejkvalitnějších izolačních materiálů a příslušenství, které jsou k dispozici na českém i zahraničním trhu. Ochrání Vás před žárem, chladem, vodou i ohněm. Dále se specializujeme na prodej značkových střešních oken, střešních krytin a na dodávky hutního materiálu.

Nejste si jisti výběrem správného produktu? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a zodpovíme veškeré dotazy.

http://www.maxira.cz/

 

FEMONT OPAVA s.r.o.

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. byla založena v roce 1992. Od svého vzniku se rozšířila do současné podoby významného výrobce ocelových konstrukcí. Díky neustálým inovacím společnost poskytuje svým zákazníkům ocelové konstrukce o nejvyšší kvalitě. Společnost rovněž navyšuje své výrobní prostory a tak klientům nabízí velké množství výrobků.

Zabývá se výrobou a montážemi průmyslových hal, supermarketů, autosalonů, čerpacích stanic pohonných hmot, montáží panelového i skládaného opláštění průmyslových objektů včetně světlíků, oken, vrat a dalších. Mezi služby patří tryskání oceli, klempířské práce, tvarové pálení plazmou a laserem, ohýbání plechů a svařování profilů.

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. Vám navrhne řešení objektu k Vaší naprosté spokojenosti.

https://www.femont.cz/

 

PROMOS CZ s. r. o.

Společnost PROMOS CZ s.r.o. se jako přímý dovozce zaměřuje na prodej nářadí značky KING TONY. Jedná se o vysoce kvalitní nářadí, které splňuje i ty nejvyšší nároky na práci. Vyškolení zaměstnanci společnosti Vás s produkty seznámí a v případě zájmu zaučí a předvedou. K sortimentu společnosti patří ruční a elektrické nářadí, řezné a brusné kotouče, servisní chemie, průmyslové odmašťovací a čisticí prostředky, svařovací stroje, pilové pásy a vrtáky. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního nářadí s působností po celé ČR i na Slovensku, společnost PROMOS CZ s.r.o. je pro Vás ta nejlepší volba.

http://www.kingtony.cz/

 

M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o.

Společnost M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o. zastřešuje obchodní síť kamenných obchodu s názvem by Wendy, která se zaměřuje na prodej nejlepších kousků z italské a francouzské dámské módy a dámských doplňků. To vše za příznivé ceny. V jejich obchodech můžete nelézt oděvy a doplňky, které podtrhnou Vaší osobnost a pomohou Vám docílit úspěchů skrze kladný první dojem. Pomohou Vám vybrat si správný materiál a zvolit vhodnou kombinaci barev.

Pokud se chystáte změnit svou image nebo jen doplnit šatník o stylové kousky, obchody by Wendy společnosti M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o. jsou to pravé pro Vás.

http://www.bywendy.cz/

 

OBDOMONT s.r.o.

Společnost OBDOMONT s.r.o. je ostravskou společností, která poskytuje své služby nejen na území České republiky, ale také v rámci Evropské unie. K jejímu založení došlo v roce 1994 za účelem zhodnocení dlouholetých zkušeností se specializací na obor elektromontáže technologických rozvodů, kompletní výstavby a rekonstrukcí staveb, provádění dešťových a splaškových kanalizací, rekonstrukcí obvodového pláště budov a tepelných izolací. Společnost spolupracuje s kvalitními dodavateli stavebních materiálu a používá výlučně ověřené a certifikované materiály a technologie splňující kritéria ČSN a ekologické požadavky. OBDOMONT s.r.o. je kompetentním partnerem, který nabízí vysokou míru profesionality, způsobilosti a jistoty. Provádění projektů je svěřováno zkušeným odborníkům, kteří jsou schopni zajišťovat profesionální průběh prací. Díky tomu je firma pro investory spolehlivým, stabilním a vyhledávaným stavebním partnerem. Vizí společnosti je upevnění pozice na trhu, profesionální přístup k práci, spolehlivost pro zákazníky i zaměstnance, vytváření hodnot pro současné i budoucí generace a důvěryhodnost v očích klientů u partnerů.

http://www.obdomont.cz/

 

Peter Urbanec - Garnet Peers s.r.o.

Společnost Garnet Peers s.r.o svým zákazníkům zprostředkovává tréninkové kempy, kde mohou skloubit práci s relaxací a pozitivně tak přispět k svému rozvoji jak po osobní, tak po pracovní stránce. Po skončení tréninkového kempu budete znát odpovědi na otázky: „Co v životě chcete? Proč to chcete? Jak toho dosáhnete?“ V nádherném prostředí Liptovského Jána se můžete zúčastnit také některého ze seminářů na téma: Úspěch ve vedení lidí, Umění sebemotivace a Úspěch v prodeji.

Hlavní tváří společnosti a jejím majitelem je úspěšný mentor, kouč a konzultant Peter Urbanec. Za dobu své činnosti získal neocenitelné zkušenosti a know-how, které předává svým zákazníkům z řad obchodníků, finančních manažerů i zástupců výrobních společností. V neposlední řadě je tvůrcem výukových videí, která pomáhají stovkám lidí v dosáhnutí jejich vytoužených cílů.

Peter Urbanec je ten správný kouč, který Vás naučí naplno využívat svůj potenciál a dosahovat svých cílů.

http://www.peterurbanec.sk/

 

MAT, spol. s.r.o.

Společnost MAT s.r.o. se zabývá od roku 1992 vývojem a výrobou měřící a regulační techniky, zejména mikroprocesorů, regulátorů a spínacími jednotkami využívanými v průmyslové výrobě. Rovněž je výrobcem elektrických odporových pecí (keramických komorových, sušících komorových tunelových, atd.). Své služby poskytuje také jako servisní společnost topných článků, snímačů teplot či izolací. Dále nabízí prostorné a vybavené privátní ubytování vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Můžete se ubytovat v 1 a 4 lůžkových pokojích. Jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Také poskytuje projektovou přípravu a návrh řešení podle konkrétních požadavků včetně zpracování dokumentace elektrotechnické části zařízení nn v oblasti MaR a Automatizace. Její dlouhodobé zkušenosti jsou zárukou kvality.

http://www.imat.cz/cs

 

Tábory v Beskydech, z.s.

Sdružení Tábory v Beskydech z.s. zajišťuje ozdravné pobyty na zdravém prostředí a na čistém vzduchu v přírodě zejména pro děti ze smogem postižených regionů, především o jarních a letních prázdninách. Děti mohou být školního i předškolního věku.

Snažíme se dětem zařídit zázemí, ve kterém budou moci skloubit své aktivity s hrou a pobytem v přírodě. Vedeme děti ke kladnému vztahu k živé i neživé přírodě, při které se naučí její ochraně a týmové práci.

Dále nabízíme táborové pobyty pro rodiny s dětmi, seniory, tématické či zážitkové tábory. Pokud Vás některá z našich služeb zaujala, určitě nás neváhejte kontaktovat.

http://www.taboryvbeskydech.cz/index.html

 

MultiSport Benefit, s.r.o.

MultiSport Benefit, s.r.o. se zaměřuje na poskytování nepeněžních benefitů pro zaměstnance firem ve formě volných vstupů do více než 920 sportovních a rekreačních zařízení po celé České republice. Od roku 2010 působí na českém trhu a okamžitě si získala stálé klienty. Společnost se neustále vyvíjí a v současné chvíli má více než 1200 nadšených klientů a 870 spokojených partnerů. Výhody členství si najdou zaměstnavatelé i zaměstnanci. Jedná se o výborný benefit pro zaměstnance, kterým je motivujete k lepším výkonům. Každý si zaměstnanec může vybrat, kterou sportovní či rekreační aktivitu si zvolí. Benefit může hradit zaměstnanec, zaměstnavatel či se mohou podílet oba. Počet držitelů karet v roce 2016 přesáhl 30 000. Investovat do zdraví zaměstnanců se vyplatí!

https://www.multisport.cz/cs

 

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které je právním nástupcem dvou vydavatelství působících na českém mediálním trhu od roku 1992, zejména v oblasti tištěných médií. V současné chvíli vydává 71 mutací Deníku, 23 regionálních týdeníků a 15 časopisů. Po akvizici rozsáhlého časopiseckého vydavatelství Sanoma Media CZ, přejmenovaného později na Astrosat Media, se VLTAVA LABE MEDIA a.s. stala druhou nejsilnější vydavatelskou skupinou na tuzemském trhu. V srpnu 2015 koupila 100% podíl ve vydavatelství VLTAVA LABE PRESS, a.s. od německého koncernu Verlagsgruppe Passau investiční skupina Penta Investments a 3. 11. 2015 došlo k převzetí vydavatelství skupinou Penta. Vydavatelství má v Olomouci a Praze vlastní tiskárny. Rovněž je společnost majetkově provázána s několika jinými mediálními společnostmi. Svým zákazníkům poskytuje výborné služby v oblasti reklamy a inzerce.

http://www.vlmedia.cz

 

České ekologické manažerské centrum, z.s.

Společnost České ekologické manažerské centrum, z.s. je lobbystické sdružení v oblasti průmyslové ekologie, vydavatelem odborných periodik a pořadatelem vzdělávacích a poradenských akcí. Jedná se o neziskovou organizaci, která se bezmála 25 let snaží o šetrný přístup průmyslu a podnikatelské činnosti k životnímu prostředí v České republice. Poskytuje informace o eko-managementu, managementu oběhového hospodářství a příslušné legislativě mezi odbornou i širokou veřejnost. Při své činnosti spolupracuje se státní správou, svazy zaměstnavatelů, průmyslovými podniky i vysokými školami.

http://www.cemc.cz/

 

JK Styl CZ s.r.o.

Společnost JK Styl CZ s.r.o. jsme založili v roce 2004 s dlouholetou zkušeností s výrobou a obchodem malířských stojanů. Postupně rozšiřujeme sortiment o další výtvarné potřeby. Tento obor je velmi zajímavý a baví nás, což se promítá i do našeho přístupu k zákazníkům. Od začátku klademe velký důraz na kvalitu, dostatečně široký sortiment výrobků, ale hlavně přijatelné ceny a rychlé vykrytí objednávek k zákazníkům.

Od poloviny roku 2004 spolupracujeme s Německou firmou Feurer+Sohn GmbH (pod značkou Kolibri) v oblasti prodeje štětců. Od roku 2007 se částečně podílíme na jejich výrobě. V roce 2008 rozšiřujeme nabídku o barvy, rámečky s plátnem, blindrámy a tímto nabízíme zákazníkovi kompletní sortiment výtvarných potřeb. Od druhé poloviny roku 2008 je Vám k dispozici elektronický obchod, jehož prostřednictvím můžete nakupovat z pohodlí domova. Celý sortiment výrobků dodáváme do sítě prodejen a velkoodběratelů v České republice a zahraničí.

www.jkstylcz.cz

 

GALADREAM s.r.o.

Společnost GALADREAM s.r.o. představuje start-up firmu se sídlem v Ostravě. Jedná se o nově otevřený shisha bar "čajovna", který svými kvalitními produkty uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. V čajovně se podávají vybrané vodní dýmky, vynikající jídlo, káva přímo z pražírny, čaj i kvalitní alkohol. Nově otevřených podnik se nachází na ulici 28.řijna 950/266 v Mariánských horách. Doporučujeme osobní návštěvu.

https://cs-cz.facebook.com/Galadreamcz/

 

Jan Jelínek

Od počátku roku 2016 Jan Jelínek ve své firmě poskytuje zákazníkům služby v oblasti stavebnictví a výškových prací. Konkrétně lze vyjmenovat rekonstrukci a údržbu bytů, budov a jiných objektů. Svou činnost spojuje také se zarovnáváním terénu, údržbou plotů či potravinářských nebo průmyslových objektů. Rovněž čistí fasády, okapy nebo střechy. Sídlo firmy se nachází v ostravské části Poruba. K provádění činnosti využívá kvalitní strojní zařízení a dbá na splnění přání svých zákazníků.

http://www.fa-jelinek.cz/

 

Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, o.p.s.

Společnost Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, o.p.s je vzdělávací a poradenskou společností. Na trh přišla s myšlenkou vytvořit školící středisko s účetním a ekonomickým zaměřením a podporovat znevýhodněné skupiny lidí při vstupu na trh práce, a to zejména poskytnutím rekvalifikací v ekonomických oborech. V současnosti nabízí množství školení, seminářů a kurzů z oblasti účetnictví, správy daní, ekonomiky či podnikání a neustále reaguje na nejnovější trendy v těchto oblastech, které reflektuje do obsahu své vzdělávací činnosti.

Společnost CEVO klade důraz nejen na teorii, ale zejména na získání praktických dovedností. Profesionálním a přesným zjištěním potřeb klientů poskytuje vzdělávací činnost tak, aby se absolventi dokázali samostatně pohybovat v dané problematice a byli schopni najít řešení problému, na který narazí. Společnost je jediná v celém Moravskoslezském kraji, která nabízí v rámci svých akreditovaných kurzů několikahodinovou praxi v daňové kanceláři, a to za podpory daňového poradce s dlouholetými zkušenostmi.

http://www.cevo.cz/

 

NEO FINANCES s.r.o.

NEO FINANCES je mladá moderní společnost založena v roce 2015 navazující na téměř dvacetileté zkušenosti jejich zakladatelů v oboru. Společnost byla založena na základě mnohaletého vyhodnocování přístupu obyvatel k finančnímu sektoru s cílem spustit nový unikátní systém FINANCE NARUBY. Ten je zaměřen na vytvoření přátelského uživatelského prostředí založeného na aktivním vzdělávacím přístupu zacíleném na finanční gramotnost. Díky tomuto systému se má možnost každý uživatel velmi rychle zorientovat v dnešním nepřehledném trhu nabídky finančních programů.

Společnost nabízí komplexní vzdělávání v oblasti rodinných i firemních financí a zajišťuje organizační a technickou stránku pořádaných vzdělávacích seminářů. Vytváří finanční plány na míru dle potřeb svých klientů a vyhledává nové investiční příležitosti. Jako jedna z mála společnosti podmiňuje tyto investice aktivní majetkovou účastí, díky čemuž je schopna zajistit i vyšší stupeň kontroly investic.

http://www.neofinances.cz/

 

Autoškola Club Česká republika s.r.o.

Autoškola Club Česká republika s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí, která byla založena již v roce 1997. Působí ve více než desíti městech v rámci Moravskoslezského, Olomouckého a Jihomoravského kraje, kde si vybudovala silnou značku, která je zárukou spolehlivosti a kvality. Firma nabízí realizaci kurzů pro řidičské průkazy B, A, A1, A2, AM, B+ E, C, C+E, D. Jako jedna z mála firem nabízí kurzy hospodárné jízdy, jejíž aplikace Vám může ušetřit až desítky tisíc ročně.

http://www.autoskola-ostrava.cz/

 

COVITAR s.r.o.

Společnost COVITAR s.r.o. je mladou progresivní firmou zabývající se dovozem potravinářského zboží ze zahraničí. Zaměřují se především na dovoz ovoce, zeleniny, ovocných past a prášků. Majoritní část dovozu tvoří polotovary z ovoce a zeleniny v různých formách, které poté dále slouží k výrobě zdravých potravin. Firma se specializuje především na dovoz z francouzky mluvících zemí, severní Afriky, Turecka a Íránu. Dovážené zboží poté dále distribuuje významným potravinářským společnostem. V současnosti plánuje rozjetí vlastní výroby a své značky zdravých potravin.

http://www.covitar.cz/

 

MATTES plus s.r.o.

Podnikatelská historie společnosti MATTES plus s.r.o. sahá až do roku 1999. Již ve svých počátcích se zaměřila na kompletní rekonstrukce interiérů v bytech i domech. Za dobu svého působení si vybudovala silnou regionální značku, která je zárukou spolehlivosti a kvality. Firma disponuje vlastní stolařskou dílnou, koupelnovým a kuchyňským studiem. Od svého vzniku vyrobila již více než tisíc kuchyňských linek, zrekonstruovala přes tisíc koupelen a bytových jader a kompletně zrekonstruovala stovky bytů a domů v Moravskoslezském kraji, kde firma převážně působí.

Společnost MATTES plus s.r.o. vám zajistí kompletní rekonstrukci interiéru na míru dle vašich potřeb. Všechny potřebné práce vykonávají školení odborníci firmy. Není tedy nutné zajišťovat další externí dodavatele. Firma zajistí bourací práce, přípravu staveniště, instalatérské práce, topenářské práce, elektrikářské práce, sádrokartonářské práce, zednické a obkladačské práce, malířské práce, podkládku různých typů podlahových krytin, renovaci parket, prodej a montáž interiérových dveří.

http://www.famattes.cz/

 

Kaktus reality s.r.o.

Kaktus reality, s. r. o. je realitní kancelář, která je zastoupena odborníky z praxe s letitými zkušenostmi z oboru. Zakladatelem je realitní makléř Kamil Kůs, který má na svém kontě mnoho úspěšně realizovaných projektů.

Kaktus reality nabízí celou řadu služeb, přes poradenství v oblasti prodeje a koupě nemovitostí, zajištění hypotečního úvěru, až po související právní servis. Společnost je zastoupena týmem realitních makléřů, právníků, finančních poradců a hypotečních specialistů, kteří zajišťují hladký průběh prodeje nebo koupě nemovitosti.

Na rozdíl od jiných konkurenčních firem Kaktus reality nabízí také nadstandardní služby jako například výměny bytů mezi dvěma majiteli, vyklízení nemovitosti před prodejem, homestaging (příprava nemovitosti pro atraktivní prezentaci před prodejem), profesionální nafocení nemovitosti pro účinnou inzerci, stěhování stavební úpravy a rekonstrukci zakoupené nemovitosti.

Hlavní prioritou realitní kanceláře je spokojenost zákazníků, proto je kladen důraz na špičkové provedení nabízených služeb.

http://www.kaktusreality.cz/

 

GASTRO CLASSIC s.r.o.

Společnost GASTRO CLASSIC s.r.o. vznikla 23. prosince 1991, přičemž historie Cafe Louvre se píše již od roku 1902. Vyhlášený podnik navštěvovali známé osobnosti, jako jsou Karel Čapek, Franz Kafka, nebo Albert Einstein.

Disponují rozsáhlými prostory, které bývají využívány k firemním i kulturním akcím jako jsou tiskové konference, vernisáže, svatby, výstavy nebo firemní večírky. Prostory nabízí kapacitu až 300 osob. K využití nabízí také nově zrekonstruované prostory Galerie Louvre s kapacitou až 200 osob.

V denní nabídce je káva vysoké kvality, výborné domácí moučníky, lehká zeleninová jídla ale i výběr z poctivé české kuchyně. Každé ráno mají k dispozici noviny a časopisy z domova i zahraničí. K zábavě zde slouží billiard, šachy, kostky a stolní hokej.

http://www.cafelouvre.cz/

 

DTO CZ, s.r.o.

Firma DTO CZ, s.r.o. se od roku 1993 zabývá přípravou a realizací vzdělávacích, poradenských a certifikačních aktivit, organizováním rekvalifikací, kurzů, seminářů a konferencí, poradenstvím v managementu. Realizují otevřené kurzy i kurzy na míru pro organizace. Účastníci mohou vykonat jak zkoušky profesních kvalifikací, tak certifikační zkoušky. Firma je držitelem řady akreditací, autorizací a pověření od MŠMT, MV, MPSV aj. Ročně připraví přes 270 vzdělávacích aktivit, kterých se účastní více než 7.000 lidí z celé ČR. Disponuje vybavenými učebnami pro 5 až 50 účastníků, konferenčními sály pro 100 a 300 osob a tréninkovými prostorami a místnostmi pro konzultace a koučink.

www.dtocz.cz

 

Cloverleaf spol. s r.o.

Cloverleaf spol. s r.o. je největší jazyková škola v ostravském regionu, která působí na trhu už od roku 1993. Poskytuje široký výběr kurzů a umožňuje co nejpřesnější zařazení dle aktuální úrovně studenta a výběr nejvhodnějšího dne dle jeho časových možností. Kurzy jsou vedeny kvalitními lektory včetně rodilých mluvčích, kteří procházejí přísným výběrovým řízení za účelem udržení vysokého standardu kvality výuky.

Učebny jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou, prostorovým zvukem a WIFI připojením na internet. Výuka probíhá nejen v Ostravě, ale také v Praze a Brně, ale bez problémů může proběhnout i v jiných městech. Studenti mohou navštěvovat jazykové kurzy obecné angličtiny nebo se připravovat na složení mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge (PET,FCE,CAE).

http://www.cloverleaf.cz/

 

KRMÍM KVALITNĚ s.r.o.

Společnost KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. se zabývá odborným poradenstvím ve výživě psů a koček. Dováží a dále distribuuje vysoce kvalitní krmiva z Ameriky a Evropy, doplňky stravy a chovatelské potřeby a poskytují kvalitní zákaznický servis. V jejich nabídce najdete ověřená krmiva, které splňují zásady zdravé výživy vašich čtyřnohých mazlíčků se 100% garancí spokojenosti. Cílem firmy jsou spokojení zákaznici, kterým záleží na zdraví a kondici svých čtyřnohých přátel a být firmou s nejsilnějším prozákaznickým přístupem na trhu krmiv a chovatelských potřeb v České republice.

http://www.krmimkvalitne.cz/

 

BigCars

Autobazar BigCars se zabývá prodejem ojetých užitkových vozidel a dodávek, valníků, sklápěčů, pick-upů, chladících a mrazících vozidel a v poslední době také vozidly nad 3,5 t. Podnikatelské začátky se datují k roku 2005, kdy začal působit ve Vratimově a od té doby je nabídka vozů postupně rozšiřována. V současnosti Autobazar nabízí více než 200 kvalitních dodávek, pick-upů a nákladních vozidel za férové ceny, které odrážejí skutečný stav vozu. Všechny dodávky procházejí důkladnou technickou kontrolou, která zaručuje velmi dobrý stav nabízených vozidel.

www.bigcars.cz

 

Brand gifts, a.s.

Akciová společnost Brand Gifts a.s. se zaměřuje na prodej luxusních a reprezentativních doplňků pro manažery od světových módních návrhářů jako je například Christian Lacroix, Cerruti, Charel nebo Ungaro. Můžete zde zakoupit luxusní dárky pro muže i ženy, které jsou zárukou vysoké kvality a výjimečného designu. V nabídce firmy jsou jak módní doplňky, tak psací potřeby, keramická i kuličková pera od předních světových výrobců, stejně jako drobné kožené výrobky, elegantní klíčenky, peněženky či konferenční desky. Cílem prodeje prémiových dárku je vyjádření důležitosti obdarovaného, vyvolat určitou škálu emocí, pomoci firmám upevnit, motivovat a stimulovat důležité vztahy.

http://www.brandgifts.cz/

 

Hruška, spol. s r.o.

Společnost H R U Š K A, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a v současnosti patří mezi jednoho z největších tuzemských maloobchodních řetězců. Provozuje 3 velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen, kde naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Maloobchodní prodejny nabízí zákazníkům především české značky nebo zboží od českých výrobců. Firma pro své zákazníky pořádá pravidelné letákové slevy a soutěže. Nabídka je rozšiřována každý týden o nové akční zboží nejenom potravinářského charakteru. V sortimentu nalezneme rovněž sezónní dekorativní předměty, oblečení, hračky či kuchyňské potřeby.

http://www.mohruska.cz/

 

Sportovní a rekreačí zařízení města Ostravy, s.r.o

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. (SAREZA) je společností, která se snaží ve městě Ostrava zpestřit veřejnosti volný čas různorodými sportovními a rekreačními aktivitami. Zakladatelem a výhradním vlastníkem je město Ostrava. Firma své aktivity provozuje již od roku 1997, tudíž má již skoro dvacetiletou tradici. Za tuto dobu občanům nabídla možnost využívat zimní stadion, letní koupaliště, krytý bazén, lázně, sportovní areály, ozdravné centrum a mnoho dalších. Kromě nabízených služeb se firma podílí na realizaci různých sportovních a kulturních událostí - zmínit můžeme například projekt Vánoční kluziště!!!, který se od svého spuštění v roce 2011 těší velké popularitě.

http://www.sareza.cz/

 

MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Jsme univerzální bankou, která disponuje třetí největší sítí více než 252 poboček a více než 680 bankomatů. MONETA Money Bank patří mezi přední partnery českých podnikatelů. Malé a střední firmy si mohou vybrat mezi širokou paletou produktů včetně běžných a spořicích účtů, provozních a investičních úvěrů, součástí nabídky jsou také zvýhodněné služby pro některé profesní skupiny včetně advokátů, notářů či zdravotníků.

Mezi nejúspěšnější produkty MONETA Money Bank v oblasti firemního bankovnictví patří investiční úvěr EU Investice, který malým a středním firmám usnadňuje získání prostředků k dalšímu rozvoji. Díky záruce Evropského investičního fondu jsou požadavky na zajištění takového úvěru výrazně nižší a jeho vyřízení rychlejší.

MONETA Money Bank nabízí klientům také expertní poradenství a pomoc při přípravě projektů a žádostí o evropské či státní dotace. Její klienti patří díky této podpoře tradičně mezi nejúspěšnější žadatele o podporu. MONETA Money Bank své služby a produkty pro podnikatele zaměřuje mimo jiné na nemovitostní financování, zdravotnictví a lehký průmysl. Více informací o produktech MONETA Money Bank najedete na www.moneta.cz/lide

https://www.moneta.cz/lide

 

Genesis Invest s.r.o.

Busyman.cz byl založen Filipem Majorem v roce 2010. Hlavním důvodem jeho vzniku byl omezený prostor pro efektivní spojení nositelů inovativních projektů s privátními investory. V únoru 2011 se projekt zařadil pod křídla nově vzniklé společnosti Genesis Invest s.r.o. V listopadu 2013 se stal partnerem portálu Jan Brody.

Dnes je Busyman.cz integrální databáze soukromých investorů a inovativních projektů. Svou činností spojuje perspektivní podnikatelské plány s investory a investicemi.

Základním stavebním kamenem podnikání je dobrá myšlenka. Aby však tato myšlenka byla úspěšná, potřebuje nejenom nositele, který umí myšlenku uchopit a realizovat, ale také dostatečně kvalitně rozvést na papír a vytvořit k ní propracovaný podnikatelský plán. Investoři vyžadují profesionální jednání a perfektní připravenost je hlavním klíčem k úspěchu. Nejenom že Vám pomůžeme zpracovat kvalitní podnikatelský plán, připravit se na jednání s investory, ale posadíme Vás s potenciálními investory a obchodními partnery k jednomu stolu u nás na "základně".

http://busyman.cz/

 

SOLARIS CZECH spol. s r.o.

Solaris Bus & Coach S.A. je polskou rodinnou firmou, kterou založili a vlastní Solange a Krzysztof Olszewští. Firma funguje od roku 1994 a má dlouholetou tradici ve výrobě městských, meziměstských a speciálních autobusů a také nízkopodlažních trolejbusů a tramvají. Ve svém oboru patří k předním evropských výrobcům, což dokládá i tržní podíl firmy v Polsku a Německu, kde patří k jedněm z nejvýznamnějších dodavatelů městských autobusů. Ve čtyřech výrobních závodech na území Polské republiky zaměstnává více než 2 000 osob a v zahraničních pobočkách dalších 300. Od zahájení výroby v roce 1996 bylo expedováno do 30 zemí světa již téměř 11 000 vozidel. Do České republiky firma expandovala v roce 2002, kde vytvořila po Německu svou druhou zahraniční pobočku. V roce 2013 firma Solaris dokonce překonala svůj dosavadní rekord v prodeji vozidel a po jedenácté za sebou udržela pozici lídra na polském trhu městských autobusů. Podobný úspěch firma zaznamenala i na zahraničních trzích, kde byl tento rok rovněž rekordní.

www.solarisbus.cz

 

CVG METAL s.r.o.

Představujeme Vám společnost CVG METAL s.r.o., která nabízí velmi širokou škálu kvalitních služeb. Zaměřuje se především na strojírenskou výrobu, dodávky hutního materiálu a obchodní činnost. Mají dlouholeté zkušenosti s technickou a materiálovou kontrolou výrobků včetně protokolů, výrobou svařenců a dílů pro zemědělskou techniku, stavební techniku, vibrační a střásací stroje a také s výrobou ocelových konstrukcí. Od roku 2009 navíc funguje jako obchodní zástupce firmy ENTEX TECHNOLOGY, s.r.o.

http://cvgmetal.webnode.cz/

 

Woodman production a.s.

Společnost Woodman production a.s. je již několik let neodmyslitelně spjata s Ostravou a rock & rollovým zpěvákem Marcelem “Woodmanem“ Lesníkem. Počátky společnosti se datují již od března roku 1998. Společnost provozuje čtyři restaurační a pohostinská zařízení, jde o Rock & Roll Garage Restaurant & music club, Rock&Roll Garage centrum dále Restauraci pod věží a BaníčekPub, také nahrávací studio Woodman Studio.

Pokud byste se rádi pobavili a dobře najedli v prostředí 60. let, kdy se v garážích po celém světě nejen opravovala auta, ale vznikala zde také rocková hudba, navštivte Rock and Roll Garage Restaurant & music club. Najdete zde jak restauraci, tak motobar, venkovní terasu s grilem a udírnou, dětské hřiště, pivovar Garage, sál se zázemím pro akce a již zmíněné nahrávací Woodman studio. Sál a salónky pojmou na společenské akce až 700 hostů.

V Restauraci pod Věží Vás překvapí interiér prvorepublikového podniku. Gastronomie je založená na regionálních dodavatelích surovin a know how kuchaře Dalibora Navrátila. Můžete zde ochutnat sedm druhů točeného piva z produkce pivovaru Garage v Ostravě. Tento prostor pojme i se sálem Divadélka pod věží do 350 osob.

Baníček - restaurant & football pub je pak restaurací fanoušků ostravského fotbalu, který je otevřen během zápasů Baníku Ostrava. Setkáte se zde s fotbalovým interiérem, který je vyzdoben spoustou předmětů, relikvií a fotografií z devadesátileté historie FC Baník Ostrava.

Akciová společnost se zabývá produkcí a pořádáním koncertů, firemních i soukromých akcí na klíč, včetně dodání aparatury zvukové i světelné, produkcí skupin na různé eventy. Nedílnou součástí jsou i rozsáhlé služby v oblasti cateringu.

www.garageclub.cz

 

Speak With Me, s.r.o.

Pokud potřebujete zlepšit své znalosti anglického jazyka, pak Speak With Me, s.r.o., může být řešením pro Vás. Tato jazyková agentura byla založena v roce 2001 v Ostravě a vizí jejího zahraničního vedení je poskytovat kvalitní jazykové služby na všech úrovních. Většina kurzů je vedena rodilými mluvčími, kteří naučí používat jazyk nejlépe. Speak With Me využívá i Callanovu metodu, založenou na účinném a jednoduchém principu výuky prostřednictvím kladení otázek a dlouhých odpovědí – tzv. „Kontrolovaná konverzace“. Metoda klade důraz na rozvíjení rychlých a pohotových reakcí při používání řeči, cílem je plynulé mluvení bez přemýšlení, jako v rodném jazyce.

Cílem agentury je studenty naučit aktivně používat cizí jazyk nejen při obchodním styku se zahraničními partnery, na obchodních cestách, ale i v každodenních situacích, při studiu, v práci a volném čase.

Ve Speak With Me kladou při výuce důraz na dynamickou a efektivní komunikaci, interaktivní způsob výuky s vysokým zapojením studenta, jeho okamžitou reakci, přizpůsobení stylu výuky potřebám studenta, testování znalostí a pokroků studenta a používání kvalitních učebnicových textů.

www.speakwithme.cz

 

AWT Rekultivace a.s.

AWT Rekultivace a.s. nabízí komplexní služby týkající se rekultivačních prací, zemních prací, stavební, demoliční a projekční činnosti. Společnost funguje v oboru již 50 let, je součástí skupiny AWT.

Zabývají se zřizováním a provozováním odvalů, výsypek a odkališť, zemními pracemi prováděnými za použití strojů a výbušnin, stavebními pracemi, speciálními zemními pracemi, demolicemi, výstavbou skládek, likvidací průmyslových odpadů včetně jejich přepravy, dekontaminací kontaminovaných zemin, sanací starých zátěží a obnovou funkce krajiny zasažené důlní činností. Provozují také skládky odpadů a recyklují druhotné suroviny.
Práce provádějí kvalifikovaní zaměstnanci, disponující speciální technikou, to umožňuje kvalitně a kvalifikovaně provádět sanace starých ekologických zátěží, asanačně rekultivační stavby, demolice, zemní práce nebo údržbu pozemků.

www.awt-rekultivace.cz

 

Aqua solutions s.r.o.

Jak všichni víme, voda je nezbytnou součástí našeho života. Ale v dnešní době sladké vody neustále ubývá a je ošetřována chemicky a její kvalita se zhoršuje díky rozrůstajícímu průmyslu a chemizacemi v zemědělství. Aqua solutions s.r.o. tento problém řeší instalacemi vodních filtrů v domácnostech ale i ve firmách, velkých provozech, obcích a pěstitelských pálenicích. Používají a doporučují výrobky americké firmy Aquafiltr, která je nejstarším a největším výrobcem těchto filtrů a celých filtračních systémů.

Určení typu filtrace záleží na klientových specifických požadavcích, tedy na tom zda potřebuje technickou filtraci nebo filtraci pro pitný režim. Nadále je důležité zdroj této vody – tedy její kvalita. To se zajistí rozborem vody. Poté Vám Aqua solutions nabídne nejlepší řešení pro Vaše potřeby a jeho pravidelné servisování a dokoupení příslušenství.

Pokud Vás tato problematika oslovila a přáli byste si zdravější vodu doma, v kanceláři nebo celé Vaší firmě, doporučuji se obrátit na Aqua solutions, kteří Vám jistě zhodnotí Vaši situaci a poradí Vám. Více technických informací, detailů a také e-shop najdete na jejich webových stránkách.

www.aquasolutions.cz

 

Daně v pohodě

"Každý problém má své řešení, my pomůžeme vyřešit ten Váš", tímto mottem se řídí firma Daně v pohodě spol. s r.o. již 19 let. Nabízejí zajištění komplexního podnikatelského účetnictví ať už jste malá, střední nebo velká firma. Pomohou Vám efektivně sledovat náklady a výnosy, pohledávky a závazky. Tím se zlepší Vaše kontrola nad ekonomickou stránkou Vašeho podnikání. Poskytují také outsourcing v oblasti ekonomiky, účetnictví, daní, zpracování mezd a personální agendy. Zastanou funkci hlavní účetní s tím, že Vy budete mít přehled o dění v účetním oddělení nebo ho mohou plně nahradit a Vy se můžete více věnovat rozvoji Vaší firmy.

Mohou být Vaší jistotou, jelikož znají a neustále sledují změny v legislativě. Garantují správnost při práci s Vašimi účetními doklady a zároveň jsou pojištěni pro případ pochybení a sankce v této situaci hradí do 100% výše. Dále nabízejí podnikové, daňové a účetní poradenství. Při využití jejich služeb můžete ušetřit nemalé částky na mzdách, dovolených, pracovních neschopnostech a případných profesních školení zaměstnanců. Více se dozvíte na jejich webových stránkách.

www.danevpohode.com

 

SeePoint

Společnost SeePOINT družstvo byla založena v roce 2008. Jsme výrobci reklamních nosičů. Naše PROMO LAVIČKY, PROMO HORIZONTY, PROMO VĚŽE, PROMO KOSTKY, PROMO AČKA a další, pronajímáme svým klientům, kteří chtějí být skutečně vidět 24 hodin 7 dní v týdnu, a tak jim pomáháme být o krok napřed oproti konkurenci.

Rádi se postaráme i o Vás

http://www.seepoint.cz

 

Stavby Complet s.r.o.

Společnost Stavby Complet s.r.o., jak z názvu vypovídá, je stavební společnost s vlastní výrobou, která byla založena v roce 1998. Provádějí stavby pro soukromé, státní, tuzemské i zahraniční investory v celé ČR. Tato firma je rozdělena do dvou sesterských firem, a to Stavby Complet s.r.o. a Stavby Complet Mohelnice s.r.o. Ostravská firma má pobočku v Třinci a mohelnická v Třeštině. Stavby Complet s.r.o. je specialistou na komíny všech velikostí, materiálů a druhů paliv. Mohou to být tedy jak průmyslové, tak komíny v rodinných domech, bytech a chatách, včetně servisu a služeb. Služby, jako jsou vložkování komínů a jejich frézování, sanace a opravy, nové vyzdívky a komínové lávky. Také prodej a montáž krbových kamen není pro tuto společnost cizí. Veškerý materiál, který k těmto službám používají, je certifikovaný EU a disponují veškerou potřebnou mechanizací, stroji a technologiemi na vysoké úrovni. Jejich zaměstnanci jsou pravidelně a povinně školeni, čímž zajišťují naprostou odbornost a spolehlivost dané zakázky. V roce 2006 se Stavby Complet s.r.o. Ostrava rozšířila o kompletní stavební činnost se specializací na komíny a jejich příbuzné obory. To vedlo k rozdělení do čtyř divizí, které zajišťují odbornost této firmy v oblasti kominictví. Většinu zakázek realizují samostatně, kde kompletní dokončení zakázky, bez přerušení v daném termínu, úklid a dodržení daných předpisů jsou samozřejmostí této firmy.

www.scomplet.cz

 

Veterinární nemocnice MVDr. R. Hynara

Tato firma byla založena roku 1990 MVDr. R. Hynarem a MVDr. R. Hlavovou jako veterinární ordinace, ošetřující malé, velké, exotické zvířectvo, ale i skot. Postupně se začala více rozšiřovat a vybavovat nejrůznějšími moderními přístroji a i lékaři se specializací právě v tomto oboru. Sám MVDr. R. Hynar je soudním znalcem v oboru veterinářství a specialistou na drobná a exotická zvířata, dále se neustále vzdělává v oborech chirurgie, ortopedie a laparoskopických operací. Nakonec v roce 2008 otevřel novou, špičkově vybavenou veterinární nemocnici, která je situována v Opavě. Provádějí složité výkony typu operací kolen, osteosyntézy, hrudní a břišní chirurgii a málo známou operaci páteře. Disponují také mobilním, digitálním RTG, flexibilním endoskopem a sonografem, které využívají v terénu a jako jediní v Moravskoslezském kraji provozují veterinární sanitu a mají pohotovostní službu 24 hodin denně. Nabízejí opravdu komplexní služby, od pouhé veterinární poradny a pravidelného očkování zvířete, přes složité operace či zákroky s možností hospitalizace pacientů, až po alternativní léčbu. Lékárna, salon a prodejna krmiv je také na místě. Majitelé mazlíčků si jistě v této nemocnici mohou oddychnout, jelikož se o ně postarají opravdoví profesionálové z oboru veterinární medicíny. Kvalitní fotografie a příběhy z praxe si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách.

http://www.veterinarninemocnice.cz/

 

P&H Úklidy

Tato firma vstoupila na trh v roce 2010 a založila ji p. Hanzelová. Jejím cílem od počátku bylo založit takovou firmu, která nabízí profesionální úklidové služby jak pro firmy tak domácnosti. A to se povedlo, firma dnes nabízí velmi komplexní služby. Specializují se na úklid kanceláří a nebytových prostor, zdravotnických zařízení, družstev atp. Garantují Vám vysoce kvalitní úklid dle Vašich požadavků a nároků s použitím kvalitních přístrojů značek Rainbow, Karcher a Laura Star. Spolu s nimi používají jen kvalitní a zároveň ekologické a šetrné prostředky.
Všichni jejich zaměstnanci jsou řádně proškoleni a dodržují tzv. ´morální kodex´, který zaručuje klientům maximální spolehlivost a diskrétnost při svěření jakýchkoliv prostor do jejich rukou. Přizpůsobí se vysokým nárokům klienta bez rozdílu věku, národnosti a jejich zvyků. Dále nabízejí služby jednorázových úklidů např. po rekonstrukci, úklidu sklepních prostor, kominických služeb a tzv. hodinového manžela. Uklidí Vám i ve Vašich domech či bytech, pomohou seniorům nejen s úklidem, nevadí jim děti ani domácí zvířecto. Starosti s úklidem jistě můžete přenechat této firmě, která sídlí v Ostravě. Ceník a další informace naleznete na jejich webových stránkách.

www.phuklidy.cz

 

Radio United Services s.r.o.

Představujeme Vám společnost Radio United Services s.r.o., která kombinuje silné a tradiční rozhlasové značky Kiss, Country radio, rádio Beat a Rádio 1, doplněné rádii Signál a Spin. Stanice tvoří formátově komplementární celoplošnou rozhlasovou síť oslovující všechny segmenty populace. Týdenní Reach celé rozhlasové sítě dosahuje 1.907 tis. posluchačů. Představuje tak zásah 22 % populace ČR ve věku 12-79 let! Stanice mají silnou skupinu posluchačů také online vysílání. Podle oficiálního zdroje Radio Projekt je to téměř půl milionu posluchačů. Radio United velmi efektivně kombinuje zavedené a oblíbené rozhlasové značky. V nabídce rozhlasových produktů nově vyplňuje mezeru v nabídce.

www.radiounited.cz