Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Členové klubu

Členové klubu

 

HC VÍTKOVICE RIDERA a.s.

HC VÍTKOVICE RIDERA je dvojnásobný mistr Československa a devítinásobný vícemistr ligy v ledním hokeji. Je to je tradiční klub s téměř stoletou tradicí, jeden z nejstarších v republice, od roku 1988 nepřetržitý účastník nejvyšší ligy. Zároveň je to líheň mnoha talentů, reprezentantů a také hokejových místrů světa a olimpijských vítězů. Své domácí zápasy hrají ve známé ČEZ ARÉNĚ, která je zároveň dějištěm řady koncertů a dalších kulturních a společenských akcí.
HC VÍTKOVICE RIDERA je jedním z nejznámějších artiklů Ostravy, který šíří jméno města po celé republice. Je nám ctí jej přivítat v řadách CCT klubu.

https://www.hc-vitkovice.cz

 

KV-Production Business s.r.o.

Jsme tým DJs a moderátorů a skvělá parta, hrajeme na svatbách, firemních a soukromých akcích. Dáváme kus svého srdce do akcí, na kterých hrajeme a které děláme nebo se na nich jakkoli podílíme.
Od první chvíle jsme podpora a pomoc, odborník a poradce v oboru. Každému klientovi namixujeme akci na míru dle jeho preferencí, v klientské zóně najdete mnoho skvělých vychytávek, domlouváme si individuální schůzky… Všechno domluvené řádně zastřešíme smlouvou a ve váš velký den zaručeně přijedeme. Všechnu zvukovou i světelnou techniku si přivezeme a rozpoutáme fontánu emocí! Nečekejte strikntní od-do. Hrajeme, dokud se bavíte! Všichni naši DJ moderují, proto nemějte obavu o koordinaci svatební zábavy i her, firemního večírku, sportovní akce či konference.

https://www.kv-production.cz

 

Channel Partners, s.r.o.

Společnost Channel Partners, s.r.o. byla založena na základech společné důvěry, sportovní vytrvalosti a vizi něco dokázat.
Časem se tyto stavební kameny podařilo přenést do pracovního prostředí, kde na prvním místě je kolektiv. Společným posláním je chovat se k sobě a k zákazníkům jako k lidem.
Každá pozice ve firmě má své místo a všichni ve společnosti jsou hrdí na to, jak spoluprací na společném poslání. Protože "U nás prodávají lidé lidem".

https://www.channel-partners.cz

 

LERAM s.r.o.

Společnost LERAM s.r.o. byla založena v roce 2002 a od počátku se zabývá poskytováním lékárenských služeb a distribucí léčiv. Tyto činnosti byly v roce 2014 doplněny o skladování léčivých přípravků a zdravotnických prostředků.
Personál našich lékáren, distribučních míst a skladu je profesionálně školen a certifikován pro tuto činnost a v tomto oboru má mnohaletou praxi. Zakládáme si na kombinaci vysoce kvalitních služeb s individuálním přístupem.
Obor naší činnosti je přísně regulován a kontrolován příslušnými státními orgány. Každé naše provozní zařízení má k dispozici špičkové technologické vybavení, jehož provoz a údržba je pravidelně hlídána a kontrolována.

http://www.leram.cz

 

Nano4people s.r.o.

Společnost Nano4people s.r.o. je nová, inovativní firma, která se zabývá a podílí na vývoji, optimalizaci a realizaci konkrétních aplikací speciálních multifunkčních fotokatalytických antibakteriálních nátěrů, které za pomocí světla dokážou čistit vzduch.
Na základě mnohaletých zkušenosti našich partnerů z Vysokých škol, Výzkumných ústavů, Zdravotních ústavů a předních českých vědců, se aktivně podílí na transferu technologií z oblasti vědy a techniky, týkající se kompozitních nanomateriálů a fyzikálního jevů zvaného fotokatylytická mineralizace, do běžného života.
Dále, intenzívně spolupracujeme na dalších modifikacích fotokatalytických výrobku. Hledáme a objevujeme nové možnosti jejich dalších využití. Realizujeme konkrétní aplikace, dle daných specifik a požadavků společnosti na čisté a zdravé prostředí. Ve spolupráci s partnery, provádíme testování, monitorování, měření a vyhodnocování účinnosti realizovaných aplikací.

https://www.nano4people.cz

 

SP výroba s. r. o.

Již pres 20 let naše firma úspěšně exportuje nadpoloviční část své produkce do zahraničí, převážně do Německa, Rakouska a Itálie. Z těchto zahraničních trhů máme silné reference od firem jako IBAU HAMBURG Ingenieurgesellschaft Industriebau mbH, Scheuch GmbH, SISTEMI INDUSTRIALI S.P.A.
Jsme rodinná firma zakládající si na spokojenosti zaměstnanců. Dlouhodobé budování vztahů v pracovním kolektivu si přenášíme i do jednání se zákazníky, kdy stavíme do popředí spolehlivost a dlouhodobou oboustranně prospěšnou spolupráci.
Mezi naše výhody patří flexibilita a fakt, že v rámci našich technických možností jsme schopni vyrobit cokoliv, co zákazník potřebuje. Ať už se jedná o kusovou výrobu specifických produktů, kde je potřeba většího množství přípravářské práce, tak sériovou výrobu, která je zase náročnější na výrobní kapacity.

https://spvyroba.cz

 

YOUNG4ENERGY s.r.o.

Společnost YOUNG4ENERGY s.r.o. byla založena s cílem poskytovat klientům komplexní a kvalitní služby v energetice. Náš mladý tým doplněný o zkušené odborníky z energetiky Vám poradí, jak snížit spotřebu energií a dosáhnout tak prokazatelných úspor nákladů.
Principem naší nabídky je snaha zajistit pro Vás kompletní cestu od analýzy, přes návrh řešení až po projekci navrženého a garanci projektovaných parametrů. Spolupracujeme s ověřenými partnery, kteří se etablují z portfolia renomovaných českých a mezinárodních firem. Garantujeme Vám profesionální jednání a kvalitu služeb za dodržení principů moderní energetiky, ekologické šetrnosti a inteligentního hospodaření s energiemi.

https://www.young4energy.cz

 

Kancelář Ombudsmana pro zdraví

Zakladatelem Kanceláře Ombudsmana pro zdraví je MUDr. Martin Jan Stránský, který pracuje jako lékař a zdravotnický poradce s mezinárodní působností.
Hlavním důvodem, proč vznikla Kancelář Ombudsmana pro zdraví, je setrvávající absence standardizace systému ve zdravotnictví. Svědčí o tom stížnosti těch, kteří se nemohou dovolat účinné pomoci, mají dotazy k tomu, jak je o ně pečováno, nebo se cítí být v ordinacích či nemocničních pokojích spíše přítěží. Na druhé straně jsou zde však i příběhy zdravotníků, kteří se dostali do sporu s pacientem, jsou pod tlakem nadřízených pro svůj odlišný přístup, dostali se do slepé uličky při jednání o úhradě nákladné léčby pro svého pacienta apod.
Usilujeme o to, aby vztahy mezi pacienty a zdravotníky byly takové, že budeme moci zaniknout.

https://www.ombudsmanprozdravi.cz

 

AKVAHELP METAL spol. s r.o.

AKVAHELP Metal se již 27 let věnuje projekci, výrobě, montáži a servisu nerezových bazénů včetně komplexní dodávky technologie úpravy vody, na přání zákazníka.
S výrobou nerezových bazénů máme bohaté zkušenosti již od roku 1992. Rozsáhlé znalosti v oblasti technologie zpracování nerezových ocelí, jejich tvarování, svařování a konečné povrchové úpravy jsou zákazníky velmi oceňované a vyhledáváné.

http://www.akvahelp.cz

 

Individual.Fitness s.r.o.

Fitness a zdravému životnímu stylu se věnujeme již dlouho. Našli jsme si k tomu vztah a právě proto pomáháme dalším najít v životě zábavu a smysl. V Ostravě se to hemží fitness centry, ale ne pro každé fitness je člen na prvním místě.
Jsme Fitness klub, který chce žít s Vámi a pro Vás. Společně s týmem trenérů a lidí, kteří mají rádi svůj život, se v Individual Fitness snažíme vytvořit příjemnou atmosféru a podmínky tréninku přispívající k Vaší dobré tělesné kondici, zdravému životnímu stylu a v neposlední řadě také psychické pohodě. Náš plně vybavený klub splňuje nejvyšší kritéria moderního fitness od špičkových strojů značky PANATTA Sport, přes zkušené trenéry, výživové poradce až po čisté a příjemné prostředí s veškerým servisem, který vám z návštěvy našeho klubu vytvoří závislost.
Chceme, abyste se u nás cítili výjimečně, proto přistupujeme ke každému klientovi individuálně, aby cesta k dosažení jeho cílů byla co nejrychlejší a nejpříjemnější.
Jelikož je naším cílem převážně dlouhodobá spolupráce. Nabízíme členství neomezené a zvýhodněné pro studenty, matky na mateřské nebo seniory. Nejdříve se snažíme poznat to, jak fungujete, jaký máte cíl a možnosti. Na základě tohoto Vám navrhneme optimální členství, tréninkový plán a pracujeme s Vámi po celou dobu tak, jak si řeknete nebo co cítíme.
Věřte, že Vás opravdu nesoudíme, zda si nesete kila navíc nebo zda potřebujete přibrat či zpevnit, protože každý z Vás je hrdina už jen proto, že se svou situací chce něco dělat a my Vám chceme pomoci se cítit lépe.
Stačí přijít, krátce si s námi popovídat. My Vám navrhneme optimální členství a cvičební plán. Pak je jen na Vás, zda se rozhodnete svoje cíle plnit společně s našim trenérem nebo sám.
Těšíme se na Vás!

https://www.individual.fitness

 

HYUNDAI LXM motors s.r.o.

Zvažujete nákup nového vozu a hledáte vhodného prodejce a spolehlivého parnetra v jednom? Vyzkoušejte Hyundai LXM Nový Jičín.
Vybírat můžete z několika modelů a specifikací. Samozřejmostí jsou testovací jízdy a zákaznický servis.Poznejte i vy výhody služeb a vozů z Hyundai LXM Nový Jičín.

https://lxm.hyundai.cz

 

OMLUX, spol. s r.o.

OMLUX, spol. s.r.o. je stabilní a silná společnost, která je na trhu od roku 1995. Revitalizují a rekonstruují rodinné domy, bytové jednotky i budovy občanské vybavenosti (školky, školy, nemocnice apod.) Společnost se zabývá i výstavbou rodinných domů. Ve své praxi klade důraz na uspokojení všech zákazníků v době realizace i po jejím ukončení. Hodláte rekonstruovat nebo stavět svůj vysněný dům? Doporučujeme společnost OMLUX!

http://www.omlux.cz

 

GOLF PARK LHOTKA

Golf, zábava, dobré jídlo a ještě k tomu v přírodě? To vše Vám nabízí Golf Park Lhotka. Jejich prioritou je naplnění myšlenky o přístupu golfu široké veřejnosti, kde nepotřebujete klubovou rezervaci ani pořízenou výbavu. Pokud se zrovna necítíte na klasický golf, můžete si zde vyzkoušet i Adventure Golf a užít si tak plno zábavy.
Po sportovním výkonu si můžete s rodinou nebo příteli vychutnat skvělé jídlo a pití v příjemném prostředí restaurace. Všichni jsou zváni!
Doporučujeme pro firemní večírky či jiné akce!

http://www.golfparklhotka.cz

 

ABSOLUTUM s.r.o.

Nově zrekonstruovaný boutique hotel v Praze 7 Holešovicích se stylovou restaurací Salut Restaurant, moderním konferenčním a školícím centrem, a také relaxačním wellness centrem.
Svým umístěním v pražských Holešovicích nabízí množství možností dopravního spojení pro všechny, kdo plánují v Praze strávit čas nebo jen projíždí.
Využijte při pobytu v Praze některou z jejich speciálních nabídek na zvýhoděné ubytování a odpočinek ve stylově zařízených pokojích.

https://www.absolutumhotel.cz

 

Pizza Coloseum Karolina

Navštivte stylovou italskou restauraci s nádherným výhledem na Dolní oblast Vítkovic. Jídlo je zde zážitkem. Vaří jen z těch nejkvalitnějších surovin, které si dováží přímo ze slunné Itálie. Díky našemu interiéru, atmosféře a chuti, vytváříme pravou italskou atmosféru, která připomíná prostředí italského náměstí, kde se lidé rádi setkávají. Pokud si chcete vychutnat italské speciality, pravou italskou pizzu, dezerty či dobrou kávu, Pizza Coloseum v ostravské Karolině je tady pro Vás.

https://www.coloseum.cz/cs/restaurace/karolina

 

THE CHAMBER - únikové hry

Představujeme vám dobrodružné příběhy odehrávající se v reálném světě, kde jste hlavními hrdiny právě vy! V tematických prostorech na vás čeká spousta záhad, tajemných indicií a logických výzev. Abyste došli do zdárného konce, musíte naleznout ukryté, odemknout zamčené a odhalit, co je zraku na první pohled zapovězeno. Zažijte v reálu to, co bylo dosud možné jen v knihách, filmech nebo videohrách. Pouze ve světe THE CHAMBER!

http://thechamber.cz

 

VIKTORKA - plzeňská tankovna

Plánujete firemní večírek, rodinnou akci nebo si jen tak s přáteli zajít na pivo? Doporučujeme vám Viktorku v Ostravě-Porubě! Najdete tam až sedm druhů tankového piva a z jídelního lístku si můžete vybrat výborná jídla z české kuchyně, pastu, ale taky salátky a steaky.
Tak vzhůru do Viktorky!

http://www.viktorkaostrava.cz

 

SANETO spol. s r.o.

Víme, že chod a rozvoj firmy se neobejdou bez zázemí neboli backoffice. Tedy bez všech těch drobností, co zvenčí nevidíte, ale jsou nesmírně důležité. Musíte dodržovat legislativní požadavky, vést účetnictví či daňovou evidenci, agendu GDPR, mzdovou agendu apod. Je toho mnoho, co byste měli zařídit, ale den je tak krátký a vy už pak nemáte prostor na vlastní rozvoj firmy. Proto vám nabízíme, že se ujmeme veškeré administrativy, účetnictví či obsluhy webu, pomůžeme vám s personalistikou a kontaktem s úřady. Vy se již pak můžete věnovat čistě svému podnikání.

www.saneto.cz

 

ZR Trade s.r.o.

Moderní a dynamická dopravní společnost, která svým klientům poskytuje komplexní řešení při přepravě zboží a logistických služeb.
Její priotirou je spokojený zákazník s co nejvýhodnější a nejbezpečnější přepravu svého zboží. Své služby poskytují 24 hodin denně s přesným termínem dodání v rámci vnitrostátní i mezinárodní dopravy.

http://www.zr-trade.cz

 

Hledasehotel.cz

Prodáváte hotel, hledáte provozovatele nebo plánujete rekonstrukci? Hledasehotel.cz je řešením všech vašich starostí. Jedná se o česko-slovenskou investiční skupinu s letitými zkušenosti v oblasti pohostinství a realit. Mohou váš hotel provozovat, najdou vám vhodného obchodního partnera i navrhnou realizaci rekonstrukce dle vašich představ. Pomohou vám i se stavbou nového hotelu!

http://hledasehotel.cz

 

PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.

Pro žáky ZŠ, kteří chtějí vyniknout!
Víceprofesní studium v oboru Ekonomika a podnikání:
Podnikání v euroregionu s volbou zaměření:
• SLUŽBY V CESTOVNÍM RUCHU
• POZEMNÍ STAVITELSTVÍ
• INTERNETOVÉ SLUŽBY A APLIKACE (žádaná specializace v informační technologii)

2016 – hodnocení absolventů středních škol v projektu StredniRoku.cz Ze 106 SŠ MSK se PrimMat umístila na 3. místě!

Nadstandardní vzdělávací servis. Vlastní studijní materiály. E-learning. Přední místa v odborných soutěžích. Škola s téměř rodinnou atmosférou. Zahraniční praxe. Vstřícnost pedagogů.

https://www.primmat.cz

 

panfitinka.cz s.r.o.

Provozujeme profesionální e-shop se sortimentem pro dům, byt, zahradu i průmysl. Jen s prověřeným zbožím od renomovaných výrobců.

Nabízíme zákazníkům prověřené produkty a plno odborných, teoretických i praktických rad pro dlouhodobě úspěšnou realizaci jejich projektů.

https://www.panfitinka.cz

 

AUTOKLEVER spol. s r.o.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele nových i ojetých vozů pro Vaše podnikání i osobní účely, doporučujeme AUTOKLEVER spol. s r.o. z Nového Jičína.

Poradí Vám s výběrem, přidají komplexní služby a díky sehranému týmu lidí tak bude výběr vozu hračka! Samozřejmostí je i testovací jízda.

https://autoklever.skoda-auto.cz

 

Jaroslav Baďura - Magazín PATRIOT

Představujeme vám Jaroslava Baďuru, který se v médiích pohybuje už od roku 1991 a momentálně působí jako ředitel mediální agentury BAĎURA reporter. Svým čtenářům a posluchačům nabízí příběhy lidí, firem a institucí, které stojí za zaznamenání. Dočtete se o nich v jeho časopise PATRIOT. Příběhy podnikatelů, kteří překonali obtíže a dokázali uspět. Jsou to mnohdy příběhy úspěchu, ke kterému vedla náročná cesta. Nepřináší komerci, ale příběhy, které si každý člověk bude chtít se zájmem vyslechnout.

http://www.patriotmagazin.cz

 

RELAX ADRIATIC, s.r.o.

Chystáte se navštívit Chorvatsko, Slovinsko, Černou Horu, Bosnu a Hercegovinu a potřebujete poradit nebo rovnou vybrat dovolenou? V Relax Adriatic Vám vymyslí dovolenou šitou na míru. Nemusíte si lámat hlavu s plánovaním, vše s vámi zkonzultují a zařídí dle vašich představ. Jeďte si odpočinout a nabrat sílu zcela bez starostí.

www.relaxadriatic.cz

 

Finanční svoboda, s.r.o.

Chcete sebe nebo vaše blízké naučit, jak získat kontrolu nad financemi? Nejlépe to zvládnete zábavným stylem s hrou Finanční svoboda. Během hry získáte 30 let finančních zkušeností a na konci se o své finance začnete starat tak, jak si zaslouží. Naučíte se vydělávat, dávat pozor na nástrahy dnešní doby v podobě inflace a správného investování, vyvarujete se všem chybám, které mohou nastat i ve vašem osobním životě. Chcete se mít v budoucnu lépe než teď? Zkuste Finanční svobodu!

https://www.financnisvoboda.cz

 

Mergon Czech s.r.o.

Irská společnost Mergon působ na trhu již téměř 40 let. Má své výrobní závody v Irsku, v USA a v Modřicích v České republice. Je významným dodavatelem produktů pro přední výrobce v automobilovém, průmyslovém a zdravotnickém sektoru. Společnost Mergon aktivně spolupracuje se svými zákazníky při navrhování, výrobě a montáži s cílem vytvářet úspěšné produkty na cílových trzích.

https://mergon.com/?lang=cs

 

ČECHYMEN a.s.

Komplexní řešení bezpečnosti - to je společnost ČECHYMEN a.s. Od roku 2004 působí na trhu bezpečnostních služeb v oblastech festivalové security, ostrahy objektů nebo fyzické ostrahy osob, event security a také zajištění požární ochrany nebo záchranářské služby. Za tuto dobu se vypracovali mezi absolutní špičku na trhu. Klienty jsou vyhledáváni pro svůj odpovědný přístup, přizpůsobivost požadavkům a snahu poskytovat bezpečnostní služby v nadstandardní kvalitě.

https://www.cechymen.cz

 

HPH SERVIS spol. s r.o.

Firma HPH SERVIS vznikla v říjnu roku 1997 a její hlavní podnikatelskou činností byly revize a opravy hasicích přístrojů a požárních hydrantů. Firma se rychle rozrůstala a dařilo se jí uplatňovat se svými službami, založenými především na kvalitně prováděné činnosti na území Severní Moravy. V dalším období se rozrůstala a svou činnost rozšířila na automobilovou dopravu, nákladní dodávku a montáž požárních dveří a stěn, aplikaci protipožárních nátěrů, školení v oblasti PO a BP, vedení požární dokumentace a zpracování technických zpráv PO. Nyní firma čítá 10 zaměstnanců a v regionu působí jako středisko požární ochrany a zabezpečuje veškeré služby týkající se servisu protipožárního zařízení a požární bezpečnosti staveb.

http://www.hphservis.cz

 

Lukáš Sudolský - Chytrý software

Odborníci ze společnosti Chytrý software dobře ví, že správné nastavení webu či e-shopu není jednoduché. Vyžaduje nejen časovou investici, ale také dlohodobou péči. TIto profesionálové vás však touto zdlouhavou cestou provedou. Společně určí cíl projektu, na jehož základě vypracují strukturu webu. Následně vytvoří grafický návrh a nakódují webové stránky. K jejich službám patří také SEO optimalizace, nastavení klíčových slov, zařazení stránek do webových vyhledávačů a analytických nástrojů. Krůček po krůčku budou s vámi na společné cestě k vytyčenému cíli.

https://chsoft.cz

 

ABC.ENTERPRISE, a.s.

Jsme společnost ABC.ENTERPRISE, a. s. a poskytujeme svým klientům téměř 20 let komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdového a personálního poradenství, daňových služeb a podnikatelsko-ekonomického poradenství. Nevíte si s těmito věci rady? Obraťte se na nás, pomáháme velkým a středním společnostem i drobným živnostníkům s vedením účetnictví a nabízíme jim další odborné služby a poradenství.

http://www.abc-enterprise.cz

 

MEDIA CLUB, s.r.o.

Společnost, která těží ze své dlouholeté znalosti reklamního trhu a hlavně ze zázemí silné mediální skupiny Prima. Dokáží na míru vymyslet kreativní prezentaci produktu ve vysílání televize a rádia. Pyšní se spoluprací se společností Prima TV, TV Barrandov nebo také Óčko. Prostřednictvím mediálních konzultantů v regionech dokáže Media Club nabídnout služby ve všech krajích ČR, stejně tak dokáží oslovit cílenou marketingovou skupinu ve vybraných lokalitách.

https://media-club.tv

 

Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.

Společnost, která patří ke špičce v oboru zdravotnických produktů a řešení. Poskytuje zdravotnickým odborníkům vše, co potřebují k dosažení těch nejlepších výsledků u pacientů, převážně v klinické praxi, ale i při snižování nákladů. Hlavním cílem společnosti Mölnlycke je zlepšovat výkon zdravotnictví po celém světě a neustále se učit z vlastních zkušeností.

https://www.molnlycke.cz

 

DIGITÁLNÍ NOSIČE s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili nového člena podnikatelského klubu, Digitální nosiče s.r.o., Je to mladá a inovativní společnosti zabývající se vývojem digitálních nosičů. Digitální nosiče jsou mnohoúčelové, dokáži z jednoduchého marketingu udělat marketing originální, ale umí hlavně zaujmout. Z velké nabídky této společnosti si vybere opravdu každý. Přesvědčte se sami!

https://www.digitalninosice.cz

 

SOLIDSUN s.r.o.

Společnost SOLIDSUN s.r.o. se zaměřuje na fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy. Na trhu působí od roku 2013. Může se chlubit tím, že má za sebou více než 70MWp úspěšně zrealizovaných solárních elektráren. Pro představu, je to více než 300.000 fotovoltaických panelů v 8 zemích EU.

Společnost především sází na odbornou a dlouholetou praxi, která je pro všechny zákazník cenná

https://rd.solidsun.cz

 

DuoLife S.A.

Vyšší životní standard a styl pro každého, koho na naší cestě potkáme. Těchto několik slov vám může změnit život.

S DuoLife získáte nejen rozsáhlou síť kontaktů, ale také možnost seberealizace v oblasti podnikání a zdravé výživy. S našimi vysoce kvalitními přírodními produkty podpoříte svůj zdravý životní styl. Ať už jste profesionální nebo amatérský sportovec, podnikatel nebo máte prostě zájem zlepšit svůj život, DuoLife je tady pro Vás!

www.czech1.myduolife.com

 

CIE PLASTY CZ. s.r.o.

Zabýváme se výrobou plastových dílů a jejich kompletací do montážních celků pro automobilový průmysl a jsme spolehlivým a stabilním partnerem významných automobilek a také jejich dodavatelů.

Od našeho vzniku v roce 2003 jsme ušli pořádný kus cesty. Rozšířili jsme výrobní portfólio o barvící linku plastových dílů, montáže, svařování a další nezbytné procesy, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Jsme součástí mezinárodní korporace.

Naší vizí je nabízet našim zákazníkům výrobky s vysokou přidanou hodnotu a s možností využití multitechnologií nabízených naši společností.

Jsme transparentní společností, která si zakládá na poctivosti ve všech aspektech naší činnosti, s chutí se neustále zlepšovat a zkvalitňovat se. Myslíme také na své zaměstnance a podporujeme jejich rozvoj a vzájemnou spolupráci. V neposlední řadě je pro nás důležité životní prostředí, ke kterému chováme hluboký respekt a vyvíjíme činnost k jeho zlepšení.

http://www.cieautomotive.cz/plasty/

 

GEOFEM, s.r.o.

Jsme jedinečný online prodejní portál v oblasti nerostných surovin s důmyslně propracovaným systémem dopravného. Pro zákazníky je to nejpohodlnější způsob jak si objednat volně ložené i balené produkty s konečnou cenou dopravy i služeb. Pro prodejce snadná možnost jak se zviditelnit a prezentovat na internetu a mít své objednávky přehledně v jednom systému s minimálními náklady na provoz a marketing.

https://www.uhlobaron.cz

 

JáNěkdo.CZ s.r.o.

JáNěkdo.CZ s.r.o. je tým profesionálů v oblasti rozvoje firem a osobností. Každý z týmu je specialistou na něco jiného a vzájemně se doplňují. Jako firma působí od prosince 2013. Sdružuje kolem sebe vše hodnotné, co souvisí s osobnostním rozvojem, podnikáním, časovou efektivitou a obchodem.

https://janekdo.cz

 

SpaceLab EU, SE

SpaceLab EU je pražský startup mířící ke hvězdám! Zabývá se totiž kosmickým výzkumem a jeho komerčním využitím. V současné době ve spolupráci s Výzkumným zkušebním leteckým ústavem vyvíjejí revoluční iontový motor, který umožní družicím létat na oběžné dráze ve velmi nízkých výškách. Družice tak ušetří obrovské množství paliva, jelikož k pohonu používá zbytkovou atmosféru země. Vedle této úspory přináší nová technologie spoustu dalších výhod pro výzkumné i komerční účely. Zapamatujte si jméno této společnosti sídlící na letišti v Letňanech, ještě o něm uslyšíte.

http://spacelabeu.com

 

MotionWise

MotionWise Solutions je berlínský startup, jehož cílem je zhmotnit služby budoucnosti již dnes. Zabývají se vývojem aplikací a řešení pro svět, ve kterém jsme všichni v neustálem pohybu. Jedním z jejich projektů je rozšíření do automobilů, které samo rozpozná a následně zaplatí veškeré povinné poplatky - dalniční známku, clo, parkovací lístek. Také vyvíjejí platformu, na níž by zákazníci vyhledali a následně zaplatili za konkrétní službu, kterou budou potřebovat při svém průjezdu určitou lokací. MotionWise Solutions jsou technologičtí nadšenci usnadňující život na cestách.

http://motionwise.eu

 

BrightCon s.r.o.

Osobní přístup k zákazníkovi a schopnost splnit jeho požadavek a vysoký standard kvality všech procesů, od počátku projektu až po jeho předání. To jsou slova, která vystihují společnost BrightCon s.r.o. zabývající se výrobou a realizací atypických konstrukčních řešení.

Velkou předností společnosti je výroba, kvalita, variabilita, nadčasovost a jednoduchost. Základem činnosti je vlastní návrh, projekce, výroba, dodávka a montáž. Jejich motto mluví za vše. ‚‚My nejsme stejní. My jsme BrightCon‘‘.

http://www.brightcon.cz

 

Obchodní středisko OSKAR s.r.o.

Ochota, Spokojenost, Kvalita A Radost - slova označující člena našeho podnikatelského klubu Obchodní středisko OSKAR. V jejich sortimentu najdete papírenské a kancelářské potřeby, hračky, sportovní potřeby a mnoho dalšího. Hlavním cílem společnosti je vytvářet pro své zákazníky co nejpříjemnější prostředí. Zaměřují se především na potřeby zákazníků a vyznačují se seriózním přístupem díky ochotnému a zkušenému personálu.

http://obchodnistrediskooskar.cz

 

Skalka family park s.r.o.

Skalka family park - místo, kde si každý člen rodiny vybere to pravé od nejmenšího až po ty největší. V areálu Skalky můžeme najít – houpačky, lanové centrum, workout hřiště, vodní svět, skluzavky a mnoho dalšího. Pro dospělé mají nově zrekonstruovanou restauraci a bistro s příjemným venkovním posezením s výhledem na Vaše ratolesti. Velkou chloubou Skalky je i zimní areál, který nabízí k velké škále programu i lyžování a bruslení. Nevíte kam na výlet? Navštivte Skalka family park i vy!

http://www.skalkaostrava.com

 

OstraWINA company a.s.

Již od roku 1995 zpříjemňuje svým zákazníkům prožitek z vína. Díky vlastní síti vinoték a sklípků je ideálním partnerem pro všechny, kdo hledají výborné víno, špičkovou gastronomii a skvělou zábavu.

Navštivte i vy jejich provozovny v Ostravě a Frýdku-Místku a vychutnejte si sklenici kvalitního vína.

http://www.ostrawina.cz

 

VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.

Činnost společnosti navazuje na předcházející éru bývalého Paláce kultury a sportu, kterou doplnila a rozšířila o nové aktivity.

Mezi hlavní aktivity se řadí provozování sportovišť, kulturních akcí, sportovních akcí, přehlídek a obdobných akcí, ubytovací služby a mnoho dalšího. V současné době společnost provozuje pět středisek, ve kterých se konají významné sportovní i kulturní akce nejen domácího, ale i mezinárodního dopadu.

OSTRAVAR ARÉNA, Městský stadion ve Vítkovicích, Multifunkční hala u OSTRAVAR ARÉNY, Atletická hala a Hotel PULS. Jen stručný výčet středisek, které má společnost na starost.

Mezi nejznámější události, které společnost ve svých prostorách pořádala a pořádá lze zařadit např. Mistrovství světa v ledním hokeji 2004 a 2015, zápasy Davis Cupu a FED Cupu, Zlatá tretra, různé taneční soutěže, krasobruslařské soutěže, fotbalové zápasy, koncerty českých i zahraničních hvězd a další. Cílem všech aktivit je umožnit veřejnosti příjemné využití volného času pestrou nabídkou akcí, poskytovat kvalitní služby všem obchodním partnerům, a vytvářet podmínky pro realizace zajímavých a perspektivních projektů.

http://www.arena-vitkovice.cz

 

Chlazení Mlýnek s.r.o.

Nepřeberné množství zkušeností a více než 16 let praxe v oblasti chladírenských zařízení vyústilo v roce 2013 v založení firmy Chlazení Mlýnek s.r.o. V jejich nabídce služeb poskytovaných po celé ČR, můžeme najít výrobu, prodej, montáž, servis, ale i revize chladírenského zařízení. Konkrétně se jedná o klimatizace, tepelná čerpadla, gastro zařízení, zmrzlinové stroje, výčepní zařízení a mnoho dalšího. Novinkou jsou dětské klimatizace, které se starají o komfort těch nejmenších a které lze ovládat pomocí wi-fi. Když chlazení, tak jedině od Chlazení Mlýnek s.r.o.

http://www.chlazenimlynek.cz

 

European Institut of Business Studies s. r. o.

Jsme společností s certifikací International Education Society - IES, což nás opravňuje udělovat mezinárodní manažerské tituly MBA. Získáním certifikace jsme prokázali svou vysokou kvalitu a pokud přidáme naše zkušenosti a jasnou představu o vzdělávání, vznikne unikátní systém vzdělávání na té nejvyšší možné úrovni. Disponujeme kvalitním pedagogickým týmem s letitými zkušenostmi a díky našim prostorám v centru Ostravy jsme ideální pro všechny zájemce o studium MBA.

https://mbamorava.cz

 

B of B cars s.r.o.

S velkou radostí a hrdostí se od roku 2009 v Ostravě staráme o to nejlepší, co mohou britské automobilky nabídnout. K vozům značek Jaguar a Land Rover chováme obrovský respekt a obdiv a stejně tak přistupujeme i k našim zákazníkům a partnerům. Podporujeme ostravské projekty a sportovní kluby v čele s fotbalovým Baníkem, hokejovými Vítkovicemi, florbalisty FBC a mladými basketbalisty NH Ostrava. Jako jediní na Moravě obsluhujeme firemní klientelu v rámci programu Fleet&Business.

U nás si vyberete z největšího skladu nových i ojetých vozů Jaguar Land Rover v České republice.

Navštivte nás v našem showroomu v Ostravě nebo na našem webu

http://www.bofb.cz

 

Creative Heroes, s.r.o.

Inspirující, rychlá, inovativní a originální. Přesně těmito slovy se dá popsat společnost Creative Heroes, s.r.o., kreativní marketingová agentura.

Maximální nasazení a společná týmová práce nás pohání vpřed a nezastavíme se před žádnou výzvou. Obrátit se na nás můžete s různými marketingovými požadavky.

https://www.creativeheroes.cz/cz

 

DVA MLUVČÍ, s.r.o.

Jsme Dva Mluvčí a umíme se kompletně postarat o sociální sítě našich klientů. Od obsahové koncepce, přes tvorbu fotek a videí až po efektivní reklamy. Obsah tvoříme vždy zaručeně čerstvý, originální a smysluplný.

Část z našeho vědění budeme předávat dále na dvou veřejných školeních. Pokud chcete vyšperkovat své reklamy na Facebooku a Instagramu, přihlaste se, rádi vás uvidíme.

www.dvamluvci.cz

 

All podlahy s.r.o.

Představujeme Vám společnost All podlahy s.r.o. podnikající v oboru podlahových krytin a souvisejících doplňkových materiálů. Firma využívá svých dlouhodobých zkušeností k výběru kvalitních produktů a poskytování komplexního servisu a služeb. Spolupracuje se světovými výrobci a nabízí širokou škálu výrobků: bytové a objektové koberce, vinylové a laminátové podlahy, rohože, trávy, lišty a mnoho dalších z oblasti podlahových krytin.

All podlahy s.r.o. je sázka na jistotu!

www.allpodlahy.cz

 

Rapzzz s.r.o.

Společnost spravuje největší databázi rapové hudby www.rapzzz.com/cs/, pořádá přednášky na základních a středních školách o vlivu rapové hudby s názvem Rap je Art (www.rapjeart.cz) a nabízí prostor pro nákup i prodej hudebních podkladů www.beatmaker.cz.

Jestli Vás zajímá co je vlastně rap, odkud přišel a jestli je to pouze trend nebo umění, tak sledujte jejich stránky, poslechněte si seminář a sami uvidíte, kolik informací Vás samotné překvapí. Veškeré informace na rapzzz.com

rapzzz.com

 

Expediční klub s.r.o.

Expediční klub s.r.o. spojuje všechny nadšence do cestování, sportu či dobrodružství. Jejich cílem je sdružovat lidi s podobnými zájmy, touhou a odhodlaností. A čím jsou tak výjimeční?

Jejich chtíč posunout hranice ostatních, ale hlavně cestovatelské sny, jsou natolik velké, že organizují pro své členy jedinečné akce a expedice do celého světa. A protože si zakládají na komorní atmosféře a přátelských vztazích, cestují zásadně v malých skupinkách do devíti lidí. Není nic snadnějšího, než se zúčastnit jejich výpravy dle jejich motta "Vydej se s odvahou do míst, která nejsou pro každého".

https://www.expeditionclub.cz

 

3ADVOKÁTI, v.o.s.

Mladá progresivní advokátní kancelář, která se zaměřuje zejména na obchodní právo, korporace, startu-py, výběrová řízení, ale i pracovní právo, vymáhání pohledávek nebo školení zaměstnanců. Díky zkušenostem a specializaci jednotlivých advokátů (Martin Hykel, Martin Čajka, Filip Hořínek), vytvořili pod značkou 3ADVOKATI sehraný tým odborníků, který pokrývá široké spektrum právních služeb v moderním a inovativním pojetí.

http://www.3advokati.cz

 

WEBIMEX LIMITED

Představujeme Vám společnost WEBIMEX LTD., která zastupuje italské společnosti TENAX SpA, VERDEMAX, G.F. srl a Roofingreen SrL. Působí na českém, slovenském a polském trhu od roku 2010. Aktuálně se společnost WEBIMEX LTD. stala výhradním zastoupením značky VOLPI & BOTTOLI pro ČR, SK, PL a HU a na jaře s celým portfoliem vstupuje na maďarský trh. WEBIMEX LTD. jako společnost, se zaměřuje zejména na dovoz a distribuci produktů pro dům a zahradu, jako například: stínící sítě, umělé rákosy, umělé trávníky, živé ploty, zatravňovací rohože, nářadí, postřikovače, zavlažovací prvky apod.

https://www.webimex.cz/

 

SparkTECH s.r.o.

Přesvědčení, že vývoj softwaru lze dělat s lidskou tváří a přitom kvalitně, byla myšlenka na jejímž základě byla v roce 2010 založena společnost SparkTECH s.r.o.

Obecně nabízí takzvaný full-stack softwarový vývoj, což znamená, že pokrývá veškerou činnost spojenou se softwarovým vývojem od prvotní analýzy, přes návrh architektury a databázového modelu, po samotný vývoj, testování a případnou následnou podporu včetně správy serveru. Případně dokáže doplnit vývojové kapacity již existujícího týmu.

V dnešní době je obchodním partnerem mnoha špičkových firem a dodává kvalitní řešení v oblastech automotive (ELIT, Auto Kelly), finančních služeb (Česká spořitelna, CYRRUS) a dalších. Nezanedbatelnou část portfolia tvoří programování pro konkrétní zařízení (hardware) především do retailu - společnost vyvíjí například software pro tisk textilních stužek na balení dárků do luxusních butiků.

Mimo vývoj pro klienty provozuje i některé vlastní nástroje, které jsou klientům nabízeny na licenční bázi (pro příklad event management system Eventito sloužící organizátorům akcí).

Společnost má ráda velké a náročné projekty, které vyžadují zapojení více odborností a staví ji a její zaměstnance před nové výzvy a překážky.

http://www.sparktech.cz/cz/

 

Martina Baierová

Lektorka time-managementu a tvůrkyně inovativního využívání systémových myšlenkových map Martina Baierová je ideálním partnerem pro všechny, kdo hledají ve svých úkolech řád, jasnou strategii a správně fungující procesy. S její pomocí zvládnete vše, co se osobního i pracovního života týká. Budete umět skloubit pracovní i osobní aktivity, správně se rozhodovat či dosahovat svých osobních cílů, ale také se naučíte delegovat pracovní úkoly nebo zvládat krizové řízení (kdyby náhodou…).

S Martinou Baierovou objevíte pozitivní přístup k podnikání i k sobě samému.

https://www.martinabaierova.cz/

 

ByznysIn CZ s.r.o. - FoodIN catering

Sdílejte spolu s námi vášeň pro poctivé české produkty. Nabízíme vám cateringové služby z lokálních ingrediencí, které sami vybíráme od nejlepších místních farmářů, pěstitelů a producentů ze všech koutů naší země.

Pochutnáte si u nás na řadě specialit i vlastních výrobcích, díky kterým potěšíme nejen milovníky masa, ale také vegetariány či vegany. Zajistíme pro vás občerstvení na míru přesně dle vašich představ, a tak uspokojíme i ty nejnáročnější hosty. Pochutnat si můžete na mase, klobáskách, sekané, různých typech pomazánek, čerstvé zelenině, ovoci a dalších specialitách.

Sbíhají se vám už sliny? Tak nás kontaktujte a poznejte pravou chuť jídla.

https://www.foodin.cz/

 

BOLDI DANCE s.r.o.

Taneční škola Boldi Dance je ideálním společníkem pro všechny, kdo se chtějí naučit tančit, zbavit se stresu a užít si hromadu zábavy. Jednotlivé taneční lekce latinsko-amerických a kubánských tanců jsou vedeny zkušenými tanečními mistry a jsou vhodné pro páry i jednotlivce různých úrovní dovedností. Taneční lekce se konají v různých městech České republiky a zatančí si na nich opravdu každý.

Využít můžete také Boldi Dance show, která je vhodná pro jakoukoli akci. Ať už pořádáte oslavy, taneční workshopy, firemní večírky, pobyty nebo jen akce pro přátele, s Boldi Dance si o Vašich akcích plných tance a pozitivní energie budou všichni povídat ještě hodně dlouho.

Proto neváhejte a okouzlete tancem a zábavou své okolí i Vy.

Tančete spolu s námi a Boldi Dance!

https://boldidance.cz/

 

IGEA s.r.o.

Společnost IGEA s.r.o. se zabývá projektováním a investiční výstavbou v oboru plynárenství, energetiky a vodohospodářských staveb. Zakládá si na profesionálním přístupu a kvalitně odvedených službách, díky kterým je mezi zákazníky a obchodními partnery žádána a respektována. Vizí společnosti, která patří do skupiny GASCONTROL GROUP, je dlouhodobá prosperita a poskytování kvalitních a komplexních služeb zákazníkům. Jsme pyšní, že jsme navázali přínosné partnerství.

https://www.igea.cz/

 

Klimaprodukt, a.s.

Třinecká společnost Klimaprodukt a.s. je firmou zabývající se výrobou vzduchotechnického porubí, prodejem hutního materiálu a skladováním sochorů. Zpracují Vám cenovou i technickou nabídku „na klíč“ i pro jednotlivé jejich výrobky či služby. Jak vyplývá z výrobní činnosti společnosti, s nakupovaného materiálu vyrábějí vzduchotechnické potrubí čtyřhranného a kruhového průřezu, včetně příslušenství v několika materiálových provedeních. Nejvyšší kvalita je tedy zaručena. Rovněž Vám zajistí montáž, servis, revize a opravy vzduchotechniky.

Vysoká kvalita výrobků, technická podpora, konkurenceschopná cena, odbornost a profesionalita, rychlý servis i krátké termíny dodání jsou hlavní atributy, díky kterým je společnost Klimaprodukt a.s. úspěšným realizátorem mnoha a mnoha zakázek a ideálním obchodním partnerem pro Vás.

https://www.klimaprodukt.cz/

 

CareGivers Company s.r.o.

Již v samotném názvu CareGivers Company je ukotvena největší síla této společnosti. Je to detailní péče o klienty v oblastech, ve kterých mají jednatelé firmy mnoholeté zkušeností. Do všech realizovaných projektů je klient co nejvíce zapojen a podílí se tak na dosažení kvalitního a autentického produktu. Cílem firmy je budovat dlouhodobá partnerství, která obou stranám přinášejí radost a hlavně užitek a růst.

Hlavní doménou CareGivers Company je marketing. Vypracují pro Vás detailní strategie a marketingové plány, brandové koncepty či strategie externí komunikace se zákazníky a médii. Zároveň pro Vás zrealizují semináře zaměřené jak na odborné vzdělávání, tak na osobní rozvoj s tématy jako základy meditační praxe, motivace atd. Věnují se také HR a pomohou Vám najít zaměstnance přesně odpovídající profilu Vaší firmy. CareGivers Company je zároveň firmou stojící na silných etických a environmentálních principech.

Hledáte-li partnera, který Vám pomůže dlouhodobě budovat Vaši značku, CareGivers Company jsou ideální volbou.

https://www.caregivers.cz/

 

CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o.

Projekční a inženýrská společnost CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o., kterou tvoří profesionální tým odborníků kolem zakladatele Martina Chválka, stojí za řadou úspěšných projektů v celém Moravskoslezském kraji. Patří mezi ně například Atletická hala Ostrava - Vítkovice, Národní počítačové centrum IT4I nebo nejmodernější výrobní a administrativní objekt v areálu společnosti Teva v Opavě.

Hlavní pilíře služeb ateliéru tvoří architektonické studie od konceptu až po realizační dokumenty, designové návrhy interiérů, urbanistické studie a inženýrská příprava. Ke každé jednotlivé zakázce je složen projektový tým v čele s autorizovaným architektem nebo inženýrem, který garantuje kvalitu projektu a také včasné dodání řešení.

Vedle naplnění klientových představ je při všech projektech společnosti CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. klíčovou ambicí také kultivovat veřejný prostor. Všechny stavby jsou navrhovány tak, aby byly přínosem pro prostředí, ve kterém budou po dlouhá léta umístěny. CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. je spolehlivou a zodpovědnou firmou, pro níž jsou i ta nejnáročnější zadání výzvou.

http://www.chvalekatelier.cz/

 

RAYNET s.r.o.

RAYNET je nejoblíbenější cloudové CRM v ČR. Jde o elegantní online nástroj, který skokově zlepšuje obchod. Je využíván společnostmi napříč všemi kontinenty a poskytuje svým uživatelům přehledné analýzy a informace o zakázkách, obchodech a správě společnosti. Funguje na všech počítačích, mobilech i tabletech.

Zbavte se chaosu ve svých systémech, získejte kontrolu nad obchodem a svěřte se do rukou odborníků.

Celý systém CRM Vám osobně představí, zodpoví Vaše otázky a naučí Vás jej využívat naplno. Samozřejmostí je zákaznická péče, do které se od prvního kontaktu zamilujete.

https://raynet.cz/

 

PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o.

Společnost PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o. je výhradním dodavatelem komponentů jízdních kol a příslušenství značky SHIMANO v České republice a spolupracuje i s dalšími významnými výrobci cyklistického vybavení a doplňků (např. PRO, ELITE, LAZER, Pearl iZUMi, SPINNER, XENOFIT, FEEDBACK SPORTS, B´n´B RACK, apod.). Vybírejte z široké nabídky produktů od cyklistických lahví, potravinových doplňků, až po profesionální brzdy, vidlice, řídítka či sedla.

Firma PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o. se zabývá velkoobchodním prodejem, takže pokud hledáte dodavatele cyklistického vybavení pro své podnikání, který splní i ty nejnáročnější požadavky, PAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o. bude tou správnou volbou.

http://www.paul-lange.cz/

 

QUITEC s.r.o.

Společnost QUITEC s.r.o. je dlouholetým odborníkem na chytrá a jednoduchá IT řešení. Svým klientům nabízí zajištění v oblasti dodávek technologií a služeb pro čerpací stanice, dodávek pokladních systémů pro různé oblasti obchodu a služeb nebo dodávek moderních informačních technologií pro podporu podnikání.
Jedním z produktů firmy je TANKOMAT - bezobslužný automat pro výdej pohonných hmot na čerpacích stanicích. TANKOMAT automatizuje prodej a tím usnadňuje práci, zvyšuje zisk z prodeje a zároveň snižuje náklady jeho vlastníků.
Společnost QUITEC s.r.o. vyvíjí a dodává vlastních pokladní systémy. Sleduje trendy a hledá nové směry. Své pokladní systémy staví na Androidu a Cloudových službách a vždy tak, aby byly jednoduché na obsluhu a přinesly maximální užitek. Pokladny QUITEC se líbí a důkazem toho je například to, že pokladna miniPOS se umístila ve výběru 5 nej - Nejlepší EET pokladna 2018. Techniku pro obchod i radu najdete na www.ZOPER.cz
Nejnovějším produktem firmy je Lamael - cloudový informační systém pro provozní řízení malých firem a teamů. Lamael nabídne na jednom místě a v jednom systému veškeré agendy, které jsou v každodenním provozu třeba. Obsahuje řízení projektů, správu úkolů, vykazování času, kontakty, dokumenty a celou obchodní agendu včetně nabídek, objednávek, faktur, dodacích listů a plateb. Lamael je první CRM a ERP systém, se kterým budete opravdu rádi pracovat. Poznejte více Lamael na www.Lamael.cz
Pokud hledáte způsoby jak si zjednodušit práci, snížit náklady a nebo posunout své podnikání na vyšší úrověň díky know how a chytrým technologiím, s důvěrou se obraťte na QUITEC s.r.o.

www.quitec.cz

 

Agentura OnlineSales.cz, s.r.o.

Společnost Agentura OnlineSales.cz, s.r.o.. je expertem na tvorbu online prodejních kanálů. Vymyslí a vytvoří Vám celou obchodní strategii, díky které získáte zákazníky z online světa. Zajistí rovněž celou škálu činností vedoucích k zisku zákazníků a tedy k Vaší spokojenosti.

Přístup a nasazení profesionálů z týmu Agentura OnlineSales.cz, s.r.o. posune Vaše prodeje o kus dál. Doporučujeme!

http://www.onlinesales.cz/

 

SERVIS KOVÁNÍ a.s.

Servis kování a.s. vašim oknům pomůže ke správné funkci a delšímu životu. Nejprve se s vašimi okny seznámíme, provedeme kontrolu těsnosti, kování, klik a vyhodnotíme jejich stav. Abychom vašim oknům vrátili lesk, stanovíme termín seřízení kování a klik, promazání a oživení leštění. Pokud budou okna poškozená, opravíme mechanické poškození kování, vyměníme prasklá a rozbitá skla a další. Poté naplánujeme další kontrolu a doporučení údržby.

Vaše okna mají pod kontrolou.

http://www.serviskovani.cz/

 

Miloš Ertl – medovnikárstvo

Sladké a voňavé umění plné lásky, přesně to jsou tradiční perníková srdíčka a další výrobky z perníkového těsta od Miloše Ertla, který pokračuje v tradici svého pradědečka Josefa Ertla. Tradiční rodinný recept má kořeny v roce 1904. Výrobky Josefa Ertla ochutnal dokonce i první československý prezident Tomáš G. Masaryk.

Aktuálně si můžete zakoupit například perníky s různými příchutěmi a polevami nebo wafličky plněné karamelem či arašídy. Seznam obchodů, kde si tyto a další dobroty můžete zakoupit, najdete na níže uvedených webových stránkách.

http://www.erbia.sk/

 

KONZULT OSTRAVA s.r.o.

Neodkládejte své zdokonalování v anglickém jazyce! V dnešní moderní době je anglický jazyk nezbytný, a právě společnost KONZULT OSTRAVA s.r.o. Vás ho dokonale naučí! Pro každého, kdo se chce zdokonalit, oprášit své dosavadní znalosti nebo i nováčky, připraví kurz na míru.

Paleta nabízených služeb společnosti je velmi široká. Nabízí Vám vymalování bytů či domů dle Vašich představ, a to se smyslem pro design. Pokud Vám nezbývá čas pro úklid, nevěšte hlavu, společnost Vám všechno uklidí, a to nejen po rekonstrukcích. Sledují aktuální úklidové trendy, čímž Vám mohou poskytnout služby na vysoké úrovni v kombinaci s výhodnou cenou. Pokud plánujete stěhování, neváhejte je kontaktovat. Zajistí Vám i kompletní vyklízení prostor a přepraví vše, co Vás napadne.

Navíc se s nimi můžete vydat i do ráje! Nabízí skvělé nabídky dovolených. Také realizují vzdělávací programy pro firmy, pomocí kterých zvyšují výkon jednotlivců a firem.

http://konzultostrava.cz/

 

Svatba.cz

Pomocí webového portálu Svatba.cz naplánujete svůj svatební den bez větších komplikací a budete se tak moci soustředit na to nejdůležitější - vše si co nejvíce užít. Portál je primárně zaměřen na zprostředkování dodavatelů jednotlivých služeb, bez kterých se každá svatba neobejde. Od samotného místa obřadu a následné párty, přes catering, či dekorace až po fotografy, muzikanty, či svatební kouzelníky. S provozovateli webu proberete svou poptávku, zvážíte jejich rady a následně už si vybíráte ze širokého portfolia nabídek.

Portál také umožňuje sestavit si podrobný svatební rozpočet, rozvrhnout si úkoly v přehledném plánovači, či načerpat inspiraci díky pravidelně zveřejňovaným radám a tipům.

https://www.svatba.cz/

 

Simply app s.r.o.

Simply app s.r.o. vyvíjí zábavně-edukativní aplikace, webové stránky a prezentace. Veškeré služby poskytuje na míru a svým klientům nabízí také další související služby - grafické návrhy, testování a dlouhodobou správu aplikací včetně servisu a poradenství.

Velkou část své energie firma věnuje dětem předškolního věku. Vyvíjí pro ně totiž aplikace, díky kterým se děti učí základním dovednostem zábavnou formou, případně překonávají menší vývojové obtíže. Veškerý vývoj samozřejmě probíhá ve spolupráci s odborníky - pedagogy, logopedy a specialisty na grafomotoriku.

http://www.simplyapp.cz/

 

NetDirect s.r.o.

Společnost NetDirect s.r.o. Vám vytvoří známý a vyhledávaný e-shop, který dokáže rozpoznat jednotlivé uživatele, čímž oslovíte své zákazníky cíleně.

Tým odborníků Vám sepíše odbornou studii, ve které budou zachyceny Vaše požadavky. Následně je přenesou z papíru do interaktivního modelu, ve kterém si všechno vyzkoušíte. Vše dle Vašich požadavků naprogramují a ukáží Vám, jak to funguje.

https://www.netdirect.cz/

 

Eva Kiedroňová - Baby club Kenny s.r.o.

Eva Kiedroňová je uznávanou autorkou unikátní metody péče o dítě a rozvoje kojence v souladu s jeho psychomotorickým vývojem, a to nejenom v ČR, ale také v zahraničí. Tato metoda je určena především nastávajícím rodičům a rodičům prvorozených dětí. Využijí ji však také odborníci z oblasti zdravého vývoje dětí. Eva Kiedroňová se problematice péče o děti věnuje již více než 30 let a během této doby napsala nejen řady podnětných publikací, ale také vedle nespočet odborných seminářů, přednášek a kurzů. Pravidelně vystupuje v pořadu Sama doma.

Její společnost Baby club Kenny s.r.o. se věnuje plavání a cvičení s novorozenci, kojenci, batolaty a předškoláky. Dále se zaměřuje na vzdělávací programy, jako např. správná manipulace s kojenci a na další akce pro rodiče s dětmi. Semináře a rady najdete také ve videoverzi na internetu

Návštěva Baby clubu Kenny s.r.o. je to nejlepší, co můžete pro vývoj svého dítěte udělat.

https://evakiedronova.cz/

 

HUMAN MEMORY s.r.o.

Přijďte si radikálně zlepšit svou paměť! Prostřednictvím kurzů, které jsou realizovány panem Műllerem z HUMAN MEMORY s.r.o., můžete mít excelentní paměť i Vy. 20 let kombinací metod staré Číny, Indie, antiky až po současné metody včetně vlastních, vedlo pana Mullera k vytvoření vlastního systému S.T.A.R.T. Jedná se o zvláštní paměť, která přesahuje možnosti té klasické. Podmínkou k dosažení úspěchu je pouze Vaše ochota pustit se do toho.

https://www.mamtovhlave.cz/

 

KODBOX s.r.o.

Společnost KODBOX s.r.o. prodává velmi originální krabice, kvalitní italská vína a prosecca a také dárkové balíčky. Obsah, který schováte do krabic si dotyčný musí zasloužit! Otevře jej pouze pomocí šifry a zámku na 3místný kód. Krabice nabízí ve třech variantách a hodí se nejen jako dárek pro Vaše obchodní partnery.

http://kodbox.cz/

 

Simply Events s.r.o.

Společnost Simply Events s.r.o. se zabývá event managementem. Svým klientům nabízí platformu HAPPENEE na organizování událostí a akcí, která obsahuje různé analytické funkce a prvky kooperace pro snadnou a přehlednou správu. Tato platforma je určena všem, kdo organizují skupinové události a zároveň chtějí mít o těchto událostech přehled v reálném čase. Pořádání událostí nebylo nikdy tak snadné jako nyní se Simply Events s.r.o.

https://www.happenee.com/

 

JM družstvo Wybranetz

JM družstvo Wybranetz je rodinným podnikem, který je v souladu s historií rodu Wybranetz. Jeho smyslem je navázat na původní provozované činnosti a věnovat se také podpoře společenského života. Družstvo podporuje osoby s částečně ztíženým společenským uplatněním a zaměstnává osoby se zdravotním postižením.

Mezi hlavní aktivity patří specializace na textilní výrobu zaměřenou na společenské akce – potahy na židle, ubrusy, rautové sukně, dekorační stuhy a další. Dále JM družstvo Wybrazentz zajišťuje veškeré vybavení na společenské akce, a to v jakýchkoli prostorách či venku. Zapůjčí Vám židle, stoly, skříňky, dekorační textilie a další dekorační předměty i nádobí v retro stylu. Také Vám vypomohou s organizací a zajištěním doprovodného programu i pomocného personálu.

http://www.jmdruzstvo.cz/

 

FC Baník Ostrava, a.s.

Čtyřnásobný mistr české, respektive československé ligy, pětinásobný vítěz Českého poháru a klub, který mnohokrát skvěle reprezentoval naši zem také na mezinárodní scéně. To je FC Baník Ostrava, jeden z nejúspěšnějších sportovních celků u nás a zároveň klub, jemuž jsou často připisována nejvěrnější fanouškovská základna.

Klub byl založen roku 1922 a za svou brzy již stoletou historii vychoval nespočet hráčů, kteří se proslavili i v zahraničních týmech a hlavně byli platnými členy národní reprezentace. I v dnešní době si Akademie FC Baník Ostrava drží velmi kvalitní reputaci a díky úzké spolupráci se Základní školou J. Šoupala vede děti již od útlého věku k aktivnímu životními stylu a podílí se na výchově budoucích špičkových sportovců.

http://www.fcb.cz/

 

AMIS - Tepelná technika, spol. s r.o.

Společnost AMIS - Tepelná technika, spol. s r.o. je specialistou na zateplování budov a rodinných domů. Poskytuje poradenství v oblasti zateplování a využívání obnovitelných zdrojů energie.

Pro své zákazníky dále zajišťuje materiál pro sluneční kolektory pro ohřev vody, stavební materiál a kolte na biopaliva.

http://amistt.cz/

 

VOLEJBAL OSTRAVA s.r.o.

VOLEJBAL OSTRAVA s.r.o. je novým, ambiciózním volejbalovým klubem v Ostravě, který má za cíl probojovat se v příštích 3-4 letech do mužské, juniorské i kadetské extraligy a vytvořit tak alternativní platformu pro špičkový volejbal v Ostravě.

Zápasy mužů a kadetů můžete navštívit v tělocvičně gymnázia Hladnov a zápasy mládežnických kategorií v tělocvičně SZŠ v Ostravě-Mariánských Horách.

http://www.volejbalostrava.com/

 

RIMGO s.r.o.

Společnost RIMGO s.r.o.je dlouholetým dovozcem a partnerem významných světových výrobců LED svítidel, specialuzuje se na dovoz LED technologií, jejich testování, vývoj a financování dodávek zboží. Je také silnou firmou s dlouholetou tradicí v oblasti finančnictví a řešení bankovních pohledávek, která má licenci i na detektivní činnost a ochranu majetku a osob.

Firma provozuje sportovně-rekreační areál, který se stal základnou nově vybudovaného Střediska podpory vrcholového sportu – servisní sportovní organizace určené pro významné sportovní kluby v regionu. Zajišťuje trenérské, kondiční, masérské, fyzioterapeutické i reklamní služby.

www.rimgo.cz

 

VK oděvy s.r.o.

Společnost VK oděvy s.r.o. Vám ušije výrobky z textilních materiálů, polotextilních materiálů a zajistí Vám potištění triček a dalších textilií.

Společnost také spolupracuje s lisovnami a prodává přepravky, misky, škopky, vaničky, koše, desky a stovky dalších výrobků.

http://www.vkodevy.wz.cz/

 

BOHEMIA WERBUNG s.r.o.

Společnost BOHEMIA WERBUNG s.r.o. Vám pomůže se zpracováním jakékoli reklamy. Mají k dispozici tým odborníků, který za Vás nejen vymyslí, ale také zpracuje obsah, a to redakčně, fotograficky i graficky, kompletně.

Focení je jejich životem, reklama je jejich posláním. Propojují svůj fotografický um s marketingovými znalostmi a kreativním myšlením. Tím vytváří konkurenční výhodu pro své zákazníky. S nadšením fotí vše zajímavé a když se spojí jejich dovednosti společně s představami zákazníků, vznikají zajímavé věci.

http://www.bohemia-werbung.cz/

 

HERMÍNA spol. s r.o. - RESTAURANT MICHAL

Hermína spol. s r.o. je provozovatelem rodinné restaurace Michal, která v samém srdci Prahy nedaleko Karlova mostu nabízí kombinaci skvělé gastronomie a nezapomenutelného zážitku z tradičního českého, moravského a slovenského folkloru. Večery v této restauraci se totiž nesou ve znamení vystoupení krojovaných tanečníků za doprovodu cimbálové muziky Alexandra Vrábela. Tanečníci vystupují v originálních krojích vždy dle regionu, jehož tance právě předvádějí. Veškeré choreografie jsou vlastní úpravy případně s pomocí profesionálních choreografů.

Součástí restaurace je také sbírka krojů, obrazů a grafiky znázorňující různé národopisné oblasti Čech, Moravy a Slovenska. Majitelé restaurace, manželé Kačírkovi, jakožto milovníci folklorních tradic vlastní více než 70 originálních krojů, některé z nich více než 100 let staré, a jednou ročně vyměňují v restauraci vystavené kusy, aby hosté měli možnost obdivovat tradiční oděvy z co nejvíce regionů.

Spousty spokojených referencí jsou důkazem, že večery strávené v Restaurant Michal jsou plné dobrého jídla a zábavy.

https://www.restaurant-michal.cz/

 

NANO Vision s.r.o.

Společnost NANO Vision s.r.o. šíří osvětu v oblasti nanotechnologií. Svým zákazníkům šetří čas i peníze. Nabízí řadu služeb, mezi které se řadí např. ochrana povrchů různých materiálů, čištění materiálů, ochranu staveb či prodej a poradenství v oblasti nanotechnologií. Dlouhodobě spolupracuje se zkušenými odborníky z oboru tak, aby nově vyvinuté produkty odpovídaly nejvyšším nárokům a požadavkům zákazníků. Nanotechnologie představují oku nepostřehnutelnou mřížku, která zvyšuje ochranu různých povrchů. Společnost NANO Vision s.r.o. dokáže prodloužit životnost materiálů, odpuzovat z nich nečistoty a prach či usnadnit jejich údržbu.

Nanotechnologie Vám ušetří náklady na údržbu a je ekologicky šetrná. Na společnost NANO Vision s.r.o. se může obrátit každý, kdo má zájem o ochranu staveb, různých povrchů či čehokoli jiného. Pro každého najde nejvhodnější řešení přesně na míru.

http://nanovision.cz/

 

Oblastní spolek Českého červeného kříže Karviná

Hlavní činností spolku je zajišťování zdravotnických asistencí na sportovních, kulturních a společenských akcích. Dále mezi hlavní činnost patří výuka předlékařské první pomoci pro školy, školky, firmy i širokou veřejnost, besedy a ukázky první pomoci. Sdružujeme pod sebe místní skupiny ČČK Orlová, Havířov, Rychvald,Český Těšín a Bohumín.

OS ČČK Karviná se zabývá výukou předlékařské první pomoci pro zájemce z řad pedagogů, lektorů zájmových kroužků i široké veřejnosti. Zajišťuje bezpříspěvkové dárcovství krve, dále pak zdravotní a sociální pomocnou péči pro seniory.

Ve spolupráci s integrovanými složkami v Karviné organizuje preventivně bezpečnostní a ukázkové akce pro děti a mládež ve školách a předškolních zařízeních.

Jejich humanitární jednotka je zařazena jako ostatní složka IZS a na základě požadavků krizového štábu města Karviné je schopna poskytnout pomoc při živelných katastrofách. Jedná se především o zřízení evakuačních center, zajištění stravování, monitoring postižených oblastí, rozvoz humanitární pomoci.

Zasahujeme v rámci Moravskoslezského kraje, ale na základě spolupráce s ostatními spolky ČČK jsme schopni poskytnout pomoc po celé republice.

http://www.cckkarvina.cz/

 

FEMONT OPAVA s.r.o.

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. byla založena v roce 1992. Od svého vzniku se rozšířila do současné podoby významného výrobce ocelových konstrukcí. Díky neustálým inovacím společnost poskytuje svým zákazníkům ocelové konstrukce o nejvyšší kvalitě. Společnost rovněž navyšuje své výrobní prostory a tak klientům nabízí velké množství výrobků.

Zabývá se výrobou a montážemi průmyslových hal, supermarketů, autosalonů, čerpacích stanic pohonných hmot, montáží panelového i skládaného opláštění průmyslových objektů včetně světlíků, oken, vrat a dalších. Mezi služby patří tryskání oceli, klempířské práce, tvarové pálení plazmou a laserem, ohýbání plechů a svařování profilů.

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. Vám navrhne řešení objektu k Vaší naprosté spokojenosti.

https://www.femont.cz/

 

M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o.

Společnost M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o. zastřešuje obchodní síť kamenných obchodu s názvem by Wendy, která se zaměřuje na prodej nejlepších kousků z italské a francouzské dámské módy a dámských doplňků. To vše za příznivé ceny. V jejich obchodech můžete nelézt oděvy a doplňky, které podtrhnou Vaší osobnost a pomohou Vám docílit úspěchů skrze kladný první dojem. Pomohou Vám vybrat si správný materiál a zvolit vhodnou kombinaci barev.

Pokud se chystáte změnit svou image nebo jen doplnit šatník o stylové kousky, obchody by Wendy společnosti M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o. jsou to pravé pro Vás.

http://www.bywendy.cz/

 

Peter Urbanec - Garnet Peers s.r.o.

Společnost Garnet Peers s.r.o svým zákazníkům zprostředkovává tréninkové kempy, kde mohou skloubit práci s relaxací a pozitivně tak přispět k svému rozvoji jak po osobní, tak po pracovní stránce. Po skončení tréninkového kempu budete znát odpovědi na otázky: „Co v životě chcete? Proč to chcete? Jak toho dosáhnete?“ V nádherném prostředí Liptovského Jána se můžete zúčastnit také některého ze seminářů na téma: Úspěch ve vedení lidí, Umění sebemotivace a Úspěch v prodeji.

Hlavní tváří společnosti a jejím majitelem je úspěšný mentor, kouč a konzultant Peter Urbanec. Za dobu své činnosti získal neocenitelné zkušenosti a know-how, které předává svým zákazníkům z řad obchodníků, finančních manažerů i zástupců výrobních společností. V neposlední řadě je tvůrcem výukových videí, která pomáhají stovkám lidí v dosáhnutí jejich vytoužených cílů.

Peter Urbanec je ten správný kouč, který Vás naučí naplno využívat svůj potenciál a dosahovat svých cílů.

http://www.peterurbanec.sk/

 

MAT, spol. s.r.o.

Společnost MAT s.r.o. se zabývá od roku 1992 vývojem a výrobou měřící a regulační techniky, zejména mikroprocesorů, regulátorů a spínacími jednotkami využívanými v průmyslové výrobě. Rovněž je výrobcem elektrických odporových pecí (keramických komorových, sušících komorových tunelových, atd.). Své služby poskytuje také jako servisní společnost topných článků, snímačů teplot či izolací. Dále nabízí prostorné a vybavené privátní ubytování vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Můžete se ubytovat v 1 a 4 lůžkových pokojích. Jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Také poskytuje projektovou přípravu a návrh řešení podle konkrétních požadavků včetně zpracování dokumentace elektrotechnické části zařízení nn v oblasti MaR a Automatizace. Její dlouhodobé zkušenosti jsou zárukou kvality.

http://www.imat.cz/cs

 

Tábory v Beskydech, z.s.

Sdružení Tábory v Beskydech z.s. zajišťuje ozdravné pobyty na zdravém prostředí a na čistém vzduchu v přírodě zejména pro děti ze smogem postižených regionů, především o jarních a letních prázdninách. Děti mohou být školního i předškolního věku.

Snažíme se dětem zařídit zázemí, ve kterém budou moci skloubit své aktivity s hrou a pobytem v přírodě. Vedeme děti ke kladnému vztahu k živé i neživé přírodě, při které se naučí její ochraně a týmové práci.

Dále nabízíme táborové pobyty pro rodiny s dětmi, seniory, tématické či zážitkové tábory. Pokud Vás některá z našich služeb zaujala, určitě nás neváhejte kontaktovat.

http://www.taboryvbeskydech.cz/index.html

 

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které je právním nástupcem dvou vydavatelství působících na českém mediálním trhu od roku 1992, zejména v oblasti tištěných médií. V současné chvíli vydává 71 mutací Deníku, 23 regionálních týdeníků a 15 časopisů. Po akvizici rozsáhlého časopiseckého vydavatelství Sanoma Media CZ, přejmenovaného později na Astrosat Media, se VLTAVA LABE MEDIA a.s. stala druhou nejsilnější vydavatelskou skupinou na tuzemském trhu. V srpnu 2015 koupila 100% podíl ve vydavatelství VLTAVA LABE PRESS, a.s. od německého koncernu Verlagsgruppe Passau investiční skupina Penta Investments a 3. 11. 2015 došlo k převzetí vydavatelství skupinou Penta. Vydavatelství má v Olomouci a Praze vlastní tiskárny. Rovněž je společnost majetkově provázána s několika jinými mediálními společnostmi. Svým zákazníkům poskytuje výborné služby v oblasti reklamy a inzerce.

http://www.vlmedia.cz

 

České ekologické manažerské centrum, z.s.

Společnost České ekologické manažerské centrum, z.s. je lobbystické sdružení v oblasti průmyslové ekologie, vydavatelem odborných periodik a pořadatelem vzdělávacích a poradenských akcí. Jedná se o neziskovou organizaci, která se bezmála 25 let snaží o šetrný přístup průmyslu a podnikatelské činnosti k životnímu prostředí v České republice. Poskytuje informace o eko-managementu, managementu oběhového hospodářství a příslušné legislativě mezi odbornou i širokou veřejnost. Při své činnosti spolupracuje se státní správou, svazy zaměstnavatelů, průmyslovými podniky i vysokými školami.

http://www.cemc.cz/

 

JK Styl CZ s.r.o.

Společnost JK Styl CZ s.r.o. jsme založili v roce 2004 s dlouholetou zkušeností s výrobou a obchodem malířských stojanů. Postupně rozšiřujeme sortiment o další výtvarné potřeby. Tento obor je velmi zajímavý a baví nás, což se promítá i do našeho přístupu k zákazníkům. Od začátku klademe velký důraz na kvalitu, dostatečně široký sortiment výrobků, ale hlavně přijatelné ceny a rychlé vykrytí objednávek k zákazníkům.

Od poloviny roku 2004 spolupracujeme s Německou firmou Feurer+Sohn GmbH (pod značkou Kolibri) v oblasti prodeje štětců. Od roku 2007 se částečně podílíme na jejich výrobě. V roce 2008 rozšiřujeme nabídku o barvy, rámečky s plátnem, blindrámy a tímto nabízíme zákazníkovi kompletní sortiment výtvarných potřeb. Od druhé poloviny roku 2008 je Vám k dispozici elektronický obchod, jehož prostřednictvím můžete nakupovat z pohodlí domova. Celý sortiment výrobků dodáváme do sítě prodejen a velkoodběratelů v České republice a zahraničí.

www.jkstylcz.cz

 

GALADREAM s.r.o.

Společnost GALADREAM s.r.o. představuje start-up firmu se sídlem v Ostravě. Jedná se o nově otevřený shisha bar "čajovna", který svými kvalitními produkty uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. V čajovně se podávají vybrané vodní dýmky, vynikající jídlo, káva přímo z pražírny, čaj i kvalitní alkohol. Nově otevřených podnik se nachází na ulici 28.řijna 950/266 v Mariánských horách. Doporučujeme osobní návštěvu.

https://cs-cz.facebook.com/Galadreamcz/

 

Jan Jelínek

Od počátku roku 2016 Jan Jelínek ve své firmě poskytuje zákazníkům služby v oblasti stavebnictví a výškových prací. Konkrétně lze vyjmenovat rekonstrukci a údržbu bytů, budov a jiných objektů. Svou činnost spojuje také se zarovnáváním terénu, údržbou plotů či potravinářských nebo průmyslových objektů. Rovněž čistí fasády, okapy nebo střechy. Sídlo firmy se nachází v ostravské části Poruba. K provádění činnosti využívá kvalitní strojní zařízení a dbá na splnění přání svých zákazníků.

http://www.fa-jelinek.cz/

 

NEO FINANCES s.r.o.

NEO FINANCES je mladá moderní společnost založena v roce 2015 navazující na téměř dvacetileté zkušenosti jejich zakladatelů v oboru. Společnost byla založena na základě mnohaletého vyhodnocování přístupu obyvatel k finančnímu sektoru s cílem spustit nový unikátní systém FINANCE NARUBY. Ten je zaměřen na vytvoření přátelského uživatelského prostředí založeného na aktivním vzdělávacím přístupu zacíleném na finanční gramotnost. Díky tomuto systému se má možnost každý uživatel velmi rychle zorientovat v dnešním nepřehledném trhu nabídky finančních programů.

Společnost nabízí komplexní vzdělávání v oblasti rodinných i firemních financí a zajišťuje organizační a technickou stránku pořádaných vzdělávacích seminářů. Vytváří finanční plány na míru dle potřeb svých klientů a vyhledává nové investiční příležitosti. Jako jedna z mála společnosti podmiňuje tyto investice aktivní majetkovou účastí, díky čemuž je schopna zajistit i vyšší stupeň kontroly investic.

http://www.neofinances.cz/

 

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Historie společnosti SNABYTEK COMPANY s.r.o. sahá až k roku 1995, kdy byly položeny první základy firmy. Po rapidním vzestupu se v roce 2010 transformovala na společnost s ručením omezeným, v jejíž podobě v současnosti podniká. Jedná se o úspěšnou obchodně-výrobní firmu s dlouholetou tradicí, která se zabývá komplexní dodávkou bytových i obchodních interiérů.

Firma disponuje vlastní dílnou pro výrobu nábytku, provozuje interiérová studia a e-shop. Spolupracuje také s řadou designerů a grafiků, kteří nábytek mohou na míru zákazníkovi navrhnout a zdarma vypracovat 3D vizualizace interiérových prvků.

Zákazníkům nabízí kvalitu a komplexnost služeb od designového a grafického návrhu a cenových rozpočtů, přes výrobu, dodání a montáž. Veškerá montáž nábytku ruční a proto i kvalitní. Firma se řadí mezi největší výrobce zakázkového nábytku na severní Moravě. V roce 2014 rovněž získala titul firma roku vyhlášenou Sdružením Českých Spotřebitelů.

http://www.snabytek.com/

 

Autoškola Club Česká republika s.r.o.

Autoškola Club Česká republika s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí, která byla založena již v roce 1997. Působí ve více než desíti městech v rámci Moravskoslezského, Olomouckého a Jihomoravského kraje, kde si vybudovala silnou značku, která je zárukou spolehlivosti a kvality. Firma nabízí realizaci kurzů pro řidičské průkazy B, A, A1, A2, AM, B+ E, C, C+E, D. Jako jedna z mála firem nabízí kurzy hospodárné jízdy, jejíž aplikace Vám může ušetřit až desítky tisíc ročně.

http://www.autoskola-ostrava.cz/

 

COVITAR s.r.o.

Společnost COVITAR s.r.o. je mladou progresivní firmou zabývající se dovozem potravinářského zboží ze zahraničí. Zaměřují se především na dovoz ovoce, zeleniny, ovocných past a prášků. Majoritní část dovozu tvoří polotovary z ovoce a zeleniny v různých formách, které poté dále slouží k výrobě zdravých potravin. Firma se specializuje především na dovoz z francouzky mluvících zemí, severní Afriky, Turecka a Íránu. Dovážené zboží poté dále distribuuje významným potravinářským společnostem. V současnosti plánuje rozjetí vlastní výroby a své značky zdravých potravin.

http://www.covitar.cz/

 

MATTES plus s.r.o.

Podnikatelská historie společnosti MATTES plus s.r.o. sahá až do roku 1999. Již ve svých počátcích se zaměřila na kompletní rekonstrukce interiérů v bytech i domech. Za dobu svého působení si vybudovala silnou regionální značku, která je zárukou spolehlivosti a kvality. Firma disponuje vlastní stolařskou dílnou, koupelnovým a kuchyňským studiem. Od svého vzniku vyrobila již více než tisíc kuchyňských linek, zrekonstruovala přes tisíc koupelen a bytových jader a kompletně zrekonstruovala stovky bytů a domů v Moravskoslezském kraji, kde firma převážně působí.

Společnost MATTES plus s.r.o. vám zajistí kompletní rekonstrukci interiéru na míru dle vašich potřeb. Všechny potřebné práce vykonávají školení odborníci firmy. Není tedy nutné zajišťovat další externí dodavatele. Firma zajistí bourací práce, přípravu staveniště, instalatérské práce, topenářské práce, elektrikářské práce, sádrokartonářské práce, zednické a obkladačské práce, malířské práce, podkládku různých typů podlahových krytin, renovaci parket, prodej a montáž interiérových dveří.

http://www.famattes.cz/

 

Kaktus reality s.r.o.

Kaktus reality, s. r. o. je realitní kancelář, která je zastoupena odborníky z praxe s letitými zkušenostmi z oboru. Zakladatelem je realitní makléř Kamil Kůs, který má na svém kontě mnoho úspěšně realizovaných projektů.

Kaktus reality nabízí celou řadu služeb, přes poradenství v oblasti prodeje a koupě nemovitostí, zajištění hypotečního úvěru, až po související právní servis. Společnost je zastoupena týmem realitních makléřů, právníků, finančních poradců a hypotečních specialistů, kteří zajišťují hladký průběh prodeje nebo koupě nemovitosti.

Na rozdíl od jiných konkurenčních firem Kaktus reality nabízí také nadstandardní služby jako například výměny bytů mezi dvěma majiteli, vyklízení nemovitosti před prodejem, homestaging (příprava nemovitosti pro atraktivní prezentaci před prodejem), profesionální nafocení nemovitosti pro účinnou inzerci, stěhování stavební úpravy a rekonstrukci zakoupené nemovitosti.

Hlavní prioritou realitní kanceláře je spokojenost zákazníků, proto je kladen důraz na špičkové provedení nabízených služeb.

http://www.kaktusreality.cz/

 

GASTRO CLASSIC s.r.o.

Společnost GASTRO CLASSIC s.r.o. vznikla 23. prosince 1991, přičemž historie Cafe Louvre se píše již od roku 1902. Vyhlášený podnik navštěvovali známé osobnosti, jako jsou Karel Čapek, Franz Kafka, nebo Albert Einstein.

Disponují rozsáhlými prostory, které bývají využívány k firemním i kulturním akcím jako jsou tiskové konference, vernisáže, svatby, výstavy nebo firemní večírky. Prostory nabízí kapacitu až 300 osob. K využití nabízí také nově zrekonstruované prostory Galerie Louvre s kapacitou až 200 osob.

V denní nabídce je káva vysoké kvality, výborné domácí moučníky, lehká zeleninová jídla ale i výběr z poctivé české kuchyně. Každé ráno mají k dispozici noviny a časopisy z domova i zahraničí. K zábavě zde slouží billiard, šachy, kostky a stolní hokej.

http://www.cafelouvre.cz/

 

DTO CZ, s.r.o.

Firma DTO CZ, s.r.o. se od roku 1993 zabývá přípravou a realizací vzdělávacích, poradenských a certifikačních aktivit, organizováním rekvalifikací, kurzů, seminářů a konferencí, poradenstvím v managementu. Realizují otevřené kurzy i kurzy na míru pro organizace. Účastníci mohou vykonat jak zkoušky profesních kvalifikací, tak certifikační zkoušky. Firma je držitelem řady akreditací, autorizací a pověření od MŠMT, MV, MPSV aj. Ročně připraví přes 270 vzdělávacích aktivit, kterých se účastní více než 7.000 lidí z celé ČR. Disponuje vybavenými učebnami pro 5 až 50 účastníků, konferenčními sály pro 100 a 300 osob a tréninkovými prostorami a místnostmi pro konzultace a koučink.

www.dtocz.cz

 

Cloverleaf spol. s r.o.

Cloverleaf spol. s r.o. je největší jazyková škola v ostravském regionu, která působí na trhu už od roku 1993. Poskytuje široký výběr kurzů a umožňuje co nejpřesnější zařazení dle aktuální úrovně studenta a výběr nejvhodnějšího dne dle jeho časových možností. Kurzy jsou vedeny kvalitními lektory včetně rodilých mluvčích, kteří procházejí přísným výběrovým řízení za účelem udržení vysokého standardu kvality výuky.

Učebny jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou, prostorovým zvukem a WIFI připojením na internet. Výuka probíhá nejen v Ostravě, ale také v Praze a Brně, ale bez problémů může proběhnout i v jiných městech. Studenti mohou navštěvovat jazykové kurzy obecné angličtiny nebo se připravovat na složení mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge (PET,FCE,CAE).

http://www.cloverleaf.cz/

 

KRMÍM KVALITNĚ s.r.o.

Společnost KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. se zabývá odborným poradenstvím ve výživě psů a koček. Dováží a dále distribuuje vysoce kvalitní krmiva z Ameriky a Evropy, doplňky stravy a chovatelské potřeby a poskytují kvalitní zákaznický servis. V jejich nabídce najdete ověřená krmiva, které splňují zásady zdravé výživy vašich čtyřnohých mazlíčků se 100% garancí spokojenosti. Cílem firmy jsou spokojení zákaznici, kterým záleží na zdraví a kondici svých čtyřnohých přátel a být firmou s nejsilnějším prozákaznickým přístupem na trhu krmiv a chovatelských potřeb v České republice.

http://www.krmimkvalitne.cz/

 

BigCars

Autobazar BigCars se zabývá prodejem ojetých užitkových vozidel a dodávek, valníků, sklápěčů, pick-upů, chladících a mrazících vozidel a v poslední době také vozidly nad 3,5 t. Podnikatelské začátky se datují k roku 2005, kdy začal působit ve Vratimově a od té doby je nabídka vozů postupně rozšiřována. V současnosti Autobazar nabízí více než 200 kvalitních dodávek, pick-upů a nákladních vozidel za férové ceny, které odrážejí skutečný stav vozu. Všechny dodávky procházejí důkladnou technickou kontrolou, která zaručuje velmi dobrý stav nabízených vozidel.

www.bigcars.cz

 

Brand gifts, a.s.

Akciová společnost Brand Gifts a.s. se zaměřuje na prodej luxusních a reprezentativních doplňků pro manažery od světových módních návrhářů jako je například Christian Lacroix, Cerruti, Charel nebo Ungaro. Můžete zde zakoupit luxusní dárky pro muže i ženy, které jsou zárukou vysoké kvality a výjimečného designu. V nabídce firmy jsou jak módní doplňky, tak psací potřeby, keramická i kuličková pera od předních světových výrobců, stejně jako drobné kožené výrobky, elegantní klíčenky, peněženky či konferenční desky. Cílem prodeje prémiových dárku je vyjádření důležitosti obdarovaného, vyvolat určitou škálu emocí, pomoci firmám upevnit, motivovat a stimulovat důležité vztahy.

http://www.brandgifts.cz/

 

Hruška, spol. s r.o.

Společnost H R U Š K A, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a v současnosti patří mezi jednoho z největších tuzemských maloobchodních řetězců. Provozuje 3 velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen, kde naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Maloobchodní prodejny nabízí zákazníkům především české značky nebo zboží od českých výrobců. Firma pro své zákazníky pořádá pravidelné letákové slevy a soutěže. Nabídka je rozšiřována každý týden o nové akční zboží nejenom potravinářského charakteru. V sortimentu nalezneme rovněž sezónní dekorativní předměty, oblečení, hračky či kuchyňské potřeby.

http://www.mohruska.cz/

 

Sportovní a rekreačí zařízení města Ostravy, s.r.o

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. (SAREZA) je společností, která se snaží ve městě Ostrava zpestřit veřejnosti volný čas různorodými sportovními a rekreačními aktivitami. Zakladatelem a výhradním vlastníkem je město Ostrava. Firma své aktivity provozuje již od roku 1997, tudíž má již skoro dvacetiletou tradici. Za tuto dobu občanům nabídla možnost využívat zimní stadion, letní koupaliště, krytý bazén, lázně, sportovní areály, ozdravné centrum a mnoho dalších. Kromě nabízených služeb se firma podílí na realizaci různých sportovních a kulturních událostí - zmínit můžeme například projekt Vánoční kluziště!!!, který se od svého spuštění v roce 2011 těší velké popularitě.

http://www.sareza.cz/

 

KaP system, s.r.o.

Společnost KaP system, s.r.o. vznikla na půdorysu dvou subjektů zabývajících se dvěma různými oblastmi, které se staly základem nabízených činností. Sloučení umožňuje firmě nabízet komplexní a rozšířený servis ve dvou divizích. Jedná se o stavby a elektro. V první oblasti se zaměřuje na provádění staveb se zvláštním důrazem na výrobu a dodávku střešních světlíků a dalších výrobků z polykarbonátu, včetně samotného prodeje tohoto materiálu, rekonstrukce starých a výrobu nových střech, ať už se jedná o průmyslové, bytové či rodinné stavby. Dále se zaměřuje na prodej, dodávku a montáž ventilačních turbín včetně návrhu, dodávky a montáže provětrání hal.

Druhým pilířem firmy jsou komplexní elektro služby, tedy rozvody slabo i silnoproudu. Dodávky a montáže kamerových a zabezpečovacích systémů, protipožárních systémů, CCTV atd. Opět v širší škále různých objektů. KaP system, s.r.o. je jednoduše moderní prozákaznická společnost, která si zakládá na dlouhodobých kontaktech s klienty a stabilním umístěním na trhu.

http://www.kapsystem.cz/

 

MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Jsme univerzální bankou, která disponuje třetí největší sítí více než 252 poboček a více než 680 bankomatů. MONETA Money Bank patří mezi přední partnery českých podnikatelů. Malé a střední firmy si mohou vybrat mezi širokou paletou produktů včetně běžných a spořicích účtů, provozních a investičních úvěrů, součástí nabídky jsou také zvýhodněné služby pro některé profesní skupiny včetně advokátů, notářů či zdravotníků.

Mezi nejúspěšnější produkty MONETA Money Bank v oblasti firemního bankovnictví patří investiční úvěr EU Investice, který malým a středním firmám usnadňuje získání prostředků k dalšímu rozvoji. Díky záruce Evropského investičního fondu jsou požadavky na zajištění takového úvěru výrazně nižší a jeho vyřízení rychlejší.

MONETA Money Bank nabízí klientům také expertní poradenství a pomoc při přípravě projektů a žádostí o evropské či státní dotace. Její klienti patří díky této podpoře tradičně mezi nejúspěšnější žadatele o podporu. MONETA Money Bank své služby a produkty pro podnikatele zaměřuje mimo jiné na nemovitostní financování, zdravotnictví a lehký průmysl. Více informací o produktech MONETA Money Bank najedete na www.moneta.cz/lide

https://www.moneta.cz/lide

 

Genesis Invest s.r.o.

Busyman.cz byl založen Filipem Majorem v roce 2010. Hlavním důvodem jeho vzniku byl omezený prostor pro efektivní spojení nositelů inovativních projektů s privátními investory. V únoru 2011 se projekt zařadil pod křídla nově vzniklé společnosti Genesis Invest s.r.o. V listopadu 2013 se stal partnerem portálu Jan Brody.

Dnes je Busyman.cz integrální databáze soukromých investorů a inovativních projektů. Svou činností spojuje perspektivní podnikatelské plány s investory a investicemi.

Základním stavebním kamenem podnikání je dobrá myšlenka. Aby však tato myšlenka byla úspěšná, potřebuje nejenom nositele, který umí myšlenku uchopit a realizovat, ale také dostatečně kvalitně rozvést na papír a vytvořit k ní propracovaný podnikatelský plán. Investoři vyžadují profesionální jednání a perfektní připravenost je hlavním klíčem k úspěchu. Nejenom že Vám pomůžeme zpracovat kvalitní podnikatelský plán, připravit se na jednání s investory, ale posadíme Vás s potenciálními investory a obchodními partnery k jednomu stolu u nás na "základně".

http://busyman.cz/

 

SOLARIS CZECH spol. s r.o.

Solaris Bus & Coach S.A. je polskou rodinnou firmou, kterou založili a vlastní Solange a Krzysztof Olszewští. Firma funguje od roku 1994 a má dlouholetou tradici ve výrobě městských, meziměstských a speciálních autobusů a také nízkopodlažních trolejbusů a tramvají. Ve svém oboru patří k předním evropských výrobcům, což dokládá i tržní podíl firmy v Polsku a Německu, kde patří k jedněm z nejvýznamnějších dodavatelů městských autobusů. Ve čtyřech výrobních závodech na území Polské republiky zaměstnává více než 2 000 osob a v zahraničních pobočkách dalších 300. Od zahájení výroby v roce 1996 bylo expedováno do 30 zemí světa již téměř 11 000 vozidel. Do České republiky firma expandovala v roce 2002, kde vytvořila po Německu svou druhou zahraniční pobočku. V roce 2013 firma Solaris dokonce překonala svůj dosavadní rekord v prodeji vozidel a po jedenácté za sebou udržela pozici lídra na polském trhu městských autobusů. Podobný úspěch firma zaznamenala i na zahraničních trzích, kde byl tento rok rovněž rekordní.

www.solarisbus.cz

 

CVG METAL s.r.o.

Představujeme Vám společnost CVG METAL s.r.o., která nabízí velmi širokou škálu kvalitních služeb. Zaměřuje se především na strojírenskou výrobu, dodávky hutního materiálu a obchodní činnost. Mají dlouholeté zkušenosti s technickou a materiálovou kontrolou výrobků včetně protokolů, výrobou svařenců a dílů pro zemědělskou techniku, stavební techniku, vibrační a střásací stroje a také s výrobou ocelových konstrukcí. Od roku 2009 navíc funguje jako obchodní zástupce firmy ENTEX TECHNOLOGY, s.r.o.

http://cvgmetal.webnode.cz/

 

Woodman production a.s.

Společnost Woodman production a.s. je již několik let neodmyslitelně spjata s Ostravou a rock & rollovým zpěvákem Marcelem “Woodmanem“ Lesníkem. Počátky společnosti se datují již od března roku 1998. Společnost provozuje čtyři restaurační a pohostinská zařízení, jde o Rock & Roll Garage Restaurant & music club, Rock&Roll Garage centrum dále Restauraci pod věží a BaníčekPub, také nahrávací studio Woodman Studio.

Pokud byste se rádi pobavili a dobře najedli v prostředí 60. let, kdy se v garážích po celém světě nejen opravovala auta, ale vznikala zde také rocková hudba, navštivte Rock and Roll Garage Restaurant & music club. Najdete zde jak restauraci, tak motobar, venkovní terasu s grilem a udírnou, dětské hřiště, pivovar Garage, sál se zázemím pro akce a již zmíněné nahrávací Woodman studio. Sál a salónky pojmou na společenské akce až 700 hostů.

V Restauraci pod Věží Vás překvapí interiér prvorepublikového podniku. Gastronomie je založená na regionálních dodavatelích surovin a know how kuchaře Dalibora Navrátila. Můžete zde ochutnat sedm druhů točeného piva z produkce pivovaru Garage v Ostravě. Tento prostor pojme i se sálem Divadélka pod věží do 350 osob.

Baníček - restaurant & football pub je pak restaurací fanoušků ostravského fotbalu, který je otevřen během zápasů Baníku Ostrava. Setkáte se zde s fotbalovým interiérem, který je vyzdoben spoustou předmětů, relikvií a fotografií z devadesátileté historie FC Baník Ostrava.

Akciová společnost se zabývá produkcí a pořádáním koncertů, firemních i soukromých akcí na klíč, včetně dodání aparatury zvukové i světelné, produkcí skupin na různé eventy. Nedílnou součástí jsou i rozsáhlé služby v oblasti cateringu.

www.garageclub.cz

 

Aqua solutions s.r.o.

Jak všichni víme, voda je nezbytnou součástí našeho života. Ale v dnešní době sladké vody neustále ubývá a je ošetřována chemicky a její kvalita se zhoršuje díky rozrůstajícímu průmyslu a chemizacemi v zemědělství. Aqua solutions s.r.o. tento problém řeší instalacemi vodních filtrů v domácnostech ale i ve firmách, velkých provozech, obcích a pěstitelských pálenicích. Používají a doporučují výrobky americké firmy Aquafiltr, která je nejstarším a největším výrobcem těchto filtrů a celých filtračních systémů.

Určení typu filtrace záleží na klientových specifických požadavcích, tedy na tom zda potřebuje technickou filtraci nebo filtraci pro pitný režim. Nadále je důležité zdroj této vody – tedy její kvalita. To se zajistí rozborem vody. Poté Vám Aqua solutions nabídne nejlepší řešení pro Vaše potřeby a jeho pravidelné servisování a dokoupení příslušenství.

Pokud Vás tato problematika oslovila a přáli byste si zdravější vodu doma, v kanceláři nebo celé Vaší firmě, doporučuji se obrátit na Aqua solutions, kteří Vám jistě zhodnotí Vaši situaci a poradí Vám. Více technických informací, detailů a také e-shop najdete na jejich webových stránkách.

www.aquasolutions.cz

 

SeePoint

Společnost SeePOINT družstvo byla založena v roce 2008. Jsme výrobci reklamních nosičů. Naše PROMO LAVIČKY, PROMO HORIZONTY, PROMO VĚŽE, PROMO KOSTKY, PROMO AČKA a další, pronajímáme svým klientům, kteří chtějí být skutečně vidět 24 hodin 7 dní v týdnu, a tak jim pomáháme být o krok napřed oproti konkurenci.

Rádi se postaráme i o Vás

http://www.seepoint.cz

 

Stavby Complet s.r.o.

Společnost Stavby Complet s.r.o., jak z názvu vypovídá, je stavební společnost s vlastní výrobou, která byla založena v roce 1998. Provádějí stavby pro soukromé, státní, tuzemské i zahraniční investory v celé ČR. Tato firma je rozdělena do dvou sesterských firem, a to Stavby Complet s.r.o. a Stavby Complet Mohelnice s.r.o. Ostravská firma má pobočku v Třinci a mohelnická v Třeštině. Stavby Complet s.r.o. je specialistou na komíny všech velikostí, materiálů a druhů paliv. Mohou to být tedy jak průmyslové, tak komíny v rodinných domech, bytech a chatách, včetně servisu a služeb. Služby, jako jsou vložkování komínů a jejich frézování, sanace a opravy, nové vyzdívky a komínové lávky. Také prodej a montáž krbových kamen není pro tuto společnost cizí. Veškerý materiál, který k těmto službám používají, je certifikovaný EU a disponují veškerou potřebnou mechanizací, stroji a technologiemi na vysoké úrovni. Jejich zaměstnanci jsou pravidelně a povinně školeni, čímž zajišťují naprostou odbornost a spolehlivost dané zakázky. V roce 2006 se Stavby Complet s.r.o. Ostrava rozšířila o kompletní stavební činnost se specializací na komíny a jejich příbuzné obory. To vedlo k rozdělení do čtyř divizí, které zajišťují odbornost této firmy v oblasti kominictví. Většinu zakázek realizují samostatně, kde kompletní dokončení zakázky, bez přerušení v daném termínu, úklid a dodržení daných předpisů jsou samozřejmostí této firmy.

www.scomplet.cz

 

Veterinární nemocnice MVDr. R. Hynara

Tato firma byla založena roku 1990 MVDr. R. Hynarem a MVDr. R. Hlavovou jako veterinární ordinace, ošetřující malé, velké, exotické zvířectvo, ale i skot. Postupně se začala více rozšiřovat a vybavovat nejrůznějšími moderními přístroji a i lékaři se specializací právě v tomto oboru. Sám MVDr. R. Hynar je soudním znalcem v oboru veterinářství a specialistou na drobná a exotická zvířata, dále se neustále vzdělává v oborech chirurgie, ortopedie a laparoskopických operací. Nakonec v roce 2008 otevřel novou, špičkově vybavenou veterinární nemocnici, která je situována v Opavě. Provádějí složité výkony typu operací kolen, osteosyntézy, hrudní a břišní chirurgii a málo známou operaci páteře. Disponují také mobilním, digitálním RTG, flexibilním endoskopem a sonografem, které využívají v terénu a jako jediní v Moravskoslezském kraji provozují veterinární sanitu a mají pohotovostní službu 24 hodin denně. Nabízejí opravdu komplexní služby, od pouhé veterinární poradny a pravidelného očkování zvířete, přes složité operace či zákroky s možností hospitalizace pacientů, až po alternativní léčbu. Lékárna, salon a prodejna krmiv je také na místě. Majitelé mazlíčků si jistě v této nemocnici mohou oddychnout, jelikož se o ně postarají opravdoví profesionálové z oboru veterinární medicíny. Kvalitní fotografie a příběhy z praxe si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách.

http://www.veterinarninemocnice.cz/

 

P&H Úklidy

Tato firma vstoupila na trh v roce 2010 a založila ji p. Hanzelová. Jejím cílem od počátku bylo založit takovou firmu, která nabízí profesionální úklidové služby jak pro firmy tak domácnosti. A to se povedlo, firma dnes nabízí velmi komplexní služby. Specializují se na úklid kanceláří a nebytových prostor, zdravotnických zařízení, družstev atp. Garantují Vám vysoce kvalitní úklid dle Vašich požadavků a nároků s použitím kvalitních přístrojů značek Rainbow, Karcher a Laura Star. Spolu s nimi používají jen kvalitní a zároveň ekologické a šetrné prostředky.
Všichni jejich zaměstnanci jsou řádně proškoleni a dodržují tzv. ´morální kodex´, který zaručuje klientům maximální spolehlivost a diskrétnost při svěření jakýchkoliv prostor do jejich rukou. Přizpůsobí se vysokým nárokům klienta bez rozdílu věku, národnosti a jejich zvyků. Dále nabízejí služby jednorázových úklidů např. po rekonstrukci, úklidu sklepních prostor, kominických služeb a tzv. hodinového manžela. Uklidí Vám i ve Vašich domech či bytech, pomohou seniorům nejen s úklidem, nevadí jim děti ani domácí zvířecto. Starosti s úklidem jistě můžete přenechat této firmě, která sídlí v Ostravě. Ceník a další informace naleznete na jejich webových stránkách.

www.phuklidy.cz

 

Radio United Services s.r.o.

Představujeme Vám společnost Radio United Services s.r.o., která kombinuje silné a tradiční rozhlasové značky Kiss, Country radio, rádio Beat a Rádio 1, doplněné rádii Signál a Spin. Stanice tvoří formátově komplementární celoplošnou rozhlasovou síť oslovující všechny segmenty populace. Týdenní Reach celé rozhlasové sítě dosahuje 1.907 tis. posluchačů. Představuje tak zásah 22 % populace ČR ve věku 12-79 let! Stanice mají silnou skupinu posluchačů také online vysílání. Podle oficiálního zdroje Radio Projekt je to téměř půl milionu posluchačů. Radio United velmi efektivně kombinuje zavedené a oblíbené rozhlasové značky. V nabídce rozhlasových produktů nově vyplňuje mezeru v nabídce.

www.radiounited.cz