Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Pozvánka na tradiční badmintonový turnaj

Pozvánka na tradiční badmintonový turnaj

17.03.2015 - Pojďme společně trochu zasportovat. Vhodně sestavíme týmy, aby jsme měli především radost ze hry, takže si dobře zahrají lepší hráči, stejně jako ti nadšení a zapálení, kteří míček sem tam netrefí. Občersvení zajištěno. Pozvánka platí pro dvě osoby (Možnost zúčastnění se více osob za člena klubu na základě zaplacení 500Kč/osoba startovné). Účast je pro členy Czech Cool Trade Clubu zdarma, pro... přečíst celé..

Čaj o páté v Café Louvre

Čaj o páté v Café Louvre

13.03.2015 - Dne 11. 3. se uskutečnilo další obchodní setkání členů Czech Cool Trade Clubu ve stylu "Čaje o páté". Tentokrát se akce konala v Praze, konkrétně v krásných prostorách galerie kavárny Café Louvre. Samotná událost začala kolem čtvrté hodiny odpoledne malou přednáškou o tradici a původu čaje o páté. Poté již následovalo úvodní slovo oblastní ředitelky Zuzany Konůpkové, která přivítala... přečíst celé..

Ohlasy na únorový Čaj o páté

Ohlasy na únorový Čaj o páté

09.03.2015 - Dne 25. 2. 2015 se uskutečnilo další obchodní setkání členů Czech Cool Trade Clubu, které tentokrát probíhalo formou "Čaje o páté". Přinášíme Vám několik ohlasů na tuto akcí. "Musím říci, že mám za sebou opravdu spoustu networkingových akcí, ale Vaše mi přišla nejlepší. Velmi elegantně a nenuceně vedeno, žádný spěch a příjemné otázky, kterými šlo podpořit know-how firmy." Jiří Kratochvíl,... přečíst celé..

Únorový čaj o páté

Únorový čaj o páté

27.02.2015 - Dne 25. 2. se uskutečnilo další obchodní setkání členů Czech Cool Trade Clubu. Únorová akce probíhala formou "Čaje o páté". Účastníci si tak mohli pochutnat nejen na anglickém čaji či londýnských sušenkách. Program začínal kolem čtvrté hodiny odpolední a náplní byl již klasický networking. Každý z přítomných tak představil svou společnost a poskytované produkty či služby. Již v průběhu setkání... přečíst celé..

První ročník Czech Cool Trade Fora úspěšně za námi

První ročník Czech Cool Trade Fora úspěšně za námi

09.02.2015 - V úterý 3. února se uskutečnil první ročník Czech Cool Trade Fora v partnerství Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava a společnosti Czech Cool Trade. Prostřednictvím diskusních panelů bylo řešeno téma Podnikatelské prostředí v České republice. Během polodenního řízeného programu se k tématu postupně vyjadřovali zástupci podnikatelského, akademického a politického prostředí a také zástupci státní... přečíst celé..

Czech Cool Trade Forum 2015 se blíží!

Czech Cool Trade Forum 2015 se blíží!

29.01.2015 - V Ostravě proběhne otevřená diskuze k podnikatelskému prostředí České republiky Koho zajímá české podnikatelské klima, měl by se zúčastnit Czech Cool Trade Fora 2015. Cílem fora bude vytyčení problémů současného podnikatelského prostředí. Účastnící vyjádří názory na problematiku a budou navrhovat vhodná řešení. Czech Cool Trade Forum 2015 proběhne v úterý 3. února v prostorách Ekonomické... přečíst celé..

Czech Cool Trade Forum 2015

Czech Cool Trade Forum 2015

26.01.2015 - Rádi bychom Vás informovali a zároveň pozvali na historicky první Czech Cool Trade Forum 2015, které se koná dne 3. 2. 2015 na půdě Ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě (Havlíčkovo nábřeží 38, Ostrava). Obsahem tohoto diskusního fóra je výměna názorů a řešení na téma Podnikatelského prostředí v České republice, prostřednictvím diskusních panelů mezi významnými zástupci podnikatelského,... přečíst celé..

Informace ohledně Czech Cool Trade Clubu v roce 2015

Informace ohledně Czech Cool Trade Clubu v roce 2015

13.01.2015 - 1. Ohlédnutí za rokem 2014 Rok 2014 byl pro společnost Czech Cool Trade ve znamení dalšího růstu. Od roku 2013 jsme již našim klientům získali přes 149 mil korun z Evropských fondů. Úspěšně jsme také rozšiřovaly řady Czech Cool Trade Clubu o další zajímavé členy, uskutečnilo se množství formálních i méně formálních networkingových setkání v rámci podnikatelského klubu a také řada... přečíst celé..

Reference ze setkání členů klubu v Praze

Reference ze setkání členů klubu v Praze

19.11.2014 - "Akce se mi líbila, bylo to fajn setkání se zajímavými lidmi. Připomínky ani nemám, líbí se mi, že akce byla na úrovni, oproti podobným, jako třeba B4B atd., kdy jsou akce od 7:30, lidí na sebe koukají jak vyorané myši. Ještě jednou díky a pokud to bude možné, rád se zúčastním podobného setkání i v budoucnu." Mgr. Daniel Macek, advokátní kancelář Macek Legal "S akcí jsem byl... přečíst celé..

Historicky první setkání členů klubu v Praze

Historicky první setkání členů klubu v Praze

14.11.2014 - Podzimní setkání členů se konalo historicky poprvé v Praze, konkrétně v nádherných prostorách secesní kavárny v Obecním domě, která se nachází v samotném centru hlavního města. Akce proběhla ve středu 12. listopadu a náplní byl již tradiční networking spočívající v představení jednotlivých společností přítomnými členy klubu. Setkání se účastnily i pražské... přečíst celé..