Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Obchodní oběd klubu v Praze

Obchodní oběd klubu v Praze

23.09.2015 - V září se u příležitosti obchodního obědu uskutečnilo další setkání členů podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club v Praze. Setkání se konalo v krásných prostorách Balu restaurace s nádherným výhledem na Prahu. Na úvod proběhl přínosný networking spojený jak s představením členů a jejich činností, tak s hledáním možností spolupráce a vzájemné pomoci. Obchodního obědu se zúčastnili zástupci... přečíst celé..

Workshop na téma: Dopad znečištění na každého z nás

Workshop na téma: Dopad znečištění na každého z nás

22.09.2015 - Společnost Czech Cool Trade Vás zve na další unikátní workshop na téma: "Dopad znečištění na každého z nás a co mohu konkrétně pro sebe a své děti udělat." Místo konání: Czech Cool Trade s.r.o. pobočka Ostrava - Bílovecká 44. Čas konání: 30. 9. 2015, od 15:00 do 17:00. Cena: Poplatek za účast a občerstvení 100,- Kč. Členové Czech Cool Trade Club a jejich hosté... přečíst celé..

Ohlasy na Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade Club

Ohlasy na Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade Club

03.07.2015 - Nejen prací živ je člověk. Proto jsme se rozhodli pro Vás, členy Czech Cool Trade Clubu, uspořádat první Golfový turnaj. Většina účastníků s tímto sportem dosud neměla žádnou zkušenost, stejně jako my, pořádající, proto jsme se lehce obávali, jestli se akce vydaří. Potkali jsme se při pátečním odpoledni, 26. 6. 2015, v golfovém areálu na Ostravici za dohledu Beskydských hor, kam jsme... přečíst celé..

Nadcházející měsíce jsou ve znamení Czech Cool Trade Club akcí!

Nadcházející měsíce jsou ve znamení Czech Cool Trade Club akcí!

02.07.2015 - Představujeme Vám harmonogram akcí klubu, na které se můžete v nadcházejících měsících a začátkem roku 2016 těšit. Srpen 2015 Beach volejbal akademie Ostrava Září 2015 Tenisový turnaj o pohár Czech Cool Trade v Ostravě Obchodní oběd v Praze Workshop člena klubu Ostrava Říjen 2015 Obchodní oběd v Ostravě Workshop člena klubu Praha Listopad 2015 Obchodní snídaně Praha, Ostrava ... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Ostravě

Obchodní snídaně v Ostravě

15.06.2015 - Ve dnech 3. a 4. června 2015 se v našem sídle uskutečnily již tradiční obchodní snídaně, kde se mohli setkat členové Czech Cool Trade Club. Snídani bylo navíc nutno rozdělit do několika dnů, protože se náš klub stále rozrůstá. Při této příležitosti si mohli hosté opět vyměňovat své obchodní zkušenosti, vzájemně si doporučit kontakty, dát dobře mířené rady nebo se domluvit na vlastní... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Praze

Obchodní snídaně v Praze

15.05.2015 - Dne 12. května proběhla v Praze další již tradiční obchodní snídaně členů Czech Cool Trade Clubu. Setkání tentokrát proběhlo v moderních prostorách Siddaharta Café – Buddha baru. Samotná událost probíhala jako obvykle v uvolněné a přátelské atmosféře. Během akce mohli účastníci představit své společnosti a navázat obchodní kontakty s ostatními. text V rámci akce si... přečíst celé..

Pozvánka na obchodní snídani

Pozvánka na obchodní snídani

14.04.2015 - Rádi bychom Vás pozvali na další tradiční akci Czech Cool Trade Clubu a to na: Obchodní snídani v Praze. Kdy: 12. května 2015 od 7:30 hod. (do 9:00 hod). Kde: Siddharta Café – Buddha Bar, Jakubská 649/8, Praha – Staré Město. Těšit se můžete na přínosný networking, možnost představení Vaší společnosti a kvalitní občerstvení V případě zájmu zúčastnit se této akce, kontaktujte Zuzanu... přečíst celé..

Workshop na téma Sociální sítě

Workshop na téma Sociální sítě

13.04.2015 - Nabitý plán akcí pro členy Czech Cool Trade Clubu pokračoval, po badmintonovém turnaji, workshopem na téma Sociální sítě. V rámci tohoto školení, které zajišťoval pan Jiří Kratochvíl ze společnosti DVA MLUVČÍ, s.r.o., byly ukázány základní a v České republice nejpoužívanější sociální sítě jako jsou LinkedIn, Facebook, Twitter nebo Instagram. Účastníci se tak během kurzu dozvěděli, jaké... přečíst celé..

Druhý ročník Badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade

Druhý ročník Badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade

01.04.2015 - Dne 29. 3. se ve sportovním centrum Fajne uskutečnil v pořadí již druhý ročník badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade. Tentokrát se zúčastnilo celkem 16 hráčů, ze kterých bylo vylosováno 8 náhodných dvojic. Na každou dvojici pak čekalo celkem 7 zápasů na dva vítězné sety. Jelikož se bodování odvíjelo nejen podle vyhraných setů, ale také dle získaných her, byl každý míček... přečíst celé..

WORKSHOP: Firma a sociální sítě

WORKSHOP: Firma a sociální sítě

19.03.2015 - Tímto bychom Vás rádi pozvali na workshop na téma: Firma a sociální sítě. Dvouhodinový seminář začneme úvodem do sociálních sítí, jaké jsou, jaké mají zaměření, cílovou skupinu a jaké kanály zvolit právě pro Vaši firmu. Řekneme si, kdo by měl u Vás ve firmě sociální sítě spravovat. Povíme si také něco o tom, že sociální sítě jsou spíše customer service a nebo jak lze sociální sítě měřit, jak... přečíst celé..