Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Třetí ročník Badmintonového turnaje Czech Cool Trade Club

Třetí ročník Badmintonového turnaje Czech Cool Trade Club

03.05.2016 - V sobotu 30.3. se ve sportovním centru Fajne uskutečnil v pořadí již třetí ročník badmintonového turaje pořádaný Czech Cool Trade Club. Turnaje se zúčastnilo celkem 13 jednotlivců, kteří mezi sebou bojovali nejenom o věcné ceny, ale také o čestné zařazení mezi výherce předešlých turnajů, jejichž jména jsou zvěčněna na putovním poháru Czech Cool Trade Cup! Turnaj se hrál mezinárodně uznávaným... přečíst celé..

Obchodní setkání u Čaje o páté v Ostravě

Obchodní setkání u Čaje o páté v Ostravě

01.04.2016 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade se mohli zúčastnit dalšího obchodního setkání, tentokrát při příležitosti odpoledního Čaje o páté. Vzhledem k tomu, že se náš klub neustále rozrůstá, rozhodli jsme se uspořádat setkání ve dvou dnech. Naše setkání tak bylo uskutečněno v pondělí 21.3 a v úterý 22.3 na Ostravské pobočce Czech Cool Trade. Na programu setkání byl přínosný... přečíst celé..

Obchodní setkání u Čaje o páté v Praze

Obchodní setkání u Čaje o páté v Praze

04.03.2016 - Dne 22. 2. 2016 se v Praze uskutečnilo naše již tradiční odpolední obchodní setkání u Čaje o páté. Na základě předchozích zkušeností a pozitivního ohlasu našich členů klubu jsme se rozhodli setkání uskutečnit opět v luxusním prostředí pražské kavárny Louvre. Během představování společností si účastníci mohli vychutnávat vynikající černý sypaný čaj, anglické sušenky a jiné sladké i slané... přečíst celé..

COOL PLES

COOL PLES

02.02.2016 - V pátek 29. 1. 2016 se v Rock and Roll Music clubu Garage konal historicky první COOL PLES. K tanci a poslechu hrála výborná kapela Kvatro, která návštěvníky plesu roztancovala hned po zahájení plesu. Pro držitele V.I.P. vstupenek byl připraven bohatý raut, který měli hosté volně k dispozici po celý večer v patře nad hlavním sálem. Raut obsahoval hlavní jídlo v různých variantách, ovoce,... přečíst celé..

Vánoční večírek podnikatelského klubu

Vánoční večírek podnikatelského klubu

17.12.2015 - Rok 2015 byl ukončen vánočním večírkem Czech Cool Trade Clubu, který se konal dne 16. 12. 2015 a zúčastnili se ho členové podnikatelského klubu. Akce se konala ve známém prostředí v Motobaru Garage clubu v Ostravě Martinově. Večer se nesl v pohodovém, neformálním stylu. Cílem večírku bylo oslavit konec roku 2015 a naladit se na vánoční atmosféru. Hosté se začali scházet kolem... přečíst celé..

Pozvánka na COOL PLES

Pozvánka na COOL PLES

15.12.2015 - Srdečně Vás zveme na historicky první COOL PLES, který se uskuteční v prostorách Rock and Roll Music klubu Garage na adrese Martinovská 3262/50, dne 29. 1. 2016 ve 20:00 hodin. Těšit se můžete na pestrý program v podání taneční profi show Filipa Karáska & Terezy Florové, Železného Zekona a DJ - R. Petříka. K poslechu a tanci hraje skvělá kapela Kvarto a pro účastníky... přečíst celé..

Anglická snídaně v Ostravě

Anglická snídaně v Ostravě

02.12.2015 - Vynikající anglická snídaně se podávala ve dnech 25. a 26. listopadu v klubové místnosti Czech Cool Trade Clubu v Ostravě. Jak už je tradicí, této akce se účastnilo velké množství členů Clubu a také hostů. Po chutné snídani v anglickém stylu, která byla připravována přímo na místě, následovalo úvodní slovo jednatele hostitelské společnosti Czech Cool Trade Martina Kovalského a poté už vystoupili... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Praze

Obchodní snídaně v Praze

24.11.2015 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade opět měli příležitost společně posnídat, tentokrát v Praze. Obchodní snídaně probíhala dne 12. listopadu 2015 ve stylové restauraci Cohiba Atmosphere nedaleko Karlova mostu, která nabízí nejen luxusní prostřední, ale i vynikající jídlo. Během snídaně měl každý z účastníků prostor pro prezentaci sebe a vlastních činností a zbytek hostů tak... přečíst celé..

Obchodní obědy podnikatelského klubu v Ostravě

Obchodní obědy podnikatelského klubu v Ostravě

04.11.2015 - Ve dnech 26. a 27. října 2015 se uskutečnil tradiční oběd členů Czech Cool Trade Clubu. Tentokrát se obědvalo v příjemném prostředí Motobaru, který je součástí Clubu Garage v Ostravě-Martinově. Po krátkém úvodním přivítání pana jednatele, nastínění plánovaných dotačních možností a informacích o činnosti Clubu probíhalo představování jednotlivých členů a prezentace jejich činností. Jak mnozí... přečíst celé..

Druhý ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club

Druhý ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club

06.10.2015 - V pátek 18. září se uskutečnil v pořadí již druhý ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club. O pohár bojovalo celkem 6 týmů, které byly vybrány na základě náhodného losu z řad účastníků. Již po ukončení losu vzniklo několik favorizovaných týmů, které byly horkými adepty na výhru. Svou kvalitu tak i přes urputnost soupeřů potvrdil obhájce titulu Hynek Horák, jenž v tandemu s... přečíst celé..