Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Pozvánka na druhý ročník COOL PLESU

Pozvánka na druhý ročník COOL PLESU

13.12.2016 - Srdečně Vás zveme na druhý ročník COOL PLESU, který se uskuteční v prostorách Rock and Roll Music klubu Garage na adrese Martinovská 3262/50, dne 27. 1. 2017 od 20:00 hodin. Těšit se můžete na pestrý program v podání taneční profi show Filipa Karáska & Terezy Florové a DJ Rosti Petříka. K poslechu a tanci hraje Rock&Roll Band Marcela Woodmana a pro... přečíst celé..

Druhý ročník Czech Cool Trade Fóra 2016 úspěšně za námi

Druhý ročník Czech Cool Trade Fóra 2016 úspěšně za námi

25.11.2016 - „Náklady na pořízení pokladen a fungování systému EET mohou způsobit živnostníkům problémy,” zjistilo odborné fórum. V úterý 22. listopadu se v prostorách Vysoké školy obchodní v Praze konal druhý ročník diskusního fóra Czech Cool Trade Fórum 2016. Fórum se i tentokrát věnovalo aktuálním problémům, se kterými se jeho členové potýkají. Letos se neslo v duchu otázky,... přečíst celé..

Anglické snídaně v Ostravě

Anglické snídaně v Ostravě

21.11.2016 - Populární anglické snídaně se podávaly 14. a 15. 11. na ostravské pobočce Czech Cool Trade. Jak je již zvykem, snídaní se účastnilo množství členů a hostů. Po vydatné a chutné snídani připravené přímo na pobočce se hosté v krátkosti vzájemně představili. Poté měli k dispozici dostatek prostoru přiblížit ostatním účastníkům snídaně svou činnost a povědět o svých podnikatelských záměrech,... přečíst celé..

Pozvánka na Czech Cool Trade Fórum 2016

Pozvánka na Czech Cool Trade Fórum 2016

08.11.2016 - Rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník diskusní konference: Czech Cool Trade Fórum. Obsahem odborného fóra je výměna názorů a návrhů k řešení na téma Podnikatelské prostředí v České republice a diskusního panelu mezi významnými zástupci z podnikatelského, akademického a politického prostředí, popř. z oblasti státní správy. Svou účast v diskusním panelu potvrdili: Ministerstvo průmyslu a obchodu,... přečíst celé..

Obchodní oběd v Praze

Obchodní oběd v Praze

03.10.2016 - Září je vždy ve znamení obchodního obědu v Praze a ani tentokrát jsme neměnili. Po více než roce jsme se vrátili do úžasných prostor Siddharta Café v Jakubské ulici v Praze. Kromě výtečných pokrmů jsme si užili přínosný obchodní networking členů s představením jejich činností a potřeb vzájemné pomoci. Z členů klubu se stávají nejen obchodní partneři, ale často i přátelé, a proto se i toto setkání... přečíst celé..

Golfový turnaj Czech Cool Trade Clubu

Golfový turnaj Czech Cool Trade Clubu

22.09.2016 - Opět po roce jsme se sešli s Vámi, členy Czech Cool Trade Clubu, při přátelském golfovém zápolení naplánovaném na pátek, 16. 9. 2016. Oproti minulému roku jsme se přemístili o kousek blíže Ostravě, do Golf Resortu na Čeladné. Množství účastníků drželo golfovou hůl poprvé v životě, ale našli se mezi námi také zkušení golfisté. Po slavnostním zahájení se pět hráčů vydalo zdolávat nástrahy... přečíst celé..

Třetí ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

Třetí ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

28.06.2016 - V pátek 24. června se uskutečnil v pořadí již třetí ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club. O pohár bojovalo celkem 6 týmů, které byly vybrány na základě náhodného losu z řad účastníků. Tentokrát bylo složení týmu výkonnostně velmi vyrovnané, což se projevilo i na jednotlivých zápasech, kde se bojovalo o vítězství až do poslední chvíle. I přes tropická vedra, které celý... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Ostravě

Obchodní snídaně v Ostravě

20.06.2016 - Ve dnech 15. a 16. června 2016 se v prostorách naší pobočky uskutečnily již tradiční obchodní snídaně, kde se mohli setkat členové a kandidáti Czech Cool Trade Club. Populární snídaně bylo nutné pro velký zájem rozdělit do dvou dnů, a protože se náš klub neustále rozrůstá o nové členy, s trochou nadsázky předpokládáme, že brzy budou obchodní snídaně probíhat po celý týden. Při této... přečíst celé..

Business networking

Business networking

31.05.2016 - Ve čtvrtek 26. května 2016 se v prostorách naší společnosti uskutečnil workshop na téma Business Networking: Budování vztahů je hračka. Workshop vedla zkušená lektorka na volné noze Regina Bednaříková, která všem účastníkům představila interaktivní formou aktuální trendy v oblasti networkingu a komunikace. Účastníci se dozvěděli jak správně a efektivně budovat a udržovat vztahy se svými... přečíst celé..

Kurz: Business Networking - Budování vztahů je hračka!

Kurz: Business Networking - Budování vztahů je hračka!

04.05.2016 - Většina našich vztahů se tvoří zcela nahodile. Je však jen na nás jak bude vypadat naše síť vztahů s druhými lidmi. A mělli bychom začít tím, proč ji vlastně tvoříme! Spolu si na kurzu zmapujeme Vaši síť stávajících vazeb, řekneme si něco o motivace a přístupu k networkingu, naučíme se vyhledávat ty správné akce a osoby, navzájem se představíme v jedné minutě a uděláme si společně plán, jak... přečíst celé..