Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Motivační workshop Petera Urbance

Motivační workshop Petera Urbance

26.05.2017 - Vážené dámy a pánové, milí obchodní přátelé, srdečně vás zveme na motivační workshop pro majitele firem a výkonné manažery, který se uskuteční ve středu 28.června 2017 od 9:00 do 17:00. Místo konání: Czech Cool Trade Ostrava, Bílovecká 483/44, Svinov. Témata workshopu: Jak využít svůj vlastní potenciál a potenciál našich lidí na 100%. Proč lidé selhávají? Práce se změnou. Práce v zátěžové... přečíst celé..

Ohlédnutí za badmintonovým turnajem v Ostravě

Ohlédnutí za badmintonovým turnajem v Ostravě

12.05.2017 - Členové Czech Cool Trade Clubu se 28. dubna sešli k další z řady sportovních aktivit. Tentokrát se jednalo o oblíbený badmintonový turnaj, který se premiérově konal v prostorách Trojhalí Karolina. Vzhledem k velkému zájmu byl změněn režim turnaje a místo dvouher se hrály čtyřhry. Po úvodní registraci hráčů se rozlosovaly týmy a začalo se hrát. Ze základní části turnaje vzešly... přečíst celé..

Pozvánka na workshop: Poznejte sami sebe a posuňte svoje limity

Pozvánka na workshop: Poznejte sami sebe a posuňte svoje limity

05.05.2017 - Proč se workshopu zúčastnit? Přešlapujete na místě a pohybujete se v bludném kruhu věcí, které vás nebaví a nejsou vám vlastní? Jste zavaleni úkoly a věcmi, z nichž nemáte radost? Nezbývá vám čas a energie na rozvoj sama sebe? Co je cílem? Poznáte, jaké jsou vaše silné stránky. Uvědomíte si, proč je dobré zaměřit se na vaše silné stránky a ne na ty slabé. Uvědomíte si svůj potenciál... přečíst celé..

Pozvánka na workshop: Personální dotace pro podnikatele

Pozvánka na workshop: Personální dotace pro podnikatele

05.05.2017 - Srdečně Vás zveme na dotační workshop zaměřený na aktuální příležitosti v čerpání personálních dotací. V rámci workshopu se dozvíte užitečné informace o možnostech, které se podnikajícím subjektům naskýtají. Pokud hledáte nové zaměstnance nebo si chcete potenciální pracovníky nejprve vyzkoušet na stáži, workshop je to ideální pro Vás. Nenechte si ujít skvělou možnost získat informace o... přečíst celé..

Pozvánka na čtvrtý ročník badmintonového turnaje

Pozvánka na čtvrtý ročník badmintonového turnaje

07.03.2017 - Srdečně Vás zveme na již tradiční badmintonový turnaj v Ostravě, který se premiérově uskuteční v nově zrekonstruovaných prostorách Trojhalí Karolina. Každý zúčastněný si vylosuje svého parťáka, se kterým bude sdílet jeden tým - ve vítězství i prohře. Můžete se tedy klidně přihlásit samostatně, my Vám už někoho najdeme. Tento druh networkingových akcí je výbornou příležitostí jak poznat své... přečíst celé..

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

15.02.2017 - Ve spolupráci s firmou ComfoGate s.r.o. Vám přinášíme jedinečnou možnost se zúčastnit nultého ročníku Manažerské jachty v Chorvatsku. Prožijete týden na moři na lodi plný dobré nálady, přátelské atmosféry, adrenalinu a nevšedních zážitků. Účastí získáte navážete nová přátelství ve svém oboru i mimo něj dostanete odpovědi na otázky Workshopu “Týmové role a týmová spolupráce“ vyzkoušíte si... přečíst celé..

Dotační workshop pro podnikatele - AKTUALIZOVÁNO

Dotační workshop pro podnikatele - AKTUALIZOVÁNO

15.02.2017 - Aktualizace Pro velký zájem přidáváme druhý termín dotačního workshopu: čtvrtek 9. 3. 2017 od 9. hodin do 11. hodin. Cena i místo zůstává stejné. Srdečně Vás zveme na historicky první dotační workshop pro podnikatele. Na workshopu se dozvíte, jaké máte možnosti v čerpání národních a evropských dotacích. Tématicky bude workshop rozdělen do třech bloků: 1) Personální dotace 2) Dotace na... přečíst celé..

Pozvánka na obchodní čaj o páté v Praze

Pozvánka na obchodní čaj o páté v Praze

09.02.2017 - Zveme Vás na již tradiční obchodní setkání při příležitosti obchodního čaje o páté v Praze. Těšit se můžete na pravý anglický čaj a pochoutky s touto tradicí spojené a především na přínosný obchodní networking! Pokud hledáte nové obchodní partnery, inspiraci či jen se chcete dobře pobavit v příjemné společnosti, tak je tato akce právě pro Vás. Neformální formát obchodního setkání navozuje... přečíst celé..

Pozvánka na workshop: Mluv řečí svého kmene aneb tajemství komunikace jinak

Pozvánka na workshop: Mluv řečí svého kmene aneb tajemství komunikace jinak

09.02.2017 - Pomohlo by Vám v pracovním i osobním životě kdyby vše stačilo říct jen jednou, místo opakování dokola? kdybyste porozuměli, jak vnímání reality ovlivňuje naši komunikaci a dokázali toho vhodně využít? kdybyste získali jednoduché návody, jak si vzájemně rozumět? kdyby vás hovor s některými lidmi nabíjel, místo vysiloval? kdybyste zvládali emoce své i druhých? kdybyste dokázali eliminovat... přečíst celé..

Staň se úspěšným prodejcem – Workshop obchodních dovedností

Staň se úspěšným prodejcem – Workshop obchodních dovedností

20.12.2016 - Proč se workshopu zúčastnit? Workshop je určen obchodníkům, obchodním manažerům, živnostníkům a majitelům firem. Poznáte a vyzkoušíte si postup, který vede k úspěšnému prodeji. Prodej je proces, který má svá pravidla. Při dodržení správného postupu více zaujmete své zákazníky, a ti od vás budou více kupovat. Naučíte se, jak postupují nejlepší prodejci. Poznáte cestu, jak se zařadit mezi... přečíst celé..