Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade 2017

Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade 2017

04.10.2017 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade se v pátek 22. 9. 2017 sešli k tradičnímu a velmi oblíbenému golfovému turnaji. Místem zápolení se stejně jako v předešlém roce stal areál Prosper Golf Resort na Čeladné v malebném prostředí Beskyd. Z důvodu nepříznivého počasí se oproti plánu nakonec neuskutečnil turnaj na 18 jamek. Po slavnostním zahájení a přínosném... přečíst celé..

Pozvánka na třetí ročník Golfového turnaje o pohár Czech Cool Trade

Pozvánka na třetí ročník Golfového turnaje o pohár Czech Cool Trade

23.08.2017 - Srdečně Vás zveme na jednu z nejoblíbenějších sportovních událostí podnikatelského klubu Czech Cool Trade, která je po dlouhém roce čekání opět tady. Akce se uskuteční stejně jako minulý rok na Čeladné, v Prosper Golf Resort Čeladná. Událost je pojmuta jako rodinná, takže neváhejte vzít i své děti a drahé polovičky. Můžete také pozvat svého obchodního partnera. Pro hrající golfisty máme... přečíst celé..

Setkání s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Karlem Novotným

Setkání s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Karlem Novotným

28.07.2017 - V úterý 25. července proběhlo na naší ostravské pobočce setkání členů podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club s náměstkem ministra průmyslu a obchodu panem Karlem Novotným. Celá schůze proběhla ve velmi neformální, přátelské atmosféře a užitečné informace o podnikatelských příležitostech byly prokládány odlehčenými historkami. Na začátek celé dvouhodinovky si pan náměstek... přečíst celé..

Čtvrtý ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

Čtvrtý ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

21.06.2017 - V pátek, 9. června 2017, se konal v pořadí již čtvrtý ročník tenisového turnaje podnikatelského klubu Czech Cool Trade. O pohár bojovalo celkově 6 týmů, jejichž složení bylo určeno losem. Výkonností složení týmů bylo vyrovnané, tudíž naději na celkové vítězství si mohli dělat všichni zúčastnění. I přes slunečné počasí se zápasy hrály ve vysokém tempu a mnohokrát byly k vidění... přečíst celé..

Motivační workshop Petera Urbance

Motivační workshop Petera Urbance

26.05.2017 - Vážené dámy a pánové, milí obchodní přátelé, srdečně vás zveme na motivační workshop pro majitele firem a výkonné manažery, který se uskuteční ve středu 28.června 2017 od 9:00 do 17:00. Místo konání: Czech Cool Trade Ostrava, Bílovecká 483/44, Svinov. Témata workshopu: Jak využít svůj vlastní potenciál a potenciál našich lidí na 100%. Proč lidé selhávají? Práce se změnou. Práce v zátěžové... přečíst celé..

Ohlédnutí za badmintonovým turnajem v Ostravě

Ohlédnutí za badmintonovým turnajem v Ostravě

12.05.2017 - Členové Czech Cool Trade Clubu se 28. dubna sešli k další z řady sportovních aktivit. Tentokrát se jednalo o oblíbený badmintonový turnaj, který se premiérově konal v prostorách Trojhalí Karolina. Vzhledem k velkému zájmu byl změněn režim turnaje a místo dvouher se hrály čtyřhry. Po úvodní registraci hráčů se rozlosovaly týmy a začalo se hrát. Ze základní části turnaje vzešly... přečíst celé..

Pozvánka na workshop: Poznejte sami sebe a posuňte svoje limity

Pozvánka na workshop: Poznejte sami sebe a posuňte svoje limity

05.05.2017 - Proč se workshopu zúčastnit? Přešlapujete na místě a pohybujete se v bludném kruhu věcí, které vás nebaví a nejsou vám vlastní? Jste zavaleni úkoly a věcmi, z nichž nemáte radost? Nezbývá vám čas a energie na rozvoj sama sebe? Co je cílem? Poznáte, jaké jsou vaše silné stránky. Uvědomíte si, proč je dobré zaměřit se na vaše silné stránky a ne na ty slabé. Uvědomíte si svůj potenciál... přečíst celé..

Pozvánka na workshop: Personální dotace pro podnikatele

Pozvánka na workshop: Personální dotace pro podnikatele

05.05.2017 - Srdečně Vás zveme na dotační workshop zaměřený na aktuální příležitosti v čerpání personálních dotací. V rámci workshopu se dozvíte užitečné informace o možnostech, které se podnikajícím subjektům naskýtají. Pokud hledáte nové zaměstnance nebo si chcete potenciální pracovníky nejprve vyzkoušet na stáži, workshop je to ideální pro Vás. Nenechte si ujít skvělou možnost získat informace o... přečíst celé..

Pozvánka na čtvrtý ročník badmintonového turnaje

Pozvánka na čtvrtý ročník badmintonového turnaje

07.03.2017 - Srdečně Vás zveme na již tradiční badmintonový turnaj v Ostravě, který se premiérově uskuteční v nově zrekonstruovaných prostorách Trojhalí Karolina. Každý zúčastněný si vylosuje svého parťáka, se kterým bude sdílet jeden tým - ve vítězství i prohře. Můžete se tedy klidně přihlásit samostatně, my Vám už někoho najdeme. Tento druh networkingových akcí je výbornou příležitostí jak poznat své... přečíst celé..

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

15.02.2017 - Ve spolupráci s firmou ComfoGate s.r.o. Vám přinášíme jedinečnou možnost se zúčastnit nultého ročníku Manažerské jachty v Chorvatsku. Prožijete týden na moři na lodi plný dobré nálady, přátelské atmosféry, adrenalinu a nevšedních zážitků. Účastí získáte navážete nová přátelství ve svém oboru i mimo něj dostanete odpovědi na otázky Workshopu “Týmové role a týmová spolupráce“ vyzkoušíte si... přečíst celé..