Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Studujte MBA s námi

Studujte MBA s námi

07.01.2020 - Od 6. března 2020 bude probíhat další ročník studia MBA. V rámci dvousemestrálního studia se můžete věnovat svému vlastnímu projektu směřujícímu k růstu Vaší společnosti a získát cenné rady od zkušených lektorů i ostatních spolužáků k dosažení Vámi požadovaného výsledku. Výhody MBA studia s CCT: know-how od lektorů konzultace podnikatelské problematiky s kolegy z řad majitelů firem a vrcholového... přečíst celé..

MBA studium. Začínáme již v pátek

MBA studium. Začínáme již v pátek

04.03.2019 - Studujte s námi roční MBA studium v Ostravě!!! Začínáme již tento pátek 8.3.2019! Investujte do svého vzdělání a své budoucnosti. Rezervace: Pavel Dombek, telefon: + 420 734 447 265, email: dombek@cct.cz přečíst celé..

MBA studium s Czech Cool Trade

MBA studium s Czech Cool Trade

28.01.2019 - Na letošní rok jsme pro Vás připravili zajímavé novinky k podpoře rozvoje Vašeho podnikání. První z nich je na světě a jedná se o MBA studium! Zahajujeme již 22. 2. 2019 Co to konkrétně znamená? Na začátku výuky si student zvolí téma závěrečné práce, které ho bude provázet celým studiem, ve vztahu k jednotlivým předmětům. Jednotlivé seminární práce, které se pojí s bloky studia, tak student... přečíst celé..

Semináře osobního a obchodního rozvoje

Semináře osobního a obchodního rozvoje

13.08.2018 - Hledáte příležitost, jak zdokonalit sebe nebo svůj tým v osobním nebo obchodním rozvoji? Sestavte sobě a svým zaměstnancům školení dle vlastních potřeb a požadavků Přinášíme Vám exkluzivní semináře z oblasti osobního a obchodního rozvoje. Získáte přínosné informace, zažijete typové situace, vyzkoušíte si postupy a návody a budete schopni ovlivňovat svůj profesní i soukromý život. ... přečíst celé..

Firemní semináře v rámci Akademie osobního a obchodního rozvoje

Firemní semináře v rámci Akademie osobního a obchodního rozvoje

05.12.2017 - Pro rok 2018 pro Vás spouštíme novinku v rámci Akademie osobního a obchodního rozvoje. Nyní máte šanci rezervovat si vybraný seminář pouze pro svou společnost. Nabízené semináře lze uskutečnit dle Vašich přání, v domluvený termín a na základě firemních cenových balíčků. Pro více informací volejte na telefonní číslo + 420 605 776 722 nebo napište na kovalsky@cct.cz. Podívejte se na vše, co... přečíst celé..

Průběh semináře Staň se úspěšným obchodníkem

Průběh semináře Staň se úspěšným obchodníkem

24.10.2017 - Ve dnech 19. a 20. 9. se v prostorách ostravské pobočky Czech Cool Trade s.r.o. konal první seminář v rámci Akademie pro obchodníky. Tématem semináře bylo „Staň se úspěšným obchodníkem“. Před samotným zahájením semináře se účastníci sešli k networkingové snídani, která pro ně byla připravena. Mohli si pochutnat na sladkém i slaném pečivu či ovoci. Po vzájemném neformálním seznámení... přečíst celé..

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Harmonie osobnosti

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Harmonie osobnosti

09.10.2017 - Naše Akademie osobního a obchodního rozvoje pro Vás připravila neopakovatelný zážitek v podobě dalšího z řady exkluzivních seminářů osobního rozvoje, tentokrát na téma: Harmonie osobnosti Přijďte i Vy propojit své tělo a mysl s úspěchem! Jedná se o interaktivní seminář osobního rozvoje pro obchodníky, manažery, jednatele, živnostníky, podnikatele i běžné zájemce. Poznejte a... přečíst celé..

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Staň se pilotem svého času

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Staň se pilotem svého času

27.09.2017 - Naše Akademie osobního a obchodního rozvoje pro Vás připravila nevšední zážitek v podobě dalšího z řady exkluzivních seminářů, tentokrát na téma: Staň se pilotem svého času Padá na Vás více a více úkolů a Vy už nevíte, kde si na jejich vyřešení najít čas? Praská Váš diář ve švech? Zapomínáte na schůzky a jiné důležité věci? Chcete s minimem času dosahovat stanovených cílů? Chcete... přečíst celé..

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Obchod je hra

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Obchod je hra

27.09.2017 - Naše Akademie osobního a obchodního rozvoje pro Vás na duben 2018 připravila neobyčejnou zkušenost v podobě dalšího z řady exkluzivních seminářů osobního rozvoje, tentokrát na téma: Obchod je hra Efektivní komunikace Vám pomůže k dosažení Vašich obchodních cílů. Jedná se o interaktivní seminář osobního rozvoje pro obchodníky, manažery, jednatele, živnostníky a... přečíst celé..

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Excelentní paměť a kreativní myšlení

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Excelentní paměť a kreativní myšlení

27.09.2017 - Akademie osobního a obchodního rozvoje pro Vás připravila neobyčejnou možnost, jak se v krátké době naučit pracovat s pamětí a navázat přínosné kontakty s novými zajímavými lidmi, v podobě dalšího z řady exkluzivních otevřených seminářů osobního rozvoje, tentokrát na téma: Excelentní paměť a kreativní myšlení Výrazné výsledky vysledujete již v průběhu kurzu.... přečíst celé..