Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Vztah strategie a konkurenceschopnosti

Vztah strategie a konkurenceschopnosti

18.08.2017 - Podnikatelé musejí disponovat množstvím dovedností, aby spravovali své firmy, jejich oddělení a týmy v rychle se měnícím světě. Pro mnohé podniky se budoucnost děje nyní. Manažeři musejí plánovat, organizovat, koordinovat, komunikovat a vést. To se vždy stalo. Co se změnilo, je rychlost, s jakou je třeba tyto funkce účinně provádět. Konkurenční prostředí se stává velmi intenzivní.... přečíst celé..

Členové Czech Cool Trade Club už vědí, jak chránit své know-how

Členové Czech Cool Trade Club už vědí, jak chránit své know-how

03.10.2014 - Na naší ostravské pobočce proběhl v úterý 30. září workshop na téma Ochrana obchodního tajemství pro manažery. Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club se zde mohli seznámit s možnostmi, jak efektivně chránit informační aktiva, s trendy v oblasti ochrany informací, možnostmi ochrany informací z pohledu zaměstnavatele vůči zaměstnancům a partnerům. Seminář poskytl zúčastněným... přečíst celé..

Mystery Shopping

Mystery Shopping

22.08.2014 - Mystery Shopping odhalí nedostatky, pomůže rozvíjet Vaše zaměstnance a přispěje k růstu Vaší společnosti Mystery Shopping je marketingová technika, která se zakládá na simulovaném nákupu služeb a produktů jisté společnosti, ať již státní nebo komerční. K čemu Mystery Shopping slouží? Tato metoda je vhodná především k identifikaci reálných nedostatků v prodeji a v komunikaci... přečíst celé..

Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti

Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti

11.04.2013 - Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti Malé a střední podniky mohou dosáhnout podnikové excelence dvěma způsoby. Tím prvním a nejdůležitějším je efektivní využívání vlastních zdrojů v podobě náboru zaměstnanců, zvyšování kvalifikace a motivace současných zaměstnanců, efektivní management dodavatelsko-odběratelského řetězce a využívání širšího know-how současných obchodních... přečíst celé..