Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Stáže pro firmy v MSK - jedinečná příležitost!

Stáže pro firmy v MSK - jedinečná příležitost!

16.04.2019 - Byla vyhlášena nová výzva zaměřená na stáže! Jedná se o dotační program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách, která slouží k podpoře lepšího uplatnění žáků a studentů na trhu práce. Realizace bude zahájena od 1. 6. 2019 a ukončena musí být nejpozději do 30. 6. 2020. Lhůta pro podání žádost je od 13. 5. 2019 do 28. 6. 2019 Pro koho je program určen? Žadatelem... přečíst celé..

Podnikové vzdělávání zaměstnanců II vyhlášeno!

Podnikové vzdělávání zaměstnanců II vyhlášeno!

15.03.2019 - Dnes byl spuštěn příjem žádostí v projektu Podnikové vzdělávání zaměstnanců II, tedy ve výzvě, která se těší velké oblibě mezi podnikateli. Jako jedna z mála poskytuje příležitost komplexního vzdělávání nejenom odborného a technického zaměření, ale také měkkých a manažerských dovedností. Vzdělávejte se i Vy! Harmonogram Příjem žádostí: 15. březen - 15. květen 2019 Jaká je výše dotace? ... přečíst celé..

Pražské vouchery vyhlášeny

Pražské vouchery vyhlášeny

14.02.2019 - Ve středu 13.2. byly vyhlášeny nové výzvy programu Pražský voucher, jehož cílem je podpořit pražské podnikatele a zvýšit konkurenceschopnost jejich firem. Příjem žádostí poběží v době od 18.3. do 18.4. Očekává se velký zájem, proto doporučujeme neotálet a přistoupit k přípravě žádostí. Pro koho je program určen? Malé a střední podniky do 3 let existence působící v Praze; Výjimkou je voucher... přečíst celé..

Pokračování provozu dětských skupin

Pokračování provozu dětských skupin

05.02.2019 - Od 4. 2. 2019 mohou mimopražské a od 11. 2. 2019 také pražské dětské skupiny získat příspěvek na pokračování provozu. Podpořeny budou pouze stávající dětské skupiny. Výzvy na podporu vzniku nových dětských skupin budou vyhlášeny v následujících měsících. Kdo může dotaci čerpat? Zaměstnavatelé, neziskové organizace, územně samosprávné celky a jimi založené právnické osoby, vysoké školy. ... přečíst celé..

Program Interreg Danube - Vyhlášena 3. výzva

Program Interreg Danube - Vyhlášena 3. výzva

04.02.2019 - V minulém týdnu byl spuštěn příjem žádostí do třetí výzvy mezinárodního programu Interreg Danube, která bude otevřena do 8. března 2019. Do tohoto data je třeba elektronicky podat zkrácený návrh projektu. Ty nejzajímavější následně budou vyzvány k doložení kompletní žádosti. Program je určen k podpoře mezinárodních projektů, jejichž výstupy budou mít pozitivní dopad na region podél toku... přečíst celé..

Program HORIZONT 2020 - důležitá změna!

Program HORIZONT 2020 - důležitá změna!

11.01.2019 - V rámci evropského rámcového programu pro excelentní vědu a průmysl Horizont 2020 dochází ke změnám ve velmi populárním Nástroji pro malé a střední podniky. Doposud šlo podávat žádosti do této výzvy ve dvou fázích. Fáze 1 je určena k vypracování studie proveditelnosti s cílem zjistit komerční potenciál podnikatelského záměru, zatímco dotace ve fázi 2 je určena k tomu připravit produkt nebo... přečíst celé..

Výzva Marketing byla vyhlášena!

Výzva Marketing byla vyhlášena!

20.12.2018 - Došlo k vyhlášení oblíbeného programu Marketing, díky kterému můžou žadatelé spadající mezi malé a střední podniky získat příspěvek na účast na mezinárodních výstavách a veletrzích. Dotace ve výši 50 % způsobiých výdajů se vztahuje na veškeré poplatky spojené s účastí (např. pronájem výstavní plochy, připojení k inženýrským sítím, pronájem stánku, registrační poplatek atd.), dopravou... přečíst celé..

Inovační vouchery pro podnikatele

Inovační vouchery pro podnikatele

18.12.2018 - Byla vyhlášena již čtvrtá výzva programu Inovační vouchery, jehož smyslem je zvýšení spolupráce mezi podnikateli a výzkumnou sférou. Program tedy umožňuje žadatelům z řad podnikatelských subjektů pořídit poradenské, expertní a podpůrné služby, na které sami nemají dostatečnou kapacitu, přímo od preferované výzkumné organizace bez nutnosti realizace výběrového řízení. Lze tedy poptat zkoušky,... přečíst celé..

Vyhlášení výzvy Technologie IX

Vyhlášení výzvy Technologie IX

10.12.2018 - Jaká je cílová skupina? Podnikatelské subjekty spadající do kategorie „malý a střední podnik“. Tyto podnikatelské subjekty mohou své záměry předkládat od 11. 3. 2019 do 13. 6. 2019. Podporovány budou podnikatelské subjekty zpracovatelského průmyslu, stavebnictví a profesních/vědeckých/technických činností. Jaké jsou podporované aktivity? Pořízení nových technologických zařízení a vybavení a... přečíst celé..

Elektromobilita vyhlášena

Elektromobilita vyhlášena

04.12.2018 - Byla vyhlášena dotační výzva, která cílí na pořízení elektromobilů včetně nabíjecích stanic pro vlastní spotřebu. Mezi oprávněné žadatele spadají jak malé, střední, tak i velké podniky. Výše podpory činí 55 - 75 % v závislosti na velikosti žadatele. Dotace je poskytována ve výši 50 tis. až 10 mil. Kč. Jeden žadatel může podat až 10 žádostí. Pro žadatele je připraveno 200 mil. Kč. 80 mil. z... přečíst celé..