Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Elektromobilita je za dveřmi

Elektromobilita je za dveřmi

17.10.2019 - V prosinci letošního roku bude opět vyhlášena oblíbená výzva Elektromobilita. Co to pro žadatele znamená? Příjemci dotace: Malé, střední a velké podniky Vybrané způsobilé výdaje: Pořízení neveřejných (rychlo)nabíjecích stanic s možností doplnění o baterii pro elektromobily a také pořízení elektromobilů v těchto kategoriích: L6e a L7e... přečíst celé..

Technologie vyhlášeny!

Technologie vyhlášeny!

25.07.2019 - Od 23. 9. 2019 budou moci podnikatelé podávat své žádosti v rámci vyhlášené výzvy Technologie. Co vám tato výzva přináší a pro koho je určena? Příjemci dotace: Malé a střední podniky Vybrané způsobilé výdaje: V rámci dlohodobého hmotného majetku Výdaje na pořízení výrobních a nevýrobních technologií, zařízení a provozních souborů, HW, výdaje na dodávky sloužící k instalaci... přečíst celé..

Úspory energií se blíží!

Úspory energií se blíží!

12.06.2019 - Začátkem července bude vyhlášena výzva zaměřená na úsporu energií, jejímž cílem je podpora opatření přispívajících ke snížení energetické náročnosti Vašeho podnikání. Alokace peněžních prostředků pro tuto výzvu je aktuálně plánována na 4.000.000.000 Kč. Dle aktuálních informací bude výzva ještě vstřícnější vůči žadatelům včetně těch v oblasti cestovního ruchu! Příjemci dotace:... přečíst celé..

Energetické úspory veřejných budov jsou zpět!

Energetické úspory veřejných budov jsou zpět!

03.06.2019 - V následujících měsících bude bude možné podávat žádosti do výzvy č. 121 zaměřené na energetické úspory ve veřejných budovách s využitím obnovitelných zdrojů energie. Příjem žádostí: do 3. 2. 2020 Způsobilé aktivity: zateplení obvodového pláště budovy; renovace i výměna otvorových výplní; realizace systémů využívajících odpadní teplo; výměna zdroje tepla pro vytápění či chlazení;... přečíst celé..

Nemovitosti v cestovním ruchu se blíží

Nemovitosti v cestovním ruchu se blíží

10.05.2019 - V následujících měsících bude vyhlášena Operačním programem Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost, výzva, která se bude vztahovat na výstavbu nebo rekonstrukci budov v oblasti cestovního ruchu. Příjem žádostí: od 16. 9. 2019 do 15.6. 2020 Způsobilé výdaje: Dlouhodobý hmotný majetek - zejména úprava pozemků, rekonstrukce objektů, modernizace, výstavba či odstranění... přečíst celé..

Stáže pro firmy v MSK - jedinečná příležitost!

Stáže pro firmy v MSK - jedinečná příležitost!

16.04.2019 - Byla vyhlášena nová výzva zaměřená na stáže! Jedná se o dotační program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách, která slouží k podpoře lepšího uplatnění žáků a studentů na trhu práce. Realizace bude zahájena od 1. 6. 2019 a ukončena musí být nejpozději do 30. 6. 2020. Lhůta pro podání žádost je od 13. 5. 2019 do 28. 6. 2019 Pro koho je program určen? Žadatelem... přečíst celé..

Podnikové vzdělávání zaměstnanců II vyhlášeno!

Podnikové vzdělávání zaměstnanců II vyhlášeno!

15.03.2019 - Dnes byl spuštěn příjem žádostí v projektu Podnikové vzdělávání zaměstnanců II, tedy ve výzvě, která se těší velké oblibě mezi podnikateli. Jako jedna z mála poskytuje příležitost komplexního vzdělávání nejenom odborného a technického zaměření, ale také měkkých a manažerských dovedností. Vzdělávejte se i Vy! Harmonogram Příjem žádostí: 15. březen - 15. květen 2019 Jaká je výše dotace? ... přečíst celé..

Pražské vouchery vyhlášeny

Pražské vouchery vyhlášeny

14.02.2019 - Ve středu 13.2. byly vyhlášeny nové výzvy programu Pražský voucher, jehož cílem je podpořit pražské podnikatele a zvýšit konkurenceschopnost jejich firem. Příjem žádostí poběží v době od 18.3. do 18.4. Očekává se velký zájem, proto doporučujeme neotálet a přistoupit k přípravě žádostí. Pro koho je program určen? Malé a střední podniky do 3 let existence působící v Praze; Výjimkou je voucher... přečíst celé..

Pokračování provozu dětských skupin

Pokračování provozu dětských skupin

05.02.2019 - Od 4. 2. 2019 mohou mimopražské a od 11. 2. 2019 také pražské dětské skupiny získat příspěvek na pokračování provozu. Podpořeny budou pouze stávající dětské skupiny. Výzvy na podporu vzniku nových dětských skupin budou vyhlášeny v následujících měsících. Kdo může dotaci čerpat? Zaměstnavatelé, neziskové organizace, územně samosprávné celky a jimi založené právnické osoby, vysoké školy. ... přečíst celé..

Program Interreg Danube - Vyhlášena 3. výzva

Program Interreg Danube - Vyhlášena 3. výzva

04.02.2019 - V minulém týdnu byl spuštěn příjem žádostí do třetí výzvy mezinárodního programu Interreg Danube, která bude otevřena do 8. března 2019. Do tohoto data je třeba elektronicky podat zkrácený návrh projektu. Ty nejzajímavější následně budou vyzvány k doložení kompletní žádosti. Program je určen k podpoře mezinárodních projektů, jejichž výstupy budou mít pozitivní dopad na region podél toku... přečíst celé..