Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Novinka v Cestě pro mladé

Novinka v Cestě pro mladé

31.10.2017 - Máte zájem o získání stážisty? Hledáte způsob, jak si vyzkoušet potenciální zaměstnance? Potom neváhejte a kontaktuje nás. Pomůžeme Vám stážistu získat. Cesta k uplatnění na trhu práce alias "Cesta pro mladé" je projekt, ve kterém můžete získat mladé a nadané pracovníky. Nově se projektu mohou účastit všichni studenti 2. - 5. ročníku VŠ a všichni studenti posledních dvou ročníků VOŠ. Na stáž... přečíst celé..

Workshop dotačních příležitostí

Workshop dotačních příležitostí

30.10.2017 - Srdečně Vás zveme na již tradiční workshop zaměřený na aktuální dotační výzvy. Workshop se bude věnovat zejména těmto tématům: Úspory energií – Nové kolo programu, jehož cílem je snížit energetickou náročnost podnikatelského sektoru. Fotovoltaické systémy – Další kolo výzvy věnované instalaci fotovoltaických systémů včetně akumulace pro vlastní spotřebu. ICT a sdílené služby – Hodláte vytvářet... přečíst celé..

Programy na podporu bydlení - VYHLÁŠENO

Programy na podporu bydlení - VYHLÁŠENO

30.10.2017 - Byly spuštěny výzvy Ministerstva pro místní rozvoj vztahující se k programu Podpora bydlení. V rámci tohoto programu můžete využít podprogramů Bytové domy bez bariér a Podporované byty. Podprogram Bytové domy bez bariér je zaměřen na zkvalitnění bytového fondu odstraněním bariér při vstupu do domu a výstavbou výtahů v domech, které jimi vybaveny nejsou. Maximální výše příspěvku, který... přečíst celé..

Úspory energií – Výzva III

Úspory energií – Výzva III

30.10.2017 - Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásí začátkem listopadu třetí výzvu týkající se energetických úspor. Program Úspory energie je zaměřen na snížení energetické náročnosti Vašeho podnikání. Pro žadatele je připraveno 6 miliard Kč. Tyto peníze čekají právě na Vás. Harmonogram příjem žádostí od 1. 11. 2017 do 30. 4. 2018 Výše dotace maximálně 50 % způsobilých výdajů dle velikosti podniku;... přečíst celé..

Záruky pro mladé – nový zaměstnanec s příspěvkem

Záruky pro mladé – nový zaměstnanec s příspěvkem

27.10.2017 - Projekt Záruky pro mladé Vám přináší jedinečnou možnost jak rozšířit Váš pracovní kolektiv. Nejen, že získáte novou pracovní sílu plnou nápadů a energie, ale také můžete pobírat příspěvek na mzdu nového pracovníka až po dobu 12 měsíců. Tento projekt je aktuálně realizován téměř ve všech krajích České republiky, kromě území hlavního města Prahy. V současné podobě bude spuštěn až do roku 2019... přečíst celé..

Průběh semináře Staň se úspěšným obchodníkem

Průběh semináře Staň se úspěšným obchodníkem

24.10.2017 - Ve dnech 19. a 20. 9. se v prostorách ostravské pobočky Czech Cool Trade s.r.o. konal první seminář v rámci Akademie pro obchodníky. Tématem semináře bylo „Staň se úspěšným obchodníkem“. Před samotným zahájením semináře se účastníci sešli k networkingové snídani, která pro ně byla připravena. Mohli si pochutnat na sladkém i slaném pečivu či ovoci. Po vzájemném neformálním seznámení... přečíst celé..

POVEZ II = ideální nástroj k rozvoji Vašeho podnikání

POVEZ II = ideální nástroj k rozvoji Vašeho podnikání

10.10.2017 - Projekt POVEZ II – Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců představuje ideální nástroj, jak investovat do rozvoje a odbornosti zaměstnanců a spolu s nimi tak posunout celé Vaše podnikání kupředu. Tento projekt, jenž poběží až do 30. 11. 2020, je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky a realizuje jej Úřad práce. Je primárně určen malým a... přečíst celé..

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Harmonie osobnosti

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Harmonie osobnosti

09.10.2017 - Naše Akademie osobního a obchodního rozvoje pro Vás připravila neopakovatelný zážitek v podobě dalšího z řady exkluzivních seminářů osobního rozvoje, tentokrát na téma: Harmonie osobnosti Přijďte i Vy propojit své tělo a mysl s úspěchem! Jedná se o interaktivní seminář osobního rozvoje pro obchodníky, manažery, jednatele, živnostníky, podnikatele i běžné zájemce. Poznejte a... přečíst celé..

Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade 2017

Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade 2017

04.10.2017 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade se v pátek 22. 9. 2017 sešli k tradičnímu a velmi oblíbenému golfovému turnaji. Místem zápolení se stejně jako v předešlém roce stal areál Prosper Golf Resort na Čeladné v malebném prostředí Beskyd. Z důvodu nepříznivého počasí se oproti plánu nakonec neuskutečnil turnaj na 18 jamek. Po slavnostním zahájení a přínosném... přečíst celé..

Stáže a novinka v Cestě pro mladé

Stáže a novinka v Cestě pro mladé

03.10.2017 - Máte zájem o získání stážisty? Hledáte způsob, jak si vyzkoušet potenciální zaměstnance? Potom neváhejte a kontaktuje nás. Pomůžeme Vám získat stážistu v rámci těchto programů. První nese název Cesta k uplatnění na trhu práce alias "Cesta pro mladé". V rámci tohoto programu můžete získat mladé a nadané pracovníky. Jedná se o studenty posledních ročníků SŠ, VOŠ a VŠ. Nově se mohou zúčastnit i... přečíst celé..