Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Staň se úspěšným prodejcem – Workshop obchodních dovedností

Staň se úspěšným prodejcem – Workshop obchodních dovedností

20.12.2016 - Proč se workshopu zúčastnit? Workshop je určen obchodníkům, obchodním manažerům, živnostníkům a majitelům firem. Poznáte a vyzkoušíte si postup, který vede k úspěšnému prodeji. Prodej je proces, který má svá pravidla. Při dodržení správného postupu více zaujmete své zákazníky, a ti od vás budou více kupovat. Naučíte se, jak postupují nejlepší prodejci. Poznáte cestu, jak se zařadit mezi... přečíst celé..

Pozvánka na druhý ročník COOL PLESU

Pozvánka na druhý ročník COOL PLESU

13.12.2016 - Srdečně Vás zveme na druhý ročník COOL PLESU, který se uskuteční v prostorách Rock and Roll Music klubu Garage na adrese Martinovská 3262/50, dne 27. 1. 2017 od 20:00 hodin. Těšit se můžete na pestrý program v podání taneční profi show Filipa Karáska & Terezy Florové a DJ Rosti Petříka. K poslechu a tanci hraje Rock&Roll Band Marcela Woodmana a pro... přečíst celé..

Úspory energií – dotace až 50 %

Úspory energií – dotace až 50 %

30.11.2016 - Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásí v polovině prosince druhou výzvu týkající se energetické úsporu. Program Úspory energie je zaměřen na snížení energetické náročnosti Vašeho podnikání. Pro žadatele je připraveno neuvěřitelných 11 mld. Kč! Harmonogram příjímání žádostí od 15. 12. 2016 do 30. 3. 2018. Výše dotace maximálně 50 % způsobilých výdajů dle velikosti podniku; maximálně 50 %... přečíst celé..

Inovace – pro firmy, které mají nápady

Inovace – pro firmy, které mají nápady

29.11.2016 - V druhé polovině prosince bude spuštěno přijímání žádostí v rámci oblíbeného projektu Inovace. Projekt se zaměřuje na podniky, které mají nápady a uvažují o zlepšení procesů ve výrobě či organizaci firmy. Harmonogram Příjímání žádostí od 19. 12. 2016 do 30. 4. 2017. Výše dotace maximálně 45 % způsobilých výdajů dle velikosti podniku; minimální výše podpory 1 mil. Kč do maximální výše... přečíst celé..

Druhý ročník Czech Cool Trade Fóra 2016 úspěšně za námi

Druhý ročník Czech Cool Trade Fóra 2016 úspěšně za námi

25.11.2016 - „Náklady na pořízení pokladen a fungování systému EET mohou způsobit živnostníkům problémy,” zjistilo odborné fórum. V úterý 22. listopadu se v prostorách Vysoké školy obchodní v Praze konal druhý ročník diskusního fóra Czech Cool Trade Fórum 2016. Fórum se i tentokrát věnovalo aktuálním problémům, se kterými se jeho členové potýkají. Letos se neslo v duchu otázky,... přečíst celé..

Anglické snídaně v Ostravě

Anglické snídaně v Ostravě

21.11.2016 - Populární anglické snídaně se podávaly 14. a 15. 11. na ostravské pobočce Czech Cool Trade. Jak je již zvykem, snídaní se účastnilo množství členů a hostů. Po vydatné a chutné snídani připravené přímo na pobočce se hosté v krátkosti vzájemně představili. Poté měli k dispozici dostatek prostoru přiblížit ostatním účastníkům snídaně svou činnost a povědět o svých podnikatelských záměrech,... přečíst celé..

Říjnové obchodní obědy v Ostravě

Říjnové obchodní obědy v Ostravě

11.11.2016 - Na konci října se členové Czech Cool Trade Clubu opět sešli ke společnému obědu. Setkání byla naplánována na 26. a 27. října a uskutečnila se v prostorách Rock & Roll GARAGE Restaurant & music clubu v Ostravě Martinově, který nabízí nejen vynikající jídlo, ale také stylové posezení. Před podáváním předkrmu dostali všichni členové prostor k prezentaci sebe a své... přečíst celé..

Dotace na podporu cestovního ruchu

Dotace na podporu cestovního ruchu

08.11.2016 - Podpora cestovního ruchu v regionech cílí na zvýšení potenciálu a konkurenceschopnosti regionů, ulehčení pohybu turistů mezi destinacemi, rozprostření počtu návštěvníků, rozvoj služeb a infrastruktury a také na sociální a ekonomický přínos plynoucí z cestovního ruchu. Příjímání žádostí od 1. 12. 2016 do 6. 1. 2017. Výše dotace maximálně 50 % způsobilých výdajů z celkového... přečíst celé..

Pozvánka na Czech Cool Trade Fórum 2016

Pozvánka na Czech Cool Trade Fórum 2016

08.11.2016 - Rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník diskusní konference: Czech Cool Trade Fórum. Obsahem odborného fóra je výměna názorů a návrhů k řešení na téma Podnikatelské prostředí v České republice a diskusního panelu mezi významnými zástupci z podnikatelského, akademického a politického prostředí, popř. z oblasti státní správy. Svou účast v diskusním panelu potvrdili: Ministerstvo průmyslu a obchodu,... přečíst celé..

Bytové domy bez bariér 2017 – spuštěno

Bytové domy bez bariér 2017 – spuštěno

08.11.2016 - Cílem programu „Bytové domy bez bariér“ je zkvalitnění bytového fondu, odstranění bariér vstupu do domu a do výtahu. Rovněž lze žádat o výstavbu výtahu v domech, které plní pro výtah předpoklady. Kdo může dotaci čerpat? příjemcem dotace je vlastník nebo spoluvlastník bytového domu, nebo společenství vlastníků, případně vlastník nebo spoluvlastník jednotky vykonávající činnost správce v... přečíst celé..