Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Setkání s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Karlem Novotným

Setkání s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Karlem Novotným

28.07.2017 - V úterý 25. července proběhlo na naší ostravské pobočce setkání členů podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club s náměstkem ministra průmyslu a obchodu panem Karlem Novotným. Celá schůze proběhla ve velmi neformální, přátelské atmosféře a užitečné informace o podnikatelských příležitostech byly prokládány odlehčenými historkami. Na začátek celé dvouhodinovky si pan náměstek... přečíst celé..

3. Výzva programu Interreg Central Europe

3. Výzva programu Interreg Central Europe

24.07.2017 - V rámci programu nadnárodní spolupráce Interreg Central Europe bude 21. 9. 2017 vyhlášena již 3. výzva k předkládání projektových žádostí. Projekt je určen pro subjekty z veřejného i soukromého sektoru a jeho cílem je řešení společných problémů celého regionu. V rámci jednotlivých prioritních os jsou vypsány specifické cíle a je na potenciálních žadatelích, aby předložili... přečíst celé..

Obchodníci a jejich význam pro firmy

Obchodníci a jejich význam pro firmy

24.07.2017 - Současný vývoj trhu práce v České republice lze charakterizovat poměrně snadno. Ekonomika prosperuje, klesá míra nezaměstnanosti a roste počet volných pracovních míst. Jinými slovy, zaměstnavatelé poptávají nové pracovníky, ale často nemají kde brát. Vhodní kandidáti již pracují nebo jsou na nástupu do zaměstnání domluveni. Tato skutečnost se dá vypozorovat v širokém spektru oborů,... přečíst celé..

Program Potenciál - zázemí pro Váš výzkum a vývoj

Program Potenciál - zázemí pro Váš výzkum a vývoj

14.07.2017 - Program Potenciál je určen podnikatelským subjektům, kteří se věnují vlastnímu výzkumu, vývoji a inovačním aktivitám. Hlavním cílem programu je podpora a zvyšování počtu takto aktivních společností a prohlubování jejich spolupráce s výzkumnými organizacemi. Alokace programu je vyčíslena na 1,5 mld. Kč. Kdo může o dotaci zažádat? Podnikatelské subjekty. Harmonogram Žádosti o dotaci budou... přečíst celé..

Workshop k dotacím na Fotovoltaiku, Elektromobily a Energeticky úsporné budovy

Workshop k dotacím na Fotovoltaiku, Elektromobily a Energeticky úsporné budovy

10.07.2017 - Srdečně Vás zveme na workshop zaměřený na aktuální příležitosti v čerpání dotací z programů Úspory energie a Nízkouhlíkové technologie. Všechny probírané výzvy byly vyhlášeny v měsíci červnu a jejich ukončení je plánováno na tento podzim. Náš workshop je tedy ideální příležitostí, jak se s dotačními možnostmi lépe seznámit. V rámci workshopu se dozvíte vše, co... přečíst celé..

Dotace na inovace

Dotace na inovace

03.07.2017 - Cílem programu je podpora podniků, které své nápady realizují v praxi a přinášejí tak na trh inovativní výrobky, služby či technologie. Alokace programu je vyčíslena na 3 mld. Kč. Kdo může o dotaci žádat? podnikatelské subjekty - zejména malé a střední podniky Na co lze dotace uplatnit? zvýšení technických a užitných hodnot výrobků, technologií a služeb; zvýšení efektivnosti procesů výroby a... přečíst celé..

Energeticky efektivní budovy

Energeticky efektivní budovy

03.07.2017 - Cílem programu je snížení energetické náročnosti podnikání skrze opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie. Kdo může o dotaci žádat? malé, střední a velké podniky; Na co lze dotace uplatnit? podpora výstavby nových energeticky efektivních budov; podpora výstavby nástaveb a přístaveb s vyšším energetickým standardem ke stávajícím budovám. Výše dotace dotace je poskytována... přečíst celé..

Nízkouhlíkové technologie: Elektromobilita

Nízkouhlíkové technologie: Elektromobilita

03.07.2017 - MPO vyhlásilo výzvu, jejimž cílem je zvýšení využívaní nízkouhlíkových technologií v rámci elektromobility, obnovitelných zdrojů energie, nakládání s energií a využití druhotných surovin. Kdo může o dotaci žádat? malé, střední, velké podniky; žadatelem mohou být i podniky vlastněné až ze 100 % veřejným sektorem; Na co lze dotace uplatnit? pořízení elektromobilů; pořízení (rychlo)nabíjecích... přečíst celé..

Podpora sociálního podnikání

Podpora sociálního podnikání

30.06.2017 - MPSV vyhlásilo výzvu, která se zaměřuje na podpoření sociálního podnikání skrze zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce. Jedná se o průběžnou výzvu, proto nás neváhejte kontaktovat co nejdříve. Kdo může o dotaci žádat? OSVČ, obchodní korporace a nestátní neziskové organizace. Na co lze dotaci uplatnit? vytvoření a zachování pracovních míst (mzdy zaměstnanců z cílových skupin i... přečíst celé..

Dotace na fotovoltaické systémy - spuštěno!

Dotace na fotovoltaické systémy - spuštěno!

22.06.2017 - Cílem programu je snížení energetické náročnosti prostřednictvím instalace fotovoltaických systémů včetně akumulace energie pro vlastní spotřebu podniku. Maximální možný instalovaný výkon fotovoltaického systému je 1 MWp. Kdo může o dotaci žádat? Podnikatelské subjekty - malé, střední i velké podniky. Žadatelem mohou být i podniky vlastněné až ze 100 % veřejným sektorem. Na co lze dotace... přečíst celé..