Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Projekt Jdi dál! 50+ v MSK

Projekt Jdi dál! 50+ v MSK

22.02.2018 - Projekt Jdi dál! 50+ je zaměřen na zvýšení zaměstnanosti specifické skupiny osob starších 50 let prostřednictvím odborných praxí přímo u zaměstnavatelů. Tyto osoby představují početnou pracovní sílu, která disponuje zkušenostmi a chutí pracovat. Projektu se mohou zúčastnit zaměstnavatelé a OSVČ, kteří jsou registrovaným subjektem v ČR; osoby nepatřící mezi subjekty, které se nemůžou výzvy... přečíst celé..

Snižte mzdové náklady svého podnikání

Snižte mzdové náklady svého podnikání

13.02.2018 - Potřebujete nové zaměstnance, ale nechcete neúměrně navyšovat mzdové náklady? Pomůžeme Vám s tím. Na nového zaměstnance můžete získat 15.000 Kč měsíčně v rámci projektů Záruky pro mladé a Jdi dál! 50+. Projektů se mohou zúčastnit zaměstnavatelé a OSVČ, kteří jsou registrovaným subjektem v ČR; osoby nepatřící mezi subjekty, které se nemůžou výzvy zúčastnit z důvodu insolvence,... přečíst celé..

Vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v Programu rozvoje venkova 2014 - 2020

Vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v Programu rozvoje venkova 2014 - 2020

12.02.2018 - Bylo vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v rámci Programu rozvoje venkova pro období 2014-2020. Příjem žádostí bude probíhat od 3. do 23. dubna 2018. Podpořeny budou investice do zemědělských, lesnických i potravinářských podniků, inovací a projekty spolupráce za více než 1,6 miliardy korun. Opatření Programu rozvoje venkova: Vzdělávací akce – účelem je vzdělávání odborných pracovníků směřující ke... přečíst celé..

Rozšiřujeme tým! Ekonom - analytik

Rozšiřujeme tým! Ekonom - analytik

08.02.2018 - Máte smysl pro detail, nebojíte se komunikovat, chcete být součástí zajímavých projektů a jste ambiciózní? Pokud ano, ozvěte se nám. Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím pro podnikatele. Rozšiřujeme tým a hledáme schopné externí kolegy (OSVČ) na pozici: Ekonom - analytik Náplň práce: Setkávání se s klienty a počáteční posouzení problematické... přečíst celé..

ITI Olomoucko - Školící střediska

ITI Olomoucko - Školící střediska

02.02.2018 - Podnikatelské subjekty z Olomoucka se můžou hlásit do průběžné výzvy zaměřené na vybudování školících středisek. Celková alokace výzvy činí 60 mil. Kč. Kdo může žádat o dotaci? výrobní podniky z olomoucké aglomerace výzkumné organizace; Jaká je výše dotace? Minimální výše dotace je 500 000 Kč, maximální pak 5 mil. Kč Míra podpory je 50 % způsobilých výdajů; Jaké jsou způsobilé výdaje? ... přečíst celé..

ITI Ostravsko - Školící střediska

ITI Ostravsko - Školící střediska

02.02.2018 - Dne 1.3. 2018 bude zahájen příjem žádostí výzvy Školící střediska, která je vyhlášena v rámci ITI ostravské aglomerace operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Příjem žádostí bude ukončen 4.4.2018 a celková alokace výzvy činí 75 000 000Kč. Kdo může žádat o dotaci? malé a střední podniky; Podporované aktivity: výstavba nových školících center rekonstrukce... přečíst celé..

ITI Ostravsko - Spolupráce - Klastry

ITI Ostravsko - Spolupráce - Klastry

02.02.2018 - Dne 1.2.2018 byl zahájen příjem žádostí ve výzvě s názvem Spolupráce - Klastry ITI, jež je vyhlášena v rámci Strategie integrované teritoriální investice ostravské aglomerace operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Příjem žádostí bude ukončen 21.2.2018 a celková alokace výzvy činí 80 000 000Kč. Kdo může žadat o dotaci? malé a střední podniky účelově... přečíst celé..

Energetické úspory v bytových domech III - výzva brzy otevřena

Energetické úspory v bytových domech III - výzva brzy otevřena

26.01.2018 - V příštím týdnu bude spuštěn příjem žádostí již třetí výzvy Energetické úspory v bytových domech, která je vyhlašena v rámci Integrovaného regionálního operačního programu. Výzva je určená vlastníkům bytových domů, společenstvím vlastníků bytových jednotek nebo bytovým družstvům. Příjem žádostí bude spuštěn 2. 2. 2018 a poběží až do 29. 11. 2019 a celková alokace výzvy činí 3,5 miliardy Kč. Kdo... přečíst celé..

Program EXPANZE také pro žadatele z oblasti gastronomie, hotelnictví nebo cestovního ruchu

Program EXPANZE také pro žadatele z oblasti gastronomie, hotelnictví nebo cestovního ruchu

25.01.2018 - Pomocí programu Expanze můžou malí a střední podnikatelé čerpat zvýhodněné úvěry k financování svých podnikatelských záměrů zaměřených na zahájení či rozvoj podnikání. Do čerpání zvýhodněného úvěru se můžou od ledna 2018 zapojit také žadatelé z oblasti CESTOVNÍHO RUCHU, STRAVOVÁNÍ, UBYTOVÁNÍ nebo SPORTOVNÍ a REKREAČNÍ ČINNOSTI! ČMZRB nabízí úvěr bez poplatků až do výše 45 % způsobilých výdajů... přečíst celé..

Zvyšování kvality a efektivity fungování podpůrné inovační infrastruktury III

Zvyšování kvality a efektivity fungování podpůrné inovační infrastruktury III

22.01.2018 - Tato výzva je realizována Magistrátem hlavního města Prahy v rámci Operačního programu Praha – pól růstu ČR. Jejím cílem je vznik a rozvoj kapacit podpůrné inovační infrastruktury vedoucí ke zvýšení intenzity inovačních aktivit mezi podnikatelskými subjekty a mezi veřejným a podnikovým sektorem se zaměřením zejména na realizaci nových technologií a konkurenceschopných výrobků a služeb.... přečíst celé..