Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Druhé kolo dotací pro podporu zaměstnanosti cílových skupin

Druhé kolo dotací pro podporu zaměstnanosti cílových skupin

10.10.2016 - Ministerstvo práce a sociálních věcí v listopadu vyhlásí v pořadí již druhou výzvu na Podporu zaměstnanosti cílových skupin, která by svým zaměřením měla být velmi podobná první výzvě vyhlášené v minulém roce. Připomeňme si tedy její znění. Specifickým cílem výzvy bylo zvýšit míru zaměstnanosti podpořených osob, zejména starších, nízkokvalifikovaných a znevýhodněných. Podmínky výzvy... přečíst celé..

Neopakovatelná šance pro podnikatele - podzimní dotace z OP PIK

Neopakovatelná šance pro podnikatele - podzimní dotace z OP PIK

10.10.2016 - Vyhlášení druhých kol dotačních programů v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) se kvapem blíží, a proto Vám ve stručnosti přínášíme shrnutí nejzajímavějších dotací, o které můžete tento podzim žádat. Upozorňujeme žadatele, že v tomto kole má být rozděleno min. 43,5 mld. Kč, což představuje 37 % z veškeré finanční alokace pro OP PIK. Jedná se tak o jednu... přečíst celé..

Obchodní oběd v Praze

Obchodní oběd v Praze

03.10.2016 - Září je vždy ve znamení obchodního obědu v Praze a ani tentokrát jsme neměnili. Po více než roce jsme se vrátili do úžasných prostor Siddharta Café v Jakubské ulici v Praze. Kromě výtečných pokrmů jsme si užili přínosný obchodní networking členů s představením jejich činností a potřeb vzájemné pomoci. Z členů klubu se stávají nejen obchodní partneři, ale často i přátelé, a proto se i toto setkání... přečíst celé..

Golfový turnaj Czech Cool Trade Clubu

Golfový turnaj Czech Cool Trade Clubu

22.09.2016 - Opět po roce jsme se sešli s Vámi, členy Czech Cool Trade Clubu, při přátelském golfovém zápolení naplánovaném na pátek, 16. 9. 2016. Oproti minulému roku jsme se přemístili o kousek blíže Ostravě, do Golf Resortu na Čeladné. Množství účastníků drželo golfovou hůl poprvé v životě, ale našli se mezi námi také zkušení golfisté. Po slavnostním zahájení se pět hráčů vydalo zdolávat nástrahy... přečíst celé..

Třetí kolo dotací v rámci Programu rozvoje venkova

Třetí kolo dotací v rámci Programu rozvoje venkova

20.09.2016 - V rámci Programu rozvoje venkova bude v termínu od 11. října 2016 8:00 hodin do 31. října 2016 13:00 hodin možné podávat projektové záměry do několika připravovaných dotačních výzev. V této novince vám přinášíme výčet těch nejzajímavějších. Předávání znalostí a informační akce: Způsobilým příjemcem je subjekt, který byl akreditován Ministerstvem zemědělství nebo od něj obdržel pověření... přečíst celé..

Poslední šance na zajímavé dotace pro provoz sociálního podniku

Poslední šance na zajímavé dotace pro provoz sociálního podniku

14.09.2016 - Do konce září máte ještě poslední možnost získat dotace ze zajímavého dotačního programu zaměřeného na vznik nových a rozvoj existujících podnikatelských aktivit v oblasti sociálního podnikání. Tato dotační výzva je komplementárním programem k sociálnímu podnikání financovaného z IROP, který jsme představili v předešlé novince. Harmonogram Ukončení příjmu žádostí bude 30. září 2016!!! Kdo může... přečíst celé..

Cesta k uplatnění na trhu práce - projekt navazující na oblíbené Stáže pro mladé

Cesta k uplatnění na trhu práce - projekt navazující na oblíbené Stáže pro mladé

16.08.2016 - Oblíbené Stáže pro mladé jsou zpět. Tentokrát v novém kabátě pod hlavičkou projektu "Cesta k uplatnění na trhu práce" nebo také zkráceně "Cesta pro mladé", která bude na vydařený projekt navazovat. V rámci projektu nastoupí budoucí absolventi jako stážisté do firem, kde si osvojí pracovní návyky a získají praktické znalosti v oboru, který studují. Realizátorem projektu je opět Fond dalšího... přečíst celé..

Sociální podnikání podruhé!

Sociální podnikání podruhé!

16.08.2016 - Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje v pořadí již druhou dotační výzvu zaměřenou na vznik nových a rozvoj existujících podnikatelských aktivit v oblasti sociálního podnikání. Harmonogram Žádosti budou přijímány od 31. 8. 2016 do 31. 1. 2017. Kdo může o dotaci žádat? Podnikatelské subjekty i neziskové organizace. Jaká je výše dotace? Dotace je poskytována ve výši 85 % způsobilých výdajů.... přečíst celé..

Třetí ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

Třetí ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

28.06.2016 - V pátek 24. června se uskutečnil v pořadí již třetí ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club. O pohár bojovalo celkem 6 týmů, které byly vybrány na základě náhodného losu z řad účastníků. Tentokrát bylo složení týmu výkonnostně velmi vyrovnané, což se projevilo i na jednotlivých zápasech, kde se bojovalo o vítězství až do poslední chvíle. I přes tropická vedra, které celý... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Ostravě

Obchodní snídaně v Ostravě

20.06.2016 - Ve dnech 15. a 16. června 2016 se v prostorách naší pobočky uskutečnily již tradiční obchodní snídaně, kde se mohli setkat členové a kandidáti Czech Cool Trade Club. Populární snídaně bylo nutné pro velký zájem rozdělit do dvou dnů, a protože se náš klub neustále rozrůstá o nové členy, s trochou nadsázky předpokládáme, že brzy budou obchodní snídaně probíhat po celý týden. Při této... přečíst celé..