Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Konec roku 2017 pohledem podnikatelského klubu Czech Cool Trade

Konec roku 2017 pohledem podnikatelského klubu Czech Cool Trade

03.04.2018 - Pro členy podnikatelského klubu Czech Cool Trade bylo na poslední čtvrtletí roku 2017 připraveno několik akcí, na kterých prezentovali svou činnost, navazovali nové obchodní kontakty či domlouvali obchodní spolupráci. Akcí podnikatelského klubu se mohou účastnit také zájemci o členství. Konaly se tyto akce: 10. a 11. 10. 2017 - Obchodní obědy v Ostravě; 26. 10. 2017 – Obchodní oběd v Praze;... přečíst celé..

Sociální bydlení II - Výzva vyhlášena

Sociální bydlení II - Výzva vyhlášena

12.03.2018 - V rámci Integrovaného regionálního operačního programu byla vyhlášena již druhá výzva na pořízení bytů, bytových domů, nebytových prostor a jejich adaptace pro potřeby sociálního bydlení a pořízení nezbytného základního vybavení - Sociální bydlení II. Kdo může žádat o podporu? Obce Církve Nestátní neziskové organizace Církevní organizace Podporované aktivity: Cílem je pořízení bytů,... přečíst celé..

100. Výzva - Energetické úspory

100. Výzva - Energetické úspory

12.03.2018 - V období od 1. 3. 2018 – 31. 1. 2019 byl vyhlášen příjem žádostí o dotaci v rámci programu energetických úspor. Cílem programu je snížení konečné spotřeby energie a snížení spotřeby neobnovitelné primární energie prostřednictvím využití lokálních obnovitelných zdrojů ve veřejných budovách. Kdo může o dotaci žádat? Kraje Obce a města Svazky obcí Městské části hl. města Prahy Organizační... přečíst celé..

Program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách v MSK

Program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách v MSK

08.03.2018 - V období od 31. 3. 2018 do 30. 4. 2018 bude možné podávat žádosti o dotaci za poskytnutí stáže žákům a studentům v Moravskoslezském kraji. Cílem programu je zvýšení uplatnění žáků a studentů na trhu práce. Projektu se může zúčastnit: podnikatelský subjekt naplňující definici malého a středního podniku či velkého podniku s sídlem nebo pobočkou na území Moravskoslezského kraje. Projekt je... přečíst celé..

Program rozvoje venkova – Podpora Agroturistiky

Program rozvoje venkova – Podpora Agroturistiky

27.02.2018 - Operace je zaměřena na investice na diverzifikaci činností pro zemědělské subjekty v oblasti agroturistiky vedoucí k zajištění diverzifikace příjmů, vytváření pracovních míst i pro nekvalifikované pracovní síly, k podpoře širšího využití zemědělských farem a využití venkovských brownfields. Na jaké výdaje můžete dotaci uplatnit? (způsobilé výdaje) stavební obnova či nová výstavba malokapacitního... přečíst celé..

Workshop: Dotační možnosti především pro výrobní firmy

Workshop: Dotační možnosti především pro výrobní firmy

27.02.2018 - Rádi bychom Vás pozvali na dotační workshop na téma "Dotační možnosti především pro výrobní firmy". Na tomto workshopu budou prezentována: Školící střediska - výstavba/rekonstrukce školících center a pořízení vybavení; Nemovitosti - zvýhodněný úvěr na pořízení a rekonstrukce brownfieldů; Aplikace/Inovace - realizace průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje; Potenciál - založení středisek... přečíst celé..

Projekt Jdi dál! 50+ v MSK

Projekt Jdi dál! 50+ v MSK

22.02.2018 - Projekt Jdi dál! 50+ je zaměřen na zvýšení zaměstnanosti specifické skupiny osob starších 50 let prostřednictvím odborných praxí přímo u zaměstnavatelů. Tyto osoby představují početnou pracovní sílu, která disponuje zkušenostmi a chutí pracovat. Projektu se mohou zúčastnit zaměstnavatelé a OSVČ, kteří jsou registrovaným subjektem v ČR; osoby nepatřící mezi subjekty, které se nemůžou výzvy... přečíst celé..

Snižte mzdové náklady svého podnikání

Snižte mzdové náklady svého podnikání

13.02.2018 - Potřebujete nové zaměstnance, ale nechcete neúměrně navyšovat mzdové náklady? Pomůžeme Vám s tím. Na nového zaměstnance můžete získat 15.000 Kč měsíčně v rámci projektů Záruky pro mladé a Jdi dál! 50+. Projektů se mohou zúčastnit zaměstnavatelé a OSVČ, kteří jsou registrovaným subjektem v ČR; osoby nepatřící mezi subjekty, které se nemůžou výzvy zúčastnit z důvodu insolvence,... přečíst celé..

Vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v Programu rozvoje venkova 2014 - 2020

Vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v Programu rozvoje venkova 2014 - 2020

12.02.2018 - Bylo vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v rámci Programu rozvoje venkova pro období 2014-2020. Příjem žádostí bude probíhat od 3. do 23. dubna 2018. Podpořeny budou investice do zemědělských, lesnických i potravinářských podniků, inovací a projekty spolupráce za více než 1,6 miliardy korun. Opatření Programu rozvoje venkova: Vzdělávací akce – účelem je vzdělávání odborných pracovníků směřující ke... přečíst celé..

Rozšiřujeme tým! Ekonom - analytik

Rozšiřujeme tým! Ekonom - analytik

08.02.2018 - Máte smysl pro detail, nebojíte se komunikovat, chcete být součástí zajímavých projektů a jste ambiciózní? Pokud ano, ozvěte se nám. Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím pro podnikatele. Rozšiřujeme tým a hledáme schopné externí kolegy (OSVČ) na pozici: Ekonom - analytik Náplň práce: Setkávání se s klienty a počáteční posouzení problematické... přečíst celé..