Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Výzva zaměřená na nakládání s odpady

Výzva zaměřená na nakládání s odpady

07.08.2018 - Od 3. 9. 2018 bude možné získat podporu v rámci výzvy OPŽP zaměřené na nakládání s odpady. Pro žadatele je připraveno 800.000.000 Kč. Příjemce dotace: kraje, obce, města, svazky obcí, příspěvkové organizace, vysoké školy a školská zařízení,... podnikatelské subjekty, obchodní společnosti, družstva, nestátní neziskové organizace, fyzické osoby podnikající Podporované aktivity: výstavba a... přečíst celé..

Druhé čtvrtletí roku 2018 pohledem podnikatelského klubu Czech Cool Trade

Druhé čtvrtletí roku 2018 pohledem podnikatelského klubu Czech Cool Trade

31.07.2018 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade a všichni zájemci o členství se v období od dubna do června 2018 sešli na různých klubových akcích, na kterých prezentovali svou činnost, navazovali nové obchodní kontakty či domlouvali obchodní spolupráci. Celé období začalo narozeninovou oslavou u příležitosti 5 let klubu!!! Konaly se tyto akce: 6. 4. 2018 - Velké Pavlovice - Networkingová... přečíst celé..

Úspory energie IV - vyhlášeno

Úspory energie IV - vyhlášeno

04.07.2018 - Začátkem července bylo vyhlášeno čtvrté kolo dotační výzvy Úspory energie. Cílem této dotační výzvy je podpora snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru. Alokace pro tuto výzvu činí 6 000 000 000 Kč. Příjemce dotace: Žadatelem/příjemcem může být malý, střední i velký podnik Jediná nepodporovaná právní forma je společnost s ručením omezeným, kde je... přečíst celé..

Úspory energie – Energeticky efektivní budovy – Výzva II

Úspory energie – Energeticky efektivní budovy – Výzva II

03.07.2018 - Dne 29. 6. 2018 byla vyhlášena výzva s názvem Úspory energií – Energeticky efektivní budovy. Tato výzva je zacílena na podporu snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru. Alokace peněžních prostředků pro tuto výzvu je 100 000 000 Kč. Příjemci dotace: Podnikatelský subjekt, jehož CZ-NACE odpovídá podporované ekonomické činnosti a taktéž předmětu podnikání žadatele ... přečíst celé..

Školicí střediska

Školicí střediska

27.06.2018 - Jste výrobní nebo stavební firmou a uvažujete o výstavbě nebo rekonstrukci školíciho centra? Hodláte modernizovat prostory pro vzdělávání především Vašich zaměstnanců, případně chcete pořídit školicí pomůcky? Pak doporučujeme využít aktuálně vyhlášenou výzvu Školicí střediska! Míra podpory je nastavena na 50 % způsobilých výdajů a žadatelé mohou získat dotaci 500 tis. až 5 mil. Kč. Do programu se... přečíst celé..

Program NEMOVITOSTI vyhlášen!

Program NEMOVITOSTI vyhlášen!

25.06.2018 - Dlouho očekávaný program NEMOVITOSTI byl vyhlášen! V oblíbené dotační výzvě zaměřené na regeneraci zastaralých a technicky nevyhovujících objektů typu brownfield čeká na žadatele 1,4 mld. Kč. Žadatelé z řad výrobních podniků můžou získat dotaci až 45 % (1 - 30 mil. Kč). Příjem žádostí bude zahájen 22. 10. 2018, ukončení pak 22. 5. 2019. Oprávnění žadatelé: malé a střední podniky z řad výrobních... přečíst celé..

Příspěvek na nové pracovní místo

Příspěvek na nové pracovní místo

20.06.2018 - Cílem dotačního programu pro malé a střední podniky je podpora rozvoje nových produktů a služeb nebo rozšíření podílu na trhu pomocí vytvoření nového pracovního místa. Pro žadatele je připraveno celkově 2.000.000 Kč. Kdo může žádat o podporu? Právnická osoba nebo OSVČ se sídlem nebo provozovnou v Moravskoslezském kraji, která je současně malým nebo středním podnikem. Uznatelné náklady:... přečíst celé..

Dotační titul: StartUp voucher

Dotační titul: StartUp voucher

19.06.2018 - Cílem této dotační výzvy je navýšení počtu podnikatelů v Moravskoslezském kraji prostřednictvím podpory osob zvažujících začátek podnikatelské činnosti. V této výzvě je z rozpočtu Moravskoslezského kraje vynaloženo 3 500 000 Kč. Kdo může žádat o podporu? Právnická osoba nebo fyzická osoba podnikající Má sídlo nebo provozovnu v Moravskoslezském kraji Je malým nebo... přečíst celé..

Nové výzvy: APLIKACE - INOVACE - POTENCIÁL

Nové výzvy: APLIKACE - INOVACE - POTENCIÁL

18.06.2018 - V těchto dnech došlo k vyhlášení výzev zaměřených na výzkum a vývoj. Tyto a mnoho dalších budeme prezentovat na dotačním workshopu POSLEDNÍ VELKÉ DOTAČNÍ PŘÍLEŽITOSTI, který se bude konat 12. 7. 2018. Program Aplikace výzva cílí na podnikatelské subjekty a výzkumné organizace, které mají v plánu realizovat průmyslový výzkum a experimentální vývoj; míra dotace představuje maximálně 70 % s... přečíst celé..

Workshop - POSLEDNÍ VELKÉ DOTAČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Workshop - POSLEDNÍ VELKÉ DOTAČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

13.06.2018 - Jste firmou, která se věnuje výzkumu a vývoji vlastních produktů? Zvažujete vybudování školicího střediska pro vlastní účely? Máte v plánu rekonstruovat infrastrukturu či přeměnit brownfield na moderní podnikatelský objekt? Zajímá Vás možnost získání příspěvku například na zateplení podnikatelského objektu? Pak Vás srdečně zveme na workshop, který proběhne 12. 7. 2018 od 9 do 11 hodin na... přečíst celé..