Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Program Potenciál - zázemí pro Váš výzkum a vývoj

Program Potenciál - zázemí pro Váš výzkum a vývoj

14.07.2017 - Program Potenciál je určen podnikatelským subjektům, kteří se věnují vlastnímu výzkumu, vývoji a inovačním aktivitám. Hlavním cílem programu je podpora a zvyšování počtu takto aktivních společností a prohlubování jejich spolupráce s výzkumnými organizacemi. Alokace programu je vyčíslena na 1,5 mld. Kč. Kdo může o dotaci zažádat? Podnikatelské subjekty. Harmonogram Žádosti o dotaci budou... přečíst celé..

Workshop k dotacím na Fotovoltaiku, Elektromobily a Energeticky úsporné budovy

Workshop k dotacím na Fotovoltaiku, Elektromobily a Energeticky úsporné budovy

10.07.2017 - Srdečně Vás zveme na workshop zaměřený na aktuální příležitosti v čerpání dotací z programů Úspory energie a Nízkouhlíkové technologie. Všechny probírané výzvy byly vyhlášeny v měsíci červnu a jejich ukončení je plánováno na tento podzim. Náš workshop je tedy ideální příležitostí, jak se s dotačními možnostmi lépe seznámit. V rámci workshopu se dozvíte vše, co... přečíst celé..

Dotace na inovace

Dotace na inovace

03.07.2017 - Cílem programu je podpora podniků, které své nápady realizují v praxi a přinášejí tak na trh inovativní výrobky, služby či technologie. Alokace programu je vyčíslena na 3 mld. Kč. Kdo může o dotaci žádat? podnikatelské subjekty - zejména malé a střední podniky Na co lze dotace uplatnit? zvýšení technických a užitných hodnot výrobků, technologií a služeb; zvýšení efektivnosti procesů výroby a... přečíst celé..

Energeticky efektivní budovy

Energeticky efektivní budovy

03.07.2017 - Cílem programu je snížení energetické náročnosti podnikání skrze opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie. Kdo může o dotaci žádat? malé, střední a velké podniky; Na co lze dotace uplatnit? podpora výstavby nových energeticky efektivních budov; podpora výstavby nástaveb a přístaveb s vyšším energetickým standardem ke stávajícím budovám. Výše dotace dotace je poskytována... přečíst celé..

Nízkouhlíkové technologie: Elektromobilita

Nízkouhlíkové technologie: Elektromobilita

03.07.2017 - MPO vyhlásilo výzvu, jejimž cílem je zvýšení využívaní nízkouhlíkových technologií v rámci elektromobility, obnovitelných zdrojů energie, nakládání s energií a využití druhotných surovin. Kdo může o dotaci žádat? malé, střední, velké podniky; žadatelem mohou být i podniky vlastněné až ze 100 % veřejným sektorem; Na co lze dotace uplatnit? pořízení elektromobilů; pořízení (rychlo)nabíjecích... přečíst celé..

Podpora sociálního podnikání

Podpora sociálního podnikání

30.06.2017 - MPSV vyhlásilo výzvu, která se zaměřuje na podpoření sociálního podnikání skrze zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce. Jedná se o průběžnou výzvu, proto nás neváhejte kontaktovat co nejdříve. Kdo může o dotaci žádat? OSVČ, obchodní korporace a nestátní neziskové organizace. Na co lze dotaci uplatnit? vytvoření a zachování pracovních míst (mzdy zaměstnanců z cílových skupin i... přečíst celé..

Dotace na fotovoltaické systémy - spuštěno!

Dotace na fotovoltaické systémy - spuštěno!

22.06.2017 - Cílem programu je snížení energetické náročnosti prostřednictvím instalace fotovoltaických systémů včetně akumulace energie pro vlastní spotřebu podniku. Maximální možný instalovaný výkon fotovoltaického systému je 1 MWp. Kdo může o dotaci žádat? Podnikatelské subjekty - malé, střední i velké podniky. Žadatelem mohou být i podniky vlastněné až ze 100 % veřejným sektorem. Na co lze dotace... přečíst celé..

Čtvrtý ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

Čtvrtý ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

21.06.2017 - V pátek, 9. června 2017, se konal v pořadí již čtvrtý ročník tenisového turnaje podnikatelského klubu Czech Cool Trade. O pohár bojovalo celkově 6 týmů, jejichž složení bylo určeno losem. Výkonností složení týmů bylo vyrovnané, tudíž naději na celkové vítězství si mohli dělat všichni zúčastnění. I přes slunečné počasí se zápasy hrály ve vysokém tempu a mnohokrát byly k vidění... přečíst celé..

Bezúročné úvěry - seznamte se s programem Expanze

Bezúročné úvěry - seznamte se s programem Expanze

20.06.2017 - Cílem programu je prostřednictvím zvýhodněných úvěrů usnadnit začínajícím a rozvojovým malým a středním podnikatelům přístup k financování jejich podnikatelských projektů pro zahájení a/nebo další rozvoj podnikání. Jedná se o nový finanční nástroj, který je alternativou pro ostatní dotace pro podnikatele. Pro koho je program určen? Malé a střední podnikatelské subjekty. Kdy lze podat žádost o... přečíst celé..

POVEZ II - finanční alokace téměř vyčerpána! Poslední možnosti dotací.

POVEZ II - finanční alokace téměř vyčerpána! Poslední možnosti dotací.

05.06.2017 - Uzavření oblíbeného projektu POVEZ II se kvapem blíží. Více než 80 % finanční alokace určené na vzdělávací projekty byla vyčerpána. Pokud přemýšlíte v roce 2017 a 2018 o školení svých zaměstnanců, máte nejvyšší čas začít jednat. Protože kdo dřív příjde, ten dřív školí. Podporováno je odborné a technické vzdělávání, ekonomické a finanční školení, jazykové kurzy apod. Sami si vyberte školení,... přečíst celé..