Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Jednatel Czech Cool Trade v Moravskoslezském deníku

Jednatel Czech Cool Trade v Moravskoslezském deníku

19.04.2017 - Přinášíme Vám přepis rozhovoru s jednatelem a ředitelem firmy Czech Cool Trade, který se uskutečnil na začátku dubna 2017. Společnost Czech Cool Trade se zabývá poradenstvím v oblasti získávání dotací pro podnikatele. Mezi firmami je o dotace zájem. Láká je možnost získat finanční podporu na nové zaměstnance, jejich vzdělávání nebo investiční projekty, třeba na zřízení dalších budov... přečíst celé..

Zemědělské dotace pro podnikatele - příjem žádosti spuštěn!

Zemědělské dotace pro podnikatele - příjem žádosti spuštěn!

04.04.2017 - Program rozvoje venkova vyhlašuje další kolo, v pořadí již čtvrté, příjmu žádostí pro podnikatele působící v zemědělství a příbuzných odvětvích. Příjem žádostí bude tentokrát probíhat v termínu od 4. dubna 2017 8:00 hodin do 24. dubna 2017 13:00 hodin. Pro žadatele je připraveno 13 tematických výzev s celkovou alokací cca 1,7 mld. Kč. Jednotlivé operace jsou... přečíst celé..

Dostupné finance z projektu POVEZ II rychle mizí

Dostupné finance z projektu POVEZ II rychle mizí

29.03.2017 - Dlouho očekávaný dotační titul na podporu odborného vzdělávaní zaměstnanců je opět spuštěn! Tentokrát má podobu kolové výzvy s alokací 1 mld. korun. Na internetových stránkách Úřadu práce můžete interaktivně sledovat průběh čerpání programu, kde již po týdnu bylo vyčerpáno přes 250 mil. Kč. Pokud bude tento průběh pokračovat, za měsíc bude výzva uzavřena a žadatelé budou nuceni opět celý rok... přečíst celé..

Pozvánka na dotační workshop nejenom pro zemědělce

Pozvánka na dotační workshop nejenom pro zemědělce

14.03.2017 - Zveme Vás na dotační workshop zaměřený na aktuální možnosti čerpání dotací z Programu rozvoje venkova (PRV). Workshop přinese užitečné informace všem subjektům podnikajícím v zemědělství a příbuzných oborech. Příjem dotačních žádostí bude otevřen pouze v rozmezí od 4. dubna 2017 do 24. dubna 2017. Nepromarněte tedy tuto skvělou příležitost a získejte cenné informace jak podpořit své... přečíst celé..

Pozvánka na čtvrtý ročník badmintonového turnaje

Pozvánka na čtvrtý ročník badmintonového turnaje

07.03.2017 - Srdečně Vás zveme na již tradiční badmintonový turnaj v Ostravě, který se premiérově uskuteční v nově zrekonstruovaných prostorách Trojhalí Karolina. Každý zúčastněný si vylosuje svého parťáka, se kterým bude sdílet jeden tým - ve vítězství i prohře. Můžete se tedy klidně přihlásit samostatně, my Vám už někoho najdeme. Tento druh networkingových akcí je výbornou příležitostí jak poznat své... přečíst celé..

ITI -  nový dotační nástroj roku 2017

ITI - nový dotační nástroj roku 2017

24.02.2017 - ITI neboli Integrovaná teritoriální investice je lokálním nástrojem čerpání evropských fondů. ITI spojuje alokace několika operačních programů a nabízí je žadatelům ve vybraném aglomeračním nebo metropolitním území. V České republice můžou tento nástroj využít žadatelé ze sedmi velkých oblastí: Pražská metropolitní oblast Brněnská metropolitní oblast Ostravská aglomerace Plzeňská metropolitní... přečíst celé..

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

15.02.2017 - Ve spolupráci s firmou ComfoGate s.r.o. Vám přinášíme jedinečnou možnost se zúčastnit nultého ročníku Manažerské jachty v Chorvatsku. Prožijete týden na moři na lodi plný dobré nálady, přátelské atmosféry, adrenalinu a nevšedních zážitků. Účastí získáte navážete nová přátelství ve svém oboru i mimo něj dostanete odpovědi na otázky Workshopu “Týmové role a týmová spolupráce“ vyzkoušíte si... přečíst celé..

Dotační workshop pro podnikatele - AKTUALIZOVÁNO

Dotační workshop pro podnikatele - AKTUALIZOVÁNO

15.02.2017 - Aktualizace Pro velký zájem přidáváme druhý termín dotačního workshopu: čtvrtek 9. 3. 2017 od 9. hodin do 11. hodin. Cena i místo zůstává stejné. Srdečně Vás zveme na historicky první dotační workshop pro podnikatele. Na workshopu se dozvíte, jaké máte možnosti v čerpání národních a evropských dotacích. Tématicky bude workshop rozdělen do třech bloků: 1) Personální dotace 2) Dotace na... přečíst celé..

Pozvánka na obchodní čaj o páté v Praze

Pozvánka na obchodní čaj o páté v Praze

09.02.2017 - Zveme Vás na již tradiční obchodní setkání při příležitosti obchodního čaje o páté v Praze. Těšit se můžete na pravý anglický čaj a pochoutky s touto tradicí spojené a především na přínosný obchodní networking! Pokud hledáte nové obchodní partnery, inspiraci či jen se chcete dobře pobavit v příjemné společnosti, tak je tato akce právě pro Vás. Neformální formát obchodního setkání navozuje... přečíst celé..

Pozvánka na workshop: Mluv řečí svého kmene aneb tajemství komunikace jinak

Pozvánka na workshop: Mluv řečí svého kmene aneb tajemství komunikace jinak

09.02.2017 - Pomohlo by Vám v pracovním i osobním životě kdyby vše stačilo říct jen jednou, místo opakování dokola? kdybyste porozuměli, jak vnímání reality ovlivňuje naši komunikaci a dokázali toho vhodně využít? kdybyste získali jednoduché návody, jak si vzájemně rozumět? kdyby vás hovor s některými lidmi nabíjel, místo vysiloval? kdybyste zvládali emoce své i druhých? kdybyste dokázali eliminovat... přečíst celé..