Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

100. Výzva - Energetické úspory

100. Výzva - Energetické úspory

12.03.2018 - V období od 1. 3. 2018 – 31. 1. 2019 byl vyhlášen příjem žádostí o dotaci v rámci programu energetických úspor. Cílem programu je snížení konečné spotřeby energie a snížení spotřeby neobnovitelné primární energie prostřednictvím využití lokálních obnovitelných zdrojů ve veřejných budovách. Kdo může o dotaci žádat? Kraje Obce a města Svazky obcí Městské části hl. města Prahy Organizační... přečíst celé..

Program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách v MSK

Program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách v MSK

08.03.2018 - V období od 31. 3. 2018 do 30. 4. 2018 bude možné podávat žádosti o dotaci za poskytnutí stáže žákům a studentům v Moravskoslezském kraji. Cílem programu je zvýšení uplatnění žáků a studentů na trhu práce. Projektu se může zúčastnit: podnikatelský subjekt naplňující definici malého a středního podniku či velkého podniku s sídlem nebo pobočkou na území Moravskoslezského kraje. Projekt je... přečíst celé..

Program rozvoje venkova – Podpora Agroturistiky

Program rozvoje venkova – Podpora Agroturistiky

27.02.2018 - Operace je zaměřena na investice na diverzifikaci činností pro zemědělské subjekty v oblasti agroturistiky vedoucí k zajištění diverzifikace příjmů, vytváření pracovních míst i pro nekvalifikované pracovní síly, k podpoře širšího využití zemědělských farem a využití venkovských brownfields. Na jaké výdaje můžete dotaci uplatnit? (způsobilé výdaje) stavební obnova či nová výstavba malokapacitního... přečíst celé..

Workshop: Dotační možnosti především pro výrobní firmy

Workshop: Dotační možnosti především pro výrobní firmy

27.02.2018 - Rádi bychom Vás pozvali na dotační workshop na téma "Dotační možnosti především pro výrobní firmy". Na tomto workshopu budou prezentována: Školící střediska - výstavba/rekonstrukce školících center a pořízení vybavení; Nemovitosti - zvýhodněný úvěr na pořízení a rekonstrukce brownfieldů; Aplikace/Inovace - realizace průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje; Potenciál - založení středisek... přečíst celé..

Projekt Jdi dál! 50+ v MSK

Projekt Jdi dál! 50+ v MSK

22.02.2018 - Projekt Jdi dál! 50+ je zaměřen na zvýšení zaměstnanosti specifické skupiny osob starších 50 let prostřednictvím odborných praxí přímo u zaměstnavatelů. Tyto osoby představují početnou pracovní sílu, která disponuje zkušenostmi a chutí pracovat. Projektu se mohou zúčastnit zaměstnavatelé a OSVČ, kteří jsou registrovaným subjektem v ČR; osoby nepatřící mezi subjekty, které se nemůžou výzvy... přečíst celé..

Snižte mzdové náklady svého podnikání

Snižte mzdové náklady svého podnikání

13.02.2018 - Potřebujete nové zaměstnance, ale nechcete neúměrně navyšovat mzdové náklady? Pomůžeme Vám s tím. Na nového zaměstnance můžete získat 15.000 Kč měsíčně v rámci projektů Záruky pro mladé a Jdi dál! 50+. Projektů se mohou zúčastnit zaměstnavatelé a OSVČ, kteří jsou registrovaným subjektem v ČR; osoby nepatřící mezi subjekty, které se nemůžou výzvy zúčastnit z důvodu insolvence,... přečíst celé..

Vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v Programu rozvoje venkova 2014 - 2020

Vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v Programu rozvoje venkova 2014 - 2020

12.02.2018 - Bylo vyhlášeno 6. kolo příjmu žádostí v rámci Programu rozvoje venkova pro období 2014-2020. Příjem žádostí bude probíhat od 3. do 23. dubna 2018. Podpořeny budou investice do zemědělských, lesnických i potravinářských podniků, inovací a projekty spolupráce za více než 1,6 miliardy korun. Opatření Programu rozvoje venkova: Vzdělávací akce – účelem je vzdělávání odborných pracovníků směřující ke... přečíst celé..

Rozšiřujeme tým! Ekonom - analytik

Rozšiřujeme tým! Ekonom - analytik

08.02.2018 - Máte smysl pro detail, nebojíte se komunikovat, chcete být součástí zajímavých projektů a jste ambiciózní? Pokud ano, ozvěte se nám. Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím pro podnikatele. Rozšiřujeme tým a hledáme schopné externí kolegy (OSVČ) na pozici: Ekonom - analytik Náplň práce: Setkávání se s klienty a počáteční posouzení problematické... přečíst celé..

ITI Olomoucko - Školící střediska

ITI Olomoucko - Školící střediska

02.02.2018 - Podnikatelské subjekty z Olomoucka se můžou hlásit do průběžné výzvy zaměřené na vybudování školících středisek. Celková alokace výzvy činí 60 mil. Kč. Kdo může žádat o dotaci? výrobní podniky z olomoucké aglomerace výzkumné organizace; Jaká je výše dotace? Minimální výše dotace je 500 000 Kč, maximální pak 5 mil. Kč Míra podpory je 50 % způsobilých výdajů; Jaké jsou způsobilé výdaje? ... přečíst celé..

ITI Ostravsko - Školící střediska

ITI Ostravsko - Školící střediska

02.02.2018 - Dne 1.3. 2018 bude zahájen příjem žádostí výzvy Školící střediska, která je vyhlášena v rámci ITI ostravské aglomerace operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Příjem žádostí bude ukončen 4.4.2018 a celková alokace výzvy činí 75 000 000Kč. Kdo může žádat o dotaci? malé a střední podniky; Podporované aktivity: výstavba nových školících center rekonstrukce... přečíst celé..