Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Pozvánka na dotační workshop nejenom pro zemědělce

Pozvánka na dotační workshop nejenom pro zemědělce

14.03.2017 - Zveme Vás na dotační workshop zaměřený na aktuální možnosti čerpání dotací z Programu rozvoje venkova (PRV). Workshop přinese užitečné informace všem subjektům podnikajícím v zemědělství a příbuzných oborech. Příjem dotačních žádostí bude otevřen pouze v rozmezí od 4. dubna 2017 do 24. dubna 2017. Nepromarněte tedy tuto skvělou příležitost a získejte cenné informace jak podpořit své... přečíst celé..

Pozvánka na čtvrtý ročník badmintonového turnaje

Pozvánka na čtvrtý ročník badmintonového turnaje

07.03.2017 - Srdečně Vás zveme na již tradiční badmintonový turnaj v Ostravě, který se premiérově uskuteční v nově zrekonstruovaných prostorách Trojhalí Karolina. Každý zúčastněný si vylosuje svého parťáka, se kterým bude sdílet jeden tým - ve vítězství i prohře. Můžete se tedy klidně přihlásit samostatně, my Vám už někoho najdeme. Tento druh networkingových akcí je výbornou příležitostí jak poznat své... přečíst celé..

ITI -  nový dotační nástroj roku 2017

ITI - nový dotační nástroj roku 2017

24.02.2017 - ITI neboli Integrovaná teritoriální investice je lokálním nástrojem čerpání evropských fondů. ITI spojuje alokace několika operačních programů a nabízí je žadatelům ve vybraném aglomeračním nebo metropolitním území. V České republice můžou tento nástroj využít žadatelé ze sedmi velkých oblastí: Pražská metropolitní oblast Brněnská metropolitní oblast Ostravská aglomerace Plzeňská metropolitní... přečíst celé..

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

15.02.2017 - Ve spolupráci s firmou ComfoGate s.r.o. Vám přinášíme jedinečnou možnost se zúčastnit nultého ročníku Manažerské jachty v Chorvatsku. Prožijete týden na moři na lodi plný dobré nálady, přátelské atmosféry, adrenalinu a nevšedních zážitků. Účastí získáte navážete nová přátelství ve svém oboru i mimo něj dostanete odpovědi na otázky Workshopu “Týmové role a týmová spolupráce“ vyzkoušíte si... přečíst celé..

Dotační workshop pro podnikatele - AKTUALIZOVÁNO

Dotační workshop pro podnikatele - AKTUALIZOVÁNO

15.02.2017 - Aktualizace Pro velký zájem přidáváme druhý termín dotačního workshopu: čtvrtek 9. 3. 2017 od 9. hodin do 11. hodin. Cena i místo zůstává stejné. Srdečně Vás zveme na historicky první dotační workshop pro podnikatele. Na workshopu se dozvíte, jaké máte možnosti v čerpání národních a evropských dotacích. Tématicky bude workshop rozdělen do třech bloků: 1) Personální dotace 2) Dotace na... přečíst celé..

Pozvánka na obchodní čaj o páté v Praze

Pozvánka na obchodní čaj o páté v Praze

09.02.2017 - Zveme Vás na již tradiční obchodní setkání při příležitosti obchodního čaje o páté v Praze. Těšit se můžete na pravý anglický čaj a pochoutky s touto tradicí spojené a především na přínosný obchodní networking! Pokud hledáte nové obchodní partnery, inspiraci či jen se chcete dobře pobavit v příjemné společnosti, tak je tato akce právě pro Vás. Neformální formát obchodního setkání navozuje... přečíst celé..

Pozvánka na workshop: Mluv řečí svého kmene aneb tajemství komunikace jinak

Pozvánka na workshop: Mluv řečí svého kmene aneb tajemství komunikace jinak

09.02.2017 - Pomohlo by Vám v pracovním i osobním životě kdyby vše stačilo říct jen jednou, místo opakování dokola? kdybyste porozuměli, jak vnímání reality ovlivňuje naši komunikaci a dokázali toho vhodně využít? kdybyste získali jednoduché návody, jak si vzájemně rozumět? kdyby vás hovor s některými lidmi nabíjel, místo vysiloval? kdybyste zvládali emoce své i druhých? kdybyste dokázali eliminovat... přečíst celé..

Staň se úspěšným prodejcem – Workshop obchodních dovedností

Staň se úspěšným prodejcem – Workshop obchodních dovedností

20.12.2016 - Proč se workshopu zúčastnit? Workshop je určen obchodníkům, obchodním manažerům, živnostníkům a majitelům firem. Poznáte a vyzkoušíte si postup, který vede k úspěšnému prodeji. Prodej je proces, který má svá pravidla. Při dodržení správného postupu více zaujmete své zákazníky, a ti od vás budou více kupovat. Naučíte se, jak postupují nejlepší prodejci. Poznáte cestu, jak se zařadit mezi... přečíst celé..

Pozvánka na druhý ročník COOL PLESU

Pozvánka na druhý ročník COOL PLESU

13.12.2016 - Srdečně Vás zveme na druhý ročník COOL PLESU, který se uskuteční v prostorách Rock and Roll Music klubu Garage na adrese Martinovská 3262/50, dne 27. 1. 2017 od 20:00 hodin. Těšit se můžete na pestrý program v podání taneční profi show Filipa Karáska & Terezy Florové a DJ Rosti Petříka. K poslechu a tanci hraje Rock&Roll Band Marcela Woodmana a pro... přečíst celé..

Úspory energií – dotace až 50 %

Úspory energií – dotace až 50 %

30.11.2016 - Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásí v polovině prosince druhou výzvu týkající se energetické úsporu. Program Úspory energie je zaměřen na snížení energetické náročnosti Vašeho podnikání. Pro žadatele je připraveno neuvěřitelných 11 mld. Kč! Harmonogram příjímání žádostí od 15. 12. 2016 do 30. 3. 2018. Výše dotace maximálně 50 % způsobilých výdajů dle velikosti podniku; maximálně 50 %... přečíst celé..