Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Pražské vouchery vyhlášeny

Pražské vouchery vyhlášeny

14.02.2019 - Ve středu 13.2. byly vyhlášeny nové výzvy programu Pražský voucher, jehož cílem je podpořit pražské podnikatele a zvýšit konkurenceschopnost jejich firem. Příjem žádostí poběží v době od 18.3. do 18.4. Očekává se velký zájem, proto doporučujeme neotálet a přistoupit k přípravě žádostí. Pro koho je program určen? Malé a střední podniky do 3 let existence působící v Praze; Výjimkou je voucher... přečíst celé..

Pokračování provozu dětských skupin

Pokračování provozu dětských skupin

05.02.2019 - Od 4. 2. 2019 mohou mimopražské a od 11. 2. 2019 také pražské dětské skupiny získat příspěvek na pokračování provozu. Podpořeny budou pouze stávající dětské skupiny. Výzvy na podporu vzniku nových dětských skupin budou vyhlášeny v následujících měsících. Kdo může dotaci čerpat? Zaměstnavatelé, neziskové organizace, územně samosprávné celky a jimi založené právnické osoby, vysoké školy. ... přečíst celé..

Program Interreg Danube - Vyhlášena 3. výzva

Program Interreg Danube - Vyhlášena 3. výzva

04.02.2019 - V minulém týdnu byl spuštěn příjem žádostí do třetí výzvy mezinárodního programu Interreg Danube, která bude otevřena do 8. března 2019. Do tohoto data je třeba elektronicky podat zkrácený návrh projektu. Ty nejzajímavější následně budou vyzvány k doložení kompletní žádosti. Program je určen k podpoře mezinárodních projektů, jejichž výstupy budou mít pozitivní dopad na region podél toku... přečíst celé..

Ohlédnutí za závěrem roku v podnikatelském klubu Czech Cool Trade

Ohlédnutí za závěrem roku v podnikatelském klubu Czech Cool Trade

31.01.2019 - Sice už měsíc píšeme letopočet 2019, ale vraťme se nyní na chvíli zpět a společně se podívejme, jak členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade trávili poslední měsíce roku 2018. Členové našeho klubu a všichni zájemci o členství se během tohoto období sešli na různých klubových akcích, na kterých prezentovali svou činnost, navazovali nové obchodní kontakty či domlouvali obchodní spolupráci. A... přečíst celé..

MBA studium s Czech Cool Trade

MBA studium s Czech Cool Trade

28.01.2019 - Na letošní rok jsme pro Vás připravili zajímavé novinky k podpoře rozvoje Vašeho podnikání. První z nich je na světě a jedná se o MBA studium! Zahajujeme již 22. 2. 2019 Co to konkrétně znamená? Na začátku výuky si student zvolí téma závěrečné práce, které ho bude provázet celým studiem, ve vztahu k jednotlivým předmětům. Jednotlivé seminární práce, které se pojí s bloky studia, tak student... přečíst celé..

Soutěž o vstupenky na COOL ples!

Soutěž o vstupenky na COOL ples!

15.01.2019 - Již 25. ledna se uskuteční vrchol plesové sezóny - COOL ples! Ve spolupráci s Deníkem jsme pro Vás připravili soutěž o 3x2 vstupenky. A jaká je soutěžní otázka? Jaké zvíře má ve svém logu pořádající agentura Czech Cool Trade? Své odpovědi posílejte na e-mail web.msdenik@denik.cz se svým jménem a telefonním číslem, a to do čtvrtku 17. ledna 2019 do 12 hodin. Ze správných... přečíst celé..

Program HORIZONT 2020 - důležitá změna!

Program HORIZONT 2020 - důležitá změna!

11.01.2019 - V rámci evropského rámcového programu pro excelentní vědu a průmysl Horizont 2020 dochází ke změnám ve velmi populárním Nástroji pro malé a střední podniky. Doposud šlo podávat žádosti do této výzvy ve dvou fázích. Fáze 1 je určena k vypracování studie proveditelnosti s cílem zjistit komerční potenciál podnikatelského záměru, zatímco dotace ve fázi 2 je určena k tomu připravit produkt nebo... přečíst celé..

Hledáme COOL manažera vzdělávacích projektů

Hledáme COOL manažera vzdělávacích projektů

03.01.2019 - Jste tvůrčí typ a nebojíte se výzev? Troufnete si na přípravu a realizaci vzdělávacích projektů? Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím s dotacemi pro podnikatele. Pomáháme firmám v ČR s přípravou a realizací dotačních projektů. Rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu/kolegyni na pozici MANAŽER VZDĚLÁVACÍCH PROJEKTŮ Co Vás čeká: příprava vzdělávacích... přečíst celé..

Výzva Marketing byla vyhlášena!

Výzva Marketing byla vyhlášena!

20.12.2018 - Došlo k vyhlášení oblíbeného programu Marketing, díky kterému můžou žadatelé spadající mezi malé a střední podniky získat příspěvek na účast na mezinárodních výstavách a veletrzích. Dotace ve výši 50 % způsobiých výdajů se vztahuje na veškeré poplatky spojené s účastí (např. pronájem výstavní plochy, připojení k inženýrským sítím, pronájem stánku, registrační poplatek atd.), dopravou... přečíst celé..

Inovační vouchery pro podnikatele

Inovační vouchery pro podnikatele

18.12.2018 - Byla vyhlášena již čtvrtá výzva programu Inovační vouchery, jehož smyslem je zvýšení spolupráce mezi podnikateli a výzkumnou sférou. Program tedy umožňuje žadatelům z řad podnikatelských subjektů pořídit poradenské, expertní a podpůrné služby, na které sami nemají dostatečnou kapacitu, přímo od preferované výzkumné organizace bez nutnosti realizace výběrového řízení. Lze tedy poptat zkoušky,... přečíst celé..