Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Ohlédnutí za závěrem roku v podnikatelském klubu Czech Cool Trade

Ohlédnutí za závěrem roku v podnikatelském klubu Czech Cool Trade

31.01.2019 - Sice už měsíc píšeme letopočet 2019, ale vraťme se nyní na chvíli zpět a společně se podívejme, jak členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade trávili poslední měsíce roku 2018. Členové našeho klubu a všichni zájemci o členství se během tohoto období sešli na různých klubových akcích, na kterých prezentovali svou činnost, navazovali nové obchodní kontakty či domlouvali obchodní spolupráci. A... přečíst celé..

MBA studium s Czech Cool Trade

MBA studium s Czech Cool Trade

28.01.2019 - Na letošní rok jsme pro Vás připravili zajímavé novinky k podpoře rozvoje Vašeho podnikání. První z nich je na světě a jedná se o MBA studium! Zahajujeme již 22. 2. 2019 Co to konkrétně znamená? Na začátku výuky si student zvolí téma závěrečné práce, které ho bude provázet celým studiem, ve vztahu k jednotlivým předmětům. Jednotlivé seminární práce, které se pojí s bloky studia, tak student... přečíst celé..

Soutěž o vstupenky na COOL ples!

Soutěž o vstupenky na COOL ples!

15.01.2019 - Již 25. ledna se uskuteční vrchol plesové sezóny - COOL ples! Ve spolupráci s Deníkem jsme pro Vás připravili soutěž o 3x2 vstupenky. A jaká je soutěžní otázka? Jaké zvíře má ve svém logu pořádající agentura Czech Cool Trade? Své odpovědi posílejte na e-mail web.msdenik@denik.cz se svým jménem a telefonním číslem, a to do čtvrtku 17. ledna 2019 do 12 hodin. Ze správných... přečíst celé..

Program HORIZONT 2020 - důležitá změna!

Program HORIZONT 2020 - důležitá změna!

11.01.2019 - V rámci evropského rámcového programu pro excelentní vědu a průmysl Horizont 2020 dochází ke změnám ve velmi populárním Nástroji pro malé a střední podniky. Doposud šlo podávat žádosti do této výzvy ve dvou fázích. Fáze 1 je určena k vypracování studie proveditelnosti s cílem zjistit komerční potenciál podnikatelského záměru, zatímco dotace ve fázi 2 je určena k tomu připravit produkt nebo... přečíst celé..

Hledáme COOL manažera vzdělávacích projektů

Hledáme COOL manažera vzdělávacích projektů

03.01.2019 - Jste tvůrčí typ a nebojíte se výzev? Troufnete si na přípravu a realizaci vzdělávacích projektů? Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím s dotacemi pro podnikatele. Pomáháme firmám v ČR s přípravou a realizací dotačních projektů. Rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu/kolegyni na pozici MANAŽER VZDĚLÁVACÍCH PROJEKTŮ Co Vás čeká: příprava vzdělávacích... přečíst celé..

Výzva Marketing byla vyhlášena!

Výzva Marketing byla vyhlášena!

20.12.2018 - Došlo k vyhlášení oblíbeného programu Marketing, díky kterému můžou žadatelé spadající mezi malé a střední podniky získat příspěvek na účast na mezinárodních výstavách a veletrzích. Dotace ve výši 50 % způsobiých výdajů se vztahuje na veškeré poplatky spojené s účastí (např. pronájem výstavní plochy, připojení k inženýrským sítím, pronájem stánku, registrační poplatek atd.), dopravou... přečíst celé..

Inovační vouchery pro podnikatele

Inovační vouchery pro podnikatele

18.12.2018 - Byla vyhlášena již čtvrtá výzva programu Inovační vouchery, jehož smyslem je zvýšení spolupráce mezi podnikateli a výzkumnou sférou. Program tedy umožňuje žadatelům z řad podnikatelských subjektů pořídit poradenské, expertní a podpůrné služby, na které sami nemají dostatečnou kapacitu, přímo od preferované výzkumné organizace bez nutnosti realizace výběrového řízení. Lze tedy poptat zkoušky,... přečíst celé..

PF 2019

PF 2019

18.12.2018 - Srdečně děkujeme Vám, všem našim klientům, se kterými jsme v právě končícím roce spolupracovali a věříme, že v roce 2019 budeme na těchto základech dále stavět a pokračovat v budování přátelských vztahů. Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2019 Vám přeje tým Czech Cool Trade! přečíst celé..

Vyhlášení výzvy Technologie IX

Vyhlášení výzvy Technologie IX

10.12.2018 - Jaká je cílová skupina? Podnikatelské subjekty spadající do kategorie „malý a střední podnik“. Tyto podnikatelské subjekty mohou své záměry předkládat od 11. 3. 2019 do 13. 6. 2019. Podporovány budou podnikatelské subjekty zpracovatelského průmyslu, stavebnictví a profesních/vědeckých/technických činností. Jaké jsou podporované aktivity? Pořízení nových technologických zařízení a vybavení a... přečíst celé..

Elektromobilita vyhlášena

Elektromobilita vyhlášena

04.12.2018 - Byla vyhlášena dotační výzva, která cílí na pořízení elektromobilů včetně nabíjecích stanic pro vlastní spotřebu. Mezi oprávněné žadatele spadají jak malé, střední, tak i velké podniky. Výše podpory činí 55 - 75 % v závislosti na velikosti žadatele. Dotace je poskytována ve výši 50 tis. až 10 mil. Kč. Jeden žadatel může podat až 10 žádostí. Pro žadatele je připraveno 200 mil. Kč. 80 mil. z... přečíst celé..