Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Energeticky efektivní budovy

Energeticky efektivní budovy

03.07.2017 - Cílem programu je snížení energetické náročnosti podnikání skrze opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie. Kdo může o dotaci žádat? malé, střední a velké podniky; Na co lze dotace uplatnit? podpora výstavby nových energeticky efektivních budov; podpora výstavby nástaveb a přístaveb s vyšším energetickým standardem ke stávajícím budovám. Výše dotace dotace je poskytována... přečíst celé..

Nízkouhlíkové technologie: Elektromobilita

Nízkouhlíkové technologie: Elektromobilita

03.07.2017 - MPO vyhlásilo výzvu, jejimž cílem je zvýšení využívaní nízkouhlíkových technologií v rámci elektromobility, obnovitelných zdrojů energie, nakládání s energií a využití druhotných surovin. Kdo může o dotaci žádat? malé, střední, velké podniky; žadatelem mohou být i podniky vlastněné až ze 100 % veřejným sektorem; Na co lze dotace uplatnit? pořízení elektromobilů; pořízení (rychlo)nabíjecích... přečíst celé..

Podpora sociálního podnikání

Podpora sociálního podnikání

30.06.2017 - MPSV vyhlásilo výzvu, která se zaměřuje na podpoření sociálního podnikání skrze zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce. Jedná se o průběžnou výzvu, proto nás neváhejte kontaktovat co nejdříve. Kdo může o dotaci žádat? OSVČ, obchodní korporace a nestátní neziskové organizace. Na co lze dotaci uplatnit? vytvoření a zachování pracovních míst (mzdy zaměstnanců z cílových skupin i... přečíst celé..

Dotace na fotovoltaické systémy - spuštěno!

Dotace na fotovoltaické systémy - spuštěno!

22.06.2017 - Cílem programu je snížení energetické náročnosti prostřednictvím instalace fotovoltaických systémů včetně akumulace energie pro vlastní spotřebu podniku. Maximální možný instalovaný výkon fotovoltaického systému je 1 MWp. Kdo může o dotaci žádat? Podnikatelské subjekty - malé, střední i velké podniky. Žadatelem mohou být i podniky vlastněné až ze 100 % veřejným sektorem. Na co lze dotace... přečíst celé..

Čtvrtý ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

Čtvrtý ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

21.06.2017 - V pátek, 9. června 2017, se konal v pořadí již čtvrtý ročník tenisového turnaje podnikatelského klubu Czech Cool Trade. O pohár bojovalo celkově 6 týmů, jejichž složení bylo určeno losem. Výkonností složení týmů bylo vyrovnané, tudíž naději na celkové vítězství si mohli dělat všichni zúčastnění. I přes slunečné počasí se zápasy hrály ve vysokém tempu a mnohokrát byly k vidění... přečíst celé..

Bezúročné úvěry - seznamte se s programem Expanze

Bezúročné úvěry - seznamte se s programem Expanze

20.06.2017 - Cílem programu je prostřednictvím zvýhodněných úvěrů usnadnit začínajícím a rozvojovým malým a středním podnikatelům přístup k financování jejich podnikatelských projektů pro zahájení a/nebo další rozvoj podnikání. Jedná se o nový finanční nástroj, který je alternativou pro ostatní dotace pro podnikatele. Pro koho je program určen? Malé a střední podnikatelské subjekty. Kdy lze podat žádost o... přečíst celé..

POVEZ II - finanční alokace téměř vyčerpána! Poslední možnosti dotací.

POVEZ II - finanční alokace téměř vyčerpána! Poslední možnosti dotací.

05.06.2017 - Uzavření oblíbeného projektu POVEZ II se kvapem blíží. Více než 80 % finanční alokace určené na vzdělávací projekty byla vyčerpána. Pokud přemýšlíte v roce 2017 a 2018 o školení svých zaměstnanců, máte nejvyšší čas začít jednat. Protože kdo dřív příjde, ten dřív školí. Podporováno je odborné a technické vzdělávání, ekonomické a finanční školení, jazykové kurzy apod. Sami si vyberte školení,... přečíst celé..

Motivační workshop Petera Urbance

Motivační workshop Petera Urbance

26.05.2017 - Vážené dámy a pánové, milí obchodní přátelé, srdečně vás zveme na motivační workshop pro majitele firem a výkonné manažery, který se uskuteční ve středu 28.června 2017 od 9:00 do 17:00. Místo konání: Czech Cool Trade Ostrava, Bílovecká 483/44, Svinov. Témata workshopu: Jak využít svůj vlastní potenciál a potenciál našich lidí na 100%. Proč lidé selhávají? Práce se změnou. Práce v zátěžové... přečíst celé..

Ohlédnutí za badmintonovým turnajem v Ostravě

Ohlédnutí za badmintonovým turnajem v Ostravě

12.05.2017 - Členové Czech Cool Trade Clubu se 28. dubna sešli k další z řady sportovních aktivit. Tentokrát se jednalo o oblíbený badmintonový turnaj, který se premiérově konal v prostorách Trojhalí Karolina. Vzhledem k velkému zájmu byl změněn režim turnaje a místo dvouher se hrály čtyřhry. Po úvodní registraci hráčů se rozlosovaly týmy a začalo se hrát. Ze základní části turnaje vzešly... přečíst celé..

Program Technologie v rámci nástroje ITI - vyhlášení se blíží

Program Technologie v rámci nástroje ITI - vyhlášení se blíží

10.05.2017 - Nástroj ITI představuje jednu z posledních možností, jak získat dotace na pořízení nových strojů a technologií. Vyhlášení programu Technologie v rámci nástroje ITI pro Olomouckou a Ostravskou aglomeraci se kvapem blíží a žadatelé by tak již měli pomalu začít připravovat své podnikatelské záměry. Pokud podnikáte v Ostravě, Olomouci nebo jejich okolí, tak je tato výzva přímo určena pro Vás! První... přečíst celé..