Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

START DO PODNIKÁNÍ OSVČ

START DO PODNIKÁNÍ OSVČ

28.08.2013 - Poradenství při získávání příspěvku při zřízení nového pracovního místa pro osobu samostatně výdělečně činnou Krajské pobočky Úřadů práce ČR v současné době poskytuje příspěvek uchazečům o zaměstnání, kteří se rozhodli samostatně podnikat. Příspěvek je poskytován jako částečná úhrada nákladů souvisejících se zřízením společensky účelného pracovního místa, kterého OSVČ zaměstná. Jedná se rovněž o... přečíst celé..

Nadčasový prodejce a obchodník „Vědomý obchodník“

Nadčasový prodejce a obchodník „Vědomý obchodník“

23.07.2013 - Počet osob: 10 Rozsah: 80 hodin /10 dní Cena: 2.500,- Kč / hodina, 20.000,- Kč / školicí den Program určený pro zaměstnance na obchodních pozicích (obchodní manažeři, obchodníci a asistentka obchodního oddělení): Program „Vědomý obchodník“ je určen pro zaměstnance nebo OSVČ, jejichž pracovní náplní je přímý kontakt se zákazníky. Tento program, nejen vzdělává zaměstnance a prohlubuje jejich... přečíst celé..

Mzdové příspěvky pro firmy

Mzdové příspěvky pro firmy

18.07.2013 - Poradenství při získávání příspěvků v rámci aktivní politiky zaměstnanosti na společensky účelná pracovní místa vyhrazená V současné době poskytuje Úřad práce, resp. jeho krajské pobočky příspěvek na vyhrazené společensky účelné pracovní místo. V případě, že firma zaměstná osobu vedenou na úřadu práce, získá jejím zaměstnáním měsíční příspěvek po dobu až 6 měsíců, a to ve výši až 18.000 Kč... přečíst celé..

Technická angličtina ZDARMA!

Technická angličtina ZDARMA!

04.07.2013 - Technická angličtina ZDARMA! Jazyková a vzdělávací agentura TOPLINGVA s.r.o. zve širokou veřejnost k výuce technické angličtiny ZDARMA. Výuka bude probíhat od srpna do prosince 2013 v prostorách firmy TOPLINGVA s.r.o. na Mlýnské ulici 2353/12, v centru Ostravy. Počet účastníků je omezen. Úspěšní účastníci obdrží osvědčení o absolvování. Jedná se o pilotní ověření modulů technické angličtiny,... přečíst celé..

Projekty Stáže ve firmách a Stáže pro mladé

Projekty Stáže ve firmách a Stáže pro mladé

17.05.2013 - Stáže ve firmách – vzdělávání praxí, registrační číslo CZ.1.07/3.1.00/41.0001 Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání, registrační číslo CZ.1.04/2.1.00/99.00001 Oba tyto projekty realizované Fondem dalšího vzdělávání (FDV) se snaží řešit nezaměstnanost na trhu práce. Zapojení se do projektu má značné výhody jak pro stážisty, tak pro samotné poskytovatele stáže (zaměstnavatele). Těm účast v projektu... přečíst celé..

Akční nabídka – moderní školení v obchodních a komunikačních dovednostech

Akční nabídka – moderní školení v obchodních a komunikačních dovednostech

07.05.2013 - Nabízíme vám školení: Nové trendy v moderním obchodu a komunikaci za bezkonkurenční cenu s garancí špičkového kouče. Školení obsahuje: Nejdůležitější zásady úspěchu Zákony úspěchu Úspěch jako odraz vnitřního stavu Prodáváte sami sebe – kdo hoří, zapaluje Proč nefunguje jenom pozitivní myšlení Základy přesvědčivé a poutavé prezentace Jak postavit svou prezentaci aby zaujala Prezentace dle... přečíst celé..

Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti

Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti

11.04.2013 - Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti Malé a střední podniky mohou dosáhnout podnikové excelence dvěma způsoby. Tím prvním a nejdůležitějším je efektivní využívání vlastních zdrojů v podobě náboru zaměstnanců, zvyšování kvalifikace a motivace současných zaměstnanců, efektivní management dodavatelsko-odběratelského řetězce a využívání širšího know-how současných obchodních... přečíst celé..

Exkluzivní nabídka - Monitoring evropských dotací zdarma

Exkluzivní nabídka - Monitoring evropských dotací zdarma

12.03.2013 - Provedeme pro Vás bezplatný monitoring možností čerpání dotací. Monitorujeme veškeré možnosti čerpání dotací z EU včetně Norských, Bruselských a Švýcarských fondů pro podnikatelský sektor v ČR. Společná schůzka s Czech Cool Trade konzultantem bude mít následující průběh: Společně zjistíme Vaše potřeby a představy Budeme Vás informovat o možnostech čerpání dotací Zvolíme ten nejvhodnější dotační... přečíst celé..

Unikátní dvoudenní seminář

Unikátní dvoudenní seminář

12.10.2012 - Jak vytvářet porozumění, efektivitu a předcházet konfliktům nejen na pracovišti a v týmech PROČ? Doba se mění a lidé jsou a budou stále více přitahování k práci, která jim dává smysl, k práci která je naplňuje, k práci ve které jsou dobré vztahy a porozumění a mohou tam chodit rádi. A všichni, kteří to pochopí a osvojí si znalosti a zkušenosti jak taková místa vytvářet, budou přitahovat právě... přečíst celé..