Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Obchodní snídaně našeho klubu

Obchodní snídaně našeho klubu

01.06.2014 - Czech Cool Trade Club se nám pěkně rozrůstá. Když si srovnáte fotky klubu ze začátku roku, tak je krásně vidět, jaký kus práce jsme udělali. Snažili jsme se pro účastníky setkání připravit co nejhojněší pohoštění, ale s trochou zklámání jsme zjistili, že po ránu nikdo moc velký hlad nemá... :) Každopádně setkání proběhlo ve velmi přátelské a dovolím si tvrdit i produktivní... přečíst celé..

Badmintonový turnaj

Badmintonový turnaj

20.05.2014 - V dubnu se členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club utkali o putovní pohár. 1. místo obsadil Daniel Figura, který reprezentoval společnost IL GROUP, 2. místo získala Alena Gaubová (Jazyková a vzdělávací agentura TOPLINGVA) a jako 3. se umístil René Bogdalík (BigCars).... přečíst celé..

Program POTENCIÁL

Program POTENCIÁL

20.05.2014 - Cílem programu Potenciál je podpořit zavádění a zvyšování kapacit podnikatelských subjektů pro realizaci výzkumných, vývojových a inovačních aktivit a zároveň i zvýšení počtu podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum, vývoj a inovaci. Harmonogram Příjem registračních žádostí: 9. 6. 2014 – 9. 7. 2014 Příjem plných žádostí: 9. 6. 2014 – 18. 8. 2014 Ukončení realizace projektů 31. 8.... přečíst celé..

Další program rozvoj

Další program rozvoj

07.05.2014 - Program Rozvoj je určen pro firmy, které se chystají zmodernizovat vybavení či rozšířit své technologické vybavení. Cílem programu je podpořit růst výkonů a konkurenceschopnosti malých a středních podniků v regionech s vyšší mírou nezaměstnanosti a posílit tím jejich pozici na trhu. Harmonogram Příjem Registračních žádostí: 16. 6. 2014 – 16. 7. 2014 Příjem Plných žádostí: 16. 6. 2014 – 31. 7.... přečíst celé..

Jarní setkání členů klubu Czech Cool Trade "Čaj o páté"

Jarní setkání členů klubu Czech Cool Trade "Čaj o páté"

07.05.2014 - V březnu se uskutečnilo další setkání klubu Czech Cool Trade. Tentokrát v duchu odpoledního obchodního setkání "Čaje o páté". Program setkání byl zajímavý. Uvítali jsme naše stávající členy a přivítali mezi námi nové. Na řadě byl networking, kdy členové představili své firmy, produkty či služby. Dohodli si navzájem individuální schůzky se záměrem zahájení spolupráce a dalšího doporučování.... přečíst celé..

SEMINÁŘ:  Vysmátý obchodník

SEMINÁŘ: Vysmátý obchodník

06.05.2014 - 7 klíčů vysmátého a SEBEvědomého obchodníka Představte si, že jste vysmátí, vše se vám daří tak jak chcete, září z vás zapálení a vnitřní pohoda. Jste člověkem, kterého každý rád vidí. A Vy se těšíte na každý den, který už pro Vás není jen bojem o zákazníky, o přežití, ale příležitostí pro Vaší plnou seberealizaci. Prostorem, ve kterém děláte beze strachu to, co Vás nejvíce baví, naplňuje a máte... přečíst celé..

Rozvoj pracovních příležitostí

Rozvoj pracovních příležitostí

08.04.2014 - Cílem programu je vytvořit podmínky pro zřízení nových pracovních míst, snížit nezaměstnanost na území Ústeckého a Moravskoslezského kraje a zvýšit tak jejich hospodářskou výkonnost. Kategorie příjemců podpory + základní podmínky: účastníkem programu může být fyzická nebo právnická osoba s doložitelnou minimálně jednoletou aktivní podnikatelskou historií projekt musí být realizován na území... přečíst celé..

Akce - pronájem školící místnosti

Akce - pronájem školící místnosti

19.03.2014 - Nabízíme hodinu pronájmu místnosti zdarma Máme výbornou dostupnost autem i MHD – autobusová zastávka 37, sjezd dálnice D1, blízkost vlakového nádraží Svinov, v okolí dostatek míst k parkování. Nabízíme nízkou, konečnou a přesto “all inclusive” cenu – 300,- Kč/hod (1.500,- Kč celý den) - V případě pronájmu na 3 a více hodin Vám jednu hodinu pronájmu poskytneme zdarma V ceně je vše běžné co... přečíst celé..

Jak úspěšně a profesionálně domluvit obchodní schůzku

Jak úspěšně a profesionálně domluvit obchodní schůzku

21.02.2014 - Speaker: Kateřina Jasinská - (jak-komunikovat.cz) Datum: 28.3.2014 Čas: 9:00 - 14:00 hod Cena: 2.300,- Kč bez DPH Počet osob: max. 15 osob Adresa: Bílovecká 83/44, 721 00 Ostrava – Svinov Cíl školení zvýšit svoji úspěšnost v telefonu navolat více kvalitních schůzek umět správně zaujmout námitkami hovor nekončí Obsah školení pravidla telefonátu cíl telefonátu jak zaujmout klienta kladení... přečíst celé..

Program rozvoje venkova

Program rozvoje venkova

20.02.2014 - Cíl opatření: Podpora zakládání nových a rozvoje existujících nezemědělských podniků nejmenší velikosti – mikropodniků (Doporučení Komise č. 2003/361/ES, o definici mikropodniků, malých a středních podniků.) Mikropodnik: definován jako podnik, který zaměstnává méně než 10 zaměstnanců a jehož roční obrat a/nebo roční celková účetní rozvaha nepřekračují 2 mil. Euro Různorodost zemědělských... přečíst celé..