Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Hledáme COOL posilu pro náš tým !!!

Hledáme COOL posilu pro náš tým !!!

15.08.2017 - Jste tvůrčí osobnost, která se nebojí vyhrávat? Troufnete si na přípravu a realizaci investičních projektů? Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím pro podnikatele. Pomáháme firmám v ČR s přípravou a realizací dotačních projektů. Rozšiřujeme náš tým a hledáme schopného a výkonného kolegu na pozici: Projektový manažer - investiční projekty. Pokud - umíte dobře... přečíst celé..

Dotace z Programu rozvoje venkova - blíží se vyhlášení 5. kola

Dotace z Programu rozvoje venkova - blíží se vyhlášení 5. kola

09.08.2017 - Dne 2. 8. 2017 byla ministrem zemědělství Ing. Marianem Jurečkou schválena pravidla pro 5. kolo příjmu žádostí Programu rozvoje venkova 2014 – 2020. V rámci tohoto kola budou podpořeny investice do zemědělských, lesnických i potravinářských podniků, inovací a na projekty spolupráce v hodnotě přesahující 2,6 mld. Kč. Jednotlivé operace a jejich předběžná alokace: Název operace v... přečíst celé..

Otevřena výzva programu ENERG

Otevřena výzva programu ENERG

07.08.2017 - Formou zvýhodněných investičních úvěrů usnadňuje program ENERG malým a středním podnikatelům na území hlavního města Prahy přístup k financování projektů zaměřených na snížení energetické náročnosti jejich činnosti nebo využití energie z obnovitelných zdrojů. Cílem programu je přispět ke zvýšení konkurenceschopnosti malých a středních podniků v souladu s environmentální... přečíst celé..

Otevřená výzva programu Aplikace

Otevřená výzva programu Aplikace

07.08.2017 - V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014 – 2020 byla vyhlášena již 4. výzva k programu podpory Aplikace. Cílem této výzvy je podpora vývoje nových produktů, materiálů, technologií a služeb prostřednictvím realizace průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje. Plánovaná alokace této výzvy je 1,6 mld. Kč. Kdo může o dotaci zažádat? podnikatelské... přečíst celé..

Setkání s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Karlem Novotným

Setkání s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Karlem Novotným

28.07.2017 - V úterý 25. července proběhlo na naší ostravské pobočce setkání členů podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club s náměstkem ministra průmyslu a obchodu panem Karlem Novotným. Celá schůze proběhla ve velmi neformální, přátelské atmosféře a užitečné informace o podnikatelských příležitostech byly prokládány odlehčenými historkami. Na začátek celé dvouhodinovky si pan náměstek... přečíst celé..

3. Výzva programu Interreg Central Europe

3. Výzva programu Interreg Central Europe

24.07.2017 - V rámci programu nadnárodní spolupráce Interreg Central Europe bude 21. 9. 2017 vyhlášena již 3. výzva k předkládání projektových žádostí. Projekt je určen pro subjekty z veřejného i soukromého sektoru a jeho cílem je řešení společných problémů celého regionu. V rámci jednotlivých prioritních os jsou vypsány specifické cíle a je na potenciálních žadatelích, aby předložili... přečíst celé..

Obchodníci a jejich význam pro firmy

Obchodníci a jejich význam pro firmy

24.07.2017 - Současný vývoj trhu práce v České republice lze charakterizovat poměrně snadno. Ekonomika prosperuje, klesá míra nezaměstnanosti a roste počet volných pracovních míst. Jinými slovy, zaměstnavatelé poptávají nové pracovníky, ale často nemají kde brát. Vhodní kandidáti již pracují nebo jsou na nástupu do zaměstnání domluveni. Tato skutečnost se dá vypozorovat v širokém spektru oborů,... přečíst celé..

Program Potenciál - zázemí pro Váš výzkum a vývoj

Program Potenciál - zázemí pro Váš výzkum a vývoj

14.07.2017 - Program Potenciál je určen podnikatelským subjektům, kteří se věnují vlastnímu výzkumu, vývoji a inovačním aktivitám. Hlavním cílem programu je podpora a zvyšování počtu takto aktivních společností a prohlubování jejich spolupráce s výzkumnými organizacemi. Alokace programu je vyčíslena na 1,5 mld. Kč. Kdo může o dotaci zažádat? Podnikatelské subjekty. Harmonogram Žádosti o dotaci budou... přečíst celé..

Workshop k dotacím na Fotovoltaiku, Elektromobily a Energeticky úsporné budovy

Workshop k dotacím na Fotovoltaiku, Elektromobily a Energeticky úsporné budovy

10.07.2017 - Srdečně Vás zveme na workshop zaměřený na aktuální příležitosti v čerpání dotací z programů Úspory energie a Nízkouhlíkové technologie. Všechny probírané výzvy byly vyhlášeny v měsíci červnu a jejich ukončení je plánováno na tento podzim. Náš workshop je tedy ideální příležitostí, jak se s dotačními možnostmi lépe seznámit. V rámci workshopu se dozvíte vše, co... přečíst celé..

Dotace na inovace

Dotace na inovace

03.07.2017 - Cílem programu je podpora podniků, které své nápady realizují v praxi a přinášejí tak na trh inovativní výrobky, služby či technologie. Alokace programu je vyčíslena na 3 mld. Kč. Kdo může o dotaci žádat? podnikatelské subjekty - zejména malé a střední podniky Na co lze dotace uplatnit? zvýšení technických a užitných hodnot výrobků, technologií a služeb; zvýšení efektivnosti procesů výroby a... přečíst celé..