Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

20.08.2014 - V současné době jsou krajskými pobočkami Úřadu práce ČR mimo hl. město Praha přijímány žádosti do projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců“. Tento projekt umožňuje vybraným podnikům získat finanční prostředky na vzdělávání či rekvalifikaci svých zaměstnanců. 1. V podporovaných aktivitách projektu je kladen důraz na DALŠÍ PROFESNÍ VZDĚLÁVÁNÍ zaměstnanců s důrazem na ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ... přečíst celé..

Projekt Vzdělávejte se pro růst v MSK II

Projekt Vzdělávejte se pro růst v MSK II

20.08.2014 - Projekt: Vzdělávejte se pro růst v MSK II V současné době je prostřednictvím krajských poboček Úřadu práce realizován projekt Vzdělávejte se pro růst v MSK II. Tento projekt je zaměřen zejména na podporu udržení pracovních míst u těch zaměstnavatelů, kteří se v souvislosti s negativním vývojem ekonomiky v ČR nacházejí v přechodně obtížné hospodářské situaci a dočasně nejsou schopni svým... přečíst celé..

Odborné praxe pro mladé do 30 let

Odborné praxe pro mladé do 30 let

18.08.2014 - V rámci tohoto projektu máte možnost získat nového zaměstnance, jehož mzda bude hrazena z projektu a rovněž máte nárok na částečnou úhradu mzdy mentora, který se bude zaměstnanci věnovat! Tento projekt má za cíl začlenit mladé lidi na trh práce a poskytnout odborné dovednosti a znalosti pro výkon profese a zajistit jim dlouhodobé zaměstnání. Dalším cílem je snížení průměrné doby evidence... přečíst celé..

Franšíza našeho klubu - Czech Cool Trade Club

Franšíza našeho klubu - Czech Cool Trade Club

08.08.2014 - 1. Přidejte se k nám - podnikejte bez rizika ověřený koncept obohacený o naše služby nízká vstupní investice získávání spousty hodnotných kontaktů v přátelském prostředí individuální přístup, finanční i pracovní nezávislost fixní odměny + štědrý provizní systém z našich služeb 2. Co od Vás očekáváme ? pár hodin práce denně, za začátku trochu více :) obchodního ducha, samostatnost a... přečíst celé..

WORKSHOP - 7 klíčů vysmátého a SEBEvědomého obchodníka

WORKSHOP - 7 klíčů vysmátého a SEBEvědomého obchodníka

07.07.2014 - PROČ? Představte si, že jste vysmátí, vše se vám daří tak jak chcete, září z vás zapálení a vnitřní pohoda. Jste člověkem, kterého každý rád vidí. A Vy se těšíte na každý den, který už pro Vás není jen bojem o zákazníky, o přežití, ale prostorem a příležitostí pro Vaší plnou seberealizaci. Prostorem, ve kterém děláte beze strachu to, co Vás nejvíce baví, naplňuje a máte přesně ty výsledky a... přečíst celé..

Jak vytvářet porozumění, efektivitu a předcházet konfliktům nejen na pracovišti a v týmech

Jak vytvářet porozumění, efektivitu a předcházet konfliktům nejen na pracovišti a v týmech

07.07.2014 - Unikátní dvoudenní seminář: "Jak vytvářet porozumění, efektivitu a předcházet konfliktům nejen na pracovišti a v týmech." PROČ? Doba se mění a lidé jsou a budou stále více přitahování k práci, která jim dává smysl, k práci která je naplňuje, k práci ve které jsou dobré vztahy a porozumění a mohou tam chodit rádi. A všichni, kteří to pochopí a osvojí si znalosti a zkušenosti jak taková místa... přečíst celé..

Obchodní snídaně našeho klubu

Obchodní snídaně našeho klubu

01.06.2014 - Czech Cool Trade Club se nám pěkně rozrůstá. Když si srovnáte fotky klubu ze začátku roku, tak je krásně vidět, jaký kus práce jsme udělali. Snažili jsme se pro účastníky setkání připravit co nejhojněší pohoštění, ale s trochou zklámání jsme zjistili, že po ránu nikdo moc velký hlad nemá... :) Každopádně setkání proběhlo ve velmi přátelské a dovolím si tvrdit i produktivní... přečíst celé..

Badmintonový turnaj

Badmintonový turnaj

20.05.2014 - V dubnu se členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club utkali o putovní pohár. 1. místo obsadil Daniel Figura, který reprezentoval společnost IL GROUP, 2. místo získala Alena Gaubová (Jazyková a vzdělávací agentura TOPLINGVA) a jako 3. se umístil René Bogdalík (BigCars).... přečíst celé..

Program POTENCIÁL

Program POTENCIÁL

20.05.2014 - Cílem programu Potenciál je podpořit zavádění a zvyšování kapacit podnikatelských subjektů pro realizaci výzkumných, vývojových a inovačních aktivit a zároveň i zvýšení počtu podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum, vývoj a inovaci. Harmonogram Příjem registračních žádostí: 9. 6. 2014 – 9. 7. 2014 Příjem plných žádostí: 9. 6. 2014 – 18. 8. 2014 Ukončení realizace projektů 31. 8.... přečíst celé..

Další program rozvoj

Další program rozvoj

07.05.2014 - Program Rozvoj je určen pro firmy, které se chystají zmodernizovat vybavení či rozšířit své technologické vybavení. Cílem programu je podpořit růst výkonů a konkurenceschopnosti malých a středních podniků v regionech s vyšší mírou nezaměstnanosti a posílit tím jejich pozici na trhu. Harmonogram Příjem Registračních žádostí: 16. 6. 2014 – 16. 7. 2014 Příjem Plných žádostí: 16. 6. 2014 – 31. 7.... přečíst celé..