Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Dotace na rekonstrukci výrobních areálů

Dotace na rekonstrukci výrobních areálů

06.10.2014 - V poslední době se šíří řada zpráv o eventuální možnosti vyhlášení poslední výzvy k čerpání dotace z programu Nemovitosti. Tento program podpory je součástí končícího operačního programu Podnikání a inovace pro období 2007 až 2013. Výzva by měla být realizována v podzimních měsících tohoto roku. Pokud by skutečně došlo k nastání této situace, je zde jedinečná... přečíst celé..

Členové Czech Cool Trade Club už vědí, jak chránit své know-how

Členové Czech Cool Trade Club už vědí, jak chránit své know-how

03.10.2014 - Na naší ostravské pobočce proběhl v úterý 30. září workshop na téma Ochrana obchodního tajemství pro manažery. Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club se zde mohli seznámit s možnostmi, jak efektivně chránit informační aktiva, s trendy v oblasti ochrany informací, možnostmi ochrany informací z pohledu zaměstnavatele vůči zaměstnancům a partnerům. Seminář poskytl zúčastněným... přečíst celé..

Přes 16 milionů korun, tolik získali naši klienti z programu PRPP

Přes 16 milionů korun, tolik získali naši klienti z programu PRPP

25.09.2014 - Do poloviny května tohoto roku měly firmy příležitost odevzdávat své žádosti do programu Podpora rozvoje pracovních příležitostí na území Ústeckého a Moravskoslezského kraje. Sedm našich klientů, díky námi zpracovaným žádostem, získalo celkem přes 16 milionů korun. Cílem programu bylo vytvořit podmínky pro zřízení nových pracovních míst, snížit nezaměstnanost na území Ústeckého a... přečíst celé..

Tenisový turnaj "O Putovní pohár Czech Cool Trade Clubu" sklidil úspěch

Tenisový turnaj "O Putovní pohár Czech Cool Trade Clubu" sklidil úspěch

25.09.2014 - V sobotu 20. září měli členové našeho klubu možnost zúčastnit se v Ostravě - Porubě tenisového turnaje "O Putovní pohár Czech Cool Trade Clubu". V turnaji si zahrálo pět týmů, formou hry byly čtyřhry a zvítězil pořadatelský tým. Vítěz si z turnaje odnesl putovní pohár. Druhé místo obsadili zástupci společnosti RH Partner Engineering a IL Group. Hned ráno čekala na všechny hráče a hosty... přečíst celé..

Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

16.09.2014 - Projekt realizovaný Fondem dalšího vzdělávání (FDV) má za cíl efektivně řešit nedostatek praxe absolventů škol a pomoci nezaměstnaným získat potřebnou praxi a vylepšit si tak svou pozici na trhu práce. Zaměstnavatelům (poskytovatelům stáže) projekt přináší příležitost „odzkoušet“ si možného budoucího pracovníka a zavázat si ho případně k další spolupráci, která však není podmínkou. Projekt Stáže... přečíst celé..

Florbalový turnaj „Czech Cool Trade Cup 2014“ vyhrála Letka Ostrava

Florbalový turnaj „Czech Cool Trade Cup 2014“ vyhrála Letka Ostrava

10.09.2014 - Přípravy prvního ročníku florbalového turnaje vyvrcholily v sobotu 23. 8., kdy se osm týmů utkalo o „Czech Cool Trade Cup“ pohár. Zápasy se konaly v hale ČPP Aréna Ostrava. Na prvním místě se umístila Letka Ostrava. Tento modro-černý tým hraje 3. ligu mužů. Druhé místo obsadili O.C.E.L.O.T. Ostrava a třetí FBC Sokol Přerov. Jednodenní turnaj byl pořádán domácím týmem Bazinga Ostrava a... přečíst celé..

Mystery Shopping

Mystery Shopping

22.08.2014 - Mystery Shopping odhalí nedostatky, pomůže rozvíjet Vaše zaměstnance a přispěje k růstu Vaší společnosti Mystery Shopping je marketingová technika, která se zakládá na simulovaném nákupu služeb a produktů jisté společnosti, ať již státní nebo komerční. K čemu Mystery Shopping slouží? Tato metoda je vhodná především k identifikaci reálných nedostatků v prodeji a v komunikaci... přečíst celé..

Projekt: Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením

Projekt: Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením

22.08.2014 - Projekt: Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením Cílem projektu je zlepšit postavení osob se zdravotním postižením (OZP) či osob se zdravotním znevýhodněním (OZZ) na trhu práce. Projekt je zaměřen na podporu vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením (ZP), a dále na motivaci zaměstnavatelů k aplikování společenské odpovědnosti vůči osobám se ZP. Podporované aktivity:... přečíst celé..

Nové dotační období 2014 - 2020

Nové dotační období 2014 - 2020

22.08.2014 - Čeští podnikatelé získají z evropských fondů 116 miliard korun Díky programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost budou moci čeští podnikatelé získat do roku 2020 asi 116 miliard korun (4,316 miliardy eur). Nejvíce těchto finančních prostředků půjde na technologický rozvoj, podporu malých a středních firem a energetické úspory. Dotace přispějí k usnadnění... přečíst celé..

Dobré jméno především

Dobré jméno především

22.08.2014 - Dobré jméno především! V předcházejících dekádách byly reklamní kampaně vesměs stejné. Bez ohledu na to, jak byly samy o sobě originální, měly podobný formát a užívaly masových médií, jakými byli pouze tisk a televize. Velké společnosti, a tudíž velcí hráči na trhu, v uplynulých letech poznaly, že na zmíněná dvě média se v době internetového boomu spoléhat nelze. Online svět změnil pravidla... přečíst celé..