Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

16.09.2014 - Projekt realizovaný Fondem dalšího vzdělávání (FDV) má za cíl efektivně řešit nedostatek praxe absolventů škol a pomoci nezaměstnaným získat potřebnou praxi a vylepšit si tak svou pozici na trhu práce. Zaměstnavatelům (poskytovatelům stáže) projekt přináší příležitost „odzkoušet“ si možného budoucího pracovníka a zavázat si ho případně k další spolupráci, která však není podmínkou. Projekt Stáže... přečíst celé..

Florbalový turnaj „Czech Cool Trade Cup 2014“ vyhrála Letka Ostrava

Florbalový turnaj „Czech Cool Trade Cup 2014“ vyhrála Letka Ostrava

10.09.2014 - Přípravy prvního ročníku florbalového turnaje vyvrcholily v sobotu 23. 8., kdy se osm týmů utkalo o „Czech Cool Trade Cup“ pohár. Zápasy se konaly v hale ČPP Aréna Ostrava. Na prvním místě se umístila Letka Ostrava. Tento modro-černý tým hraje 3. ligu mužů. Druhé místo obsadili O.C.E.L.O.T. Ostrava a třetí FBC Sokol Přerov. Jednodenní turnaj byl pořádán domácím týmem Bazinga Ostrava a... přečíst celé..

Mystery Shopping

Mystery Shopping

22.08.2014 - Mystery Shopping odhalí nedostatky, pomůže rozvíjet Vaše zaměstnance a přispěje k růstu Vaší společnosti Mystery Shopping je marketingová technika, která se zakládá na simulovaném nákupu služeb a produktů jisté společnosti, ať již státní nebo komerční. K čemu Mystery Shopping slouží? Tato metoda je vhodná především k identifikaci reálných nedostatků v prodeji a v komunikaci... přečíst celé..

Projekt: Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením

Projekt: Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením

22.08.2014 - Projekt: Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením Cílem projektu je zlepšit postavení osob se zdravotním postižením (OZP) či osob se zdravotním znevýhodněním (OZZ) na trhu práce. Projekt je zaměřen na podporu vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením (ZP), a dále na motivaci zaměstnavatelů k aplikování společenské odpovědnosti vůči osobám se ZP. Podporované aktivity:... přečíst celé..

Nové dotační období 2014 - 2020

Nové dotační období 2014 - 2020

22.08.2014 - Čeští podnikatelé získají z evropských fondů 116 miliard korun Díky programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost budou moci čeští podnikatelé získat do roku 2020 asi 116 miliard korun (4,316 miliardy eur). Nejvíce těchto finančních prostředků půjde na technologický rozvoj, podporu malých a středních firem a energetické úspory. Dotace přispějí k usnadnění... přečíst celé..

Dobré jméno především

Dobré jméno především

22.08.2014 - Dobré jméno především! V předcházejících dekádách byly reklamní kampaně vesměs stejné. Bez ohledu na to, jak byly samy o sobě originální, měly podobný formát a užívaly masových médií, jakými byli pouze tisk a televize. Velké společnosti, a tudíž velcí hráči na trhu, v uplynulých letech poznaly, že na zmíněná dvě média se v době internetového boomu spoléhat nelze. Online svět změnil pravidla... přečíst celé..

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

20.08.2014 - V současné době jsou krajskými pobočkami Úřadu práce ČR mimo hl. město Praha přijímány žádosti do projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců“. Tento projekt umožňuje vybraným podnikům získat finanční prostředky na vzdělávání či rekvalifikaci svých zaměstnanců. 1. V podporovaných aktivitách projektu je kladen důraz na DALŠÍ PROFESNÍ VZDĚLÁVÁNÍ zaměstnanců s důrazem na ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ... přečíst celé..

Projekt Vzdělávejte se pro růst v MSK II

Projekt Vzdělávejte se pro růst v MSK II

20.08.2014 - Projekt: Vzdělávejte se pro růst v MSK II V současné době je prostřednictvím krajských poboček Úřadu práce realizován projekt Vzdělávejte se pro růst v MSK II. Tento projekt je zaměřen zejména na podporu udržení pracovních míst u těch zaměstnavatelů, kteří se v souvislosti s negativním vývojem ekonomiky v ČR nacházejí v přechodně obtížné hospodářské situaci a dočasně nejsou schopni svým... přečíst celé..

Odborné praxe pro mladé do 30 let

Odborné praxe pro mladé do 30 let

18.08.2014 - V rámci tohoto projektu máte možnost získat nového zaměstnance, jehož mzda bude hrazena z projektu a rovněž máte nárok na částečnou úhradu mzdy mentora, který se bude zaměstnanci věnovat! Tento projekt má za cíl začlenit mladé lidi na trh práce a poskytnout odborné dovednosti a znalosti pro výkon profese a zajistit jim dlouhodobé zaměstnání. Dalším cílem je snížení průměrné doby evidence... přečíst celé..

Franšíza našeho klubu - Czech Cool Trade Club

Franšíza našeho klubu - Czech Cool Trade Club

08.08.2014 - 1. Přidejte se k nám - podnikejte bez rizika ověřený koncept obohacený o naše služby nízká vstupní investice získávání spousty hodnotných kontaktů v přátelském prostředí individuální přístup, finanční i pracovní nezávislost fixní odměny + štědrý provizní systém z našich služeb 2. Co od Vás očekáváme ? pár hodin práce denně, za začátku trochu více :) obchodního ducha, samostatnost a... přečíst celé..