Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Pozvánka na tradiční badmintonový turnaj

Pozvánka na tradiční badmintonový turnaj

17.03.2015 - Pojďme společně trochu zasportovat. Vhodně sestavíme týmy, aby jsme měli především radost ze hry, takže si dobře zahrají lepší hráči, stejně jako ti nadšení a zapálení, kteří míček sem tam netrefí. Občersvení zajištěno. Pozvánka platí pro dvě osoby (Možnost zúčastnění se více osob za člena klubu na základě zaplacení 500Kč/osoba startovné). Účast je pro členy Czech Cool Trade Clubu zdarma, pro... přečíst celé..

Aktuální dotace pro podnikatele

Aktuální dotace pro podnikatele

17.03.2015 - Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji 2015 V rámci Podpory podnikání v Moravskoslezském kraji 2015 mohou podnikatelé získat až 70% dotací na projekty, jejichž předmětem je spolupráce a transfer znalostí mezi vysokými školami, případně výzkumnými organizacemi na straně jedné a malými a středními podniky se sídlem nebo provozovnou na území MSK na straně druhé.... přečíst celé..

Čaj o páté v Café Louvre

Čaj o páté v Café Louvre

13.03.2015 - Dne 11. 3. se uskutečnilo další obchodní setkání členů Czech Cool Trade Clubu ve stylu "Čaje o páté". Tentokrát se akce konala v Praze, konkrétně v krásných prostorách galerie kavárny Café Louvre. Samotná událost začala kolem čtvrté hodiny odpoledne malou přednáškou o tradici a původu čaje o páté. Poté již následovalo úvodní slovo oblastní ředitelky Zuzany Konůpkové, která přivítala... přečíst celé..

Ohlasy na únorový Čaj o páté

Ohlasy na únorový Čaj o páté

09.03.2015 - Dne 25. 2. 2015 se uskutečnilo další obchodní setkání členů Czech Cool Trade Clubu, které tentokrát probíhalo formou "Čaje o páté". Přinášíme Vám několik ohlasů na tuto akcí. "Musím říci, že mám za sebou opravdu spoustu networkingových akcí, ale Vaše mi přišla nejlepší. Velmi elegantně a nenuceně vedeno, žádný spěch a příjemné otázky, kterými šlo podpořit know-how firmy." Jiří Kratochvíl,... přečíst celé..

Pozvánka na "Čaj o páté" v Praze

Pozvánka na "Čaj o páté" v Praze

05.03.2015 - Rádi bychom Vás pozvali na tradiční obchodní setkání Czech Cool Trade Clubu. Setkání proběhne ve středu 11. března formou obchodního setkání u "Čaje o páté" v nádherných prostorech tradiční kavárny Café Louvre v Praze. Samotná akce začíná v 15:45 a končí 17:30. Na co se účastníci mohou těšit? Přínosný networking. Příležitost získat nové obchodní partnery. Možnost představení své společnosti.... přečíst celé..

Kde nás můžete potkat u silnice :)

Kde nás můžete potkat u silnice :)

03.03.2015 - Billboardy jsou vhodným doplňkem marketingového portfolia každé firmy. Pokud jste minulý rok projížděli ulicí Cínovecká (začátek D8, směr Praha), Libušská (jeden z hlavních jižních silníčních tahů do centra Prahy), nebo Jižní Spojkou, mohli jste nás potkat na billboardech. Ani letos nezahálíme a budeme na Vás zářit v březnu a dubnu na Štěrboholské radiále, v červnu v Kolbenově a v... přečíst celé..

Únorový čaj o páté

Únorový čaj o páté

27.02.2015 - Dne 25. 2. se uskutečnilo další obchodní setkání členů Czech Cool Trade Clubu. Únorová akce probíhala formou "Čaje o páté". Účastníci si tak mohli pochutnat nejen na anglickém čaji či londýnských sušenkách. Program začínal kolem čtvrté hodiny odpolední a náplní byl již klasický networking. Každý z přítomných tak představil svou společnost a poskytované produkty či služby. Již v průběhu setkání... přečíst celé..

Čerpání evropských dotací se blíží

Čerpání evropských dotací se blíží

24.02.2015 - Minulý týden se uskutečnilo klíčové jednání mezi zástupci Ministerstva pro místní rozvoj a Evropské komise. Výsledkem této schůzky je výrazný posun k začátku čerpání finančních prostředků z programového období 2014 – 2020. Představitelům MMR se podařilo přesvědčit komisi, že většina programů je připravena ke schválení. Z celkového počtu osmi programů zbývají pouze dva, ve kterých... přečíst celé..

První ročník Czech Cool Trade Fora úspěšně za námi

První ročník Czech Cool Trade Fora úspěšně za námi

09.02.2015 - V úterý 3. února se uskutečnil první ročník Czech Cool Trade Fora v partnerství Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava a společnosti Czech Cool Trade. Prostřednictvím diskusních panelů bylo řešeno téma Podnikatelské prostředí v České republice. Během polodenního řízeného programu se k tématu postupně vyjadřovali zástupci podnikatelského, akademického a politického prostředí a také zástupci státní... přečíst celé..

Czech Cool Trade Forum 2015 se blíží!

Czech Cool Trade Forum 2015 se blíží!

29.01.2015 - V Ostravě proběhne otevřená diskuze k podnikatelskému prostředí České republiky Koho zajímá české podnikatelské klima, měl by se zúčastnit Czech Cool Trade Fora 2015. Cílem fora bude vytyčení problémů současného podnikatelského prostředí. Účastnící vyjádří názory na problematiku a budou navrhovat vhodná řešení. Czech Cool Trade Forum 2015 proběhne v úterý 3. února v prostorách Ekonomické... přečíst celé..