Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Obchodní snídaně v Praze

Obchodní snídaně v Praze

15.05.2015 - Dne 12. května proběhla v Praze další již tradiční obchodní snídaně členů Czech Cool Trade Clubu. Setkání tentokrát proběhlo v moderních prostorách Siddaharta Café – Buddha baru. Samotná událost probíhala jako obvykle v uvolněné a přátelské atmosféře. Během akce mohli účastníci představit své společnosti a navázat obchodní kontakty s ostatními. text V rámci akce si... přečíst celé..

Poslední možnost přijmout do firmy stážistu – studenta!

Poslední možnost přijmout do firmy stážistu – studenta!

15.05.2015 - Projekt „Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání 2“ bude ukončen v listopadu 2015. Studenti i Vy máte tedy poslední možnost zapojit se do projektu. Na stáž mohou nastoupit studenti prezenčního studia SOU/SOŠ/VOŠ/VŠ, kteří po prázdninách nastupují do posledního ročníku. Realizací stáže získáte cennou pomoc do firmy a zejména finanční příspěvek do rozpočtu firmy pohybující se od 20.000 do 80.000... přečíst celé..

Podpořte své podnikání v rámci programu Nemovitosti

Podpořte své podnikání v rámci programu Nemovitosti

07.05.2015 - Cílem programu je usnadnit malým a středním podnikům modernizaci a rekonstrukci zastaralých, prostorově a technicky nevyhovujících budov, včetně objektů typu brownfields. V rámci programu se počítá také s výstavbou nových ploch pro podnikání nebo revitalizací ploch stávajících za účelem zvýšení jejich kvality a využitelnosti. Harmonogram Datum podání předběžné žádosti: červen – srpen... přečíst celé..

EU dotace na snížení energetické náročnosti

EU dotace na snížení energetické náročnosti

05.05.2015 - V naší předešlé novince jsme Vás informovali o nových výzvách a možnostech čerpání dotací z Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Tato výzva patří mezi ty zatím nejzajímavější. Jejím cílem je podpořit snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru a přispět tak k úspoře konečné spotřeby energie. Harmonogram Datum podání předběžné žádosti:... přečíst celé..

Víme, na co můžete čerpat EU dotace

Víme, na co můžete čerpat EU dotace

30.04.2015 - Dnes vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu 11 výzev z nového operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Mezi aktuálně vyhlášené programy patří Úspory energie, Technologie, Školicí střediska, Nemovitosti, Inovace, ICT a sdílené služby, Marketing, Spolupráce, Potenciál, Partnerství a Aplikace. Příjem registračních přihlášek bude spuštěn od června 2015. Plné žádosti pak... přečíst celé..

EU dotace pro Vaše podnikání

EU dotace pro Vaše podnikání

20.04.2015 - Chcete dosáhnout na peníze z evropských fondů? Chcete získat finanční prostředky na Váš projekt? Pak byste měli zbystřit, jelikož u operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) se předpokládá vyhlášení prvních výzev na přelomu dubna a května. V květnu budou následovat výzvy v rámci operačního programu Životní prostředí, Zaměstnanost a Výzkum, vývoj a... přečíst celé..

Pozvánka na obchodní snídani

Pozvánka na obchodní snídani

14.04.2015 - Rádi bychom Vás pozvali na další tradiční akci Czech Cool Trade Clubu a to na: Obchodní snídani v Praze. Kdy: 12. května 2015 od 7:30 hod. (do 9:00 hod). Kde: Siddharta Café – Buddha Bar, Jakubská 649/8, Praha – Staré Město. Těšit se můžete na přínosný networking, možnost představení Vaší společnosti a kvalitní občerstvení V případě zájmu zúčastnit se této akce, kontaktujte Zuzanu... přečíst celé..

Workshop na téma Sociální sítě

Workshop na téma Sociální sítě

13.04.2015 - Nabitý plán akcí pro členy Czech Cool Trade Clubu pokračoval, po badmintonovém turnaji, workshopem na téma Sociální sítě. V rámci tohoto školení, které zajišťoval pan Jiří Kratochvíl ze společnosti DVA MLUVČÍ, s.r.o., byly ukázány základní a v České republice nejpoužívanější sociální sítě jako jsou LinkedIn, Facebook, Twitter nebo Instagram. Účastníci se tak během kurzu dozvěděli, jaké... přečíst celé..

Druhý ročník Badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade

Druhý ročník Badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade

01.04.2015 - Dne 29. 3. se ve sportovním centrum Fajne uskutečnil v pořadí již druhý ročník badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade. Tentokrát se zúčastnilo celkem 16 hráčů, ze kterých bylo vylosováno 8 náhodných dvojic. Na každou dvojici pak čekalo celkem 7 zápasů na dva vítězné sety. Jelikož se bodování odvíjelo nejen podle vyhraných setů, ale také dle získaných her, byl každý míček... přečíst celé..

WORKSHOP: Firma a sociální sítě

WORKSHOP: Firma a sociální sítě

19.03.2015 - Tímto bychom Vás rádi pozvali na workshop na téma: Firma a sociální sítě. Dvouhodinový seminář začneme úvodem do sociálních sítí, jaké jsou, jaké mají zaměření, cílovou skupinu a jaké kanály zvolit právě pro Vaši firmu. Řekneme si, kdo by měl u Vás ve firmě sociální sítě spravovat. Povíme si také něco o tom, že sociální sítě jsou spíše customer service a nebo jak lze sociální sítě měřit, jak... přečíst celé..