Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Slavnostní otevření ostravské pobočky

Slavnostní otevření ostravské pobočky

14.01.2014 - Společnost Czech Cool Trade v prosinci roku 2013 otevřela v Ostravě svou pobočku. Pobočka se nachází v ostravském městském obvodě Svinov, na ulici Bílovécké, v prostorách vily, bývalé pobočky České spořitelny. Czech Cool Trade s.r.o. se specializuje na podnikové poradenství. Poskytuje poradenství v získávání Evropských fondů, personálních službách, podnikovém public relations, vzdělávání a event... přečíst celé..

PF 2014

PF 2014

31.12.2013 - Děkujeme Vám za přízeň v roce 2013 a přejeme úspěch i pohodu v roce 2014. Tým společnosti Czech Cool Trade přečíst celé..

Program ICT a strategické služby

Program ICT a strategické služby

06.11.2013 - Program je určen pro ty firmy, které se chystají rozšiřovat nabídku informačních a komunikačních služeb, potřebují získat finanční a lidské zdroje pro svůj rozvoj nebo plánuje investici do technologické infrastruktury Cílem programu ICT a strategické služby je vybudování nebo rozšíření center nabízející IT služby nebo jiné podporované činnosti jako sdílené služby, budování datových center, příp.... přečíst celé..

Program ROZVOJ

Program ROZVOJ

06.11.2013 - Program Rozvoj je určen pro firmy, které se chystají zmodernizovat vybavení či rozšířit své technologické vybavení. Cílem programu je podpořit růst výkonů a konkurenceschopnosti malých a středních podniků v regionech s vyšší mírou nezaměstnanosti a posílit tím jejich pozici na trhu. Harmonogram Příjem Registračních žádostí: 4. 11. 2013 – 16. 12. 2013 Příjem Plných žádostí: 4. 11. 2013 – 20. 1.... přečíst celé..

Program INOVACE

Program INOVACE

06.11.2013 - Program INOVACE je určen pro firmy, které se chystají rozšiřovat nabídku informačních a komunikačních služeb, potřebují získat finanční a lidské zdroje pro svůj rozvoj nebo plánují investici do technologické infrastruktury. Cíl programu je zvýšení inovačního potencionálu podnikatelského sektoru prostřednictvím dotací na realizaci inovačních projektů podniků (zejména MSP) a na projekty veřejných... přečíst celé..

NOVÉ VÝZVY PROGRAMŮ INOVACE, ROZVOJ A ICT A STRATEGICKÉ SLUŽBY

NOVÉ VÝZVY PROGRAMŮ INOVACE, ROZVOJ A ICT A STRATEGICKÉ SLUŽBY

31.10.2013 - Ministerstvo průmyslu a obchodu uvolní další finanční prostředky na podporu podnikání a tak budou mít české firmy k dispozici dalších 6 miliard Kč. Otevření cílených výzev operačních programů pro Moravskoslezský a Ústecký kraj je jedním z protikrizových opatření vlády pro řešení situace ve strukturálně postižených regionech. Cílem tohoto opatření je zlepšení konkurenceschopnosti firem, podpora... přečíst celé..

„Společná účast na specializovaných výstavách a veletrzích v zahraničí 2013 – 2014“

„Společná účast na specializovaných výstavách a veletrzích v zahraničí 2013 – 2014“

25.10.2013 - Poskytovatel: Ministerstvo průmyslu a obchodu Doba realizace: 3. 6. 2013 – 28. 11. 2014 Rozpočet: 151.200.000 Kč Princip a přínos projektu Projekt podporuje oborové prezentace prostřednictvím společné účasti společností na vybraných specializovaných veletrzích a výstavách v zahraničí. Součástí... přečíst celé..

PROGRAM EKO-ENERGIE

PROGRAM EKO-ENERGIE

14.10.2013 - Cílem výzvy v rámci Operačního programu podnikání a inovace je stimulovat aktivitu podnikatelů v oblasti snižování energetické náročnosti výroby a spotřeby primárních energetických zdrojů. Termín předpokládaného vyhlášení výzvy by se mělo konat v říjnu 2013. Příjemci dotace jsou podnikatelské subjekty a to jak malé, střední, tak i velké podniky. Mezi podporované aktivity lze zařadit modernizaci... přečíst celé..

START DO PODNIKÁNÍ OSVČ

START DO PODNIKÁNÍ OSVČ

28.08.2013 - Poradenství při získávání příspěvku při zřízení nového pracovního místa pro osobu samostatně výdělečně činnou Krajské pobočky Úřadů práce ČR v současné době poskytuje příspěvek uchazečům o zaměstnání, kteří se rozhodli samostatně podnikat. Příspěvek je poskytován jako částečná úhrada nákladů souvisejících se zřízením společensky účelného pracovního místa, kterého OSVČ zaměstná. Jedná se rovněž o... přečíst celé..

Nadčasový prodejce a obchodník „Vědomý obchodník“

Nadčasový prodejce a obchodník „Vědomý obchodník“

23.07.2013 - Počet osob: 10 Rozsah: 80 hodin /10 dní Cena: 2.500,- Kč / hodina, 20.000,- Kč / školicí den Program určený pro zaměstnance na obchodních pozicích (obchodní manažeři, obchodníci a asistentka obchodního oddělení): Program „Vědomý obchodník“ je určen pro zaměstnance nebo OSVČ, jejichž pracovní náplní je přímý kontakt se zákazníky. Tento program, nejen vzdělává zaměstnance a prohlubuje jejich... přečíst celé..