Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Dodatečná výzva na pořízení strojů. Pouze do půlky září!

Dodatečná výzva na pořízení strojů. Pouze do půlky září!

10.08.2015 - Dne 17. srpna 2015 bude vyhlášena nová výzva z programu Rozvoj Operačního programu podnikání a inovace. Ministerstvo průmyslu a obchodu chce tak ještě využít volných finančních prostředků, které jsou z minulého programovacího období 2007 – 2013 k dispozici. Jedná se o výzvu průběžnou, takže projekty budou vyhodnocovány kontinuálně. Na tuto výzvu je plánována finanční alokace 2 mld.... přečíst celé..

Ohlasy na Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade Club

Ohlasy na Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade Club

03.07.2015 - Nejen prací živ je člověk. Proto jsme se rozhodli pro Vás, členy Czech Cool Trade Clubu, uspořádat první Golfový turnaj. Většina účastníků s tímto sportem dosud neměla žádnou zkušenost, stejně jako my, pořádající, proto jsme se lehce obávali, jestli se akce vydaří. Potkali jsme se při pátečním odpoledni, 26. 6. 2015, v golfovém areálu na Ostravici za dohledu Beskydských hor, kam jsme... přečíst celé..

Nadcházející měsíce jsou ve znamení Czech Cool Trade Club akcí!

Nadcházející měsíce jsou ve znamení Czech Cool Trade Club akcí!

02.07.2015 - Představujeme Vám harmonogram akcí klubu, na které se můžete v nadcházejících měsících a začátkem roku 2016 těšit. Srpen 2015 Beach volejbal akademie Ostrava Září 2015 Tenisový turnaj o pohár Czech Cool Trade v Ostravě Obchodní oběd v Praze Workshop člena klubu Ostrava Říjen 2015 Obchodní oběd v Ostravě Workshop člena klubu Praha Listopad 2015 Obchodní snídaně Praha, Ostrava ... přečíst celé..

Nabízíme nový vzdělávací kurz - Obchodní dovednosti 21. století

Nabízíme nový vzdělávací kurz - Obchodní dovednosti 21. století

01.07.2015 - Nově nabízíme akreditovaný kurz zaměřený na obchodní dovednosti pro obchodní zástupce. Kurz prošel akreditací MŠMT – Profesní kvalifikace 66-015-M. Zároveň vlastníme autorizaci Ministerstva průmyslu k vykonání zkoušek účastníků a vydání oficiálního potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu a vydání certifikátů. Lektorsky je kurz zajištěn špičkovými odborníky, jedná se o kouče a... přečíst celé..

Moravskoslezský kraj pomůže s úpravou lyžařských běžeckých tras

Moravskoslezský kraj pomůže s úpravou lyžařských běžeckých tras

30.06.2015 - Moravskoslezský kraj vyhlásil v červnu dotační program na úpravu lyžařských běžeckých tras v kraji na zimní sezónu 2015/2016. Program navazuje na výzvy z předchozích let a je tak dalším z řady opatření, které mají příspět k dalšímu rozvoji běžeckého lyžování v Moravskoslezském kraji. Kdo může dotaci získat? Fyzické osoby, podnikatelé a právnické osoby (včetně obcí a svazku obcí). Harmonogram ... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Ostravě

Obchodní snídaně v Ostravě

15.06.2015 - Ve dnech 3. a 4. června 2015 se v našem sídle uskutečnily již tradiční obchodní snídaně, kde se mohli setkat členové Czech Cool Trade Club. Snídani bylo navíc nutno rozdělit do několika dnů, protože se náš klub stále rozrůstá. Při této příležitosti si mohli hosté opět vyměňovat své obchodní zkušenosti, vzájemně si doporučit kontakty, dát dobře mířené rady nebo se domluvit na vlastní... přečíst celé..

Vyhlášena výzva na podporu cestovního ruchu – pouze do 30. června!

Vyhlášena výzva na podporu cestovního ruchu – pouze do 30. června!

05.06.2015 - Máme dobré zprávy pro všechny subjekty podnikající v cestovním ruchu. Z rozhodnutí ministryně Karly Šlechtové vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj již podruhé výzvu na podporu cestovního ruchu. Doba pro podání žádostí o dotace je však velmi krátká, proto je nutné jednat co nejdříve. Jejich příjem probíhá pouze do 30. června 2015, do 16.00 hodin. Kdo může dotaci čerpat? Výzva je... přečíst celé..

Firemní školky podporovány!

Firemní školky podporovány!

01.06.2015 - Nové programovací období 2014 – 2020 nabízí pro podnikatele řadu možností jak nejen podpořit své podnikání, ale i zaměstnance. V rámci operačního programu Zaměstnanost bude možné získat dotaci na vybudování a provoz mateřských školek a zařízení pro péči o děti předškolního věku. Současně budou také podporována již stávající zařízení. Mezi způsobilé výdaje by měly jít zařadit zejména stavební... přečíst celé..

Komunitní domy pro seniory

Komunitní domy pro seniory

01.06.2015 - Od dnešního dne mohou zájemci poprvé v historii žádat u Ministerstva pro místní rozvoj o finanční příspěvek na výstavu Komunitních domů pro seniory. Tato výzva je součástí podprogramu Podpora výstavby podporovaných bytů, kde je pro žadatele připraveno až 160 mil. Kč. Zájemci o dotaci mohou své projekty zasílat nejpozději do 30. června. Cílem výstavby Komunitních domů seniorů je zajištění... přečíst celé..

Čerpání EU dotací již klepe na dveře

Čerpání EU dotací již klepe na dveře

25.05.2015 - Připravit, pozor, start! Nachystejte si své projektové návrhy, protože již od června bude možné zasílat registrační či plné žádosti do vybraných programů podpory. V této obsáhlé novince Vám přinášíme stručný přehled těch nejzajímavějších. Program Nemovitosti Způsobilý příjemce: malé a střední podniky. Výše dotace: min. 1 mil. Kč do výše max. 200 mil. Kč. Míra podpory: malé podniky 45%... přečíst celé..