Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Firemní školky podporovány!

Firemní školky podporovány!

01.06.2015 - Nové programovací období 2014 – 2020 nabízí pro podnikatele řadu možností jak nejen podpořit své podnikání, ale i zaměstnance. V rámci operačního programu Zaměstnanost bude možné získat dotaci na vybudování a provoz mateřských školek a zařízení pro péči o děti předškolního věku. Současně budou také podporována již stávající zařízení. Mezi způsobilé výdaje by měly jít zařadit zejména stavební... přečíst celé..

Komunitní domy pro seniory

Komunitní domy pro seniory

01.06.2015 - Od dnešního dne mohou zájemci poprvé v historii žádat u Ministerstva pro místní rozvoj o finanční příspěvek na výstavu Komunitních domů pro seniory. Tato výzva je součástí podprogramu Podpora výstavby podporovaných bytů, kde je pro žadatele připraveno až 160 mil. Kč. Zájemci o dotaci mohou své projekty zasílat nejpozději do 30. června. Cílem výstavby Komunitních domů seniorů je zajištění... přečíst celé..

Čerpání EU dotací již klepe na dveře

Čerpání EU dotací již klepe na dveře

25.05.2015 - Připravit, pozor, start! Nachystejte si své projektové návrhy, protože již od června bude možné zasílat registrační či plné žádosti do vybraných programů podpory. V této obsáhlé novince Vám přinášíme stručný přehled těch nejzajímavějších. Program Nemovitosti Způsobilý příjemce: malé a střední podniky. Výše dotace: min. 1 mil. Kč do výše max. 200 mil. Kč. Míra podpory: malé podniky 45%... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Praze

Obchodní snídaně v Praze

15.05.2015 - Dne 12. května proběhla v Praze další již tradiční obchodní snídaně členů Czech Cool Trade Clubu. Setkání tentokrát proběhlo v moderních prostorách Siddaharta Café – Buddha baru. Samotná událost probíhala jako obvykle v uvolněné a přátelské atmosféře. Během akce mohli účastníci představit své společnosti a navázat obchodní kontakty s ostatními. text V rámci akce si... přečíst celé..

Poslední možnost přijmout do firmy stážistu – studenta!

Poslední možnost přijmout do firmy stážistu – studenta!

15.05.2015 - Projekt „Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání 2“ bude ukončen v listopadu 2015. Studenti i Vy máte tedy poslední možnost zapojit se do projektu. Na stáž mohou nastoupit studenti prezenčního studia SOU/SOŠ/VOŠ/VŠ, kteří po prázdninách nastupují do posledního ročníku. Realizací stáže získáte cennou pomoc do firmy a zejména finanční příspěvek do rozpočtu firmy pohybující se od 20.000 do 80.000... přečíst celé..

Podpořte své podnikání v rámci programu Nemovitosti

Podpořte své podnikání v rámci programu Nemovitosti

07.05.2015 - Cílem programu je usnadnit malým a středním podnikům modernizaci a rekonstrukci zastaralých, prostorově a technicky nevyhovujících budov, včetně objektů typu brownfields. V rámci programu se počítá také s výstavbou nových ploch pro podnikání nebo revitalizací ploch stávajících za účelem zvýšení jejich kvality a využitelnosti. Harmonogram Datum podání předběžné žádosti: červen – srpen... přečíst celé..

EU dotace na snížení energetické náročnosti

EU dotace na snížení energetické náročnosti

05.05.2015 - V naší předešlé novince jsme Vás informovali o nových výzvách a možnostech čerpání dotací z Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Tato výzva patří mezi ty zatím nejzajímavější. Jejím cílem je podpořit snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru a přispět tak k úspoře konečné spotřeby energie. Harmonogram Datum podání předběžné žádosti:... přečíst celé..

Víme, na co můžete čerpat EU dotace

Víme, na co můžete čerpat EU dotace

30.04.2015 - Dnes vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu 11 výzev z nového operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Mezi aktuálně vyhlášené programy patří Úspory energie, Technologie, Školicí střediska, Nemovitosti, Inovace, ICT a sdílené služby, Marketing, Spolupráce, Potenciál, Partnerství a Aplikace. Příjem registračních přihlášek bude spuštěn od června 2015. Plné žádosti pak... přečíst celé..

EU dotace pro Vaše podnikání

EU dotace pro Vaše podnikání

20.04.2015 - Chcete dosáhnout na peníze z evropských fondů? Chcete získat finanční prostředky na Váš projekt? Pak byste měli zbystřit, jelikož u operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) se předpokládá vyhlášení prvních výzev na přelomu dubna a května. V květnu budou následovat výzvy v rámci operačního programu Životní prostředí, Zaměstnanost a Výzkum, vývoj a... přečíst celé..

Pozvánka na obchodní snídani

Pozvánka na obchodní snídani

14.04.2015 - Rádi bychom Vás pozvali na další tradiční akci Czech Cool Trade Clubu a to na: Obchodní snídani v Praze. Kdy: 12. května 2015 od 7:30 hod. (do 9:00 hod). Kde: Siddharta Café – Buddha Bar, Jakubská 649/8, Praha – Staré Město. Těšit se můžete na přínosný networking, možnost představení Vaší společnosti a kvalitní občerstvení V případě zájmu zúčastnit se této akce, kontaktujte Zuzanu... přečíst celé..