Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Business networking

Business networking

31.05.2016 - Ve čtvrtek 26. května 2016 se v prostorách naší společnosti uskutečnil workshop na téma Business Networking: Budování vztahů je hračka. Workshop vedla zkušená lektorka na volné noze Regina Bednaříková, která všem účastníkům představila interaktivní formou aktuální trendy v oblasti networkingu a komunikace. Účastníci se dozvěděli jak správně a efektivně budovat a udržovat vztahy se svými... přečíst celé..

Červnové dotace z OP PIK přesunuty na podzim

Červnové dotace z OP PIK přesunuty na podzim

20.05.2016 - Ministerstvo průmyslu a obchodu odložilo vyhlášení červnových dotačních programů Marketing a Školicí střediska na podzim, kde se připojí k dalším oblíbeným dotačním titulům, které se v prvním kole těšily velkého zájmu žadatelů. Čeká nás tak dotačně velmi nabitý podzim, v rámci OP PIK se plánuje vyhlášení až 15 výzev! Většina výzev bude soutěžních bez možnosti podání registračních žádostí.... přečíst celé..

Kurz: Business Networking - Budování vztahů je hračka!

Kurz: Business Networking - Budování vztahů je hračka!

04.05.2016 - Většina našich vztahů se tvoří zcela nahodile. Je však jen na nás jak bude vypadat naše síť vztahů s druhými lidmi. A mělli bychom začít tím, proč ji vlastně tvoříme! Spolu si na kurzu zmapujeme Vaši síť stávajících vazeb, řekneme si něco o motivace a přístupu k networkingu, naučíme se vyhledávat ty správné akce a osoby, navzájem se představíme v jedné minutě a uděláme si společně plán, jak... přečíst celé..

Třetí ročník Badmintonového turnaje Czech Cool Trade Club

Třetí ročník Badmintonového turnaje Czech Cool Trade Club

03.05.2016 - V sobotu 30.3. se ve sportovním centru Fajne uskutečnil v pořadí již třetí ročník badmintonového turaje pořádaný Czech Cool Trade Club. Turnaje se zúčastnilo celkem 13 jednotlivců, kteří mezi sebou bojovali nejenom o věcné ceny, ale také o čestné zařazení mezi výherce předešlých turnajů, jejichž jména jsou zvěčněna na putovním poháru Czech Cool Trade Cup! Turnaj se hrál mezinárodně uznávaným... přečíst celé..

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

05.04.2016 - Dlouho očekávaný dotační titul na podporu odborného vzdělávaní zaměstnanců byl 31. března konečně spuštěn a aktuálně je záhajen sběr projektových žádostí. Tento projekt umožňuje zaměstnavatelům získat finanční příspěvek na odborné vzdělávání zaměstnanců včetně mzových náhrad po dobu školení. O výzvu se předpokládá velký zájem, doporučujeme tedy co nejdřivější podání žádosti. ... přečíst celé..

Obchodní setkání u Čaje o páté v Ostravě

Obchodní setkání u Čaje o páté v Ostravě

01.04.2016 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade se mohli zúčastnit dalšího obchodního setkání, tentokrát při příležitosti odpoledního Čaje o páté. Vzhledem k tomu, že se náš klub neustále rozrůstá, rozhodli jsme se uspořádat setkání ve dvou dnech. Naše setkání tak bylo uskutečněno v pondělí 21.3 a v úterý 22.3 na Ostravské pobočce Czech Cool Trade. Na programu setkání byl přínosný... přečíst celé..

Červnové dotace z OP PIK - Marketing a Školící střediska

Červnové dotace z OP PIK - Marketing a Školící střediska

14.03.2016 - Druhá kola dotačních výzev v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost se již kvapem blíží, a proto Vám v této novince přinášíme ty nejzajímavější dotační výzvy, které budou v průběhu května vyhlášeny. Program Marketing Harmonogram Datum podání plné žádosti se předpokládá od června 2016. Příjemci podpory Malé a střední podniky. Způsobilé výdaje Pronájem, zřízení a... přečíst celé..

Podpora rovnosti mužů a žen

Podpora rovnosti mužů a žen

14.03.2016 - Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlásilo výzvu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. Specifickým cílem výzvy je snížit rozdíly v postavení mužů a žen na trhu práce. Oprávnění žadatelé: nestátní neziskové organizace, kraje a organizace zřizované kraji, obce a organizace zřizované obcemi, obchodní korporace, OSVČ, poradenské a vzdělávací instituce, profesní a podnikatelská... přečíst celé..

EU dotace nejen na pořízení elektromobilů

EU dotace nejen na pořízení elektromobilů

09.03.2016 - Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo první výzvu v rámci podprogramu Nízkouhlíkové technologie Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem programu a výzvy je podpořit konkurenceschopnost podniků prostřednictvím zavádění nových technologií v oblasti elektromobility, nakládání s energií, využití druhotných surovin a zvýšení využití efektivnějších a... přečíst celé..

Obchodní setkání u Čaje o páté v Praze

Obchodní setkání u Čaje o páté v Praze

04.03.2016 - Dne 22. 2. 2016 se v Praze uskutečnilo naše již tradiční odpolední obchodní setkání u Čaje o páté. Na základě předchozích zkušeností a pozitivního ohlasu našich členů klubu jsme se rozhodli setkání uskutečnit opět v luxusním prostředí pražské kavárny Louvre. Během představování společností si účastníci mohli vychutnávat vynikající černý sypaný čaj, anglické sušenky a jiné sladké i slané... přečíst celé..