Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Anglická snídaně v Ostravě

Anglická snídaně v Ostravě

02.12.2015 - Vynikající anglická snídaně se podávala ve dnech 25. a 26. listopadu v klubové místnosti Czech Cool Trade Clubu v Ostravě. Jak už je tradicí, této akce se účastnilo velké množství členů Clubu a také hostů. Po chutné snídani v anglickém stylu, která byla připravována přímo na místě, následovalo úvodní slovo jednatele hostitelské společnosti Czech Cool Trade Martina Kovalského a poté už vystoupili... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Praze

Obchodní snídaně v Praze

24.11.2015 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade opět měli příležitost společně posnídat, tentokrát v Praze. Obchodní snídaně probíhala dne 12. listopadu 2015 ve stylové restauraci Cohiba Atmosphere nedaleko Karlova mostu, která nabízí nejen luxusní prostřední, ale i vynikající jídlo. Během snídaně měl každý z účastníků prostor pro prezentaci sebe a vlastních činností a zbytek hostů tak... přečíst celé..

Bytové domy bez bariér

Bytové domy bez bariér

09.11.2015 - Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje dotační výzvu k programu Podpora bydlení pro podprogram „Bytové domy bez bariér pro rok 2016“. Cílem podpory je zkvalitnění bytového fondu odstraněním bariér při vstupu do domu a do výtahu a výstavbou výtahů v domech, které jím nejsou vybaveny a u kterých jsou k tomu stavebně technické předpoklady. Lhůta pro doručení žádosti začíná běžet dnem 9. listopadu... přečíst celé..

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje dotační tituly na podporu sociálního bydlení

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje dotační tituly na podporu sociálního bydlení

04.11.2015 - Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo na začátku listopadu dotační výzvu v rámci podprogramu Podporované byty, kde lze získat nenávratnou dotaci na vznik pečovatelských bytů, vstupních bytů a Komunitních domů seniorů, které jsou určeny pro sociální bydlení osob, znevýhodněných v přístupu k bydlení příjmově, vysokým věkem či špatným zdravotním stavem. Kdo může o dotaci žádat? Příjemcem... přečíst celé..

Dotace na podporu cestovního ruchu

Dotace na podporu cestovního ruchu

04.11.2015 - Máme dobré zprávy pro všechny subjekty podnikající v cestovním ruchu. Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje další výzvu na podporu cestovního ruchu, kterou bude možné získat v rámci podprogramu Cestování dostupné všem. Termín pro podání žádostí začíná běžet od 1. prosince 2015 a uzavře se 15. ledna 2016 v 16:00 hodin. Kdo může dotaci čerpat? Výzva je určena pro podnikatelské... přečíst celé..

Obchodní obědy podnikatelského klubu v Ostravě

Obchodní obědy podnikatelského klubu v Ostravě

04.11.2015 - Ve dnech 26. a 27. října 2015 se uskutečnil tradiční oběd členů Czech Cool Trade Clubu. Tentokrát se obědvalo v příjemném prostředí Motobaru, který je součástí Clubu Garage v Ostravě-Martinově. Po krátkém úvodním přivítání pana jednatele, nastínění plánovaných dotačních možností a informacích o činnosti Clubu probíhalo představování jednotlivých členů a prezentace jejich činností. Jak mnozí... přečíst celé..

Jednání na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR

Jednání na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR

27.10.2015 - V říjnu se uskutečnila jednání na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR. Jednatel společnosti Czech Cool Trade s.r.o. Martin Kovalský se setkal s panem Zdeňkem Semorádem, náměstkem ministryně pro řízení sekce evropských programů. Hlavním tématem byly otázky možností čerpání dotací podnikatelským sektorem a zkušenosti z praxe při čerpání dotací. Pan náměstek také přislíbil účast na druhém ročníku... přečíst celé..

Poslední možnost získání dotace na zahraniční výstavy a veletrhy

Poslední možnost získání dotace na zahraniční výstavy a veletrhy

16.10.2015 - Čas na podání dotační žádosti do programu Marketing se kvapem blíží ke svému konci. Do 30. listopadu máte v tomto roce poslední možnost, jak získat zajímavé finanční prostředky na prezentaci své firmy a produktů na zahraničních výstavách a veletrzích. Pokud máte zájem rozšiřovat odbytové trhy a být se svými produkty na zahraničních trzích úspěšní, tak je tento program pro Vás skvělou... přečíst celé..

Druhý ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club

Druhý ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club

06.10.2015 - V pátek 18. září se uskutečnil v pořadí již druhý ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club. O pohár bojovalo celkem 6 týmů, které byly vybrány na základě náhodného losu z řad účastníků. Již po ukončení losu vzniklo několik favorizovaných týmů, které byly horkými adepty na výhru. Svou kvalitu tak i přes urputnost soupeřů potvrdil obhájce titulu Hynek Horák, jenž v tandemu s... přečíst celé..

Obchodní oběd klubu v Praze

Obchodní oběd klubu v Praze

23.09.2015 - V září se u příležitosti obchodního obědu uskutečnilo další setkání členů podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club v Praze. Setkání se konalo v krásných prostorách Balu restaurace s nádherným výhledem na Prahu. Na úvod proběhl přínosný networking spojený jak s představením členů a jejich činností, tak s hledáním možností spolupráce a vzájemné pomoci. Obchodního obědu se zúčastnili zástupci... přečíst celé..