Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Třetí kolo dotací v rámci Programu rozvoje venkova

Třetí kolo dotací v rámci Programu rozvoje venkova

20.09.2016 - V rámci Programu rozvoje venkova bude v termínu od 11. října 2016 8:00 hodin do 31. října 2016 13:00 hodin možné podávat projektové záměry do několika připravovaných dotačních výzev. V této novince vám přinášíme výčet těch nejzajímavějších. Předávání znalostí a informační akce: Způsobilým příjemcem je subjekt, který byl akreditován Ministerstvem zemědělství nebo od něj obdržel pověření... přečíst celé..

Poslední šance na zajímavé dotace pro provoz sociálního podniku

Poslední šance na zajímavé dotace pro provoz sociálního podniku

14.09.2016 - Do konce září máte ještě poslední možnost získat dotace ze zajímavého dotačního programu zaměřeného na vznik nových a rozvoj existujících podnikatelských aktivit v oblasti sociálního podnikání. Tato dotační výzva je komplementárním programem k sociálnímu podnikání financovaného z IROP, který jsme představili v předešlé novince. Harmonogram Ukončení příjmu žádostí bude 30. září 2016!!! Kdo může... přečíst celé..

Cesta k uplatnění na trhu práce - projekt navazující na oblíbené Stáže pro mladé

Cesta k uplatnění na trhu práce - projekt navazující na oblíbené Stáže pro mladé

16.08.2016 - Oblíbené Stáže pro mladé jsou zpět. Tentokrát v novém kabátě pod hlavičkou projektu "Cesta k uplatnění na trhu práce" nebo také zkráceně "Cesta pro mladé", která bude na vydařený projekt navazovat. V rámci projektu nastoupí budoucí absolventi jako stážisté do firem, kde si osvojí pracovní návyky a získají praktické znalosti v oboru, který studují. Realizátorem projektu je opět Fond dalšího... přečíst celé..

Sociální podnikání podruhé!

Sociální podnikání podruhé!

16.08.2016 - Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje v pořadí již druhou dotační výzvu zaměřenou na vznik nových a rozvoj existujících podnikatelských aktivit v oblasti sociálního podnikání. Harmonogram Žádosti budou přijímány od 31. 8. 2016 do 31. 1. 2017. Kdo může o dotaci žádat? Podnikatelské subjekty i neziskové organizace. Jaká je výše dotace? Dotace je poskytována ve výši 85 % způsobilých výdajů.... přečíst celé..

Třetí ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

Třetí ročník tenisového turnaje Czech Cool Trade Club

28.06.2016 - V pátek 24. června se uskutečnil v pořadí již třetí ročník tenisového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade Club. O pohár bojovalo celkem 6 týmů, které byly vybrány na základě náhodného losu z řad účastníků. Tentokrát bylo složení týmu výkonnostně velmi vyrovnané, což se projevilo i na jednotlivých zápasech, kde se bojovalo o vítězství až do poslední chvíle. I přes tropická vedra, které celý... přečíst celé..

Obchodní snídaně v Ostravě

Obchodní snídaně v Ostravě

20.06.2016 - Ve dnech 15. a 16. června 2016 se v prostorách naší pobočky uskutečnily již tradiční obchodní snídaně, kde se mohli setkat členové a kandidáti Czech Cool Trade Club. Populární snídaně bylo nutné pro velký zájem rozdělit do dvou dnů, a protože se náš klub neustále rozrůstá o nové členy, s trochou nadsázky předpokládáme, že brzy budou obchodní snídaně probíhat po celý týden. Při této... přečíst celé..

Podnikové vzdělávání zaměstnanců

Podnikové vzdělávání zaměstnanců

15.06.2016 - Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlásilo výzvu na podnikové vzdělávání zaměstnanců, která se v minulém programovacím období tešila mezi podnikateli velké oblibě. Tato dotační výzva poskytuje jako jedná z mála příležitost komplexního vzdělávání nejenom odborného a technického zaměření, ale také měkkých a manažerských dovedností. Harmonogram Žádosti budou přijímány od 1. 7. 2016 do 31.... přečíst celé..

Projekt Záruky pro mladé - prodlouženo!

Projekt Záruky pro mladé - prodlouženo!

07.06.2016 - Projekt Záruky pro mladé je zaměřen na zvýšení zaměstnanosti specifické věkové skupiny do 29 let věku a to zejména prostřednictvím realizací odborných praxí a krátkodobých pracovních příležitostí přímo u zaměstnavatelů. Jejich absolvováním získají tyto osoby pracovní zkušenosti a rozvinou teoretické znalosti získané studiem. Projekt byl aktuálně na území MSK prodloužen do 31. 12. 2020. Postupně... přečíst celé..

Program Inovační vouchery

Program Inovační vouchery

01.06.2016 - Cílem programu podpory Inovační vouchery je rozvoj komunikace a sdílení poznatků a know-how mezi podnikovou a výzkumnou sférou, které mohou podnikatelské subjekty využít pro zahájení či zintenzivnění vlastních inovačních aktivit. Harmonogram Žádosti budou přijímány od 1 .6. 2016 do 31. 5. 2017. Kdo může dotaci získat? Malé a střední podniky. Jaká je výše dotace? Dotace bude poskytována do... přečíst celé..

Dotace na stavební úpravy a vybavení středních a vyšších odborných škol

Dotace na stavební úpravy a vybavení středních a vyšších odborných škol

31.05.2016 - Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo další dotační výzvu v rámci Integrovaného regionálního operačního programu, specifického cíle 2.4 - Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení. Podpora je zaměřena zejména na stavby a stavební práce spojené s výstavbou a modernizací infrastruktury středních a vyšších odborných škol ve vazbě na klíčové kompetence... přečíst celé..