Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Program HORIZONT 2020 - důležitá změna!

Program HORIZONT 2020 - důležitá změna!

11.01.2019 - V rámci evropského rámcového programu pro excelentní vědu a průmysl Horizont 2020 dochází ke změnám ve velmi populárním Nástroji pro malé a střední podniky. Doposud šlo podávat žádosti do této výzvy ve dvou fázích. Fáze 1 je určena k vypracování studie proveditelnosti s cílem zjistit komerční potenciál podnikatelského záměru, zatímco dotace ve fázi 2 je určena k tomu připravit produkt nebo... přečíst celé..

Hledáme COOL manažera vzdělávacích projektů

Hledáme COOL manažera vzdělávacích projektů

03.01.2019 - Jste tvůrčí typ a nebojíte se výzev? Troufnete si na přípravu a realizaci vzdělávacích projektů? Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím s dotacemi pro podnikatele. Pomáháme firmám v ČR s přípravou a realizací dotačních projektů. Rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu/kolegyni na pozici MANAŽER VZDĚLÁVACÍCH PROJEKTŮ Co Vás čeká: příprava vzdělávacích... přečíst celé..

Výzva Marketing byla vyhlášena!

Výzva Marketing byla vyhlášena!

20.12.2018 - Došlo k vyhlášení oblíbeného programu Marketing, díky kterému můžou žadatelé spadající mezi malé a střední podniky získat příspěvek na účast na mezinárodních výstavách a veletrzích. Dotace ve výši 50 % způsobiých výdajů se vztahuje na veškeré poplatky spojené s účastí (např. pronájem výstavní plochy, připojení k inženýrským sítím, pronájem stánku, registrační poplatek atd.), dopravou... přečíst celé..

Inovační vouchery pro podnikatele

Inovační vouchery pro podnikatele

18.12.2018 - Byla vyhlášena již čtvrtá výzva programu Inovační vouchery, jehož smyslem je zvýšení spolupráce mezi podnikateli a výzkumnou sférou. Program tedy umožňuje žadatelům z řad podnikatelských subjektů pořídit poradenské, expertní a podpůrné služby, na které sami nemají dostatečnou kapacitu, přímo od preferované výzkumné organizace bez nutnosti realizace výběrového řízení. Lze tedy poptat zkoušky,... přečíst celé..

PF 2019

PF 2019

18.12.2018 - Srdečně děkujeme Vám, všem našim klientům, se kterými jsme v právě končícím roce spolupracovali a věříme, že v roce 2019 budeme na těchto základech dále stavět a pokračovat v budování přátelských vztahů. Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2019 Vám přeje tým Czech Cool Trade! přečíst celé..

Vyhlášení výzvy Technologie IX

Vyhlášení výzvy Technologie IX

10.12.2018 - Jaká je cílová skupina? Podnikatelské subjekty spadající do kategorie „malý a střední podnik“. Tyto podnikatelské subjekty mohou své záměry předkládat od 11. 3. 2019 do 13. 6. 2019. Podporovány budou podnikatelské subjekty zpracovatelského průmyslu, stavebnictví a profesních/vědeckých/technických činností. Jaké jsou podporované aktivity? Pořízení nových technologických zařízení a vybavení a... přečíst celé..

Elektromobilita vyhlášena

Elektromobilita vyhlášena

04.12.2018 - Byla vyhlášena dotační výzva, která cílí na pořízení elektromobilů včetně nabíjecích stanic pro vlastní spotřebu. Mezi oprávněné žadatele spadají jak malé, střední, tak i velké podniky. Výše podpory činí 55 - 75 % v závislosti na velikosti žadatele. Dotace je poskytována ve výši 50 tis. až 10 mil. Kč. Jeden žadatel může podat až 10 žádostí. Pro žadatele je připraveno 200 mil. Kč. 80 mil. z... přečíst celé..

Technologie pro začínající podniky

Technologie pro začínající podniky

27.11.2018 - Byla vyhlášena výzva Technologie pro začínající podniky, která si klade za cíl podpořit podnikatelské záměry nových malých podniků. Kdo se může zapojit? Podnikatelské subjekty spadající do kategorie „malý podnik“, které vznikly v období od 1. 1. 2014 do 31. 12. 2017. Tyto podnikatelské subjekty můžou své záměry předkládat od 28. 1. 2019, nejpozději však do 28. 5. 2019. Podporovány budou... přečíst celé..

Podnikové vzdělávání zaměstnanců je zpět!

Podnikové vzdělávání zaměstnanců je zpět!

22.11.2018 - V březnu 2019 bude spuštěn příjem žádostí v projektu Podnikové vzdělávání zaměstnanců II, tedy ve výzvě, která se těší velké oblibě mezi podnikateli. Jako jedna z mála poskytuje příležitost komplexního vzdělávání nejenom odborného a technického zaměření, ale také měkkých a manažerských dovedností. Vzdělávejte se i Vy! Harmonogram Příjem žádostí: 15. březen - 15. květen 2019 Jaká je výše... přečíst celé..

Podpora bydlení pro rok 2019

Podpora bydlení pro rok 2019

13.11.2018 - V prvním listopadovém týdnu vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj nové výzvy k předkládání žádostí do programu Podpora bydlení pro rok 2019, konkrétně v podprogramech Podporované byty a Bytové domy bez bariér. Bytové domy bez bariér: Cílem je zkvalitnění bytového fondu odstraněním bariér při vstupu do domu a do výtahu. Také je financována výstavba osobních výtahů v domech, které doposud... přečíst celé..