Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

COVID Praha

COVID Praha

14.04.2020 - Pro pražské malé a střední podnikatele byl vyhlášen program COVID Praha. V rámci programu lze získat záruku na úvěr poskytnutý komerční bankou. Oprávnění žadatelé: Pražské malé a střední podniky Výše podpory: výše úvěru u komerční banky od 10 tis. Kč do 15 mil. Kč míra záruky až 80 % až 1 mil. Kč na úhradu úroků Termín zahájení příjmů žádostí o poskytnutí záruky: 20. dubna 2020 ... přečíst celé..

The Country for the Future

The Country for the Future

09.04.2020 - Program veřejných soutěží vychází z Inovační strategie pro ČR v letech 2019 až 2030 a cílí na zvýšení mezinárodní konkurenceschopnosti podniků prostřednictvím propojení akademické sféry, podnikatelským sektorem, inovačním prostředím a zapojení výsledků VaV do praxe. Oprávnění žadatelé: Malé a střední podniky Výše podpory: Podpora se pohybuje v rozmezí od 50 % do 100 % dle projektu... přečíst celé..

Mzdové příspěvky na vzdělávání zaměstnanců a mnohem více - POVEZ II

Mzdové příspěvky na vzdělávání zaměstnanců a mnohem více - POVEZ II

01.04.2020 - Firmami oblíbený a vyhledávaný program určený k podpoře odborného vzdělávání zaměstnanců umožňuje i v současné situaci získat také příspěvek na mzdy zaměstnanců. Využíjte možnosti vzdělávat své zaměstnance a buďte připraveni na uvolnění současných společnensých podmínek. Oprávněný žadatel: zaměstnavatelé – podnikatelské subjekty; OSVČ bez zaměstnanců; nestátní neziskové organizace Typy... přečíst celé..

Technologie COVID

Technologie COVID

30.03.2020 - Od 4. května budou moci žadatelé podávat své žádosti do výzvy Technologie COVID. Ta cílí na pořízení nových technologických zařízení a vybavení, jejichž výsledkem bude produkce materiálů, technologií a produktů z oblasti zdravotnických prostředků a osobních ochranných prostředků bezprostředně souvisejících s přímým bojem proti COVID 19 a... přečíst celé..

Stáže pro firmy z MSK!

Stáže pro firmy z MSK!

23.03.2020 - Byla vyhlášena nová výzva zaměřená na stáže! Jedná se o dotační program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách, která slouží k podpoře lepšího uplatnění žáků a studentů na trhu práce. Realizace bude zahájena od 1. 5. 2020 a ukončena musí být nejpozději do 30. 6. 2021. Lhůta pro podání žádost je od 6. 4. 2020 do 20. 4. 2020 Pro koho je program určen? Žadatelem o dotaci může být... přečíst celé..

Výzva Technologie pro začínající podniky byla vyhlášena

Výzva Technologie pro začínající podniky byla vyhlášena

18.02.2020 - Byla vyhlášena výzva Technologie pro začínající podniky, která si klade za cíl podpořit podnikatelské záměry nových malých podniků. Kdo může dotaci čerpat? Podnikatelské subjekty spadající do kategorie „malý podnik“, které vznikly v období od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2018. Podporovány budou podnikatelské subjekty zpracovatelského průmyslu, těžby a dobývání, stavebnictví, velkoobchodu a maloobchodu,... přečíst celé..

Úspory energie i s bezúročným úvěrem

Úspory energie i s bezúročným úvěrem

18.02.2020 - Plánujete snížení energetické náročnosti nemovitosti určené k podnikání? Je součástí projektu např. zateplení nebo výměna otvorových výplní? Je místo realizace mimo území hl. města Prahy? Pokud ano, můžete v rámci projektu ušetřit nemalé peníze. Kromě dotačního titulu Úspory energie s mírou dotace až do výše 45 % způsobilých výdajů je možné požádat také o úvěr. Konkrétně se jedná o možnost... přečíst celé..

Alokace elektromobility byla navýšena a plánuje se nová výzva

Alokace elektromobility byla navýšena a plánuje se nová výzva

12.02.2020 - Plánujete koupi elektromobilu k podnikání a nestihli jste poslední výzvu? Máme pro vás skvělou zprávu. Aktuální výzva byla navýšena na celkovou alokaci 150 milionů Kč. I tak je potřeba podat žádost co nejdříve. Další příležitost budete mít až ve druhé polovině roku 2020. Příjemci dotace: Malé, střední a velké podniky Vybrané způsobilé výdaje: Pořízení neveřejných (rychlo)nabíjecích... přečíst celé..

Komunitní dům seniorů - nejvyšší čas zahájit přípravy

Komunitní dům seniorů - nejvyšší čas zahájit přípravy

04.02.2020 - Ke konci tohoto roku Ministerstvo pro místní rozvoj zahájí další kolo příjmů dotačních žádostí na oblíbený dotační titul Komunitní dům seniorů. Pokud máte v plánu dotaci využít, je nejvyšší čas začít připravovat své projektové dokumentace. Kdo může dotaci čerpat? Právnické osoby, obce. Na jakou aktivitu můžete dotaci získat? Novostavba. Rekonstrukce stávající nemovitosti. Nástavba nebo... přečíst celé..

Energetické úspory v bytových domech

Energetické úspory v bytových domech

31.01.2020 - Až do listopadu 2020 lze podávat žádost v rámci výzvy Energetické úspory v bytových domech. Výzva je určená vlastníkům bytových domů, společenstvím vlastníků bytových jednotek nebo bytovým družstvům a celková alokace výzvy činí 3,5 miliardy Kč. Kdo může žádat o dotaci? Společenství vlastníků bytových jednotek Bytová družstva jako správci bytových domů Vlastníci bytových domů, kromě fyzických... přečíst celé..