Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Záruky pro mladé – nový zaměstnanec s příspěvkem

Záruky pro mladé – nový zaměstnanec s příspěvkem

27.10.2017 - Projekt Záruky pro mladé Vám přináší jedinečnou možnost jak rozšířit Váš pracovní kolektiv. Nejen, že získáte novou pracovní sílu plnou nápadů a energie, ale také můžete pobírat příspěvek na mzdu nového pracovníka až po dobu 12 měsíců. Tento projekt je aktuálně realizován téměř ve všech krajích České republiky, kromě území hlavního města Prahy. V současné podobě bude spuštěn až do roku 2019... přečíst celé..

Projekt Jdi dál! 50+ v MSK spuštěn

Projekt Jdi dál! 50+ v MSK spuštěn

27.10.2017 - Projekt Jdi dál! 50+ v MSK se zaměřuje na zvýšení zaměstnanosti specifické skupiny osob starších 50 let a to zejména skrze rekvalifikace a prostřednictvím realizace odborných praxí u zaměstnavatelů. Projektu se mohou zúčastnit zaměstnavatelé a OSVČ, kteří jsou registrovaným subjektem v ČR; osoby nepatřící mezi subjekty, které se nemůžou výzvy zúčastnit z důvodu insolvence, pokut nebo dluhu;... přečíst celé..

Průběh semináře Staň se úspěšným obchodníkem

Průběh semináře Staň se úspěšným obchodníkem

24.10.2017 - Ve dnech 19. a 20. 9. se v prostorách ostravské pobočky Czech Cool Trade s.r.o. konal první seminář v rámci Akademie pro obchodníky. Tématem semináře bylo „Staň se úspěšným obchodníkem“. Před samotným zahájením semináře se účastníci sešli k networkingové snídani, která pro ně byla připravena. Mohli si pochutnat na sladkém i slaném pečivu či ovoci. Po vzájemném neformálním seznámení... přečíst celé..

POVEZ II = ideální nástroj k rozvoji Vašeho podnikání

POVEZ II = ideální nástroj k rozvoji Vašeho podnikání

10.10.2017 - Projekt POVEZ II – Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců představuje ideální nástroj, jak investovat do rozvoje a odbornosti zaměstnanců a spolu s nimi tak posunout celé Vaše podnikání kupředu. Tento projekt, jenž poběží až do 30. 11. 2020, je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky a realizuje jej Úřad práce. Je primárně určen malým a... přečíst celé..

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Harmonie osobnosti

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Harmonie osobnosti

09.10.2017 - Naše Akademie osobního a obchodního rozvoje pro Vás připravila neopakovatelný zážitek v podobě dalšího z řady exkluzivních seminářů osobního rozvoje, tentokrát na téma: Harmonie osobnosti Přijďte i Vy propojit své tělo a mysl s úspěchem! Jedná se o interaktivní seminář osobního rozvoje pro obchodníky, manažery, jednatele, živnostníky, podnikatele i běžné zájemce. Poznejte a... přečíst celé..

Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade 2017

Golfový turnaj o pohár Czech Cool Trade 2017

04.10.2017 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade se v pátek 22. 9. 2017 sešli k tradičnímu a velmi oblíbenému golfovému turnaji. Místem zápolení se stejně jako v předešlém roce stal areál Prosper Golf Resort na Čeladné v malebném prostředí Beskyd. Z důvodu nepříznivého počasí se oproti plánu nakonec neuskutečnil turnaj na 18 jamek. Po slavnostním zahájení a přínosném... přečíst celé..

Stáže a novinka v Cestě pro mladé

Stáže a novinka v Cestě pro mladé

03.10.2017 - Máte zájem o získání stážisty? Hledáte způsob, jak si vyzkoušet potenciální zaměstnance? Potom neváhejte a kontaktuje nás. Pomůžeme Vám získat stážistu v rámci těchto programů. První nese název Cesta k uplatnění na trhu práce alias "Cesta pro mladé". V rámci tohoto programu můžete získat mladé a nadané pracovníky. Jedná se o studenty posledních ročníků SŠ, VOŠ a VŠ. Nově se mohou zúčastnit i... přečíst celé..

Třetí kolo dotací pro podporu zaměstnanosti cílových skupin

Třetí kolo dotací pro podporu zaměstnanosti cílových skupin

03.10.2017 - Ministerstvo práce a sociálních věcí koncem září vyhlásilo v pořadí již třetí výzvu na Podporu zaměstnanosti cílových skupin, která je svým zaměřením velmi podobná předcházejícím dvěma výzvám z minulých let. Specifickým cílem minulých výzev bylo zvýšit míru zaměstnanosti podpořených osob, zejména starších, nízkokvalifikovaných a znevýhodněných. Stejný cíl má i výzva letošní.... přečíst celé..

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Prodejní dovednosti s využitím NLP

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Prodejní dovednosti s využitím NLP

27.09.2017 - Naše Akademie osobného a obchodního rozvoje pro Vás připravila nevšední zážitek v podobě dalšího z řady exkluzivních dvoudenních seminářů osobního rozvoje, tentokrát na téma: Prodejní dovednosti s využitím NLP Posuňte svůj přístup k obchodu na zcela novou úroveň a staňte se šťastnějšími a úspěšnějšími. Objevte neurolingvistické programování. Jedná se o interaktivní... přečíst celé..

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Obchod je hra

AKADEMIE OSOBNÍHO A OBCHODNÍHO ROZVOJE: Obchod je hra

27.09.2017 - Naše Akademie osobního a obchodního rozvoje pro Vás na listopad připravila neobyčejnou zkušenost v podobě dalšího z řady exkluzivních dvoudenních seminářů osobního rozvoje, tentokrát na téma: Obchod je hra Efektivní komunikace Vám pomůže k dosažení Vašich obchodních cílů. Jedná se o interaktivní seminář osobního rozvoje pro obchodníky, manažery, jednatele, živnostníky a... přečíst celé..