Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Podpora rovnosti mužů a žen

Podpora rovnosti mužů a žen

14.03.2016 - Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlásilo výzvu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. Specifickým cílem výzvy je snížit rozdíly v postavení mužů a žen na trhu práce. Oprávnění žadatelé: nestátní neziskové organizace, kraje a organizace zřizované kraji, obce a organizace zřizované obcemi, obchodní korporace, OSVČ, poradenské a vzdělávací instituce, profesní a podnikatelská... přečíst celé..

EU dotace nejen na pořízení elektromobilů

EU dotace nejen na pořízení elektromobilů

09.03.2016 - Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo první výzvu v rámci podprogramu Nízkouhlíkové technologie Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem programu a výzvy je podpořit konkurenceschopnost podniků prostřednictvím zavádění nových technologií v oblasti elektromobility, nakládání s energií, využití druhotných surovin a zvýšení využití efektivnějších a... přečíst celé..

Obchodní setkání u Čaje o páté v Praze

Obchodní setkání u Čaje o páté v Praze

04.03.2016 - Dne 22. 2. 2016 se v Praze uskutečnilo naše již tradiční odpolední obchodní setkání u Čaje o páté. Na základě předchozích zkušeností a pozitivního ohlasu našich členů klubu jsme se rozhodli setkání uskutečnit opět v luxusním prostředí pražské kavárny Louvre. Během představování společností si účastníci mohli vychutnávat vynikající černý sypaný čaj, anglické sušenky a jiné sladké i slané... přečíst celé..

Druhá kola dotačních žádostí v Programu Rozvoje Venkova

Druhá kola dotačních žádostí v Programu Rozvoje Venkova

04.02.2016 - V první polovině května 2016 proběhne druhé kolo příjmu žádostí na projektová opatření Programu rozvoje venkova ČR na období 2014-2020. Příjem žádostí se bude týkat následujících opatření/ operací: Předávání znalostí a informační akce Způsobilý příjemce: subjekty akreditované Ministerstvem zemědělství, nebo subjekty, které obdržely od Ministerstva zemědělství pověření. Podporována bude... přečíst celé..

COOL PLES

COOL PLES

02.02.2016 - V pátek 29. 1. 2016 se v Rock and Roll Music clubu Garage konal historicky první COOL PLES. K tanci a poslechu hrála výborná kapela Kvatro, která návštěvníky plesu roztancovala hned po zahájení plesu. Pro držitele V.I.P. vstupenek byl připraven bohatý raut, který měli hosté volně k dispozici po celý večer v patře nad hlavním sálem. Raut obsahoval hlavní jídlo v různých variantách, ovoce,... přečíst celé..

PF 2016

PF 2016

31.12.2015 - Děkujeme Vám za podporu a spolupráci. Přejeme Vám úspěšný nový rok 2016 plný zdraví, štěstí a lásky! Tým společnosti Czech Cool Trade... přečíst celé..

Vánoční večírek podnikatelského klubu

Vánoční večírek podnikatelského klubu

17.12.2015 - Rok 2015 byl ukončen vánočním večírkem Czech Cool Trade Clubu, který se konal dne 16. 12. 2015 a zúčastnili se ho členové podnikatelského klubu. Akce se konala ve známém prostředí v Motobaru Garage clubu v Ostravě Martinově. Večer se nesl v pohodovém, neformálním stylu. Cílem večírku bylo oslavit konec roku 2015 a naladit se na vánoční atmosféru. Hosté se začali scházet kolem... přečíst celé..

Dotace na ochranu práv průmyslového vlastnictví

Dotace na ochranu práv průmyslového vlastnictví

17.12.2015 - Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost výzva II programu podpory INOVACE – Projekt na ochranu práv průmyslového vlastnictví. Cílem výzvy je posílení inovační výkonnosti domácích firem a zvýšení jejich konkurenceschopnosti zvláště na zahraničních trzích a rovněž zvýšení intenzity využívání nástrojů ochrany práv... přečíst celé..

Dotační výzva na pořízení strojů konečně vyhlášena!

Dotační výzva na pořízení strojů konečně vyhlášena!

16.12.2015 - Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost výzvu č. III programu podpory Technologie. Jedná se o obdobu programu Rozvoj, který je znám z minulého programovacího období. Cílem výzvy programu Technologie je podpora růstu a posilování konkurenceschopnosti malých a středních podniků (MSP) a přispívat tak k rozvoji regionů a... přečíst celé..

Pozvánka na COOL PLES

Pozvánka na COOL PLES

15.12.2015 - Srdečně Vás zveme na historicky první COOL PLES, který se uskuteční v prostorách Rock and Roll Music klubu Garage na adrese Martinovská 3262/50, dne 29. 1. 2016 ve 20:00 hodin. Těšit se můžete na pestrý program v podání taneční profi show Filipa Karáska & Terezy Florové, Železného Zekona a DJ - R. Petříka. K poslechu a tanci hraje skvělá kapela Kvarto a pro účastníky... přečíst celé..