Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Dotace na podporu cestovního ruchu

Dotace na podporu cestovního ruchu

08.11.2016 - Podpora cestovního ruchu v regionech cílí na zvýšení potenciálu a konkurenceschopnosti regionů, ulehčení pohybu turistů mezi destinacemi, rozprostření počtu návštěvníků, rozvoj služeb a infrastruktury a také na sociální a ekonomický přínos plynoucí z cestovního ruchu. Příjímání žádostí od 1. 12. 2016 do 6. 1. 2017. Výše dotace maximálně 50 % způsobilých výdajů z celkového... přečíst celé..

Pozvánka na Czech Cool Trade Fórum 2016

Pozvánka na Czech Cool Trade Fórum 2016

08.11.2016 - Rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník diskusní konference: Czech Cool Trade Fórum. Obsahem odborného fóra je výměna názorů a návrhů k řešení na téma Podnikatelské prostředí v České republice a diskusního panelu mezi významnými zástupci z podnikatelského, akademického a politického prostředí, popř. z oblasti státní správy. Svou účast v diskusním panelu potvrdili: Ministerstvo průmyslu a obchodu,... přečíst celé..

Bytové domy bez bariér 2017 – spuštěno

Bytové domy bez bariér 2017 – spuštěno

08.11.2016 - Cílem programu „Bytové domy bez bariér“ je zkvalitnění bytového fondu, odstranění bariér vstupu do domu a do výtahu. Rovněž lze žádat o výstavbu výtahu v domech, které plní pro výtah předpoklady. Kdo může dotaci čerpat? příjemcem dotace je vlastník nebo spoluvlastník bytového domu, nebo společenství vlastníků, případně vlastník nebo spoluvlastník jednotky vykonávající činnost správce v... přečíst celé..

Podporované byty 2017 – spuštěno

Podporované byty 2017 – spuštěno

08.11.2016 - Cílem programu Podporované byty je poskytnout sociální bydlení občanům, kteří se nachází v nepříznivé sociální situaci nebo se nachází v ekonomicky neaktivním věku, (např. věk, zdravotní stav, sociální status,…). Kdo může dotaci čerpat? U titulů Pečovatelský byt a Komunitní dům seniorů může žádat právnická osoba včetně obce (kraj, městská část Prahy, příspěvkové organizace územního... přečíst celé..

Personální dotace – nástroje k nalezení pracovníků právě pro Vás

Personální dotace – nástroje k nalezení pracovníků právě pro Vás

01.11.2016 - Byla spuštěna nová verze oblíbeného programu stáží!!! Tentokrát nese název „Cesta k uplatnění na trhu práce". V rámci tohoto programu můžete získat mladé a nadané pracovníky. Jedná se o studenty posledních ročníků SŠ, VOŠ a VŠ. Je to výborný personální nástroj, který Vám umožňuje vyzkoušet si potenciální zaměstnance. Poskytovatel stáže musí disponovat mentorem, který plní požadavky na... přečíst celé..

Energetické úspory bytových domů II  - dotace až 40 %!

Energetické úspory bytových domů II - dotace až 40 %!

10.10.2016 - Jedinečnou možnost v rámci této dotační výzvy mají majitelé bytových domů a společenství vlastníků bytových jednotek, kteří mohou žádat o dotaci na energetické úspory až do výše 40 % způsobilých výdajů. V rámci celého programového období se jedná o unikátní možnost, jak získat dotační podporu pro komerční využití bytových domů. Bytovým domem se rozumí dům se 4 a více byty, ve kterém více než... přečíst celé..

Druhé kolo dotací pro podporu zaměstnanosti cílových skupin

Druhé kolo dotací pro podporu zaměstnanosti cílových skupin

10.10.2016 - Ministerstvo práce a sociálních věcí v listopadu vyhlásí v pořadí již druhou výzvu na Podporu zaměstnanosti cílových skupin, která by svým zaměřením měla být velmi podobná první výzvě vyhlášené v minulém roce. Připomeňme si tedy její znění. Specifickým cílem výzvy bylo zvýšit míru zaměstnanosti podpořených osob, zejména starších, nízkokvalifikovaných a znevýhodněných. Podmínky výzvy... přečíst celé..

Neopakovatelná šance pro podnikatele - podzimní dotace z OP PIK

Neopakovatelná šance pro podnikatele - podzimní dotace z OP PIK

10.10.2016 - Vyhlášení druhých kol dotačních programů v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) se kvapem blíží, a proto Vám ve stručnosti přínášíme shrnutí nejzajímavějších dotací, o které můžete tento podzim žádat. Upozorňujeme žadatele, že v tomto kole má být rozděleno min. 43,5 mld. Kč, což představuje 37 % z veškeré finanční alokace pro OP PIK. Jedná se tak o jednu... přečíst celé..

Obchodní oběd v Praze

Obchodní oběd v Praze

03.10.2016 - Září je vždy ve znamení obchodního obědu v Praze a ani tentokrát jsme neměnili. Po více než roce jsme se vrátili do úžasných prostor Siddharta Café v Jakubské ulici v Praze. Kromě výtečných pokrmů jsme si užili přínosný obchodní networking členů s představením jejich činností a potřeb vzájemné pomoci. Z členů klubu se stávají nejen obchodní partneři, ale často i přátelé, a proto se i toto setkání... přečíst celé..

Golfový turnaj Czech Cool Trade Clubu

Golfový turnaj Czech Cool Trade Clubu

22.09.2016 - Opět po roce jsme se sešli s Vámi, členy Czech Cool Trade Clubu, při přátelském golfovém zápolení naplánovaném na pátek, 16. 9. 2016. Oproti minulému roku jsme se přemístili o kousek blíže Ostravě, do Golf Resortu na Čeladné. Množství účastníků drželo golfovou hůl poprvé v životě, ale našli se mezi námi také zkušení golfisté. Po slavnostním zahájení se pět hráčů vydalo zdolávat nástrahy... přečíst celé..