Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti

Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti

11.04.2013 - Poradenství pro malé a střední podniky a zvyšování výkonnosti Malé a střední podniky mohou dosáhnout podnikové excelence dvěma způsoby. Tím prvním a nejdůležitějším je efektivní využívání vlastních zdrojů v podobě náboru zaměstnanců, zvyšování kvalifikace a motivace současných zaměstnanců, efektivní management dodavatelsko-odběratelského řetězce a využívání širšího know-how současných obchodních... přečíst celé..

Exkluzivní nabídka - Monitoring evropských dotací zdarma

Exkluzivní nabídka - Monitoring evropských dotací zdarma

12.03.2013 - Provedeme pro Vás bezplatný monitoring možností čerpání dotací. Monitorujeme veškeré možnosti čerpání dotací z EU včetně Norských, Bruselských a Švýcarských fondů pro podnikatelský sektor v ČR. Společná schůzka s Czech Cool Trade konzultantem bude mít následující průběh: Společně zjistíme Vaše potřeby a představy Budeme Vás informovat o možnostech čerpání dotací Zvolíme ten nejvhodnější dotační... přečíst celé..

Unikátní dvoudenní seminář

Unikátní dvoudenní seminář

12.10.2012 - Jak vytvářet porozumění, efektivitu a předcházet konfliktům nejen na pracovišti a v týmech PROČ? Doba se mění a lidé jsou a budou stále více přitahování k práci, která jim dává smysl, k práci která je naplňuje, k práci ve které jsou dobré vztahy a porozumění a mohou tam chodit rádi. A všichni, kteří to pochopí a osvojí si znalosti a zkušenosti jak taková místa vytvářet, budou přitahovat právě... přečíst celé..