Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Předběžný harmonogram výzev na rok 2015

Předběžný harmonogram výzev na rok 2015

05.01.2015 - Na sklonku roku 2014, řídící orgány jednotlivých operačních programů uveřejnily předběžný harmonogram výzev pro letošní rok i navzdory faktu, že operační programy v rámci programovacího období 2014 – 2020 nebyly doposud schváleny Evropskou komisí. Většina výzev z operačního programu Podnikání a inovace bude vyhlášena na jaře tohoto roku, konkrétně v březnu a dubnu. Prvních... přečíst celé..

Obchodní večeře podnikatelského klubu spojená s večírkem

Obchodní večeře podnikatelského klubu spojená s večírkem

22.12.2014 - Dne 4. prosince proběhla pro členy Czech Cool Trade Clubu v ostravské pobočce naší společnosti obchodní večeře spojená s vánočním večírkem. Na programu dne byl networking spojený s představováním jednotlivých členů podnikatelského klubu. Nicméně tentokrát byl networking pojat trochu netradičním způsobem a to formou neotřelé hry. Dle reakcí našich hostů můžeme prohlásit, že se tento... přečíst celé..

PF 2015

PF 2015

16.12.2014 - Děkujeme Vám za přízeň v roce 2014 a zároveň Vám přejeme, aby celý rok 2015 byl pro Vás COOL! A co Vám přineseme v novém roce? Zajistíme Vám čerpání evropských dotací! Díky našemu klubu Vám pomůžeme získat nové obchodní kontakty, které Vám zvýší prodej Vašich služeb, produktů. Připravujeme pro Vás nejrůznější společenské akce a setkání, první ročník Czech Cool Trade Forum a... přečíst celé..

Reference klientů k projektu Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání 2

Reference klientů k projektu Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání 2

16.12.2014 - Společnost Czech Cool Trade poskytuje poradenské a konzultační služby při přípravě a realizaci projektu Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání 2 a Stáže ve firmách - vzdělávání praxí 2. V případě Vašeho zájmu ohledně těchto projektů, se neváhejte na naši společnost obrátit, rádi Vám poradíme. Níže uvádíme některé reference našich spokojených klientů. ''Společnost Czech Cool Trade s.r.o.... přečíst celé..

Aktuální dotace na podporu cestovního ruchu

Aktuální dotace na podporu cestovního ruchu

08.12.2014 - Dne 1. 12. 2014 byla Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlášena výzva na podporu cestovního ruchu. Výzva byla vyhlášena v rámci podprogramu Cestování dostupné všem 2015 a rámcový rozpočet je pro následující rok stanoven na 50 mil. Kč. Podpora na níže uvedené oblasti bude poskytována formou dotace, která může dosáhnout maximální výše 50% celkových uznatelných výdajů a je určena jak... přečíst celé..

Reference ze setkání členů klubu v Praze

Reference ze setkání členů klubu v Praze

19.11.2014 - "Akce se mi líbila, bylo to fajn setkání se zajímavými lidmi. Připomínky ani nemám, líbí se mi, že akce byla na úrovni, oproti podobným, jako třeba B4B atd., kdy jsou akce od 7:30, lidí na sebe koukají jak vyorané myši. Ještě jednou díky a pokud to bude možné, rád se zúčastním podobného setkání i v budoucnu." Mgr. Daniel Macek, advokátní kancelář Macek Legal "S akcí jsem byl... přečíst celé..

Historicky první setkání členů klubu v Praze

Historicky první setkání členů klubu v Praze

14.11.2014 - Podzimní setkání členů se konalo historicky poprvé v Praze, konkrétně v nádherných prostorách secesní kavárny v Obecním domě, která se nachází v samotném centru hlavního města. Akce proběhla ve středu 12. listopadu a náplní byl již tradiční networking spočívající v představení jednotlivých společností přítomnými členy klubu. Setkání se účastnily i pražské... přečíst celé..

Přínosná jednání na Ministerstvu práce a sociálních věcí a FDV

Přínosná jednání na Ministerstvu práce a sociálních věcí a FDV

13.11.2014 - V listopadu proběhla schůzka výkonného ředitele společnosti Czech Cool Trade s.r.o. Martina Kovalského s náměstkem ministryně práce a sociálních věcí pro ekonomiku a fondy EU, Martinem Kučerou. Hlavním tématem tohoto jednání byly fondy Evropské unie, které jsou poskytovány podnikatelským subjektům MPSV a ministerstvem zřízeným organizacím v programovacím období 2014 – 2020. Byly... přečíst celé..

Ohlasy na Obchodní oběd pro členy Czech Cool Trade Club byly pozitivní

Ohlasy na Obchodní oběd pro členy Czech Cool Trade Club byly pozitivní

24.10.2014 - Zeptali jsme se hostů a členů podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club, jak byli spokojeni s obchodním obědem v Ostravě, který proběhl 22. října, odpovědi byly pozitivní. :) Klára Manfrinová, specialistka marketingu - Středisko vzdělávání s.r.o. "Akce předčila mé očekávání, a to v kladném slova smyslu. Líbilo se mi, že bylo možné navázat nové kontakty v uvolněné atmosféře, že... přečíst celé..

Podzimního setkání členů klubu se zúčastnil také náměstek hejtmana

Podzimního setkání členů klubu se zúčastnil také náměstek hejtmana

23.10.2014 - Členové podnikatelského klubu Czech Cool Trade Club měli tentokrát možnost k setkání v ostravské restauraci Pod věží na Prokešově náměstí a to na obchodním obědě. Akce proběhla ve středu 22. října za velké účasti členů, ale také Martina Sikory, náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje pro oblast regionálního rozvoje, evropských fondů a operačních programů. Na programu setkání... přečíst celé..