Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Pozvánka na obchodní snídani

Pozvánka na obchodní snídani

14.04.2015 - Rádi bychom Vás pozvali na další tradiční akci Czech Cool Trade Clubu a to na: Obchodní snídani v Praze. Kdy: 12. května 2015 od 7:30 hod. (do 9:00 hod). Kde: Siddharta Café – Buddha Bar, Jakubská 649/8, Praha – Staré Město. Těšit se můžete na přínosný networking, možnost představení Vaší společnosti a kvalitní občerstvení V případě zájmu zúčastnit se této akce, kontaktujte Zuzanu... přečíst celé..

Workshop na téma Sociální sítě

Workshop na téma Sociální sítě

13.04.2015 - Nabitý plán akcí pro členy Czech Cool Trade Clubu pokračoval, po badmintonovém turnaji, workshopem na téma Sociální sítě. V rámci tohoto školení, které zajišťoval pan Jiří Kratochvíl ze společnosti DVA MLUVČÍ, s.r.o., byly ukázány základní a v České republice nejpoužívanější sociální sítě jako jsou LinkedIn, Facebook, Twitter nebo Instagram. Účastníci se tak během kurzu dozvěděli, jaké... přečíst celé..

Druhý ročník Badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade

Druhý ročník Badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade

01.04.2015 - Dne 29. 3. se ve sportovním centrum Fajne uskutečnil v pořadí již druhý ročník badmintonového turnaje o putovní pohár Czech Cool Trade. Tentokrát se zúčastnilo celkem 16 hráčů, ze kterých bylo vylosováno 8 náhodných dvojic. Na každou dvojici pak čekalo celkem 7 zápasů na dva vítězné sety. Jelikož se bodování odvíjelo nejen podle vyhraných setů, ale také dle získaných her, byl každý míček... přečíst celé..

WORKSHOP: Firma a sociální sítě

WORKSHOP: Firma a sociální sítě

19.03.2015 - Tímto bychom Vás rádi pozvali na workshop na téma: Firma a sociální sítě. Dvouhodinový seminář začneme úvodem do sociálních sítí, jaké jsou, jaké mají zaměření, cílovou skupinu a jaké kanály zvolit právě pro Vaši firmu. Řekneme si, kdo by měl u Vás ve firmě sociální sítě spravovat. Povíme si také něco o tom, že sociální sítě jsou spíše customer service a nebo jak lze sociální sítě měřit, jak... přečíst celé..

Pozvánka na tradiční badmintonový turnaj

Pozvánka na tradiční badmintonový turnaj

17.03.2015 - Pojďme společně trochu zasportovat. Vhodně sestavíme týmy, aby jsme měli především radost ze hry, takže si dobře zahrají lepší hráči, stejně jako ti nadšení a zapálení, kteří míček sem tam netrefí. Občersvení zajištěno. Pozvánka platí pro dvě osoby (Možnost zúčastnění se více osob za člena klubu na základě zaplacení 500Kč/osoba startovné). Účast je pro členy Czech Cool Trade Clubu zdarma, pro... přečíst celé..

Aktuální dotace pro podnikatele

Aktuální dotace pro podnikatele

17.03.2015 - Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji 2015 V rámci Podpory podnikání v Moravskoslezském kraji 2015 mohou podnikatelé získat až 70% dotací na projekty, jejichž předmětem je spolupráce a transfer znalostí mezi vysokými školami, případně výzkumnými organizacemi na straně jedné a malými a středními podniky se sídlem nebo provozovnou na území MSK na straně druhé.... přečíst celé..

Čaj o páté v Café Louvre

Čaj o páté v Café Louvre

13.03.2015 - Dne 11. 3. se uskutečnilo další obchodní setkání členů Czech Cool Trade Clubu ve stylu "Čaje o páté". Tentokrát se akce konala v Praze, konkrétně v krásných prostorách galerie kavárny Café Louvre. Samotná událost začala kolem čtvrté hodiny odpoledne malou přednáškou o tradici a původu čaje o páté. Poté již následovalo úvodní slovo oblastní ředitelky Zuzany Konůpkové, která přivítala... přečíst celé..

Ohlasy na únorový Čaj o páté

Ohlasy na únorový Čaj o páté

09.03.2015 - Dne 25. 2. 2015 se uskutečnilo další obchodní setkání členů Czech Cool Trade Clubu, které tentokrát probíhalo formou "Čaje o páté". Přinášíme Vám několik ohlasů na tuto akcí. "Musím říci, že mám za sebou opravdu spoustu networkingových akcí, ale Vaše mi přišla nejlepší. Velmi elegantně a nenuceně vedeno, žádný spěch a příjemné otázky, kterými šlo podpořit know-how firmy." Jiří Kratochvíl,... přečíst celé..

Pozvánka na "Čaj o páté" v Praze

Pozvánka na "Čaj o páté" v Praze

05.03.2015 - Rádi bychom Vás pozvali na tradiční obchodní setkání Czech Cool Trade Clubu. Setkání proběhne ve středu 11. března formou obchodního setkání u "Čaje o páté" v nádherných prostorech tradiční kavárny Café Louvre v Praze. Samotná akce začíná v 15:45 a končí 17:30. Na co se účastníci mohou těšit? Přínosný networking. Příležitost získat nové obchodní partnery. Možnost představení své společnosti.... přečíst celé..

Kde nás můžete potkat u silnice :)

Kde nás můžete potkat u silnice :)

03.03.2015 - Billboardy jsou vhodným doplňkem marketingového portfolia každé firmy. Pokud jste minulý rok projížděli ulicí Cínovecká (začátek D8, směr Praha), Libušská (jeden z hlavních jižních silníčních tahů do centra Prahy), nebo Jižní Spojkou, mohli jste nás potkat na billboardech. Ani letos nezahálíme a budeme na Vás zářit v březnu a dubnu na Štěrboholské radiále, v červnu v Kolbenově a v... přečíst celé..