Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Výzva Technologie pro začínající podniky byla vyhlášena

Výzva Technologie pro začínající podniky byla vyhlášena

18.02.2020 - Byla vyhlášena výzva Technologie pro začínající podniky, která si klade za cíl podpořit podnikatelské záměry nových malých podniků. Kdo může dotaci čerpat? Podnikatelské subjekty spadající do kategorie „malý podnik“, které vznikly v období od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2018. Podporovány budou podnikatelské subjekty zpracovatelského průmyslu, těžby a dobývání, stavebnictví, velkoobchodu a maloobchodu,... přečíst celé..

Úspory energie i s bezúročným úvěrem

Úspory energie i s bezúročným úvěrem

18.02.2020 - Plánujete snížení energetické náročnosti nemovitosti určené k podnikání? Je součástí projektu např. zateplení nebo výměna otvorových výplní? Je místo realizace mimo území hl. města Prahy? Pokud ano, můžete v rámci projektu ušetřit nemalé peníze. Kromě dotačního titulu Úspory energie s mírou dotace až do výše 45 % způsobilých výdajů je možné požádat také o úvěr. Konkrétně se jedná o možnost... přečíst celé..

Alokace elektromobility byla navýšena a plánuje se nová výzva

Alokace elektromobility byla navýšena a plánuje se nová výzva

12.02.2020 - Plánujete koupi elektromobilu k podnikání a nestihli jste poslední výzvu? Máme pro vás skvělou zprávu. Aktuální výzva byla navýšena na celkovou alokaci 150 milionů Kč. I tak je potřeba podat žádost co nejdříve. Další příležitost budete mít až ve druhé polovině roku 2020. Příjemci dotace: Malé, střední a velké podniky Vybrané způsobilé výdaje: Pořízení neveřejných (rychlo)nabíjecích... přečíst celé..

Komunitní dům seniorů - nejvyšší čas zahájit přípravy

Komunitní dům seniorů - nejvyšší čas zahájit přípravy

04.02.2020 - Ke konci tohoto roku Ministerstvo pro místní rozvoj zahájí další kolo příjmů dotačních žádostí na oblíbený dotační titul Komunitní dům seniorů. Pokud máte v plánu dotaci využít, je nejvyšší čas začít připravovat své projektové dokumentace. Kdo může dotaci čerpat? Právnické osoby, obce. Na jakou aktivitu můžete dotaci získat? Novostavba. Rekonstrukce stávající nemovitosti. Nástavba nebo... přečíst celé..

Energetické úspory v bytových domech

Energetické úspory v bytových domech

31.01.2020 - Až do listopadu 2020 lze podávat žádost v rámci výzvy Energetické úspory v bytových domech. Výzva je určená vlastníkům bytových domů, společenstvím vlastníků bytových jednotek nebo bytovým družstvům a celková alokace výzvy činí 3,5 miliardy Kč. Kdo může žádat o dotaci? Společenství vlastníků bytových jednotek Bytová družstva jako správci bytových domů Vlastníci bytových domů, kromě fyzických... přečíst celé..

Studujte MBA s námi

Studujte MBA s námi

07.01.2020 - Od 6. března 2020 bude probíhat další ročník studia MBA. V rámci dvousemestrálního studia se můžete věnovat svému vlastnímu projektu směřujícímu k růstu Vaší společnosti a získát cenné rady od zkušených lektorů i ostatních spolužáků k dosažení Vámi požadovaného výsledku. Výhody MBA studia s CCT: know-how od lektorů konzultace podnikatelské problematiky s kolegy z řad majitelů firem a vrcholového... přečíst celé..

Příměstské/pobytové tábory se blíží

Příměstské/pobytové tábory se blíží

07.01.2020 - V průběhu ledna budou moci žadatelé podávat své žádosti do výzvy Podpora zařízení péče o děti na 1. stupni základních škol v době mimo školení vyučování mimo hl. město Prahu, kterou financuje Evropský sociální fond. V tomto programovacím období se patrně jedná o poslední šanci, jak získat příspěvek např. na realizaci oblíbených příměstských táborů nebo pobytových táborů Příjemci dotace:... přečíst celé..

Vyhlášení výzvy Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu

Vyhlášení výzvy Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu

17.12.2019 - Od 13. ledna 2020 budou moci žadatelé podávat své žádosti do vyhlášené výzvy Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu. Příjemci dotace: Malé, střední a velké podniky Způsobilé výdaje: Způsobilými výdaji jsou výdaje na instalaci fotovoltaických systémů bez nebo včetně akumulace elektrické energie pro vlastní spotřebu podniku Výše podpory: Malý podnik - 80 % ze... přečíst celé..

Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji - začínající firmy

Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji - začínající firmy

11.12.2019 - Až do 10. ledna 2020 bude možné podávat žádosti v rámci výzvy Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji 2020. Jednou z podpořitelých oblastí je podpora začínajících firem. Příjemci dotace: Právnická osoba či podnikající fyzická osoba se sídlem na území Moravskoslezského kraje naplňující definici malého a středního podniku s maximální historií v délce 2 let Vybrané uznatelné náklady: osobní... přečíst celé..

Vyhlášena 2. veřejná soutěž programu TREND

Vyhlášena 2. veřejná soutěž programu TREND

06.12.2019 - Technologická agentura ČR vyhlásila další veřejnou soutěž určenou k podpoře projektů aplikovaného výzkumu nebo experimentálního vývoje, tentokráte v rámci Podprogramu 2 "Nováčci". Oprávněný žadatel: Hlavním žadatelem je právnická osoba či fyzická osoba podnikající, která projekt podává v konsorciu s výzkumnou organizací Hlavní žadatel dokládá, že v posledních pěti letech nečerpal podporu na... přečíst celé..