Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky

Novinky

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

Pozvánka na Manažerskou jachtu v Chorvatsku

15.02.2017 - Ve spolupráci s firmou ComfoGate s.r.o. Vám přinášíme jedinečnou možnost se zúčastnit nultého ročníku Manažerské jachty v Chorvatsku. Prožijete týden na moři na lodi plný dobré nálady, přátelské atmosféry, adrenalinu a nevšedních zážitků. Účastí získáte navážete nová přátelství ve svém oboru i mimo něj dostanete odpovědi na otázky Workshopu “Týmové role a týmová spolupráce“ vyzkoušíte si... přečíst celé..

Dotační workshop pro podnikatele

Dotační workshop pro podnikatele

15.02.2017 - Srdečně Vás zveme na historicky první dotační workshop pro podnikatele. Na workshopu se dozvíte, jaké máte možnosti v čerpání národních a evropských dotacích. Tématicky bude workshop rozdělen do třech bloků: 1) Personální dotace 2) Dotace na vzdělávání 3) Investiční dotace Termín: ve čtvrtek 23. 2. 2017 od 9. hodin do 11. hodin. Místo: Pobočka Czech Cool Trade Ostrava - Svinov, Bílovecká 483/44.... přečíst celé..

Pozvánka na obchodní čaj o páté v Praze

Pozvánka na obchodní čaj o páté v Praze

09.02.2017 - Zveme Vás na již tradiční obchodní setkání při příležitosti obchodního čaje o páté v Praze. Těšit se můžete na pravý anglický čaj a pochoutky s touto tradicí spojené a především na přínosný obchodní networking! Pokud hledáte nové obchodní partnery, inspiraci či jen se chcete dobře pobavit v příjemné společnosti, tak je tato akce právě pro Vás. Neformální formát obchodního setkání navozuje... přečíst celé..

Pozvánka na workshop: Mluv řečí svého kmene aneb tajemství komunikace jinak

Pozvánka na workshop: Mluv řečí svého kmene aneb tajemství komunikace jinak

09.02.2017 - Pomohlo by Vám v pracovním i osobním životě kdyby vše stačilo říct jen jednou, místo opakování dokola? kdybyste porozuměli, jak vnímání reality ovlivňuje naši komunikaci a dokázali toho vhodně využít? kdybyste získali jednoduché návody, jak si vzájemně rozumět? kdyby vás hovor s některými lidmi nabíjel, místo vysiloval? kdybyste zvládali emoce své i druhých? kdybyste dokázali eliminovat... přečíst celé..

Staň se úspěšným prodejcem – Workshop obchodních dovedností

Staň se úspěšným prodejcem – Workshop obchodních dovedností

20.12.2016 - Proč se workshopu zúčastnit? Workshop je určen obchodníkům, obchodním manažerům, živnostníkům a majitelům firem. Poznáte a vyzkoušíte si postup, který vede k úspěšnému prodeji. Prodej je proces, který má svá pravidla. Při dodržení správného postupu více zaujmete své zákazníky, a ti od vás budou více kupovat. Naučíte se, jak postupují nejlepší prodejci. Poznáte cestu, jak se zařadit mezi... přečíst celé..

Pozvánka na druhý ročník COOL PLESU

Pozvánka na druhý ročník COOL PLESU

13.12.2016 - Srdečně Vás zveme na druhý ročník COOL PLESU, který se uskuteční v prostorách Rock and Roll Music klubu Garage na adrese Martinovská 3262/50, dne 27. 1. 2017 od 20:00 hodin. Těšit se můžete na pestrý program v podání taneční profi show Filipa Karáska & Terezy Florové a DJ Rosti Petříka. K poslechu a tanci hraje Rock&Roll Band Marcela Woodmana a pro... přečíst celé..

Úspory energií – dotace až 50 %

Úspory energií – dotace až 50 %

30.11.2016 - Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásí v polovině prosince druhou výzvu týkající se energetické úsporu. Program Úspory energie je zaměřen na snížení energetické náročnosti Vašeho podnikání. Pro žadatele je připraveno neuvěřitelných 11 mld. Kč! Harmonogram příjímání žádostí od 15. 12. 2016 do 30. 3. 2018. Výše dotace maximálně 50 % způsobilých výdajů dle velikosti podniku; maximálně 50 %... přečíst celé..

Inovace – pro firmy, které mají nápady

Inovace – pro firmy, které mají nápady

29.11.2016 - V druhé polovině prosince bude spuštěno přijímání žádostí v rámci oblíbeného projektu Inovace. Projekt se zaměřuje na podniky, které mají nápady a uvažují o zlepšení procesů ve výrobě či organizaci firmy. Harmonogram Příjímání žádostí od 19. 12. 2016 do 30. 4. 2017. Výše dotace maximálně 45 % způsobilých výdajů dle velikosti podniku; minimální výše podpory 1 mil. Kč do maximální výše... přečíst celé..

Druhý ročník Czech Cool Trade Fóra 2016 úspěšně za námi

Druhý ročník Czech Cool Trade Fóra 2016 úspěšně za námi

25.11.2016 - „Náklady na pořízení pokladen a fungování systému EET mohou způsobit živnostníkům problémy,” zjistilo odborné fórum. V úterý 22. listopadu se v prostorách Vysoké školy obchodní v Praze konal druhý ročník diskusního fóra Czech Cool Trade Fórum 2016. Fórum se i tentokrát věnovalo aktuálním problémům, se kterými se jeho členové potýkají. Letos se neslo v duchu otázky,... přečíst celé..

Anglické snídaně v Ostravě

Anglické snídaně v Ostravě

21.11.2016 - Populární anglické snídaně se podávaly 14. a 15. 11. na ostravské pobočce Czech Cool Trade. Jak je již zvykem, snídaní se účastnilo množství členů a hostů. Po vydatné a chutné snídani připravené přímo na pobočce se hosté v krátkosti vzájemně představili. Poté měli k dispozici dostatek prostoru přiblížit ostatním účastníkům snídaně svou činnost a povědět o svých podnikatelských záměrech,... přečíst celé..