Novinky

 • COVID - NÁJEMNÉCOVID - NÁJEMNÉ
  09.07.2020

  Program je určen podnikatelům, kteří museli kvůli krizovým mimořádným opatřením dočasně uzavřít...

 • COVID - SPORTCOVID - SPORT
  09.07.2020

  Od 15. 6. 2020 do 31. 8. 2020 mohou sportovní organizace požádat o příspěvek na provoz sportovních zařízení, organizaci...

 • Podpora sportu městem Ostrava pro rok 2021Podpora sportu městem Ostrava pro rok 2021
  09.07.2020

  Od 21. 9. 2020 do 2. 10. 2020 bude možné podat žádost o poskytnutí dotační podpory městem Ostrava v oblasti sportu....

 • Další Úspory energie se blíží!Další Úspory energie se blíží!
  28.05.2020

  Sice je ještě nyní možné podat žádosti do současné výzvy Úspory energie, ale i tak v druhé polovině roku 2020 bude...

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky   Workshop na téma Sociální sítě

Workshop na téma Sociální sítě

13.04.2015

Workshop na téma Sociální sítě

Nabitý plán akcí pro členy Czech Cool Trade Clubu pokračoval, po badmintonovém turnaji, workshopem na téma Sociální sítě. V rámci tohoto školení, které zajišťoval pan Jiří Kratochvíl ze společnosti DVA MLUVČÍ, s.r.o., byly ukázány základní a v České republice nejpoužívanější sociální sítě jako jsou LinkedIn, Facebook, Twitter nebo Instagram. Účastníci se tak během kurzu dozvěděli, jaké sociální sítě jsou vhodné právě pro jejich společnost, jak se na nich mají prezentovat a především, jak zapojit fanoušky a publikovat obsah, který bude pro fanoušky atraktivní.

Obsahem workshopu dále bylo měření návštěvnosti sociálních sítí, pořádání různých soutěží na těchto sítích nebo monitorování komunikace konkurence. Velký prostor byl věnován online networkingové platformě LinkedIn, resp. používání této profesní sociální sítě jak na osobní úrovni, tak na úrovni firmy.

Přestože kurz trval dvě a půl hodiny, utekl velmi rychle a o přínosu pro zástupce zúčastněných společností také vypovídá řada dotazů na pana Kratochvíla po skončení samotného školení. Můžeme tak říct, že workshop zabývající se problematikou sociálních sítí byl pro zúčastněné velmi užitečný a přinesl řadu nových informací.

Členové klubu se již mohou pomalu těšit na další akci, která se uskuteční 12. 5. v Praze tentokrát formou obchodní snídaně.

Aktivní monitoring evropských dotací? Networking a obchodní podpora? Služby společnosti Czech Cool Trade s.r.o. zdarma? Staňte se členy podnikatelského Czech Cool Trade Clubu ještě dnes.

 • Workshop na téma Sociální sítě
 • Workshop na téma Sociální sítě
 • Workshop na téma Sociální sítě
 • Workshop na téma Sociální sítě
 • Workshop na téma Sociální sítě