Novinky

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky   SEMINÁŘ: Vysmátý obchodník

SEMINÁŘ: Vysmátý obchodník

06.05.2014

SEMINÁŘ:  Vysmátý obchodník

7 klíčů vysmátého a SEBEvědomého obchodníka

Představte si, že jste vysmátí, vše se vám daří tak jak chcete, září z vás zapálení a vnitřní pohoda. Jste člověkem, kterého každý rád vidí. A Vy se těšíte na každý den, který už pro Vás není jen bojem o zákazníky, o přežití, ale příležitostí pro Vaší plnou seberealizaci. Prostorem, ve kterém děláte beze strachu to, co Vás nejvíce baví, naplňuje a máte přesně ty výsledky a peníze, které potřebujete pro život v hojnosti. Představte si, jak by se změnil Váš život? Co byste konečně mohli, a co už byste nemuseli?

Teď můžete udělat další krok k tomu, aby tato představa byla i skutečností. Anebo… můžete, dále snít? Volba je na Vás a úspěch je dobrovolný!

Na tomto dvoudenním semináři pro obchodníky, manažery obchodních týmů, i všechny, kteří jsou například na volné noze a chtějí být úspěšní, si osvojíte 7 klíčových bodů, které odlišují úspěšné lidi a obchodníky, od těch neúspěšných. Tyto body – klíče, otevírající dveře úspěchu a hojnosti, jsou výsledkem práce s více jak stovkou obchodníků v průběhu 10-ti let. Navíc jsou podpořeny nejnovějšími poznatky z koučování, psychologie úspěchu, vztahů a životních zákonitostí. V duchu nové doby a vědomého businessu. Seminář je interaktivní, veden zážitkově tak, abyste všechny poznatky ihned aplikovaly na sobě a získali vlastní zkušenost, kterou můžete dále rozvíjet.

Kdo?

Tomáš Multana – kouč a terapeut úspěšného a naplněného života s více jak 10letými zkušenostmi ve vedení obchodních týmů

Termín školení: 25.6. a 26.6.2014 9:00 - 17:30

Místo konání: Czech Cool Trade s.r.o. Bílovecká 83/44, 721 00 Ostrava – Svinov

Cena: 3.500,- Kč

Školení vede:Tomáš Multana, zkušený kouč

Registrovat na seminář se můžete: emailem - opalenska@czechcooltrade.cz nebo na našem Facebooku