Novinky

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky   POVEZ II = ideální nástroj k rozvoji Vašeho podnikání

POVEZ II = ideální nástroj k rozvoji Vašeho podnikání

10.10.2017

POVEZ II = ideální nástroj k rozvoji Vašeho podnikání

Projekt POVEZ II – Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců představuje ideální nástroj, jak investovat do rozvoje a odbornosti zaměstnanců a spolu s nimi tak posunout celé Vaše podnikání kupředu.

Tento projekt, jenž poběží až do 30. 11. 2020, je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky a realizuje jej Úřad práce. Je primárně určen malým a středním firmám, účastnit se jej však můžete i jako OSVČ, ať už máte nějaké zaměstnance, či ne. Projektu se sice nemohou účastnit firmy působící na území hlavního města Prahy, avšak v případě provozoven v jiných krajích lze zažádat o příspěvek na vzdělávání zaměstnanců právě těchto provozoven.

Skrze POVEZ II můžete získat dotaci až do výše 85 % vynaložených nákladů na vzdělávací aktivitu a současně Vám budou uhrazeny i mzdové náklady ve výši 100 % za dobu, kterou zaměstnanci reálně stráví na vzdělávací aktivitě. Tento mzdový příspěvek přirozeně nemohou využít OSVČ.

Ve společnosti Czech Cool Trade máme s přípravou, administrací a realizací žádostí bohaté zkušenosti a rádi je využijeme ve Váš prospěch. Je pro rozvoj Vaší firmy zásadní, aby se Vaši obchodníci naučili odborné angličtině? Potřebujete ke svému podnikání řidičský průkaz na nákladní automobil? Zakoupili jste nový složitý software a musíte své projektanty a konstruktéry proškolit v jeho užívání? Na všechny tyto a další otázky známe v Czech Cool Trade odpověď.

V následujících měsících, možná dokonce i týdnech, se očekává spuštění nové výzvy, proto neváhejte a zařaďte se mezi desítky klientů, kterým naše společnost zajistila dotaci a pomohla tak ke vzdělávání zaměstnanců a rozvoji podnikání!

Více informací o tomto a dalších projektech, které pro Vás můžeme zpracovat, najdete na www.cct.cz.