Novinky

 • COVID - NÁJEMNÉCOVID - NÁJEMNÉ
  09.07.2020

  Program je určen podnikatelům, kteří museli kvůli krizovým mimořádným opatřením dočasně uzavřít...

 • COVID - SPORTCOVID - SPORT
  09.07.2020

  Od 15. 6. 2020 do 31. 8. 2020 mohou sportovní organizace požádat o příspěvek na provoz sportovních zařízení, organizaci...

 • Podpora sportu městem Ostrava pro rok 2021Podpora sportu městem Ostrava pro rok 2021
  09.07.2020

  Od 21. 9. 2020 do 2. 10. 2020 bude možné podat žádost o poskytnutí dotační podpory městem Ostrava v oblasti sportu....

 • Další Úspory energie se blíží!Další Úspory energie se blíží!
  28.05.2020

  Sice je ještě nyní možné podat žádosti do současné výzvy Úspory energie, ale i tak v druhé polovině roku 2020 bude...

Všechny novinky

Právě se nacházíte:  CzechCoolTrade.cz   Novinky   Obchodní snídaně v Ostravě

Obchodní snídaně v Ostravě

15.06.2015

Obchodní snídaně v Ostravě

Ve dnech 3. a 4. června 2015 se v našem sídle uskutečnily již tradiční obchodní snídaně, kde se mohli setkat členové Czech Cool Trade Club. Snídani bylo navíc nutno rozdělit do několika dnů,  protože se náš klub stále rozrůstá.

Při této příležitosti si mohli hosté opět vyměňovat své obchodní zkušenosti, vzájemně si doporučit kontakty, dát dobře mířené rady nebo se domluvit na vlastní spolupráci. Členové odprezentovali nejen informace o své činnosti, ale také o realizovaných aktivitách, které vznikly na základě kontaktů v rámci Czech Cool Trade Club.  Panovala dobrá nálada, která byla podtržena moderním snídaňovým menu.

Program doprovodilo i spoustu neformálních rozhovorů, nových kontaktů či domluvených schůzek. Závěrem byli členové pozváni na společný golfový turnaj a golfovou akademii plánované na závěr června tohoto roku.

Obchodní snídaně se zúčastnili zástupci:  IT4Inovations, BALMETO CZ s.r.o., goNET s.r.o., Fastest Solution s.r.o., P & H Úklidy, SeePOINT družstvo, ALPEX servis a.s., Respiro Upcycled Alchemy s.r.o., Czech Cool Trade s.r.o., DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o., Dagmar Slapničková, Flinder Nikola Repaská, GE Money bank, KATEŘINA SLUKOVÁ, Siena s.r.o., CORDOBA s.r.o., SPEAK WITH ME s.r.o., ZFP GROUP a.s.,  jiri-kratochvil.cz.

Děkujeme všem za velkou účast a vyjádřenou podporu. Těšíme se na další společnou akci! Budeme rádi za jakékoliv připomínky či ohlasy, jež by nám umožnily naši činnost dále zlepšovat.

 • Obchodní snídaně v Ostravě
 • Obchodní snídaně v Ostravě
 • Obchodní snídaně v Ostravě
 • Obchodní snídaně v Ostravě
 • Obchodní snídaně v Ostravě
 • Obchodní snídaně v Ostravě